"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

evet en kucuk benim 22 biz bir senedir tanisiyoruz ama yalnizca bir kac aydir ayni sehirdeyiz

Güzelmiş en iyi durumda olan sensin nasıl başladınız belki oğlağın ilişkiye başlama şeklini anlarız.:)

evet internette okudugum yorumlara göre, cok gelenklsel takiliyorlarmis oglaklar

Geleneksel ve korkak. Kendi kurallarını bozan biri olursa diye korkuyorlar. Ben çok da uyumluyum aynı zamanda, başta sert veya fazla kendine güvenli gelmişimdir ona ama şu an anladı beni diye düşünüyorum. Sıkılır mıyız ki yav bu adamlarla evlensek?:44:

kendi kendilerine dusunup yasiyorlar iclerinde bize de mimiklerinden anlam cikartmak kaliyor :KK59: kendimi hep kontrol etmek zorunda hissediyordum sinavda gibi rahat olamiyorum

ben evlenmeyi basarabilirsek eger :KK60: hic sikilmayacagimizi dusunuyorum cunku cok renkli bir dunyalari var ve eger bizimle evlenirlerse bunu bize acmaya hazir olduklari anlamina geliyor :KK61: (bence tabi)

biz nasil basladik o bir sene icinde ay araliklariyla telefonda konusuyorduk ama arkadas gibi (genelde ben ariyordum cunku dayanamiyordum :KK43: ) ayni sehre gelince de aradim gorusmeyi teklif etti tabi simdi de oyle arkadas ayagina gorusuyoruz ama biliyor benim ondan hoslandigimi bence onun icin neyi bekliyor bilmiyorum belki de ben bosuna bekliyorum

Kıskandırıyordu başlarda, sonra ben umrumda olmaz sen kaybedersin havasına girdim vazgeçti. Arada bir yapar bi şeyler ufak tefek ama. Çok da kıskanç. Sadece erkeklerden değil mesela sosyal ilişkilerdeki başarından da kıskanıyor.

Adını koymak için çok erken ofisimbulmakzorcum daha çok yenisiniz ve onun ölçüp biçmesi gereken binlerce şey vardır. :KK1: 11'de gelmek şehre göre değişir tabi.

birde ben cok uyumluydum iyi birsey mi emin degilim sanirimm fazlada uyumlu olmamaliyiz cunku hem kendilerine guvenen karsi durmayan ama guclu kizlardan hoslaniyorlar

turkuaz doğumgğnğne gitseydin yakınlaşabilirdiniz belki de. Aslında zamanında çok reddeilmişler diyorum ben bu kadar korku neden olsun ki yaa... Hep kızdan beklemek de nedir. Benimki de ayynısı ama ben inatla yazmam çizmem konuşmam vs. Hep o gelsin isterim ve bi zaman sonra bişiler olmaya başladı hareketlendi. Bi de dediğim gibi kendince planları varsa onlarla meşguldür ya da bensiz napıyor diye izliyor olabilir mi acaba? Peki sen o bir ayda başkasını bulursan nolucak?

evet sonradan cok pisman oldum, ama is isten gecmisti...Ama söylemistim ona artik baska zaman diye...acik kapi biraktim onun icin degerlendirmesi ona kaldi yani :) Isleryle vs. cok yogunlarsa ask mesk ikinci plandaymis oglaklarda...

ben evlenmeyi basarabilirsek eger :KK60: hic sikilmayacagimizi dusunuyorum cunku cok renkli bir dunyalari var ve eger bizimle evlenirlerse bunu bize acmaya hazir olduklari anlamina geliyor :KK61: (bence tabi)

biz nasil basladik o bir sene icinde ay araliklariyla telefonda konusuyorduk ama arkadas gibi (genelde ben ariyordum cunku dayanamiyordum :KK43: ) ayni sehre gelince de aradim gorusmeyi teklif etti tabi simdi de oyle arkadas ayagina gorusuyoruz ama biliyor benim ondan hoslandigimi bence onun icin neyi bekliyor bilmiyorum belki de ben bosuna bekliyorum

Ay kızlar ne iyi oldu tanıştık. Damdan düşenin halini damdan düşen, keçi sevenin halini de siz anlarsınız valla.

Kesinlikle renkliler aslında çok da esnekler tam güvendikten sonra tamamdır bence. Yalnız işte o sırada sen neler çekiyorsun bilseler de umurlarında olmuyor bu da oğlak değil de erkek özelliği midir nedir. Acımamak. Ben bir kızı bu kadar bekletsem ölürüm üzüntüden. Diyeceksiniz ki aptal mızın bekleme ama öyle değil işte bilen bilir.

Senin hikayen de tam uyuyor yaa ne ilginç. Aralıklı adımlar yavaş yavaşşş, sen aramazsan yok öyle biri değil mi.

kendi kendilerine dusunup yasiyorlar iclerinde bize de mimiklerinden anlam cikartmak kaliyor :KK59: kendimi hep kontrol etmek zorunda hissediyordum sinavda gibi rahat olamiyorum

evet ayni durum bendede mevcut. Sizdede oluyoru bilmiyorum ama sanki hep izleniylrmusum hissi mevcut bende...sanki yanlis birsey yaptigimda aninda tamam bu kiz degmezmis, iyiki beklemisim gördüm degmezmis diyebilirler gibi düsünüyorlar gibime geliyor...bende hic rahat olamiyorum..

evlensek sikilirmiyiz sanmiyorum..sosyaller sonucta. Ama isleri hep ilk sirada olucak...

ay ne güzel görüsmeyi teklif etmis iste. Bu bile büyük bir adim onun icin mutlaka. Hoslandigini nerden biliyor yani ?

evet sonradan cok pisman oldum, ama is isten gecmisti...Ama söylemistim ona artik baska zaman diye...acik kapi biraktim onun icin degerlendirmesi ona kaldi yani :) Isleryle vs. cok yogunlarsa ask mesk ikinci plandaymis oglaklarda...

