"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

zayif anindan faydalanmak gibi olmasin daa :KK55: yaslancak bi omza ihtiyaci varsa vermek lazim kizimmm, huzur veren, dert paylasan, enerji sacan, destek olan, sorun cikarmayan aksine sorunlari cozen kadinlar gozde olur, ha sonra kiymetleri bilinir mi, orasi baska bir topigin konusu :)

ya katılıyorum sanaaa :)

gamzenkcim şimdi çocuk ilgisizleşmenin nedenini anlamaya çalışmış işte o zamanlarda belki de acaba biri mi var diye anlamaya çalışmış telefon konuşmandan...
o yüzden şimdi bir moral ver çocuğa da sınavlarına güzelce çalışsın...

öyle küçücük bir mesaj bile yetecektir ona...

böcüküm ne güzel şeyler yazmışın :KK70:...

Peynir reyonu ve yardım isteme... böcük film gibi yazdın ... süper pozitifsin :KK70:... bende bir enerji var ..nedeni yok ama .. yüzümde garip bir gülümseme var... çok garip bir şekilde içimde aşk kırıntısına ait hiç birşey kalmamış ... sanki hiç yokmuş gibi oldu.. çok garip ...

kızlar bu arada kursa gittim. sabah acyip soğuktu.. kar yağdı sanırım yakın yerlere... sonra dershane full kız okulu gibi... 24 kız 1 erkek :KK70: çok komik oğlan sınıftan çıkıyor arkadaşlarının yanına gidiyor şikayet ediyor.. ya burda hep kız var :KK70:.. duyunc açok güldük.. ama şu var. o kadar sessizliğe sakinliğe alışmışız ki sesler acayip rahatsız etti. öğrenci hepsi.. sohbet ediyorlar... kalabalık tuaf geliyor... kendimi çok garip hissettim

güzel hanımlar merhaba nasılsınız ...

ayy ne güzel ; enerjik olalım zaten hep yaaa :KK52:
o huzur anlarını bilirim... nasıl bir sakinliktir ; gerçekten kendini uzun süre sonra ilk defa mutlu hissedersin ve öyle bir gülümseme olur yüzünde ama güzeldir o anlar ; tadını çıkar canım :KK34:

ben yapmam gereken işlerin büyük bir kısmını bitirdim... ufak tefek toparlama yapıyorum...

gamzenkcim şimdi çocuk ilgisizleşmenin nedenini anlamaya çalışmış işte o zamanlarda belki de acaba biri mi var diye anlamaya çalışmış telefon konuşmandan...

evet evet! hay antenini opeyim bocugum :***

hımm. haklı olabilirsin tatlımm. face e de girmio. bunalım takılıo sanırım :p yoksa şimdiye bin kere girmişti :KK43:

gamzeeenk ; çocuk senin yüzünden sınavlarına çalışmıyorsa haydi... bu sorumluluğu nasıl alacaksın üzerineee :KK23:

jelim sevgili nişanlım kesinlikle değiştiriyorum avatarımı senin için her şeyi yaparım bebeğim.

Herkesi çoook öpüyorum.

:KK19::KK19: teşekkürler bebeğimmm
bak bunu beğendim işte çok güzel, hatta diliyorumki öle bir erkek çıksın karşına senin aynen öle öpsünn öpsüüünnn seni bebeğimmm

jelim nerdesiiin... çilekten de ses yok...
...

son sürat çalışıyorum kuzucumm, iş işiş yap yap bitmiyor vallaa:KK6:
şööle zengin koca bulup kenara çekilmek lazımm, sonrada herbiyeri gezmek lazımm:KK9:

ayy bi aday istiyorum artık ya kökümü kurudu bunların nee cıksınlar biyerlerden artık

jelim yaaa sanada acil tarafından bi sevgili diliyorum canım bende bir aralar bi gelen vardı sanki ondan ses yok galiba böcüğüm de bodruma izin vermiyo bencede bu kurumsalın arkadasını da sen ayarla ikiniz ikisyle karşılasın ve bitirin bu ili inşallahhhhhhhhhhhh

