"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ben hayatımın dersini aldım hiçbir erkeğe ilk adımı sen atmayacaksın,ağır takılcaksın ısteyen ınsan gelıyor .
Arkadaşında yol yakınken geri dönsün zararın neresınden dönerse kardır.Sonrasında daha çok üzülceğine.

evt o arkadaşım. çıkmayı başaramadı henüz. şu an hiç bişe olmamasına rağmen kavga vs. çocuk kızın suratına bakmıo. konuşmyo. çok tuhaf ya.

tabi ya. daha en başından ne kkadar yıprandın baksana. kesinlikle o zaman daha çok acı vercekti. ben arkadaşımda bunu gördüm. keşke hiç hayatıma sokmasaydım dio. bin pişman yani:KK43:

Hem de nasıl yıpranmışım gamzenk. İyiyim sanıyordum kendimi ama alakası yokmuş meğer. Ruhen çökmüşüm.Neyse toparlanıcam İnşallah.

Kıza bi şekilde baskı kurmaya çalışıyo gibi geldi bana. Dediklerini yaptırmak için falan. Onları da hiç anlamadım valla.

Seninkiyle gezersiniz artık motosikletle. :KK1:

aynen o senin sadece hayalindeki ilişki eğer olmasını senın kadar oda isteseydı olurdu ama olmadı.Demekki istemiyor.Nedenleri var göya ama oyle nedenler arkasına saklanmakla sevmek olmuyor buyüzden vazgeç.
gamzek canım üniversitede okuyorsun elini sallasan ellisi yapma nolur bak okulun en popüler kızıydı üniden sonra bellı kesım kalıyor ve aşık oldugun ınsanda bır anda çekip gidiyor.Bizlerden ders al kendını gerçekten sevebilecek bırısını bul.Üniversitede buldun buldun bulamadın sonra çok zorlasıyor.Üzülmeyin kızlar biz daha ıyılerıne layığız yıpratmayın kendınızı.

Ben yarın giremeyeceğim kızlar bunu haber vermek ıcın gırdım ama yorum yazmadan yapamadım.
Sabah sauna,hamam ve lazer epilasyona gidicem,sonra bır arkadaşımla buluşup kahvaltı edıcez emınım oradan yenı evlendı dıye evıne geçeriz.Sonra güzellik salonuna gıdıcem manıkur ,fön ve eve gelip giyinip bir arkadaşımın doğumgününe gidicem,oradanda dumanın konserine.
Feci yogun bır program benı beklıyor pazar sabahı geç kalkıp akşamüstü gene arkadaşlarımla görüşcem.
Bu haftasonu vur patlasın çal oynasın modunda olucam benımkısı hayatımdayken yarın anca ben evlı arkadaşımla oturuyor olurdum.Gerisi için kavga ederdık bazen yanlız olmak en ıyısı aman bır dahamı gelicem dünyaya.:21::21:

Süpersin süperrrr... İyi eğlenceler.:KK3:

Hem de nasıl yıpranmışım gamzenk. İyiyim sanıyordum kendimi ama alakası yokmuş meğer. Ruhen çökmüşüm.Neyse toparlanıcam İnşallah.

Kıza bi şekilde baskı kurmaya çalışıyo gibi geldi bana. Dediklerini yaptırmak için falan. Onları da hiç anlamadım valla.

Seninkiyle gezersiniz artık motosikletle. :KK1:

kolay olmucak tabi ama zamanla toparlıcaksın illa ki.

ben de anlamadım onların ilişksini. ark ım unutmaya çalışıo ama cidden çok kötü oldu kız. sürekli gözleri doluyo. akşamları çok ağlıomuş. olmucanı anladı. çocuk birine söylemiş sanırım. o da arkadaşıma çıtlatmış.

tamam bende kötü oldum veletten bişeler bekliodum olmayınca bozuldum baya. ama şu bi kaç gündür gayet iyiyim. belki de böylesi daha iyi oldu bilemiorum. bu ikisi aynı kafa anladım ben. bi cacık olmucak. ark ım boş yere o kadar çabaladı ki. şimdi emeklerine acıo :KK43:

hee gezeriz ya :)) dicem bi kere bindirsin beni :KK1: ay motosikletin üzerinde de düşünemiorum pek tarzı deil sanki :)))

aynen o senin sadece hayalindeki ilişki eğer olmasını senın kadar oda isteseydı olurdu ama olmadı.Demekki istemiyor.Nedenleri var göya ama oyle nedenler arkasına saklanmakla sevmek olmuyor buyüzden vazgeç.
gamzek canım üniversitede okuyorsun elini sallasan ellisi yapma nolur bak okulun en popüler kızıydı üniden sonra bellı kesım kalıyor ve aşık oldugun ınsanda bır anda çekip gidiyor.Bizlerden ders al kendını gerçekten sevebilecek bırısını bul.Üniversitede buldun buldun bulamadın sonra çok zorlasıyor.Üzülmeyin kızlar biz daha ıyılerıne layığız yıpratmayın kendınızı.

Ben yarın giremeyeceğim kızlar bunu haber vermek ıcın gırdım ama yorum yazmadan yapamadım.
Sabah sauna,hamam ve lazer epilasyona gidicem,sonra bır arkadaşımla buluşup kahvaltı edıcez emınım oradan yenı evlendı dıye evıne geçeriz.Sonra güzellik salonuna gıdıcem manıkur ,fön ve eve gelip giyinip bir arkadaşımın doğumgününe gidicem,oradanda dumanın konserine.
Feci yogun bır program benı beklıyor pazar sabahı geç kalkıp akşamüstü gene arkadaşlarımla görüşcem.
Bu haftasonu vur patlasın çal oynasın modunda olucam benımkısı hayatımdayken yarın anca ben evlı arkadaşımla oturuyor olurdum.Gerisi için kavga ederdık bazen yanlız olmak en ıyısı aman bır dahamı gelicem dünyaya.:21::21:

ne güzel bi program böyle.

bense bütün hafta sonu ders çalışcam :KK43:

Ne emek verdi acaba. :KK1:
Boşuna arkadaş olmamışlar diyosun, aynı kafadan derken.
Bütün erkekler arkadaştır candaştır yoldaştır onların can düşmanalrı bizüz. :KK1:
Ya birimiz bari yolu açabilseydik hayırlısıyla ...
böcük yarın sinemaya gitse mesela veya straw bu sefer tamamdır diye gelse filann olmaz mı yau.

Ne emek verdi acaba. :KK1:
Boşuna arkadaş olmamışlar diyosun, aynı kafadan derken.
Bütün erkekler arkadaştır candaştır yoldaştır onların can düşmanalrı bizüz. :KK1:
Ya birimiz bari yolu açabilseydik hayırlısıyla ...
böcük yarın sinemaya gitse mesela veya straw bu sefer tamamdır diye gelse filann olmaz mı yau.

:)) emek verdi baya aslında düzeltmek için ama fayda etmedi ne yazıkki.

hakkaten ya kaç ay oldu kimse de adamakıllı bişe olmuyo :KK43:

evt hepimizin ortak noktası bu ztn :))

bende sizdenim o zman :)
kalabalık cevre cok sevmem az olsun öz olsun ısterım yalancı arkadaslıklar bana göre deil diye dusurken o özleride elimde tutamadım sanırım evlilik sonra cocuk derken suan dostum dıyeceğim kimse kalmadı malesef:KK43:

X