"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Gamzenkçim seni de tebrik ediyorum
Demekki duyguların yoğun değilmiş onu düşünmeyip başka şeylere odaklanabiliyorsun. Bi de yeni birileri çıksa karşına süper olacak. İlerde sana da yaklaşamazlar doktor o çok havalı beni beğenmez diye, şu yıllarını iyi değerlendir :KK1:

Böcüküm hoşgeldin
Bu çocuk burda çalışmıyomuş aslında benim havalı olduğumu nasıl anladı bilmiyorum. Kuzenimin eşine yok istemiyorum dedim geri dönemem o yüzden. Zaten görüşmek de istemiyorum yaa. Hiç birini tanımak gelmiyor içimden off ne olacak benim halim yaa. Aday yok diyorum olunca da yok görüşmem istemiyorum diyorum. Çözemedim kendimi valla.

keşke görüşseydin cnm belki hoşlanırdın:26:

Gamzenkçim seni de tebrik ediyorum
Demekki duyguların yoğun değilmiş onu düşünmeyip başka şeylere odaklanabiliyorsun. Bi de yeni birileri çıksa karşına süper olacak. İlerde sana da yaklaşamazlar doktor o çok havalı beni beğenmez diye, şu yıllarını iyi değerlendir :KK1:

teşekkürler cnm. evt derse odaklanma problemim yok çok şükür.

haklısın cnm bu zamanlarımı iyi değerlendirmeliyim.:KK25:

keşke görüşseydin cnm belki hoşlanırdın:26:

Birilerinin görüştürmesiyle görüşemem ki yaa, strese girerim ellerim titrer, bi de ne konuşacağımı bilemem çok salak bir durum olur. Ama başka biyerde normal karşılaşıp da tanışsaydık sonra görüşelim deseydi olurdu. Birileri devreye girince rahat hissedemem kendimi :KK43:

Birilerinin görüştürmesiyle görüşemem ki yaa, strese girerim ellerim titrer, bi de ne konuşacağımı bilemem çok salak bir durum olur. Ama başka biyerde normal karşılaşıp da tanışsaydık sonra görüşelim deseydi olurdu. Birileri devreye girince rahat hissedemem kendimi :KK43:
le bi

aynen bnde senin gibi düşünüorum. araya aileler girince hoş olmuo :KK50: ama belli de olmaz belki de tam sana göre biri. fırsatları kaçırmamak lazım aslında:KK37:

,ayy böcükümm hoşgeldiin :)) e hepimize laf yetiştirip kaçmışsın, sen ne yaptın ne ettin anlatsana azcık yaa, merakla bekledik biz seni :)

seillam sana da uzuuun uzun bi şeyler yazmıştım ama gönder tuşuna basamadan gitti her şey şirketteyken.. neyse sonra bayram ikramiyeleri falan verildi, o sırada müdürle bi konuşma geçti, sürekli internette olmandan patronlar rahatsız olmuş haberin olsun, nete pek girme dedi :KK50: tabi akşama kadar kk'da gezersem olacağı buydu. galiba hepimizin internette gezinme kayıtları varmış, benim listem kabarıktı galiba ki, uyardılar :KK43: artık iş yerinde girmiycem kızlar, akşamları girerim nişanlımın olmadığı zamanlar, çünkü o keşfetsin istemiyorum burayı. eskisi kadar sık görüşemeyebiliriz :KK43::KK43:

çok da kırıtık bi kız deilim ki ağır bi yapım var. onun eski çıktığı gerçi ortada teklif yokmuş görüştüğü kız kırıtık bişeydi. erkeklere çok samimi davranırdı. ben öylle deilim maalesef :p aslında öyle olmak lazım sanki ya :p o yüzden mi yalnızız acaba :KK43:

ay anladın nihayet :KK1::KK1: herhalde kırıtık olman lazım, ama o kız gibi önüne gelene değil tabi ki de, sadece istediğin adama :)) napsın adam buzdolabı gibi hatunu, işve ister cilve ister yaaavrrumm :KK12:

ya evet, böylesi biraz tuhaf gerçekten de.. mesela sana ve ona hiç söylemeden, tesadüf gibi sizi aynı ortama sokabilirlerdi, sonra sizin frekanslarınızın tutup tutmadığına bakıp, ona göre adım atabilirlerdi. ama nerde öyle düşünceli çöpçatan.. neyse ki biz bilinçliyiz, çilekle açtığımız çöp-çat bürosunda böyle acemilikler asla olmayacak :21::KK68:

hoşbuldum kızlar :)