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:evetttt evttttttttt çıksınlar biyerlerdennnnn
amiiiiiinnnnnnnnnn bitanemm amiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn
o gelenden ses seda yok canım yaa, gelmeye gelmeye benimde aklımdan silindi çok şükür kazınmadan:KK1:

kızlar çıkıyorum şimdi ben, çok yoğundum gelemedim ama son dakkada olsa hepsini okudum
unutup yazamadıklarım varsada kusura bakmayın artık
öpüyorum hepinizi tek tek canlarrrrrrrrrrr:KK16::KK16::KK16:

ayyy 20 ekim unutmayalım bu tarihi...

ben kurumsalla tanıştım ; rapuş abikatla buluşup yakından tanıyacaktı...
bir de en yakın arkadaşlarımdan biri sevgilisinin ailesi ile tanışacaktı bu akşam...

ayy ne ilginç yaaa... bu arada bu yakın arkadaşım da rapuş ve jeli ile aynı gün doğmuş... yaa hayatımda aynı gün doğan 3 hatun var ; hepsi de değerli benim için...

ayyy neyse konumuz bu değil değil mi ...

off kızlar yaa toplaşın hadiiii... konuşurken pek sakindim ama sonra nasıl midem bulandı anlatamam...
hemen jeliyi aradım ilk söylediğim " heyecandan kusucam şimdi" oldu :KK53:

şimdi baştan anlatıcam...

Selaamm güzel baaayaanlaarr

Karşınızda donmak üzere olan ceku var. Kaloriferlerimiz yandı ama hiç fayda etmiyor yahu, sanki dondurucu bir soğuk var dışarda. Ellerim ısınmıyor bir türlü, okulda da ısınamadım zaten, hapşurup duruyorum heran grip olabilirim. Bir hafta daha bitiyor zaman ne kadar hızlı geçiyor anlayamıyorum bi türlü.

Miska para biriktirme uğraşlarına ben de katılabilirim, ama altın alarak mı biriktirmek karlı ki ben bankada ayrı bir hesap açtırıp her ay oraya belli bir miktar maaşımdan aktarılsın diye düşünmüştüm. Yada her ay bir tam altın mı alsam çünkü ben ailemle kalıyorum özel harcamalarım dışında hiçbir masrafım yok(kira fatura filan) çeyrek az olur gibi geliyo, ilk çalıştığım yıl çok güzel para biriktirmiştim ama sonraki 2 yıl toplam biriktirdiğim para ilk yıl biriktirdiğim kadar sadece. Bi de bu aralar arabamı değiştirmeyi düşünüyorum en azından borç öderim daha iyi olur diye düşündüm, elimdeki parayı sürekli harcıyorum çünkü.

Böcük bence de bu olay sonuçlansın artık olmazsa arkadaşına bakmaya başlarsın :KK1:

Gamzenk bence de at bir mesaj artık ilgilendiğini anlasın cesaret gelir de harekete geçer belkim. Bunun sonunda da bi hareket olmazsa bırakırsın sende

Seilla böcüğün senin hakkındaki dileklerine katılıyorum ve dua etmeye başlıyorum :KK31:

Çilek ilgi hoşuna gidiyo kimin hoşuna gitmezki bu kadar ilgi, özellikle de çevrede bu kadar ilgisiz erkekleri gördükten sonra. Ama önce senin duygularını karıştırmadan mantıklı bir karar vermen gerekiyo herşeyi göze alabilirm diyosan adım at yoksa boşyere ümitlendirmek olur karşındakini.

Rapuşşş inşallah bol elektrikli güzel bir akşam geçiriyosundurr :KK52:

Katinam seni hiç unutmadık dualarımız seninle Allah yardımcın olsun canım

Suskun sen de rahatlamışsın mutlusun ne güzel öpüyorum seni de, hep böyle devam etsin günlerin.

