"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

canım ne güzel işte bişey sölememiş bu adam seni gayet iyi tanıyo bence anlamış benim bişey sölememe gerek yok bu yeterince kendi kendini yemiştir die :))) müşterinde kabul eder merak etme sen bak patronunda konuşurum demiş telaş yapma daha

aşkolsun böcüğüm yaa gördün ve bakmadın ölemiii sen bu adama aşık mı oldun cidden:26: sevineyim mi üzeliyim mi ben şimdi buna

:78:

kizlar, cok kotuyum dunden beri. ankara iptal, dugun planlari suya dusmus, ben hastaliktan surunur haldeyim...

babasi, hem manisada, hem ankarada yemekli dugun yapamam, ne gerek var diyerek yan cizdi ve bana vaadettikleri her sey, sanki hic konusulmamis gibi toz oldu gitti. ankarada bi kiytirik dugun salonu tutup, kuru pasta vermekmis niyetleri yani.. manisadaki yemekli dugun dedikleri de, sokakta kazan kazan corba-keskek dagitmak! dugunum icin hayal ettiklerim, havuzbasiymis, acik havaymis, yok tiffany sandalyelermis, suslemeler, cicekler, pembe gelin arabasiymis... hepsi yalan oluyo yani.

nisanlim atladi buraya geliyo, durumu duzeltmek icin yapcak bi sey var mi diye ama butun hevesim kacti, cok kotu dipteyim.

doktora gittim, faranjit ve laranjit teshisi koydu, bi de allerjik reaksiyon olabilir diye beni ilaca bogdu, nefes alamiyor, konusamiyor, oksurukten boguluyor ve lokma yemek yiyemiyorum.

hepinizi opuyorum, sizin gununuz guzel gecsin.

ayy canım yaaa dur bir sakin ol... :KK19: hemen öyle hayallerim suya düştü filan diye düşünme... elbette her gelin adayı hayalindeki düğün olsun ister ama maalesef düğünü sen ve nişanlın organize etmiyorsanız bazı şeylerden vazgeçmek durumunda kalabilirsiniz... nerden baksan maliyetli bir olay bu düğün organizasyonu... o yüzden sakin kalarak tekrar bir gözden geçirebilirsiniz neler olabilir diye... manisada çok abartı birşey olmasa olmaz mı böylece ankaradaki düğüne daha çok özenebilirsiniz...

bak nişanlın da atlayıp geliyormuş; üzme çocuğu ya ; kesin güzel bir düğün olacaaaak :KK34:

sizi gidi çenesi düşükler siziii oku oku bitmadi yahıuu:KK37:
valla saat 1den beri okuyorum bitiremedim, tabi arada tel görüşmesi falanda yaptım ama

seillacımm bencede dershaneye başladıysan kurs olayını biraz erteleyebilirsin çünkü bir zaman sonra oda yormaya başlayacak sen, dinlenmeye vaktin kalmayacak.. tabi yinede sen bilirsin tatlım

çileekkk maşallah diyelimm şu kısmetler konusunda, aman aman inşallah gönlüne göre olur

böcüüümm sen canını sıkmışın ama ben yetişememişim sana, dün çok yoğundu gelemedim birdaha buraya
aslında akşam arıcaktım seni ama 1gün rahat bırakayım sora ararım diye düşndüm

rapuşummm senin tospaada usul usul ilerliyo valla şakamaka

eylülhazan sen bilirsin ama çok yanlış yapıyorsun çokkk

katinanın rapuşa temizlikçi konusunda yazdıkları süperr, akıllı kadın bu katina:KK34:

yengeççç, yandan yürüyüşşlümm senide öperim çok çok

ayy unuttuğum varmı kızlar bilmiyorum ama unuttuysam affolaa
hepinizi çok çok öperimm seviyorum siziii, şimdi çalışmam lazım akşama doğru kaçar gelirimm yine

mesaj attııım sanaaa...

