"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

birileri için ölürken birşeyler ; başkası için canlansa bari yaaa :)

Ay kızlar yazılı okuyorum topiğe baktım neşem yerine geldi komik sevimli şeyler sizi:))
:KK19::KK19:
Benim için ölürken senin için canlansa hiç fena olmaz küçükçüm mesela:)
gamzenk bunalım için çok erken bi yaştasın plizzz sus:))) Ağlama yani. :KK19:

Ay kızlar yazılı okuyorum topiğe baktım neşem yerine geldi komik sevimli şeyler sizi:))
:KK19::KK19:
Benim için ölürken senin için canlansa hiç fena olmaz küçükçüm mesela:)
gamzenk bunalım için çok erken bi yaştasın plizzz sus:))) Ağlama yani. :KK19:

ayy yavrucum öyle demedim ki been... demek istediğim tosbaa ve çıtır için ölüyorsa birşeyler bay X için canlansın...
olmaz öyle sana olsun ; bana olmasın... :KK1:

sen bırak okuma yazılı filan ; kimbilir çocuklar ne yazdı sen ne anlıyorsun :KK9:

bu arada ben de katılıyorum ; gamzenk hiç de bunalım çağında değilsin... ben üniversitedeyken o kadar kalabalıktı ki etrafım hiç bu tür bir yalnızlık hissiyle depresif dolaşmazdım... tabii aşık olduğum birileri hep vardı ama o başka bir duyguydu... keşke şimdiki aklım olsaydı ; hemen kapardım birilerini :KK37:

ayy yavrucum öyle demedim ki been... demek istediğim tosbaa ve çıtır için ölüyorsa birşeyler bay X için canlansın...

sen bırak okuma yazılı filan ; kimbilir çocuklar ne yazdı sen ne anlıyorsun :KK9:

bu arada ben de katılıyorum ; gamzenk hiç de bunalım çağında değilsin... ben üniversitedeyken o kadar kalabalıktı ki etrafım hiç bu tür bir yalnızlık hissiyle depresif dolaşmazdım... tabii aşık olduğum birileri hep vardı ama o başka bir duyguydu... keşke şimdiki aklım olsaydı ; hemen kapardım birilerini :KK37:

ben üniverste hayatımdan çok memnunum. bunalımda değilim. okulumu ve ders çalışmayı gerçekten çok seviyorum. arkadaş konusunda da yalnız deilim. aşk konusunda depresifim sadece :p

Anladım kıııızzz, sana laf atmaya bahane aradım, yok mu sende bişiler?
Yağuşuklu kurumsal aramadı mı? Köfte dudak fuar çocuuu bi sinemadan mahrum komuycak herhalde seni, bu hafta olur belki gelişme patron da bastırırsa hanii...

Bana gelince yiivrum bay x kimdir nerde yaşar hatta yaşar mı hiiç bilmiyorum ve düşünmek de istemiyorum, bu yaşa kadar çıkmadıysa artık sakin sakin yaşamanın zamanıdır diyorum.

Çocuklar çok tatlı yazmışlar bastım puanları kendimi çok bonkör gördüm inşallah tepeme çıkmazlar yaa.:KK30:
Ay çocuklarla erkekelri karıştırdım öyle yapan erkekelrdi dimi. :KK52:

Aynen ünv de olsaydım platonik takıldığım günleri çok iyi değerlendirirdim ama gamzenk daha bitirmiyor belki son yıllarda olur gelişme.

Yağuşuklu kurumsal aramadı mı? Köfte dudak fuar çocuuu bi sinemadan mahrum komuycak herhalde seni, bu hafta olur belki gelişme patron da bastırırsa hanii...

Bana gelince yiivrum bay x kimdir nerde yaşar hatta yaşar mı hiiç bilmiyorum ve düşünmek de istemiyorum, bu yaşa kadar çıkmadıysa artık sakin sakin yaşamanın zamanıdır diyorum.

Çocuklar çok tatlı yazmışlar bastım puanları kendimi çok bonkör gördüm inşallah tepeme çıkmazlar yaa.:KK30:

Aynen ünv de olsaydım platonik takıldığım günleri çok iyi değerlendirirdim ama gamzenk daha bitirmiyor belki son yıllarda olur gelişme.

inşallah diorum :)

ayyy dur niye ağlıyorsun ... güzel şeyler düşünelim ya da hiç düşünmeyelim yeni sloganım bu :)

Tuttum bu sloganı,ben ikinci kısmı yapabiliyorum şu an.

Patrondan Kurtulma Sanatı diye bi film buldum da açamıyorum...

Heyoo açtım çok komikmiş methetmişler meraklandım bak şimdi.
İzlemeye gidiyorum ben.

Son düzenleme:

dalga geçiyorsun demiii :KK4:
kurumsal yağuşuklu olabilir ama salak ; onla işim olmaz artık :KK19:
köfte dudak da sabrımın sınırlarında ; zaten sildim de telefonunu filan oohhh pek rahatladım :KK53:

bay z ; gelir belki bana bilemiyorum henüz... aferin sana çocuklara evde kalmış hocalar gibi kıt kıt verme notları :KK9:

dalga geçiyorsun demiii :KK4:
kurumsal yağuşuklu olabilir ama salak ; onla işim olmaz artık :KK19:
köfte dudak da sabrımın sınırlarında ; zaten sildim de telefonunu filan oohhh pek rahatladım :KK53:

bay z ; gelir belki bana bilemiyorum henüz... aferin sana çocuklara evde kalmış hocalar gibi kıt kıt verme notları :KK9:

Evet sırf evde kalmış sinirini bizden alıyor demesinler diye not veriyorum deeeermişim ahahahaa:)))
Ya belli mi olur birileri arıycak da kim kim kimmm:)))))))))

aaa bu akşam ben facete çok takıldım sanırım...
sayın fuar çocuuunun sohbet kutucuğu yeşil oldu ama benden tek kelime işemeyecek :KK19:

hahaha ; kurumsaldan önceki çocuk da onlinee... ayy hepsi toplaştı çok komik ; bir de kurumsal ekli olaydı da ona da kendi çapımda yüz vermeyeydim ; tavşan dağ misali :KK37:

X