Jeli sana da, bana da seillaya da burada anlatabileceğimiz adaylar diliyorum. Hepinizi öpüyorum iyi akşamlar

işten geldim ; elimde laptop var biraz erken çıktık... ben de laptopu eve bırakıp telefon faturamı yatırmak bahanesi ile evden çıktım tekrar... sonra para çekip geri dönerken acaba dedim biraz oyalansam mı buralarda belki görürüm... sonra da dedim ki ben nasılsa tanışmak konusunda gerçekten kararlıyım artık ve bir sonraki sefere bahanem olmayacak o yüzden boşver dedim kendi kendime tanışmam gerektiği zaman zaten karşıma çıkar... para çektim döndüm ; zaten telefoncu da bizim caddede... normalde acaba geliyor mu diye baya uzaklara bakarım ama bu sefer yapmadım öyle önüme bakarak yürürken bir baktım hemen karşımda... :KK30:

biraz kalabalıktı zaten yanyana geçecektik ; ben de yanına yaklaştım "merhaba" dedim... o da "merhaba" dedi... sonra "birkaç dakikan var mı " dedim... "tabii" dedi...
neyse bir iki adım atıp kenara çekildik ; "ben sadece tanışmak istedim ; tabii sen de istersen" dedim... o da "tamam" dedi... ayy pek şaşkındı şapşal :KK9:

öyle bir sessizlik oldu sonra o tam adını söyleyecekti ben elimi uzatıp adımı söyledim ; o da adını söyledi... memnun olduk filan işte...
sonra yine bir sessizlik... sonra ben "kartımı vereyim o zaman" dedim..."ne kartı" dedi... neyse ben çıkardım "arkasında numaram var ; bir kahve içmek istersen ararsın" dedim...
o da "tamam" dedi ama kartı inceliyor bir yandan... sonra şirketimin adına baktı "neresi burası" dedi... ben sorunun maksadını anlayamadım ama "iş yerim ; çiğlide" dedim...
saf sanki iş yerimde mi kahve içeceksek :KK53: neyse sonra da " tamam ; görüşürüz o zaman ; iyi akşamlar" dedim o da "iyi akşamlar" dedi öyle ayrıldık...

yaaa bu şaşkın kartın arkasındaki telefon numaramı görmezse hadiii :26:

neyse umarım arkadaşına anlatır da arkadaşı bir yol yordam öğretir şuna yaaa... "
bak arkadaşım ; bu kızın kartı ; arkasında numarası var ; arayıp kahve içmeye çağıracaksın yoksa işyerine filan gitmeyeceksin" diye :KK37:

offf hadi yorumları alayım ; cekuuu ve gamzeeenk...

işten geldim ; elimde laptop var biraz erken çıktık... ben de laptopu eve bırakıp telefon faturamı yatırmak bahanesi ile evden çıktım tekrar... sonra para çekip geri dönerken acaba dedim biraz oyalansam mı buralarda belki görürüm... sonra da dedim ki ben nasılsa tanışmak konusunda gerçekten kararlıyım artık ve bir sonraki sefere bahanem olmayacak o yüzden boşver dedim kendi kendime tanışmam gerektiği zaman zaten karşıma çıkar... para çektim döndüm ; zaten telefoncu da bizim caddede... normalde acaba geliyor mu diye baya uzaklara bakarım ama bu sefer yapmadım öyle önüme bakarak yürürken bir baktım hemen karşımda... :KK30:

biraz kalabalıktı zaten yanyana geçecektik ; ben de yanına yaklaştım "merhaba" dedim... o da "merhaba" dedi... sonra "birkaç dakikan var mı " dedim... "tabii" dedi...
neyse bir iki adım atıp kenara çekildik ; "ben sadece tanışmak istedim ; tabii sen de istersen" dedim... o da "tamam" dedi... ayy pek şaşkındı şapşal :KK9:

öyle bir sessizlik oldu sonra o tam adını söyleyecekti ben elimi uzatıp adımı söyledim ; o da adını söyledi... memnun olduk filan işte...
sonra yine bir sessizlik... sonra ben "kartımı vereyim o zaman" dedim..."ne kartı" dedi... neyse ben çıkardım "arkasında numaram var ; bir kahve içmek istersen ararsın" dedim...
o da "tamam" dedi ama kartı inceliyor bir yandan... sonra şirketimin adına baktı "neresi burası" dedi... ben sorunun maksadını anlayamadım ama "iş yerim ; çiğlide" dedim...
saf sanki iş yerimde mi kahve içeceksek :KK53: neyse sonra da " tamam ; görüşürüz o zaman ; iyi akşamlar" dedim o da "iyi akşamlar" dedi öyle ayrıldık...