:KK43:
ama öyle nasıl anlatayım herkese oluyodur gece dışarı çıkmama izin vermez,ama o çıkar klasik kız erkek ayrımlarını yaşıyoruz iğrenç şeyler yapmıyo benim izin vermediğim :KK43:

:KK43:
ama öyle nasıl anlatayım herkese oluyodur gece dışarı çıkmama izin vermez,ama o çıkar klasik kız erkek ayrımlarını yaşıyoruz iğrenç şeyler yapmıyo benim izin vermediğim :KK43:

sevdiğimizin hoşlanmadığı şeyleri yapmaktan kaçınırız zaten çoğumuz ama bu sevgiyle olacak birşey...
eğer bana yasaklar konulan bir ilişki varsa zaten benim isteklerimin karşı taraf için bir anlamı yoktur ; o zaman nasıl mutlu olabilirim ki...
belki böyle mutlu olunan ilişkiler vardır ama sanırım bu benim mutlu olabileceğim tarz bir ilişki değil... :KK50:

zaman zaman ilgi azalabilir ama önemli olan saygı ve güven duymak; bunlar var mı sizin ilişkinizde ; varsa zaten sorun da yoktur :KK34:

sevdiğimizin hoşlanmadığı şeyleri yapmaktan kaçınırız zaten çoğumuz ama bu sevgiyle olacak birşey...
eğer bana yasaklar konulan bir ilişki varsa zaten benim isteklerimin karşı taraf için bir anlamı yoktur ; o zaman nasıl mutlu olabilirim ki...
belki böyle mutlu olunan ilişkiler vardır ama sanırım bu benim mutlu olabileceğim tarz bir ilişki değil... :KK50:

zaman zaman ilgi azalabilir ama önemli olan saygı ve güven duymak; bunlar var mı sizin ilişkinizde ; varsa zaten sorun da yoktur :KK34:

ben hayatımda onsuz mutlu olamadım o da bensiz olamamış,o yüzden artık bitmesini istemiyorum.kendi klasik erkek işte ben erkeğim yaparım mantığında.yine de olmazsa bu ilişki en azından vicdanım sızlamaz.. güven var çelişkili bi insan değil çünkü o, ilgiside düzeldi yavaş yavaş sanki...

kizlar, cok kotuyum dunden beri. ankara iptal, dugun planlari suya dusmus, ben hastaliktan surunur haldeyim...

babasi, hem manisada, hem ankarada yemekli dugun yapamam, ne gerek var diyerek yan cizdi ve bana vaadettikleri her sey, sanki hic konusulmamis gibi toz oldu gitti. ankarada bi kiytirik dugun salonu tutup, kuru pasta vermekmis niyetleri yani.. manisadaki yemekli dugun dedikleri de, sokakta kazan kazan corba-keskek dagitmak! dugunum icin hayal ettiklerim, havuzbasiymis, acik havaymis, yok tiffany sandalyelermis, suslemeler, cicekler, pembe gelin arabasiymis... hepsi yalan oluyo yani.

nisanlim atladi buraya geliyo, durumu duzeltmek icin yapcak bi sey var mi diye ama butun hevesim kacti, cok kotu dipteyim.

doktora gittim, faranjit ve laranjit teshisi koydu, bi de allerjik reaksiyon olabilir diye beni ilaca bogdu, nefes alamiyor, konusamiyor, oksurukten boguluyor ve lokma yemek yiyemiyorum.

hepinizi opuyorum, sizin gununuz guzel gecsin.

miskam yaaa üzülme hemen hele bi dur bakalım öle hemen umutsuzlanmak yok zaten suanda önamli olan sağlıgın bak kötü üşütmüşsün bide bunlara canını sıkıp iyice bitrme kendini lütfen bak nişanlında geliyomuş konuşmak halletmek için olmadı ankarada güzel bir düğün organize eder mersindede nikah yaparsın bölece ankaradaki düğünde istediğin gibi hazırlıklar yapabilirsin kişi sayında yine böle can dostların olur masrafda cok olmaz şehirler farklı olunca düğün işleri gerçekten zor ve masraflı oluyo misakcaım ve aileler cok da anlayışlı olamayabiliyo bu konularda bzim mutluluğumuz heyecanımız gibi olmuyo onlar işin maddi boyutunda olabiliyolar yada ne gerek var mantığında ama bu aşılamayacak bi durum değil ki hiç olmadı nişanın gibi kokteyl havasında bi organizasyon yaparsın illaki seni mutlu edecek içine sinecek bi çıkar yol bulursunuz birlikte hemen yıkılmak yok öle zaten genelde çift düğünlerde bi yerde mikah bi yerde düğün yapılır bölece iki yerde yemekli düğün yerine bi yerde istediğin gibi bi düğün yaparsın yani bulursunuz bi orta yol üzülüme canım
dediğim gibi yap sağlığını düşün bir ana önce iyileşmeye bak tamam:KK54:

