"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

hepinize iyi bayramlar kızzlarr..

bayramda giremicem kk ya

hepinizi çok öpüyorumm..

İyi bayramlar...

Sonradan tipi değişip yakışıklı olanlar olabiliyor. :)

Olur vereyim bebek, ilanı aşka ihtiyacım var şu aralar.

sacıuzunum ben de ederim ilanı ask :))) sen sıkma canını :)
hem neymiş o reddedilmak falan ,onlarınki reddetme değil,sorumluluktan ,sana yetememekten korkup kaçma halleri :)

bu arada şu bizi güldüren arkadaş bana hakaret dolu bir mesaj atmış,nasıl bir seviye anlatamam ,mesajı okumanız lazım.gerken seviyeli cevabı verdim ama anlayacağını sanmıyorum .ya forum yöneticisine şikayet edilecek ,ya da ben dava edeceğim kadını.mesajları duruyor.ne önerirsiniz?

gamzenkcim ; sana da iyi bayramlar...

ceku valla bravo bahaneler diz boyu :) ama rapuşa katılıyorum sonradan tarzını bulup karizma olanlar olabiliyor... üstelik ortaokul erkeklerin en çirkin zamanı ; kesin hayal meyal hatırladığından daha iyidir :)

suskuncum ; uğra uğra ben buralarda olucam...

bu arada ben bu çocuğu sabit numaradan da aradım ama yanlış numara demeye devam da hattı açıkmış... kardeşim de rehber haricindekilere engelli olabilir dedi...
ben de mail attım sadece teşekkür maili :)

Son düzenleme:
katinam sana da iyi bayramlar...

bence forum yönetimine haber ver ; niye vaktini ona harcayasın ki...
hatta bence cevap bile yazma ; muattap almaya gerek yok ; tamamen zaman kaybı...

Artık direkt ilanı aşk istiyorum napayım, hatta elinde yüzükle koşsa ne güzel olur birileri:))

Ahh artık şunu denemek istiyorum kızlar, çok istekli ve her an aşk bekleyen halimi bırakıp istemiyorummm moduna geçeyim diyorum hani zıt enerjiler birbirini çeker mevzusu. Belki ilişkiye başlamaya istekli birini bulabilirim o zaman. Böööö...

*Kazen'e bildir icabına bakar o.

Her Yerde Aşk'ı izledim.
Üç aşk hikayesini anlatıyor.
Evli iki çift birbirine aşık oldu.
Sonra sapık bi kadın bi adama aşık oldu.
Son olarak da orta yaştaki güzel bir kadının yaşlı bir adamla yaşadığı aşk vardı.

Sonuncusu hoştu. :)))
Kendimi en çok o çifte yakın hissettim nedense.

Şimdiden bir yığın şeker yemiş biri olarak.
İyi bayramlar herkese...
Bundan sonraki bayramlarımızda yalnız olmayalım İnşallah.

kızlar mutlu bayramlar hepinize

zorlu bilet bulma sürecinden sonra bende aileme kavuştum nihayet bi an korkmuştum bayramda yalnız kalcam diye

kızlar iyi bayramlarrrrr, görüşemeyli nasılsınız bakalımm ? :)
böcük hanım da gelmişlerrrrr, hoşgeldim tatlımm, bence tşk maili atmakla çok iyi yapmışsın, eline geçen fırsatları iyi değerlendirmek lazım cnm, hele de 30lu yaşlardeyken :)
ben de senin gibi hemen sonuca ulaşmak isterim beklemeye hiç tahammülüm yok, bişey benim için ya var olmalıdır ya da yok, o kişinin aklındaki gerçek değişmedikten sonra beklemenin ne anlamı var ki, gerçeği öğrenip 2 gün ağlarım sonra nasılsa unuturum
katinam inşallah herşey yoluna girecek ve çok başarılı bir operasyonla bu hastalıktan ilelebet kurtulucaksın cnm...
cekucum çok geçmiş olsun tatlım sana da, çocuğu beğenmedim madem görüşmen çok da gerekli deil, zaten açıkçası kendine güvenmeyen bi tip gibi geldi bana ben de görüşmezdim öyle konuşan biriyle...
gamzenkcim o nasıl doğum günü msgı tatlım öyle, sen böyle giderse üzülerek söylüorum ki daha çok bekliyceksin gibi :26: ablalarını dinle de elini çabuk tut olur mu tatlımm
miskacım öyle bi uyarı da bulundularsa bence de girme cnm, bilgi işlem birimi takip ediordur girdiğin siteleri, boşver boş zamanlarında evden girersin cnm, bu arada çöp-çat büromuzun işleri de bu ara baya kesat
jelibonum şekerimm
rapuşummm seni anlıorum ama karmasarlık yapmamaya çalışalım cnm, olumsuz düşündükçe olumsuz şeyler oluor, buna kesinlikle inanıorum, elbet bize de biri bi gün elinde yüzükle gelecektir, beklemeye devamm
seillacım tatlım arkadaşın daha iyidir umarım cnm, çok öpüroum senii
suskuncum sana da iyi bayramlar cnm :)
yengecim bayadır kayıp nerelerde acaba :26:
eylülümü de kocaman öpüorummm
kızlar ben dün dudaklarıma dolgu yaptırdım bence harika oldularrr, bakalım kısmetimin açılmasında işe yarayacaklar mı
bu arada benim ki peşimden ayrılmıor, çiçek getirior, geçen gün pasta almış gelmişş, sen beni kabul et anneme de resti çekerim dior, ben de saçmalama dedim, bakalım daha neler yapacak alem adam yaa
unuttuğum biri varsa çok özür dileyerek kocaman öpüp kaçıorumm

herkese iyi bayramlar kızlar...
rapuşummm muck :) gitmedin mi annenlerin yanına ?

ayy benim dünden beri boğazım çok ağrıyor başladım grip sersem gibiyim ; uyuyup duruyorum... sesleneyim dedim...

çileğim ne süslüsün sen yaaa :)))) adam tabii etrafında döner durur :) acaba ne kadar ciddi annesi konusunda ... gerçi hoş bir durum olmaz ama... ayy bilemedim ben :26:

herkese mutlu,huzurlu ,sağlıklı bayramlar kızlar ,strawcum ,sana ruj yollamak istedim birden :))) hayırlı olsun dudakların,iyi günlerde kullan :))))))))))))))))))))))

herkese mutlu,huzurlu ,sağlıklı bayramlar kızlar ,strawcum ,sana ruj yollamak istedim birden :))) hayırlı olsun dudakların,iyi günlerde kullan :))))))))))))))))))))))

Yemek yapıyorlar babamla:)) Ben film izliyorum.

ohh ohh.. ben de yatıyorum ; annem yemeğe çağırıyor kalkıyorum sona yine yatıyorum :)
şimdi tekrar uyuyacağım sanırım....

Haha tam bayram işte, ye iç yat, grip de olmasaymış iyi olcakmış. Üstünden 15 gün geçmesine rağmen ben öksürüyorum arada, ince hastalığa mı tutulduk nedir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…