hemen kendime geçiyorum... önce şunu söyleyeyim ; çocuğa kötü davranmadım ; gözümü açtım ; inceledim :)
fuar öncesini anlatmıştım zaten ; fuar bitmesine yakın geldi yanıma telefonumu aldı sonra haberleşiriz diye... tam anlamamakla birlikte verdim... çünkü patronum yoktu ve gelmeyecekti bana ulaşmaları gerektiği için yani işi gereği mi yoksa durumdan haberdar olduğu için mi aldı bilemiyorum... neyse otele gittikten bir süre sonra aradı grubun bir kısmıyla yemek yiyeceğiz sen de gel sonra da birşeyler yaparız dedi... ben biraz kararsız kaldım çünkü pek tanıdığım yoktu ve de sanki insanlar (en azından onun müdürü) sezmiş gibi geldi biraz çekindim patronum da olmayacaktı çünkü... neyse ısrar etti tamam dedim... yemekte 20kişi filan vardı ; biraz sıkıldım... ara ara bakıştık çünkü yanyana da oturamadık... neyse sonra kalkalım dedi 3 genç (!) kalktık... diğer arkadaşın da orda yaşayan arkadaşları varmış hep beraber gezdik gece 4e kadar... bol bol fotoğraf çekindik... ara ara sohbet ettik... ertesi sabah müzeye gitmek istediğini söyledi benden de eşlik etmemi istedi tamam dedim... 1-2 saat vaktimiz vardı sadece otelden ayrılmadan... sabah birlikte kahvaltı yaptık sonra müzeye gittik gezdik hızlıca geri dönüp havalanına yola çıktık... sağolsun patronum yine yoktu... sen git ben direkt gelicem check in de yap bekleme dedi... tesadüfen checkinden aynı anda çıktık; aynı anda pasaport kontrolünden geçtik ve free shoplarda gezmeye başladık o ben ve müdürü :) tabii ben biraz gerildim içten içe patronuma uyuz oldum... resmen çocuğa yamanmış gibi oldum ama ben geriden geldikçe bu beni yanına çağırdı... yani çok da yapışık hissettirmedi... vip salonuna da soktular beni çaktırmadan ; ne yapayım elit bir insan değilim :) ben sorun olmaz siz girin dedim ama olursa müdürüm girer ben çıkarım dedi... neyse uçak saatine kadar orda biraz sohbet ettik ; uçakta başka yerlerdeydik... sonra izmire döndüğümüzde valiz derdi vardı... o telaşede teşekkür edemedim; gece de baya geç olduğu için de dönüp oralarda aramadım onu zaten patronum da bekliyordu...

bunlar olanların özeti... pek özet sayılmaz ama... düşündüklerim ise ; çok olumsuz değil... fotoğraflardaki kadar çocuk değil; dudakları da o kadar kalın değilmiş bunu yazmıştım zaten :)
arada süper bir elektriklenme olmadı bence ama sanırım ikimiz de bildiğimiz için denedik... herşey bir kenara beni yalnız bırakmadı ve gerçekten ilgilendi ki böyle bir görevi yoktu... bunu yaparken de sıkılmış gibi hissetmedim... ama hani olur ya hoşlandığın insanın yanında bıcır bıcır olursun ; hiç susmazsın filan öyle olmadık... hani hemen kimsin; nesin; neler yaparsın eee kendini anlat moduna da girmedik... tabii bir de onun aynı zamanda işinin devam etmesi ; grup olayının olmasının da etkisi var... en azından ben konuşacak ondan başka kimse yokmuş gibi davranmadım... tabii bir de sürekli bir telaş halimiz vardı ; o yapılacak şu saatte burda olunacak filan...

bu sabah mesaj attım "teşekkür içerikli" çünkü gerçekten bir teşekkürü haketti ama mesajım gitmedi... ben de telefonu kapalı filan diye düşündüm ama iş çıkışı hala iletilmedi ki bugün çalışacaktı... geç olmadan da arayayım dedim eve gelince aradım ama numara yanlış diyor ; halbuki onun beni aradığı numarayı kaydedip aradım :26: sanırım telefon ayalarında bir sorun oldu... tabii uğraşa uğraşa saat 10oldu bu saatten sonra aramam ama yarın şirketten deneyeceğim bir de :)

ama şu anda hakkaten öküz bir hatun oldum :KK37:

Son düzenleme:
böcükk seninle ilgilenmesi çok hoş. kibar bi çocuğa benzio sanki :)

öyle gibi sanki :)
yaa bir de gruptakiler çok takılıyor ona ; uğraşıyorlar filan ama hepsine de kibarca cevap verdi mesela; terslemedi de... ama biraz dert yandı da tur şirketi gibi davranıyorlar diye; evet dedim 2gündür bakıcılık yapıyorsun bana da ; yok dedi sen benim arkadaşımsın olur mu öyle... ne zaman arkadaş olduysak artık...