böceğimm utandın mı sen bakiyimmmm:)) kuzu seni bak durdu durdu turnayı vurdu atrağı bekliyorum senden ben ona göre
jelim hani benim yorumumyaaaaa:KK43:((
ayy bu arada kızlar sonuclar geldi demirim yerlerde ve idrarda bol bakteri çıkmış doktor şaşırdı ve bidaha tahlil verdirdi şimdi de onun sonuçlarını bekliyorum banada faranjit dedi bi takım ilaçlar yazdı hafifde sinützit var dedi onada ilaç yazdı ama rçeteyi almadım idrars sonucuna göre ilaç ekleyebilirim dedi ona göre verecekmiş ama benim bi şikayetim yoktu sasırdım okadarda dikkat ederim zaten ben öle diyince meraklandı tekrarladı tek sorunum ateşlenme dedim enfeksiyon da gözükmüyo tahlilde tekrarlamakta fayda var dedi hem kültür verdim hem normal tahlil ama kültür gec cıkıyomuşş bakalım nolcak
ayyy miskamm bu rada sanada cok geçmiş olsun demedimdimi

böceğimm utandın mı sen bakiyimmmm:)) kuzu seni bak durdu durdu turnayı vurdu atrağı bekliyorum senden ben ona göre
jelim hani benim yorumumyaaaaa:KK43:((
ayy bu arada kızlar sonuclar geldi demirim yerlerde ve idrarda bol bakteri çıkmış doktor şaşırdı ve bidaha tahlil verdirdi şimdi de onun sonuçlarını bekliyorum banada faranjit dedi bi takım ilaçlar yazdı hafifde sinützit var dedi onada ilaç yazdı ama rçeteyi almadım idrars sonucuna göre ilaç ekleyebilirim dedi ona göre verecekmiş ama benim bi şikayetim yoktu sasırdım okadarda dikkat ederim zaten ben öle diyince meraklandı tekrarladı tek sorunum ateşlenme dedim enfeksiyon da gözükmüyo tahlilde tekrarlamakta fayda var dedi hem kültür verdim hem normal tahlil ama kültür gec cıkıyomuşş bakalım nolcak
ayyy miskamm bu rada sanada cok geçmiş olsun demedimdimi

geçmiş olsun canım yaaa... kültür sonucu en geç salı çıkar heralde... ilaçları bitene kadar kullan ama...
ben genelde ilk 3-4günden sonra iyileştim diye bırakıyorum ama öyle olmuyor tabii... :KK53:

Selam kızlar nasılsınız yazdıklarınızı okudum selam vereyim dedim
Çok yorgun hissediyorum kendimi ben yaaa başım da ağrıyor
Yorumlarımı akşam yazıcam, hepinizi öpüp kaçıyorum biraz uyusam iyi olcak

manisadaki dugunde dagitacaklari yemekten vazgecmiyolar, esleri dostlari varmis. ben de en sonunda dedim ki, ankaradaki dugunu biz yapalim askim, kredi cekelim dedim. oderiz yavas yavas dedim, tamam dedi.

dugun salonu ve turevi 3-5 yer aradim, merak ettim kurupasta-kuruyemisli dugun ne kadara patliyo diye. yazin, haftasonunu 200-250 kisiye vermiyo zaten hicbi salon, min 400 kisi diyolar. o da toplamda 5000-6000 tl arasi tutuyo. benim gorustugum yerler arasinda 200 kisilik, yemekli 7750 tl isteyen bi yer var. bu aksam babasiyla konuscaz, orayi soylicez iste, isterse aradaki farki biz verelim. yok, olmaz derse de yine, o zaman kusura bakmayin ama kendi dugunumuzu kendimiz yapariz diycez, yapcak bi sey kalmaz o zaman.

