"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

günaydın herkese...

rapuşşş sana tam destek git görüş abıkatla olmazsa bana yönlendireceksin unutma...
bu kurumsaldan iş çıkacağı yok... sabah gördüm ama bakmadı bile ama iyi oldu aslında sanırım şimdi gidip konuşmam daha kolay olcak...
çünkü "yeter beee" moduna geçiş yapmış bulunuyorum

gamzenk düşündü mü acaba tüm gece

seillam nasılsın aşağıda görüyorum seni... herkes cee diip gitmiş ben de öyle yapıcam sanırım...
miskacım ; sana başarılar diliyorum para biriktirme konusunda ben hiç başarılı değilim valla
bir ara iş yerimde bile kumbara vardı ama olmuyor ; olmuyoooor :26:
eee tabi bütün paramı güzelliğim uğruna harcadığım için kumbaraya atacak param kalmıyor ama bu da bir yatırım sayılır değil mi

jelim nerdesiiin... çilekten de ses yok...
katinam iyidir inşallah :)

yine pek çok işim var gidip azaltayım biraz... herkese kolay gelsin...

gunaydin kuzucuklar :)

bocugum senin yatirim tarzina da bayildim, haklisin tabi, insan bezen kendine yatirim yapmali :) tanidigim biri vardi, hatun yemez icmez, kendini susleyip pusleyip cok pahali mekanlara takilirdi. deli gibi para harcar, resmen ac kalirdi sonrasinda. ama derdi ki, ben yatirim yapiyorum, buralara takilan zengin bi adam elbet avlarim :) gulsen bubikoglu`yla adile nasit`in bi filmi vardi ya, o hesap sonra noldu bilmiyorum ama bak, muradina erdi mi acaba :))

seillam ben cok guzel para biriktiririm isteyince, yeter ki para biriktirmek icin beni ikna eden bi sebep olsun. su anda da evlilik, ev alma, esya derdi vs vs gibi beni bi hayli ikna eden sebeplerim var :)) e sen de 1 seneye kadar evlenceksin ya,senin de biriktirmeye baslaman lazim tabi ki :)

cilekim, altin gunu de bi vesiledir, onemli olan istikrar saglayabilmek :) ben bugun internetten bi de elektronik kasa satin aldim, kasada dursun altinlar falan. calacak olan hirsiz yine calar da, sigortam var benim, ziynet esyalari sadece kilit altindaysa sigorta kapsamina giriyo, derdim de o aslinda. allah korusun tabi,daha once yasadim o hirsiz girmesi olayini, cok zor. nerdeyse 1 yil olcak olayin uzerinden gecen zaman, evimi falan da degistirdim hep ama o korkuyu uzerimden atamiyorum, allah korusun...

2 kere gitmiş mesajım ; silemedim de...

seillam hadi bakalım ; bir pazar araştırması yap bu haftasonu... dilerim -pazar sabahı kahvaltısı alışverişine markete gittiğinde böyle uykudan yeni uyanmış , gözleri mahmur ama o haliyle bile yakışıklı bir delikanlıyla çarpışırsınız reyonlar arasında gezinirken... altında açık gri bir eşofma altı da olsun ( niyeyse bana pek seksi geliyor )... sonra sen de yardım istersin belki peynir reyonu nerde ; biz yeni taşındık da diyeee sonra o da seni hoşgeldin kahvesine çağırsa pazar kahvaltı sonrası ahh ahh

çileğim piştt hoop uyan ; sonrasını düşünmen gereken bir andasın seeen
bu arada sormuşsun ya bakmadıysa zor olmaz mı konuşman diye... benim gerginliğim biraz da onun gerginliğinden kaynaklanıyor aslında... onun da bakamaması filan ; jeliyle dün de konuştuk en son karşılaştığımız akşam ki yürüyüşünü bir görseydiniz çok komikti yaaa ; yeni sünnet olmuş erkek çocuğu gibi yürüyordu cidden gerildi çocuk... ben sıkıldım bu durumdan ama bir türlü uygun yerde karşılaşamadık ki... dün mesela jeliyi beklerken 15dk kadar onların yolu üzerindeydim ama gelmediler... benim konuşmam muhtemelen bir çırpda olacak ve sonunda ohh be kurtuldum diye rahatlama olacak... yani sonucu çok önemli değil sanki artık... yani bakmak istemiyorsa arkadaş bana da hayır der olur biter ama karşımda şekilden şekile girerse o zaman ben de geveleme moduna geçebilirim... neyse yaa siz dua edin uygun yerde karşılaşalım da ben noktayı koyayım... tanışmadan rahatlamayacağım kesin çünkü...

