"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Böcüküm hoşgeldin
Bu çocuk burda çalışmıyomuş aslında benim havalı olduğumu nasıl anladı bilmiyorum. Kuzenimin eşine yok istemiyorum dedim geri dönemem o yüzden. Zaten görüşmek de istemiyorum yaa. Hiç birini tanımak gelmiyor içimden off ne olacak benim halim yaa. Aday yok diyorum olunca da yok görüşmem istemiyorum diyorum. Çözemedim kendimi valla.

yaa bunu görmemişim de neden birini daha görmeden kim olduğunu bilmeden görmek istemiyorsun cekucum onu anlayamadım :44:
sonuçta sürekli birileriyle tanışmıyoruz ki ; hem sen değilmiydin adaysızlıktan bahseden... baksana çocuğun konusu tekrar açılmış... ne kaybedersin ki ; ne olur bir kahve içsen...
bak çok fena kızarım bir :KK20: malum daha yeni kahe teklifim reddedildi :KK37:

hoşgeldin böcüüükkk..

haklısın benimki mucize beklemek. ama nası davranmalıyım ki. belli de ettim aslında. okul açıldığından beri baktım sürekli. bi kaç kez direk ben konuştum gördüğümde. yolda gördüğümde gülümsedim sürekli. bişeyler anlamıştır yani. çok da kırıtık bi kız deilim ki ağır bi yapım var. onun eski çıktığı gerçi ortada teklif yokmuş görüştüğü kız kırıtık bişeydi. erkeklere çok samimi davranırdı. ben öylle deilim maalesef :p aslında öyle olmak lazım sanki ya :p o yüzden mi yalnızız acaba :KK43:

valla senin bell ettim dediğini anlamıyor işte arkadaş ; sorun orda... :KK34:

Birilerinin görüştürmesiyle görüşemem ki yaa, strese girerim ellerim titrer, bi de ne konuşacağımı bilemem çok salak bir durum olur. Ama başka biyerde normal karşılaşıp da tanışsaydık sonra görüşelim deseydi olurdu. Birileri devreye girince rahat hissedemem kendimi :KK43:

len ikiniz kafa kafaya verip olmaz ; evet olmaz demişsiniz...
azcık feyz alsanıza benden yaaa ; paralıyorum kendimi fırsatları değerlendirirken size de gaz vericem diye :KK53:

ben de patronum aracılığıyla tanışmadım mı ; üstelik kuzen değil arkadaş değil patron... artist adam ya bir de dönerken soruyor gece " eee anlaştınız mı ; artık bir teşekkür mesajı atarsın; karşıdan bekleme devir değişti" diyor... "haklısınız" dedim ki haklı zaten :)

strese girmezsin tatlım yaa rahat ol ; kendine güven sonuçta seninle tanışmak isteyen o ; o strese girsin... kendini beğendirmek derdine o düşsün...
valla denedim gördüm öyle rahatsız olunacak bir durum yokmuş :) ya tabii önceden hoşlandığın adam olsa daha hoş olur tabii ama kaybedecek hiçbirşeyin yok ama belki çok güzel birşey kazanabilirsin ve bence bunun için riske girmeye değer ki risk diye birşey yok bile :) bence tekrar düşün cekuuuu... en azından başbaşa olmayın da kimmiş bir gör ; bir gözlemle...

Telinin çıkmaması hoş değil yani. Ayrıca teşekkür mesajı atman gerekmiyor.

yaa az önce farkettim ; organizasyon öncesi herkese atılan toplu mailin en altına ilgili kişilerin telefon numaraları yazılmış...
telefonu doğruymuş ama ben de bir sorun var bu kesin artık...

teşekkür mesajı atmam gerekmiyor ama onun da 30küsür kişilik bir grupta benimle ilgilenmesi gerekmiyordu :KK34:
o yüzden teşekkür mesajı atmak istiyorum rapuşum... ayrıca da kızma bana ; ben oturup bekleyebilecek bir hatun değilim ki :26:

ilkem ; "içimde patlayacağına k.ımda patlasın" :KK37:

yaa az önce farkettim ; organizasyon öncesi herkese atılan toplu mailin en altına ilgili kişilerin telefon numaraları yazılmış...

