"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yaa az önce farkettim ; organizasyon öncesi herkese atılan toplu mailin en altına ilgili kişilerin telefon numaraları yazılmış...
telefonu doğruymuş ama ben de bir sorun var bu kesin artık...

teşekkür mesajı atmam gerekmiyor ama onun da 30küsür kişilik bir grupta benimle ilgilenmesi gerekmiyordu :KK34:
o yüzden teşekkür mesajı atmak istiyorum rapuşum... ayrıca da kızma bana ; ben oturup bekleyebilecek bir hatun değilim ki :26:

ilkem ; "içimde patlayacağına k.ımda patlasın" :KK37:

böcüüüüük hep o ilkeyle tasadık ama olmaaaaz,artıksabretmeyi öğrenmen lazım :)))))))
bunu genel olarakdedim mesaj atmak istiyorsan sen bilirsin tabi olabilir :)) ama sonra agırdan al taaam mıııııı:))))))

ben de onlardandım rapuşum gençken ondan bu girişken halim sen de bunu anlaaa :))
3 sene onu ; 5 sene bunu bekle bekle ömrüm geçti ; üniversite hayatım bitti yaw... kalakaldım böyle son ütücülerin arasında şimdi her fırsata hoop atlıyorum :KK37:
ama bak kurumsal uyuzunu cidden attım kafamdan 2 haftada ; bana açık açık seni istemiyorum desinler ; oyalamasınlar beni ; canımı yesinler :KK37:

Valla ben reddedilmeyi kaldıramıyorum ne yalan söyliyim. :KK50:

ben de onlardandım rapuşum gençken ondan bu girişken halim sen de bunu anlaaa :))
3 sene onu ; 5 sene bunu bekle bekle ömrüm geçti ; üniversite hayatım bitti yaw... kalakaldım böyle son ütücülerin arasında şimdi her fırsata hoop atlıyorum :KK37:
ama bak kurumsal uyuzunu cidden attım kafamdan 2 haftada ; bana açık açık seni istemiyorum desinler ; oyalamasınlar beni ; canımı yesinler :KK37:

demez bunlar canıım, anca sıvısmayı bilirler.acık acık söylemezler :))

böcüüüüük hep o ilkeyle tasadık ama olmaaaaz,artıksabretmeyi öğrenmen lazım :)))))))
bunu genel olarakdedim mesaj atmak istiyorsan sen bilirsin tabi olabilir :)) ama sonra agırdan al taaam mıııııı:))))))

tabii canım ; mesaj attıktan sonra bekleme moduna geçeceğim o kadarını yapabilirim :)
bu 2 taraflı bir olay zorla değil ki; aramak istemezse vardır bir nedeni der 2-3 haftada atlatırım :))

ben sadece teşekkür etmezsem gerçekten kabalık olacağını da düşünüyorum ; bahanem değil bu... hem açık açık da söylüyorum mesaj atmak istediğimi :)
"ayy yok kabalık olur ık mık " demiyorum ; çünkü muhtemelen uzuuuun bir zaman bir yerde karşılaşmayacağız e teşekkür edip etmemek umrumda da olmayabilirdi...
ama ben iletişimde kalmakta benim için bir sakınca olmadığını da bir şekilde belirtmek istiyorum ona...

yalnız biz ikimiz de tanıştırılma amacımızı biliyoruz ve bunu bilerek vakit geçirdik orda... ben genelde biraz mesafeli davrandım ; sürekli yanında olmamaya çalıştım... kendimi beğendireceğim diye sürekli espriler filan yapmadım ; yeterince ağırdım yani... üstüne bir de 2günlük rehberlik hizmetine bir teşekkür bile etmeden gittim... ben olsam onun yerinde demek ki hoşlanmadı diye düşünürdüm... bu mesaj ya da arama olayından sonra ondan tepki gelmezse zaten birşey yapmam ki ; girişimci ruhum gerçekleri görebilir arkadaşlar o kadar da değil :KK34:

Son düzenleme:
Valla ben reddedilmeyi kaldıramıyorum ne yalan söyliyim. :KK50:

ya tabii ki hoş birşey değil... ama bir sürü nedeni olabilir... senin de reddettiğin hatta reddedilme raddesine bile gelemeden önüne duvarlar koyduğun birileri olabilir...
sen derken senden bahsetmiyorum :)))

yani olabilir ; her istediğimiz bizi sevseydi keşke ama yok öyle bir dünyada değiliz :)

istenmiyorsam istenmiyorum bu kadar basit... tabii biraz kafa yorar ; can sıkar ; hüzün yaparım ki yaptım da ama daha ne yapayım...
kurumsal beni aramadı ; istemedi resmen ... ee napayım şimdi karalar bağlayıp evde mi oturayım ; kimseye ve de kendime şans tanımayayım mı ; yapamam ben... :)

demez bunlar canıım, anca sıvısmayı bilirler.acık acık söylemezler :))

"ben seni istemiyorum" cümlesini söyleyecek erkek varsa valla yapışırım hayatta bırakmam :KK37:

demek istediğim bir şekilde belirtmek ; illa söze dökmeye gerek yok ki dediğin gibi öylesi yok :))

yatıyorum ben yaaaa...
ne gerçekçi takıldınız bu akşam ben lenslerimi çıkarıp :103: bunları takıp uykuya dalacağım...

byeee :79:

Canım erkekler çok fazla ilgi görüyor kızlardan ve ilgiyi gerçekten sevmiyorlar artık. kendi iyiliğimiz için bunu yapmalıyız bana kalırsa. Karalar bağlama tabi ki, ben sadece o reddeilme duygusundan sonraki pişmanlığı sindiremiyorum kimse de sindiremez benceeee.:KK50:

Neler kaynatmışsınız yahu
Böcüküm güzel vakit geçirmene sevindim :) Bi teşekkürü haketmiş beyefendi, etmezsen kabalık olur bence de. Yarın durumu anlatan bir mesaj atarsın, ki bu gayet normal.
Bana gelince biraz stresliyim ya direk böyle tanıştırılmalar normal gelmşyo bana, çok kasarım kendimi stres yaparım kesin. Karşımdaki de istemediğimi düşünür zaten. Aman tuhaf biriyim ben yaa adaysızlıktan yakınırdım şimdi de tanışmak istemiyorum içimden gelmiyo ki, zorla da gitmek istemiyorum.:KK50:
Saat de geç olmuş hepinizi öpüp yatıyorum iyi geceeleeerr

tabii canım ; mesaj attıktan sonra bekleme moduna geçeceğim o kadarını yapabilirim :)
bu 2 taraflı bir olay zorla değil ki; aramak istemezse vardır bir nedeni der 2-3 haftada atlatırım :))

ben sadece teşekkür etmezsem gerçekten kabalık olacağını da düşünüyorum ; bahanem değil bu... hem açık açık da söylüyorum mesaj atmak istediğimi :)
"ayy yok kabalık olur ık mık " demiyorum ; çünkü muhtemelen uzuuuun bir zaman bir yerde karşılaşmayacağız e teşekkür edip etmemek umrumda da olmayabilirdi...
ama ben iletişimde kalmakta benim için bir sakınca olmadığını da bir şekilde belirtmek istiyorum ona...

yalnız biz ikimiz de tanıştırılma amacımızı biliyoruz ve bunu bilerek vakit geçirdik orda... ben genelde biraz mesafeli davrandım ; sürekli yanında olmamaya çalıştım... kendimi beğendireceğim diye sürekli espriler filan yapmadım ; yeterince ağırdım yani... üstüne bir de 2günlük rehberlik hizmetine bir teşekkür bile etmeden gittim... ben olsam onun yerinde demek ki hoşlanmadı diye düşünürdüm... bu mesaj ya da arama olayından sonra ondan tepki gelmezse zaten birşey yapmam ki ; girişimci ruhum gerçekleri görebilir arkadaşlar o kadar da değil :KK34:

böcüküm tebrik ederim seni ,gayet basarılı bir içsel analiz olmuş :) olay kontrol altında yani,aynen devam :)

kızlar öperim sizi iyi geceler :) yetiştiremediğim lafları ,yorumları yarın yapacağım.tam diyecektim ki nasıl olsa bir hafta yokum diye oysa ki bayram tatilindeyim ,sonra gidicem hapisaneme,pardon hastaneme :))))))))

nasılsınız kızlar.. herkesin keyfi yeriinde mii?

Bayramda ben buralarda olurum kesin... sizlerde olursanız sohbet ederiz inşallah..

Görüşmek üzere canlar...

Mutlu bayramlar sizlere...

Öpüyorum cankuşlar..:KK54::KK54: :KK54::KK54::KK54::KK54:

Günaydın kuzulaarr (biraz geç oldu ama olsun)
Sabah erkenden kalkıp temizlik yaptık annemle yeni bitirebildim yoruldum yaa, evlensem ne yapcam ben her hafta böyle temizlik çekilmez ki. Anneciğime birkez daha hayran kaldım bütün işi yapıyo kadıncağız. Ben ancak haftasonları yardım edebiliyorum o da 2 haftada bir filan. Kendisi zaten haftaiçi yapıyo bütün herşeyi.
Birazdan da mezarlık ziyaretine gideriz köye akşama döneriz ancak, uğrayamazsam eğer şimdiden HERKESİN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN. Hepimize bol şans diliyorum bir bayram gezmesinde hayatımızın aşkıyla karşılaşalım artık :KK34::KK1: Kurbanlarımızı da Allah kabul etsin
Böcük naptın attın mı mesajı?? gelişmeleri yaz bize.

cekucum seni görüyorum altta... selam verip kaçayım dedim... çalıştım ben bugün de ; birazdan çıkıyorum...
eve gidip temizlik yapacağım...

sonra belki akşam jeli ile görüşürüz...

şu tanışma olayını da bence gerilmeden halledebilirsin :KK34: kuzenine sor istersen bir kimmiş neymiş bir fikrin olur belki...

hepinize iyi bayramlar kızzlarr..

bayramda giremicem kk ya :KK43:

hepinizi çok öpüyorumm..

Son düzenleme:
cekucum seni görüyorum altta... selam verip kaçayım dedim... çalıştım ben bugün de ; birazdan çıkıyorum...
eve gidip temizlik yapacağım...

sonra belki akşam jeli ile görüşürüz...

şu tanışma olayını da bence gerilmeden halledebilirsin :KK34: kuzenine sor istersen bir kimmiş neymiş bir fikrin olur belki...

Kuzenime yok istemiyorum dedim o da söylemiştir çocuğa heralde, aynı yaştaymışız ve ortaokulda aynı okulda okumuştuk heralde hayal meyal hatırlıyorum facede aradım ama yok, eğer hatırladığım kişiyse tipini pek beğenmedim o yüzden de içimden gelmiyor pek. Zaten başka yerde çalışıyormuş bayramdan sonra gidecekmiş yani sık sık görüşemeyeceğim birisi. İlk kez görüşcez şimdi, eğer devam ederse şubat tatilinde ancak görüşebilcez sonra yine araya mesafe gircek filan. Yani görüşmemek için bahanem çok :KK1::KK1:

X