"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Gıcıklıkta senin üstüne tanımıyoruz. :))
Normal mail adresi filan yok mu bu çocuğun yaa o kadar saat görüş görüş bi ulaşacak bişiyin olmasın ne garip.

hıııh :63:

bugünlerde beni çok arayan bir kız arkadaşım :) enişteniz bugün çok kurban kesti,yoruldu ,çok misafirleri olur onların ,gerçi yarın buluşacakmışız onunla da ama hiç sanmam yoğun olur.gerçi ben ilk kez bir bayramı burada geçiriyorum .
ne bileyim kendimi herşeye çok hazır hissediyordum keyfim de yerindeydi ama bunalım oldum bugün :KK43:( hastalıkla ilgili bir derdim yok,millet hastalığın adını duyunca hasta olur,benim hiç korkum yok ,ne opr ,ne tedavi,hepsine hazırım da,benden alacakları şeyi kaybetmeye hazır değilim sanırım :KK43:( gerçi nazlım sen sağ salim çık sonra ne gerekirse yaparız, diyor ama zor işte :KK43:

enişte kasap mı :KK53:

cekuuu dört koyun Maşallah Allah kabul etsin canım, ben çok severim kurban koşturmacasını, ellerine sağlık senin dee, mangal da süper olur hava güzel mi orda?

yok denemekle vakit kaybetmeyip sokağa atmıştır kendini :)

Yakında yeni adaylarla döner belki. :) Gerçi adam annesine rest çekmekten bahsetmiş, nasıl çekecek acaba. "Hey annecim piştt rest rest" der kesin:KK1:

yok canım sadece iki tarafla da tanıştık.tabii o bu durumdaki tutumuyla benimkilerin hayranlığını kazandı :)) hastanede de her gün görüyor annemi zaten :)

Evet bravo enişteye, tam destek. :nazar:

kaleyi içten fethetti yeni :)
valla bzim kaleler de fethedildi enişte tarafından :)

valla benimkini de fethetti,inşallah böyle devam eder:) sonuç olarak ne çıkarıyoruz bu durumdan ,başlığımızı da gözönüne alacak olursak ;bekleyen derviş muradına eriyormuş,35 yaşında bile ruh ikizi bulunup mutlu olunabiliyormuş :))) nasıl gülüverdim hemen di mi :))))))))))

valla benimkini de fethetti,inşallah böyle devam eder:) sonuç olarak ne çıkarıyoruz bu durumdan ,başlığımızı da gözönüne alacak olursak ;bekleyen derviş muradına eriyormuş,35 yaşında bile ruh ikizi bulunup mutlu olunabiliyormuş :))) nasıl gülüverdim hemen di mi :))))))))))

gül tabii yaw :)))
en,şte de güldürsün hep yüzünü :)

delii bütün gün grip ilacı içtim ; hastayım ben hasta... uğraşma benleee artist :))

abıkat mı ?

Hastaa hastaa çorbası tastaa, ebeeetttttt abıkat aradı, intikam zamanı, kendi elleriyle aramasına o kadar sevindim ki. Birazdan çıkıyorum, hesap ödetmeye gidiyorum, aklımda Atakule var:)) Bana şans dileyin tüm erkekleri gebertesim var.:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

X