teşekkür mesajı atmam gerekmiyor ama onun da 30küsür kişilik bir grupta benimle ilgilenmesi gerekmiyordu :KK34:
o yüzden teşekkür mesajı atmak istiyorum rapuşum... ayrıca da kızma bana ; ben oturup bekleyebilecek bir hatun değilim ki :26:

ilken süpermiş :KK1:

çok mantıklı aslında :KK66:

K.çta patlayacak olan sen bi şey yapmasan da patlıyor, işte anlamak istenilmeyen nokta bu. Mesela adamlar aramayacaksa ya da reddedeceklerse zaten aramıyor veya gelmiyorlar. Şansımı deneyeyim hikaye faslı oluyor işin. Oturup bekleyen hatun diye bir şey yok.

K.çta patlayacak olan sen bi şey yapmasan da patlıyor, işte anlamak istenilmeyen nokta bu. Mesela adamlar aramayacaksa ya da reddedeceklerse zaten aramıyor veya gelmiyorlar. Şansımı deneyeyim hikaye faslı oluyor işin. Oturup bekleyen hatun diye bir şey yok.

orası öyle tabii... patlayacak olanı engelleyemiyorsun tabii ama ben aklıma gelen bişeyi yapmazsam hem içimde hem k.ımda patlayacakmış diye düşünüp canlı bomba haline geliyorum...
oturup bekleyen hatun olamam derken ; ne demek istediğimi biliyorsun ; yeme bizi...
hem bal gibi de var oturup bekleyen hatun ; nasıl yok ?

spesifik bişe yazmıcaktım ya öylesine sohbet amaçlı dediydim :)

ben rapuştan korktum an itibariyle ; msnde yalnız kalma bence :KK53:

ben ufak ufak uzuyorum ; rapuş beni paralamadan :18:
rapuuuş seviyorum seni biliyorsun demi ; ver numaranı hemen arar ilanı aşk ederim sana ... :KK37:

gamzenkcim ; katinam size de iyi geceler...

Kızım bekleyen hatun var da salaklığından bekliyor diyorum anlasana yav. Adam zaten niyetli değilse bekle bekleme ara arama ne değişir allasen yaa... Bizim jetonların hemen düşmesi lazım sadece, zaten bitik bi durumu zorlamıyor muyuz hepimiz şans denicem diye?

Son düzenleme:
hosgeldin kusuumm :) iyi olmana, iyi hissetmene cok sevindim, gercekten dirayetine ve sabrina, enerjine hayranim, nazar degmesin. bu rahatsizligin ustesinden gelirken yapman gereken ne varsa yapiyorsun, sonucun kotu olacagini aklima bile getirmiyorum, bence en kisa zamanda hayatina geri donecek ve bu gunleri unutacaksin.

yumurtalarini dondurmaya karar vermene de sevindim, her seyden yilip bi kenara cekilmektense cozum arayan, cozum bulan kadinlara bayiliyorum :) cunku genelde hemcinslerimiz sorun cozmeye degil, sorun cikarmaya programli oluyorlar. (ve cogunlukla hayat onlara guzel! neyse...) benim merak ettigim, rahminin de alinmasi durumunda, tasiyici anne mi dusuneceksin? bu, yasal mi?

bizi habersiz birakma, hepimizin kalbi seninle.

bu arada hepinize gunaydin kuzular, bayramdan onceki son is gunu, ustelik de cuma; duble mubarek! :)

hoşbulduk canıım :)) ee biz böyle hatunlarız,çözüm odaklı,sorunsuz:)) kalbiniz ve dualarınız benimle olsun hep çünkü hissediyorum :)

Günaydınlaaar!