bi de ne demisler biliyo musunuz, nisandan hc memnun kalmadik, o ne oyle herkes oynuyodu, egleniyodu :KK53: kimse iki kelime sohbet etmedi demisler. soka girdim... simdi cok iyi anliyorum evlenme surecinde kafayi cizen gelin adaylarini.

manisadaki dugunde dagitacaklari yemekten vazgecmiyolar, esleri dostlari varmis. ben de en sonunda dedim ki, ankaradaki dugunu biz yapalim askim, kredi cekelim dedim. oderiz yavas yavas dedim, tamam dedi.

dugun salonu ve turevi 3-5 yer aradim, merak ettim kurupasta-kuruyemisli dugun ne kadara patliyo diye. yazin, haftasonunu 200-250 kisiye vermiyo zaten hicbi salon, min 400 kisi diyolar. o da toplamda 5000-6000 tl arasi tutuyo. benim gorustugum yerler arasinda 200 kisilik, yemekli 7750 tl isteyen bi yer var. bu aksam babasiyla konuscaz, orayi soylicez iste, isterse aradaki farki biz verelim. yok, olmaz derse de yine, o zaman kusura bakmayin ama kendi dugunumuzu kendimiz yapariz diycez, yapcak bi sey kalmaz o zaman.

bi de ne demisler biliyo musunuz, nisandan hc memnun kalmadik, o ne oyle herkes oynuyodu, egleniyodu :KK53: kimse iki kelime sohbet etmedi demisler. soka girdim... simdi cok iyi anliyorum evlenme surecinde kafayi cizen gelin adaylarini.

sen yeme kuzum kafayı yaa ; değer mi hiç hem kendinizi yıpratmaya... ben de hiç anlam veremem ama nedense aileler hep kend istedikleri olsun isterler... halbuki gelin ve damat ne istiyor o önemli... herkesi memnun etmek imkansız sizin içinize sinsin yeter... yapılan yorumların da üzerinde durma... şimdi bilemiyorum ama manisa büyük şehir değil ; insanların kafalarında daha sade birşey olması da normal... farklı insanlar ; farklı görüşler olarak bak olaya ve sıkma canını :KK34:

kredi çekip kendi gönlünüze göre yapma fikri mantıklı... sanırım ben de böyle birşey yapardım sonuçta sonra paşa paşa ödeyecek olan benim ; kime ne :KK23:

Selam kızlar nasılsınız yazdıklarınızı okudum selam vereyim dedim
Çok yorgun hissediyorum kendimi ben yaaa başım da ağrıyor
Yorumlarımı akşam yazıcam, hepinizi öpüp kaçıyorum biraz uyusam iyi olcak

sen de mi yaaa... hadi dinleen bakalım... :26:

kızlaaaaaaaaaaaaaaarrrr sabahtan bi girdim okuyacaktım hepsini güyaaa ama maalesef okumadan yazıyorum :26: çünküüü bugun 1 haftalığına senelik izne çıkıyorum şuan o kadar yorgunum ki bugun çok yoğundu akşam sızıp kalmazsam girerim bugun benim ki aradı 5 kere filan köpek gibi pişman yumuşamış ama dengesizdir yani güven olmaz melake kesilmiş ne kadar sürer bilemem :89: ayrıntıları anlatırım hepinizi çok çok öpüyorum :KK54:sizi seviyorum kızlarrrr hayatınızın aşkı bir nefes kadar yakınınızdadır inşallah :KK34:

kızlaaaaaaaaaaaaaaarrrr sabahtan bi girdim okuyacaktım hepsini güyaaa ama maalesef okumadan yazıyorum :26: çünküüü bugun 1 haftalığına senelik izne çıkıyorum şuan o kadar yorgunum ki bugun çok yoğundu akşam sızıp kalmazsam girerim bugun benim ki aradı 5 kere filan köpek gibi pişman yumuşamış ama dengesizdir yani güven olmaz melake kesilmiş ne kadar sürer bilemem :89: ayrıntıları anlatırım hepinizi çok çok öpüyorum :KK54:sizi seviyorum kızlarrrr hayatınızın aşkı bir nefes kadar yakınınızdadır inşallah :KK34:

iyi tatiller yengeçcim :)
bizim yerimizi de dinlen... yalnız bence bu arınma tatili olmalı :KK34:

İyi akşamlar kızlar...

böcükçüm biliyordum biliyorduum, adam sana kızamıyor bile, eş de buluyor bi yandan, kızsa çöpçatanlık yapamayacak yarıda kalmasın demişti bak var her işte bir hayır ehe. Seninkine gene bakamadın demek utangaç bi kız olup çıktın sen canım yaa. Acaba arkadaşı sandığımız o şahıs seninkinin hizmetçisi filan mı diye düşündüm şimdi, hani seninki de prens ya o bakımdan. Ehehe.

seillacım geçmiş olsun canım demirin yerlerdeyse hemen yeşil mercimek yemeye başlıyorsun, her gün mutlaka bi şekilde mercimek yiyorsun hemen toparlanırsın canım demir hapı vermiştir zaten doktorun sen bunu da ihmal etme.

straw gene yoğun günler geçiriyor yarın birgün gelip ben size dememiştim ama biriyle görüştüm demese bari dayak atarız valla. Ehe.

Smiley bile seçemiyorum bugün tadım yok hiç, benimkiyle konuştuk konuşmasına da adam kıpırdayacak durumda değil ekonomik olarak. Umutlarım suya serpiştirilen hazan yapraklarına dönüşerek birer birer suyun dibine inmeye başlayacaklar yakında. Hıck.

eylulhazan, bir günde toparlandığınıza göre büyütülecek kadar ilgi sorunun yok demek ki. Bizler aylarca bekleyen tipler olarak seni hızlı bulduğumu belirtmeliyim. Ehe.

Vee miskaa. Fotolarını her ne kadar göremesem de nişanının ne kadar eğlenceli geçtiğini tahmin edebiliyorum anlattıklarından ve eğlenceli olmaması milletin oturup sohbet etmesi garip olurdu buna neden takılmışlar ki sanki pehh boşver. Kendi düğünümüzü kendimiz yapıcaz şeklinde gururlu bir davranış onları elbette kendilerine getirecektir diye ummaktayım canım, bol şans.

İki farklı aıle var ortada ,gördükleri adetleri,gelenekleri görenekleri hersey cok farklı.ee dolayısıyla her ıkı tarafta kendı yerınde düğün yapmak ıstıyor miskacım ısın cok zor dılerım orta yolu bulabilirsin.
eylülhazancım benzer seylerı bende ilişkim de yaşıyorum ıkı poh pohlamak sonucunda sevdıgı ıcın yelkenlerı suya ındırıyor en kötüsü ağlıyorum dayanamıyorum.Ama ben de malesef eskısı kadar akşamları dışarı çıkamıyorum ,çıkınca sinirleri tepesıne cıktıgı ıcın arkadaşlarımla gündüzleri görüşmeye çalışıyorum erkekler sonucta yapcak bırsey yok.
kızlar bu hafta hıc gıremedım lütfen kusuruma bakmayın.çünkü yenı bır proje aldık ve bu aralar işler cok yogun.Yarınde mesai yapıcam malesef...
böcüküm fuarcı cocukta olmamış galıba.herseyde bır hayır vardır ya..

