"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

bol şans o zaman :)))
hepimizin öcünü al bari ; o kadar çok ye iç :113:

ben de güzelleşmeye gidiyorum

:))))))))))) atakule az kalır,diycem ama gündüz gündüz nereye gidilir ki?? big chef'e falan gitseniz çukurambara ? liva da olur.atakuleye çok uzun zamandır gitmediğim için unuttum ne vardı orada :)sana bol şanslar,sevgiler,kolay gelsin ,valla benim de içim bi soğudu nedense :)))

Ben geldiiiiiiimm:)) Yediğim en leziz yemekti kızlar ayrıntıları anlatırım, intikam süper bişi demedi demeyin:))))))) Ohhhhhhhhhhhh be.

Rapuş yine action yapmışız, ne yedin nereye gittin anlatsana
Ne konuştunuz, sağ bırakmasaydın o tirbiyesizi

Böcük türkiyedeki trafiği de birbirine katacaksın sakın fazla güzelleşme :)

Katinam sen napıyon çıkıp gezsene enişteyle

Burda hava güzeldi bugün, mangal yapmak için köye gittik çok güzel oldu bütün akrabalar birlikteydik.

yediği içtiğinin dışında ben hesabı merak ediyorum

mangal keyfi de süper olmuştur ya kalabalık kalabalık ne güzel...

cekucum bugün yapılan işlem bacaklarımaydı ; trafiği kitlemem için bacaklarımı açmam lazım o da olmaz bayram bayram

Son düzenleme:

Sen işlem yaılmadan da bakışları üstüne toplarsın canım benim.

ben son dönem bir Hint filmi izleyeyim en iyisi ... içinde Aamirim yok ama güzel bir filmmiş...
cekucum görüşürüz :)

canım benim enişteyle 1,5 saat falan oturup çay içtik.bir akrabası rahatsızlanmış,bugün şehir dışına çiktı ,çıkmadan önce de beni görmeye geldi :)) kızlar bişi diycem eniştenize hayran kalıcaksınız bugün benim için ayrıca bir kurban kesmiş:))))

Buluşur buluşmaz ben çok açım deyince bu bi pirelenir gibi oldu. Fazla uzaklaşmadık o yüzden biraz da, hemen buluştuğumuz yerde bi yerlere oturalım dedik hava da soğuktu. Orta karar bir yerde orta karar bir yemek ve hesap diyelim.:)) Süper bir kuzu sarma yedim ceku bayramlıktı tam, üstüne de tiramisu:)) Sonra başka bi yerde capuccino içtik tarot baktırdık:))))) Hepsini o ödedi. Ben ağzımı bile açmadım korkudan. Konuştuklarımızsa gene davaları (boşanma davalarına bakıyor),ne kadan çılgın ve eşi bulunmaz bir insan oluşu.:)) Aramamış olmama bozulmuş güya öyle diyor. Bir ara yılbaşına sevgilisiz girmesek dedi. Ben de evet girmesek iyi olur dedim, hahahaha:)))))

Bu arada tarotta bana bir harf söyledi kadın, çıtırın baş harfi oluyor:)))) O harf olan biriyle iki vakte kadar aşk varmış ayol:)))) Ona da aşk konularında çok sarsaksın dedi:)))))))))

bozulsun pek iyi olmuş :)) aktivite bu kadar mı bu soğuk günde sinemaya falan gitseydiniz :)) haftaya artık :) sen gene çok muhatap olma bence :)) agırdan alalım derim :)) bakalım neler olacak ..

Gerçekten takdir ettim.
Bi tanedir bizim eniştemiz.
Arkadaşı kardeşi filan varsa tanışabiliriz:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…