katinam hoşgeldinnnn,
miska duble müğbarek eveettt,
okuyabildiklerim bu kadardı şimdilik:)))

hoşbulduk canııım,iyisindir umarım :)

selamlarr benim can kuzucuklarımmmmm..... ay kurban bayramı öncesi de bu giriş pek renkli olmadı ama idare edin :KK1: henüz tam olarak seilla yarlarına geri dönemedim dün annemim beni oradan oraya sürüklemesi sebebi ile kendime vakit ayarımadım ama bugün kararlıyım sac kaş baş ne varsa halledicem 1 saate kadar cıkarım sanırım meğer benim hiç arkadasım yokmus kızlar ya ben kendimi avutuyomusum cevrem genişdie bir allahın kulu mu aramaz ne halin var die kendime yakın sandıgım yakın durmumu en ince ayrıntısına kadar bilen kişiler bile nasılsım demek için aramadı herkes ii gün dostu demek sizler iyiki varsınız ama akıllanıyorum kim ne veririse onu alır artık bundan sonra benden bende keyfim olunca gezer tozarım gerisini de ne ararım ne sorarım aman nese yaşayarak öğreniyoruz işte pastiller ilaçlar herşeyi al baştan yapıyorum yine ya çorbalar ıhlamurlar yüzüm sivilce doldu stresten sıkıntıdan napmam lazım acabaaaa????????????

katinammmm sen hoş bi hatunsun böle yaaa hayranım sana herşeyin yolunda ve güzel olması harika opr.nunda harika gecek eminim canım herşey süper güzel olacak senin için yürekten inanıyorum canımmm

o sizin hoşluğunuz seillacım :))
evet canım,maalesef herkes iyi gün dostu.benim şu derdimi bilen ve bir sürü iyiliğimin olduğu bir arkadasım ,3 haftada beni 2 kez aradı biliyormusun ,2.aradığında diyor ki çok hastaydım griptim :)) keske deseydim zahmet etmeseydin hatta ben gelip sana nane limon kaynatsaydım diye de ,bazen fazla efendi davranıyorum >:)) nasıl olsa arar gene.böyle olunca yaptıgım iyilikler tek tek gözüme görünüyor bir hayrı da kalmıyor.yapacagı bir nasılsın demek o kadar ,ki ben hep mesgule alıp ararım onu tel de beles yani:)) ama bu da bana çok güzel ders oldu.şurda hiç tanımadığım sizler,ben yokken bile merak edip yazdınız. vallahi kanlı canlı arkadasım ve komsum aynı zamanda nasılsın diye aramadı :)) ama ben bir zamanı gelsin acık acık söyleyeceğim :)) zaten bundan sonra kendi keyfim önemli olan :)) sen de öyle yap :))))

kızlaaar :)

ayy çok feci bir gündü zaten bitik olan pilim iyice bitti... dün gece 2de indik uçaktan yatana kadar 3 oldu... aptal gibiyim ; yarın da çalışacakmışız son dakika haberi oldu bu da...

yazdıklarınızın hepsini okudum ama ara ara o yüzden aklımda ne kaldı bilemiyorum...

katinam ; inşallah bayram sonrası da güzel haberlerle geleceksin... kendini iyi hissetmekteki başarına hayranım :)

sağol canıım ,inşallah böcüğüm :))

ben ufak ufak uzuyorum ; rapuş beni paralamadan :18:
rapuuuş seviyorum seni biliyorsun demi ; ver numaranı hemen arar ilanı aşk ederim sana ... :KK37:

gamzenkcim ; katinam size de iyi geceler...

Ayyy ne hoşmuş ilgilenmiş mi dicem kızım aç gözünü diyorum bu işler böyle değil işte. Ne paralaması yaa.

Kızım bekleyen hatun var da salaklığından bekliyor diyorum anlasana yav. Adam zaten niyetli değilse bekle bekleme ara arama ne değişir allasen yaa... Bizim jetonların hemen düşmesi lazım sadece, zaten bitik bi durumu sorlamıyor muyuz hepimiz şarn denicem diye?

ben de onlardandım rapuşum gençken ondan bu girişken halim sen de bunu anlaaa :))
3 sene onu ; 5 sene bunu bekle bekle ömrüm geçti ; üniversite hayatım bitti yaw... kalakaldım böyle son ütücülerin arasında şimdi her fırsata hoop atlıyorum :KK37:
ama bak kurumsal uyuzunu cidden attım kafamdan 2 haftada ; bana açık açık seni istemiyorum desinler ; oyalamasınlar beni ; canımı yesinler :KK37:

X