Bir de rapor verme huyu var bilmem sizde de var mı hani o aralıklarda ne yaptığını da bildiriyor. En sadık burçmuş ayrıca. Kafasını kaldıramadığı için olsa gerek işten güçten.

Başka zaman ifadesi biraz vurdumduymazca bir ifade gibi gelmiş olabilr mi ona?

ben kesinlikle izleniyormusum hissindeyi hatta birebir izleniyorum onlarca soru :KK70: kendi hic bsi anlatmiyor dogru duzgun :KK53: onu kaybetmek istemedigim icin kafam allak bullak dogru duzgun cevap veremiyorum :90: degmezmis deyip gidicek diye

gercekten cok iyi oldu tanismamiz :nazar: :KK70: ve benzerlikler cok ilginc

evet ilerliyoruz yavas yavas bakalim nolucak ve bekleme nolucak diyenlere kolay ama oyle degil gercekten :KK59:

Bir de rapor verme huyu var bilmem sizde de var mı hani o aralıklarda ne yaptığını da bildiriyor. En sadık burçmuş ayrıca. Kafasını kaldıramadığı için olsa gerek işten güçten.

En sadik burc oldugunu bende okudum. Amamalum sitede o kadar bayanin ekli oldugunu görmem kafami cok kurcaliyor acikcasi...:95:
vurdum duymazca mi? nasil yani? kas yapayim derken yanlislikla göz mü cikarmisim farkinda olmadan????:KK43:
inanirmisiniz mesajlastigim bir cümle kurmak icin saatlerce düsünüyorum, aman yanlis anlamasin diye...:KK60:

evet ayni durum bendede mevcut. Sizdede oluyoru bilmiyorum ama sanki hep izleniylrmusum hissi mevcut bende...sanki yanlis birsey yaptigimda aninda tamam bu kiz degmezmis, iyiki beklemisim gördüm degmezmis diyebilirler gibi düsünüyorlar gibime geliyor...bende hic rahat olamiyorum..

evlensek sikilirmiyiz sanmiyorum..sosyaller sonucta. Ama isleri hep ilk sirada olucak...

Zaten onları deşmek ve anlamakla epey bi zaman geçeceği için sıkılmayız aslında. Yalnız kuralcılıkları sıkabilir. Saatine göre yaparlar sanki her şeylerini.:))

Açık iletişim olmadığı için kendi kendimize yorum yapmak zorunda kalıyoruz. O yüzden de şunu yaparsam şöyle mid üşünür oluyor. Ben onu bıraktım şükür. Beğen beğenme ben buyum havasına girdim daha iyi oldu sanki yönetilmek istiyor gibiler de yaa.

nerden biliyor biliyor cunku onlar hemen anliyorlar onun disinda kendilerini cok begeniyorlar (cunku genellikle yakisiklilar kisiliklilerde yani biraz da haklilar ) onun icin oyle bayanlarla takiliyor olabilir onlarla seni farkli bir sinifa koyuyordur icinde

En sadik burc oldugunu bende okudum. Ama malum sitede o kadar bayanin ekli oldugunu görmem kafami cok kurcaliyor acikcasi...:95:
vurdum duymazca mi? nasil yani? kas yapayim derken yanlislikla göz mü cikarmisim farkinda olmadan????:KK43:
inanirmisiniz mesajlastigim bir cümle kurmak icin saatlerce düsünüyorum, aman yanlis anlamasin diye...:KK60:

En sadik burc oldugunu bende okudum. Amamalum sitede o kadar bayanin ekli oldugunu görmem kafami cok kurcaliyor acikcasi...:95:

Ben arkadaşlarını göremiyorum bile. Eminim onlardan da vardır. Dert değil valla. Bekar adam. :KK53: Geçen gün onaylar sandığı bir cümlesini onaylamadım bi an kötü oldu çocuk gibiii. İşin iyi tarafı şu ki adalet terazisi iyi çalışıyor gibi. Olumlu olumsuzları tartıyor sanki ve en iyi sonuca varıyor cidden.

Ya hani istekli olduğunu ifade etmemiş o cümle gibi düşündüm de.

Zor olduğu için ilgimi çekiyor bende de var bi salaklık.

oyle gereksiz bayanlarla takilma ozellikleri var bence ama ayirimini cok iyi yapiyorlar bence erkekler ayri oglaklar ayri :KK60: (erkekler konusunda cok ta bilgim yok ya neyse)

Ben arkadaşlarını göremiyorum bile. Eminim onlardan da vardır. Dert değil valla. Bekar adam. :KK53: Geçen gün onaylar sandığı bir cümlesini onaylamadım bi an kötü oldu çocuk gibiii. İşin iyi tarafı şu ki adalet terazisi iyi çalışıyor gibi. Olumlu olumsuzları tartıyor sanki ve en iyi sonuca varıyor cidden.

Ya hani istekli olduğunu ifade etmemiş o cümle gibi düşündüm de.

Zor olduğu için ilgimi çekiyor bende de var bi salaklık.

evet cok alingan olabiliyorlar...ve sinirleniyorlar...

ama istekli oldugum onu merak etmem, mesaj yazmam falan gösteriyordur dimi yeterince? ne yapcagimi bilmiyorum gercekten.

X