geçmiş olsun canım yaaa... kültür sonucu en geç salı çıkar heralde... ilaçları bitene kadar kullan ama...
ben genelde ilk 3-4günden sonra iyileştim diye bırakıyorum ama öyle olmuyor tabii... :KK53:
çok saol canı doktorda tembihledi bunlar bitecek die 1 ay sonrada kontrole cagırdı :KK43:((((

canım ya sıkma canını illaki birileri bi şekilde laf eder herkesi menun etmek imkansız ki eminim laf edenler en cok eglenen begenen memnun kalanlardır o yüzden sallama hiç önemli olan senin istediğin gibi olması bak düğün işinede çözüm bulmuşsun bi şekilde iştsonucta düğün senin zevk senin yine istediğin gibsini yaparsın sen o yüzden lafa söze takılıp hiç heveini kırma onlar istediği gibi yapsın sen istediğin gibi yap

canım ii tatiller sadece dinlenmene bak :KK66:

İyi akşamlar kızlar...

böcükçüm biliyordum biliyorduum, adam sana kızamıyor bile, eş de buluyor bi yandan, kızsa çöpçatanlık yapamayacak yarıda kalmasın demişti bak var her işte bir hayır ehe. Seninkine gene bakamadın demek utangaç bi kız olup çıktın sen canım yaa. Acaba arkadaşı sandığımız o şahıs seninkinin hizmetçisi filan mı diye düşündüm şimdi, hani seninki de prens ya o bakımdan. Ehehe.

seillacım geçmiş olsun canım demirin yerlerdeyse hemen yeşil mercimek yemeye başlıyorsun, her gün mutlaka bi şekilde mercimek yiyorsun hemen toparlanırsın canım demir hapı vermiştir zaten doktorun sen bunu da ihmal etme.

straw gene yoğun günler geçiriyor yarın birgün gelip ben size dememiştim ama biriyle görüştüm demese bari dayak atarız valla. Ehe.

Smiley bile seçemiyorum bugün tadım yok hiç, benimkiyle konuştuk konuşmasına da adam kıpırdayacak durumda değil ekonomik olarak. Umutlarım suya serpiştirilen hazan yapraklarına dönüşerek birer birer suyun dibine inmeye başlayacaklar yakında. Hıck.

eylulhazan, bir günde toparlandığınıza göre büyütülecek kadar ilgi sorunun yok demek ki. Bizler aylarca bekleyen tipler olarak seni hızlı bulduğumu belirtmeliyim. Ehe.

Vee miskaa. Fotolarını her ne kadar göremesem de nişanının ne kadar eğlenceli geçtiğini tahmin edebiliyorum anlattıklarından ve eğlenceli olmaması milletin oturup sohbet etmesi garip olurdu buna neden takılmışlar ki sanki pehh boşver. Kendi düğünümüzü kendimiz yapıcaz şeklinde gururlu bir davranış onları elbette kendilerine getirecektir diye ummaktayım canım, bol şans.

hahahaa çilek sana cvp hakkı doğarrr;P
rapusum yaaa olacaksınız siz dur sanırım sizinde braz daha zamanınız varrrr gibi sen canını sıkma herşeye hazırlıklı bi şekilde dimdik dur umarım sonuc gönlüne göre olur

ya cekumla hayata yıda işaretlemiştim amacıkmamışlar cekum cok yorma kendini mazallah sende hastalanıverirsin gelişmlerdende bizi mahrum bırakma

Miskacım üzülme yaa düğün nişan olaylarında illaki böyle laflar çıkıyor. Sen iyice araştır ankaradaki salonları en uygununu bulacağına eminim hala orta yol bulunamazsa düğünü siz yaparsınız. Hayallerini de gerçekleştirmiş olursun yeter ki sıkma canını arada tatsızlıklar olmasın.

Rapuş siz artık dışarda görüşmeye başlasanıza belki tarzana bir cesaret gelir seni kaçırmaması gerektiğini anlar. Ooff yaa neden işi yokuşa sürer ki bi insan sonuçta istiyo seni ama neden birşey yapmıyo. Şunun numarasını versene bize aklını başına getirelim olmaz mı

Yengeç iyi tatiller canımmm. Seninkini de takma kafaya pişman olsun sürünsün dursun

Hayata sana da kolay gelsin canımm

Seillaaaa kader arkadaşım :) dans kursundaki kadına gıcık oldum gelip yolasım geldi valla :) Sağlığına dikkat et canım doktorun dediklerini uygula ciddi bişeyler çıkmasın
İnşallah kpss kursun da güzel başlar güzel sonuçlanır