yaaa bu şaşkın kartın arkasındaki telefon numaramı görmezse hadiii :26:

neyse umarım arkadaşına anlatır da arkadaşı bir yol yordam öğretir şuna yaaa... "
bak arkadaşım ; bu kızın kartı ; arkasında numarası var ; arayıp kahve içmeye çağıracaksın yoksa işyerine filan gitmeyeceksin" diye :KK37:

offf hadi yorumları alayım ; cekuuu ve gamzeeenk...

helal olsun cnm ya ne diyim ben bu hareketi ayakta alkışlarım.:KK9::KK9: daha tanıdığı birine msj atamayan biri olarak ne diyebilirim ki ağzım açık okudumm:)) tebrik ediyorum çok iyi yapmışsınn. görür bnce numaranı o ilk şaşkınlıktan anlayamamıştır. yrn filan arar heralde:)) süpersinn yaa.

helal olsun cnm ya ne diyim ben bu hareketi ayakta alkışlarım.:KK9::KK9: daha tanıdığı birine msj atamayan biri olarak ne diyebilirim ki ağzım açık okudumm:)) tebrik ediyorum çok iyi yapmışsınn. görür bnce numaranı o ilk şaşkınlıktan anlayamamıştır. yrn filan arar heralde:)) süpersinn yaa.

gel benim yaşıma da göreyim seni...
aman aman öyle demedim ; sen benim yaşımda yalnız kalma kuzum :))

yaaa at işte bir mesaj hiçbirşey olmaz ki...

valla yarından itibaren 1 haftası var... çok bile... araya haftasonu da giriyor hani yarın değil de cts beklerim heralde aramasını...
yaa eli sıcacıktı :KK17: bir de biz tokalaştık kaldık öyle sonra ben çektim elimi kartımı vereyim diye... :KK9:

gel benim yaşıma da göreyim seni...
aman aman öyle demedim ; sen benim yaşımda yalnız kalma kuzum :))

yaaa at işte bir mesaj hiçbirşey olmaz ki...

valla yarından itibaren 1 haftası var... çok bile... araya haftasonu da giriyor hani yarın değil de cts beklerim heralde aramasını...
yaa eli sıcacıktı :KK17: bir de biz tokalaştık kaldık öyle sonra ben çektim elimi kartımı vereyim diye... :KK9:

bi de rapuşa danışayım gelsin de :))

arar bnce ya eminim çok etkilenmiştir :)

cekuuu ; dualarınız kabul oldu ...
teşekkür ederim hepinize valla pek etkili oldu :KK19:

son dileğine yürekten amin diyorum canım... en kısa zamanda doğru düzgün adaylar gelsin hayatınıza anlatabileceğimiz ; adayları olanlarımızın da adayları doğru düzgün adam çıksın...
aday olması değil adam olmaları lazım :KK34:

bi de rapuşa danışayım gelsin de :))

arar bnce ya eminim çok etkilenmiştir :)

bak yaaa ne inatsın seeen öyle :KK4:
rapuşşş naptın bu kızcağıza yaaa bize benzeyecek bak sonraaa :KK33:

gamzenkcim yaa ben de arar diye düşünürüm ; en azından merakından arar... yalnız ben daha önce de buna benzer bir tanışma yaptığımda karşımdaki tip pek soğukkanlı çıkmıştı...
hemen medeni cesaretimi kutlamalar ; vaktin varsa kahve içelim demeler filan... ama yazık kurumsalım şoka girdi :))

bak yaaa ne inatsın seeen öyle :KK4:
rapuşşş naptın bu kızcağıza yaaa bize benzeyecek bak sonraaa :KK33:

gamzenkcim yaa ben de arar diye düşünürüm ; en azından merakından arar... yalnız ben daha önce de buna benzer bir tanışma yaptığımda karşımdaki tip pek soğukkanlı çıkmıştı...
hemen medeni cesaretimi kutlamalar ; vaktin varsa kahve içelim demeler filan... ama yazık kurumsalım şoka girdi :))

aslında rapuşun taktik çook işe yaradı. işte araya şu salak sınav girmeyeydi iyiydi :p

demek birine daha yaptın vay beaaaa.:KK9: onla nası olmuştu devamı niye gelmedi ?

X