Son düzenleme:
öyle gibi sanki :)
yaa bir de gruptakiler çok takılıyor ona ; uğraşıyorlar filan ama hepsine de kibarca cevap verdi mesela; terslemedi de... ama biraz dert yandı da tur şirketi gibi davranıyorlar diye; evet dedim 2gündür bakıcılık yapıyorsun bana da ; yok dedi sen benim arkadaşımsın olur mu öyle... ne zaman arkadaş olduysak artık...

hadi bakalım cnm umarım devamı güzel gelir :))

kızlarr çok yoğun birgün geçirdim o nedenle gelmeye vaktim olmadı
bayram sonrası perşembe cumayıda yıllıkizinle birleştirdim
ne varsa yapmaya çalıştım ondan dolayı
şimdide çıkıyorum
öpüyorum hepinizi çok çok
hepinizin bayramı mübarekolsun, herşeyin hayırlısı olsun inşallah
burcuma göre 6-7-8 kasımda yani bayramda aşkta en şanslıgünlerimmişş :KK60:
bakalım neler olacakk :KK60: :KK60: :KK60:

hadi ben kaçtım, öptüm tekrar herkeziiii

Aaaaa, yaaa demek 6-7-8 kasımmm! Eeee evde geçecek bir tatilde ne olabilir ki sevgili yaydaşımm! :KK37:
Ben de 2012 burç yorumlarını aramayı düşünüyorum bakayım da buraya da yazayım seninle bi değerlendirme yapalım. :KK1:

Aaaaa, yaaa demek 6-7-8 kasımmm! Eeee evde geçecek bir tatilde ne olabilir ki sevgili yaydaşımm! :KK37:
Ben de 2012 burç yorumlarını aramayı düşünüyorum bakayım da buraya da yazayım seninle bi değerlendirme yapalım. :KK1:

len piştt hoop... bir yorum yapsana yaaa...
ben de şimdi mynetten okuycam aylık yorumu... :)

ayy böcüük :) ne kaddan da şirinn, ne kaddannn da kibar bi çocukmuş, mutlaka değerlendirilmeliymiş!! yurtdışındayken arayınca numara normalden farklı mı çıktı acaba, mantıksız ama ne biliyim? çocuğa mutlaka ulaş istiyorum da, bunu çok istiyorum da :KK1:

ayy böcüük :) ne kaddan da şirinn, ne kaddannn da kibar bi çocukmuş, mutlaka değerlendirilmeliymiş!! yurtdışındayken arayınca numara normalden farklı mı çıktı acaba, mantıksız ama ne biliyim? çocuğa mutlaka ulaş istiyorum da, bunu çok istiyorum da :KK1:

bncedee bi an önce ulaşmalısınn çocuğa:KK52:

:) ya başında +90 vardı ama onsuz da arıyorum olmuyor... :KK50:
turkcelli aradım belki ayarlarda bir sorunolmuştur diye... başka bir telefondan aramayı deneyin dedi ; ya da kartınızı başka telefona takın... bunlarla uğraşırken zaten saat 10olmuş... geç oldu artık yarın deneyeceğim... iş mail adresi de var en kötü ordan mail atarım heralde... hırs yapmış gibi olmak istemiyorum ama cidden rehberlik yaptı bana... uzunca bir süre de böyle bir organizasyon yok yani karşılaşmayız tekrar...

bir de şimdi ben teşekkür etmeden uzayan hatun oldum :) yani sırf bu yüzden de aramak isterse bile aramayabilir hani benim istemediğimi düşünüp...

yani ben yine birşey yapmadan duramam... ben üzerime düşeni yapayım da ; karşı tarafın keyfi bilir :)

Son düzenleme:
gamzenk alemsin yaaa :))) ne derler senin yaptığına kesin bir atasözü vardır konuyla ilgili de aklıma gelmiyor...
rapuuş sen bilirsin kesin :)

"kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş" olmaz demi :44:

ben yapamam ama sen yapabilirsin diye düşünüyorum böcükk :KK51:

bu topik sayesinde yine epey geliştirdim kendimi. geliştirmeye de devam edicem inş :))

X