Çilek gün senin için güzel geçmiş hadi hayırlısı diyelim. İstediğin aşka kavuşursun inşallah. Ama ben arkadaşına kızdım neden o kişiyi senin yanına çağırdı ki saçma geldi bana

Böcüğüm senin şu kurumsalı napsak bilemedim. Hiçbir bilgi yok elimizde o yüzden adım atıp atmaman konusunda kararsızım. Ama bırakacak gibi de değilsin en azından netliğe kavuştur. İNşallah bir fırsat yaratır kahve teklifini yaparsın biran önce

Ben de size yazdıktan sonra uyudum şimdi çok iyiyim hiç uyku filan da yok sabaha kadar buralardayım heralde :)) Hepinize aşklı rüyalarrrrr

miskacım seni çok iyi anlıyorum.ben de doğru dürüst bir düğün hayal ederken maltepedeki düğün salonlarından birinde kuru pastalı düğünmüş bizimkilerin 1000 kişilik anlı şanlı yapıcaz dedikleri düğünleri :)))))) o zamanlar nisan ayındaki düğün 2000 tl yazın daha pahalı oluyor tabiifalandı oralardayazın daha pahalı oluyor tabii.ama aynı paraya hiltonda nikah + kokteyl yapılıyordu kampanya vardı.
kır düğününü hiç düşünme derim.atlı spor kulubünde bir düğüne gitmiştim ,bir de bu yaz bir havuzbasına gittim baska bir sehirde kimse doğru dürüst oynayıp dans edemiyor topukları hep toprağa giriyor.hiç zevkli değildi ikisi de.
ayrıca düğünde nişanda oynanır eğlenilir,kıskanmışlar onlar.sıkıyorsa şık bir düğün yapsınlar.
imkanların el veriyora canım,ki çok masraf yapmıssındır bu ara ama düğün de 1 kez oluyor hayatta ankaradaki düğününü kendin yap,ilerde bi laf ettiklerinde dersin kendim yaptım diye.provake etmiş olmayım da :) evet bu sürec cok sancılı gecer,siz birbirinizi kırmayın bozuşmayın yeter.başkent öğretmenevine de bakın,dolu mudur bilmem ama hem şık olur hem de fiyat uygun olabilir.asker tanıdığınız varsa orduevleri de iyiy olabilir.gölbasında çok yer var.akalın oraya da düğün salonu acmıstı diye biliyorum.akalının bahçelide de salonu var.hepsine sorun canım.maltepede o kıytırık salonların oldugu caddede oteller de var.onlara da sorun.içkale otel var o pahalı olabilir ama diğerleri daha uygundu sanırım.benim dangalak aynı cadde üstünde otelde bile olmasını istemeyip o caddede bana bagırmıstı bşir de oteller kac lira biliyormusuuuuuuuuun diye ,bir de zengin olmakla falan övünürdü.şimdi o parayla kına almıstır umarım ir yerlerine.ay sinirlendim.zaten gerginim bu ara :)
canını sıkma sekerim mutlaka bir orta yol bulursunuz
kızlar hepinizi de ayrı ayrı öperim .bir süre ortalıkta olmayabilirim.iyileşince haber veririrm .sevgiler.

off gerginim ben yaaa... sanırım reglim yaklaşıyor ondan ; hava da biraz kapalı...
bir de birinin çocuğunun ödevini yapıcam diye bekledim bu saate kaldım ; servisler gitti çünkü off yaaa ... hoş erken çıksam napıcam sanki ama yine de uyuz oldum...

dün akşam evdeydim saat 8e kada zor durdum; sonra attım kendimi sokağa ; öyle dolaştım filan... bana afakanlar basıyor evde yaaa...

bu akşam da şirketteki 3-5 hatun bara gidelim diyorlar tamam dedim ama hiç istemiyorum yine de evde oturmamak için gidebilirim...

müşteri de kabul etmedi ; yeniden yapılacak mallar :KK50:

oturup ağlayasım var yaaa :KK43:

X