miskacım ; sen biriktireceksin paracıkları belli ; var sen de o potansiyel...
valla benim de senin bahsettiğin gibi bir arkadaşım vardı ama şimdi der o pahalı yerlere o kadar para harcadım ama şimdi çulsuzun biriyle evliyim diye :26:
benim ki tamame kendimi iyi hissetmemle alakalı

biliyorum bebegim, benimki sadece, sen kendime, guzelligime yatirim yapiyorum deyince aklima geldi de anlattim oyle, o zamanlar mantikli gelmisti hatunun yaptigi

su adamla konusmaya karar verdigin ilk zamanlar ben cok destekcindim ve evet yaa, hatun dedigin boyle olmali diyodum. simdi zaman gectikcebi korkaklik basladi bende nedense senin konunla ilgili, sen konuscam dedikce ben heyecanlaniyorum, ayy nasil konuscak diye :))) cesaretimi kirdin kizim bu kadar zaman bekleyip hadi konuscaksan konus da bitsin bu heyecanim :))) senin icin dua edicem

bu eylul hatunu da cok bosladi bizi hee, faceden falan durtukleyim onu bi :)

ayyy nihayet anladın beni miskaaa yaaa
zaman geçtikçe tuhaf bir hal aldı haklısın ama onun kaçamak bakışlarını görünce de boşver diyemiyorum kaldı ki benim de tepkilerim onunki gibi oldu artık...
kendisine benzetti beni şapşal yaaa ; ama yoook tekrar böcük olmanın zamanı geldi artık... gidip iki yerinden ısırıvericem

senin endişen muhtemelen bu işin olmayacağı ile ilgili ama dediğim gibi benim derdim o değil artık ; istemezse olmasın ama ben bileyim...
sonra vaay adayım bile kalmadı diye ağlamak zırlamak da var işin ucunda ama yok yaw sıkıldım ; ben sabırsız bir insanım bu kadar yeter sabır gösterdiğim

Son düzenleme:

ya benimki endise de degil, resmen heyecan sanki kendim konuscakmis gibi karnima agrilar giriyo :))

sen biraz mesafeli davransan olmaz mı ; anlamaz mı ki...
ama mesafeli davranmak istemiyorum demeyecekse tabii :)

bence deeee :))) cilekcan, karar ver bu adamla denemeye deger mi degmez mi. degecegine karar veriyosan uzak durma, niye durasin? ama degmez diyosan da bocugun dedigi gibi hafif terslenir tarzda, kirmadan ama tavirlarinla belli ederek uzaklastirabilirsin. bunlara ragmen uzaklasmiyosa yapisik bi tip demek ki, cok sinir bozucu.

böcüküm ne güzel şeyler yazmışın ...

Peynir reyonu ve yardım isteme... böcük film gibi yazdın ... süper pozitifsin ... bende bir enerji var ..nedeni yok ama .. yüzümde garip bir gülümseme var... çok garip bir şekilde içimde aşk kırıntısına ait hiç birşey kalmamış ... sanki hiç yokmuş gibi oldu.. çok garip ...

kızlar bu arada kursa gittim. sabah acyip soğuktu.. kar yağdı sanırım yakın yerlere... sonra dershane full kız okulu gibi... 24 kız 1 erkek çok komik oğlan sınıftan çıkıyor arkadaşlarının yanına gidiyor şikayet ediyor.. ya burda hep kız var .. duyunc açok güldük.. ama şu var. o kadar sessizliğe sakinliğe alışmışız ki sesler acayip rahatsız etti. öğrenci hepsi.. sohbet ediyorlar... kalabalık tuaf geliyor... kendimi çok garip hissettim

güzel hanımlar merhaba nasılsınız ...

şimdi kızlar siz olayları tam bilmiosunuz özet geçeyim size. ben 1 aydır sürekli buna bakıodum. o da bana bakıodu.ama başka icraat yok. bi kaç sefer direk ben konuştum filan. ilgimi belli ettim anlamıştır yani. sonra rapuşunda desteğiyle gerçekten ilgilenip ilgilenmediğini anlamak için bakmamama taktiğine başladım. bu çok şaşırdı ilk günden. 2. günde ise hemen yanıma geldi. 3. günde aynı şekilde kendisi geldi konuştuk filan ben kütüphanede çalışırken yaklaşıp espri filan yaptı. o ara hiç iplemedim bunu. yanından transit geçtim hiç bakmadım. ama bu sürekli takipte bana bakıo. telle konuşurken dibimde durdu dinlemeye çalıştı orda bişeye bakıo güya bunlar geçen hfta oldu. bu hftada ztn göremedim. sanırım iyi deilmiş sınava çalışmayı bırakmış die duydum sınavı zor baya

işte bilmiorum şimdi napsam bi görseydim tavrına bakıp ne yapcama karar vercektim ama

ay atsammı ki öff kararsızım :So morali de çok bozuktur şimdi

ay atsammı ki öff kararsızım :So morali de çok bozuktur şimdi

zayif anindan faydalanmak gibi olmasin daa yaslancak bi omza ihtiyaci varsa vermek lazim kizimmm, huzur veren, dert paylasan, enerji sacan, destek olan, sorun cikarmayan aksine sorunlari cozen kadinlar gozde olur, ha sonra kiymetleri bilinir mi, orasi baska bir topigin konusu :)

hoşuna gider kesin ilgilendiğimi de apaçık göstermiş olurum

rapuşş gelsen ya. geç gelme erken gelll !!!!

ayy ama bugün abıkatla buluşcaktı dimi. gelsin bakalım neler olup bitti :)

ya katılıyorum sanaaa :)

gamzenkcim şimdi çocuk ilgisizleşmenin nedenini anlamaya çalışmış işte o zamanlarda belki de acaba biri mi var diye anlamaya çalışmış telefon konuşmandan...
o yüzden şimdi bir moral ver çocuğa da sınavlarına güzelce çalışsın...

öyle küçücük bir mesaj bile yetecektir ona...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…