"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Selammmm şirineler! :KK16:

Nabersiniz?

Ben bugün kafam dinç olarak uyandım, bu işin olamayacağını biliyorum ama üzgün değilim, her şartta mesut olmak istiyorum haha.

Rapuş siz artık dışarda görüşmeye başlasanıza belki tarzana bir cesaret gelir seni kaçırmaması gerektiğini anlar. Ooff yaa neden işi yokuşa sürer ki bi insan sonuçta istiyo seni ama neden birşey yapmıyo. Şunun numarasını versene bize aklını başına getirelim olmaz mı

Maaşının nerdeyse tamamını krediye bağlamış canım. Ekonomisine el attım da dün, fos çıktı ehe. Kendine güven sıfır bu konuda adım ile atamıyor dışarı çıksak hesabı ödeyemez eminim.

off gerginim ben yaaa... sanırım reglim yaklaşıyor ondan ; hava da biraz kapalı...
bir de birinin çocuğunun ödevini yapıcam diye bekledim bu saate kaldım ; servisler gitti çünkü off yaaa ... hoş erken çıksam napıcam sanki ama yine de uyuz oldum...

dün akşam evdeydim saat 8e kada zor durdum; sonra attım kendimi sokağa ; öyle dolaştım filan... bana afakanlar basıyor evde yaaa...

bu akşam da şirketteki 3-5 hatun bara gidelim diyorlar tamam dedim ama hiç istemiyorum yine de evde oturmamak için gidebilirim...

müşteri de kabul etmedi ; yeniden yapılacak mallar :KK50:

oturup ağlayasım var yaaa :KK43:

Böcüük, olay daha yeni böyle hissetmen normal, akşam git tabi arkadaşlarınla, bi güzel de eğlen, hepimizin iyi günleri de kötü günleri de oluyor canım iş hayatı kolay değil ki, sadece sen yaşamıyorsun bunlarıı. :KK19:

selam kızlar,
böcüküm git eğlen canım,ama kızlar sarmıyorsa daha da stres basacaksa sevdiğin başka bir şey yap,
sacıuzunum ne diyeyim bilmiyorum bitsin bu hikaye en beyaz atlısı,en problemsizi ,en iyisi gelsin sana inşalllaaaaah
yengecim iyi tatiller canım :))
herkesler hasta olmus:KK43:
cekucum ,seillacım ,miskacım bol bol dinlenin ,iyi bakın kendinize.
sm793üm akıl var da bi bana yaramıyo :)))))))
hayatacım sana da merhaba,
strawun da kayfi yerindedir umarım :)
bana gelince kızlar; bir hastabakıcı servisiyle anlastım.yardımcı olacaklar.dua edin problemsiz atlatayım ve hemen ayağa kalkayım.nefret ederim hasta yatmaktan ,hasta olmaktan,kim sever gerçi değil mi :)
öperim hepinizi çok,sevgiler..

İnşallah çabucak atlatırsın katinam, dularım seninle...

Valla akıllı kadınsın doğru ev işlerine bakıcı tutmak lazım hem para kazan hem çalış amaaa ortada koca mı var ki be güzelim, güzellerim:)) Ben gerçi ayaklarını bile yıkamaya niyetlenmiştim ama olmuyor işte, böö.

selam kızlar,
böcüküm git eğlen canım,ama kızlar sarmıyorsa daha da stres basacaksa sevdiğin başka bir şey yap,
sacıuzunum ne diyeyim bilmiyorum bitsin bu hikaye en beyaz atlısı,en problemsizi ,en iyisi gelsin sana inşalllaaaaah
yengecim iyi tatiller canım :))
herkesler hasta olmus:KK43:
cekucum ,seillacım ,miskacım bol bol dinlenin ,iyi bakın kendinize.
sm793üm akıl var da bi bana yaramıyo :)))))))
hayatacım sana da merhaba,
strawun da kayfi yerindedir umarım :)
bana gelince kızlar; bir hastabakıcı servisiyle anlastım.yardımcı olacaklar.dua edin problemsiz atlatayım ve hemen ayağa kalkayım.nefret ederim hasta yatmaktan ,hasta olmaktan,kim sever gerçi değil mi :)
öperim hepinizi çok,sevgiler..

hastabakıcı servisi mi :44:
ben senin sevgilin olsaydım buna çok bozulurdum... katinam yaaa neden ondan yardım istemiyorsun ?
kadınsal bir durum mu o yüzden mi ?

tabii "hemen geçmiş olsun" ... bunu en başta demeliydim :KK34:

Selammmm şirineler! :KK16:

Nabersiniz?

Ben bugün kafam dinç olarak uyandım, bu işin olamayacağını biliyorum ama üzgün değilim, her şartta mesut olmak istiyorum haha.

Maaşının nerdeyse tamamını krediye bağlamış canım. Ekonomisine el attım da dün, fos çıktı ehe. Kendine güven sıfır bu konuda adım ile atamıyor dışarı çıksak hesabı ödeyemez eminim.

o zaman ek işler yapsın kuzum yaaa... herkes deli gibi para kazanmıyor ki zaten ; madem gideri gelirini zorluyor araştırsın birşeyler...
özel ders filan veremez mi ki...

off ya bunları onun düşünmesi lazım tabii de ne bileyim erkek işte kafası bir yere kadar çalışıyor ; söylemek lazım belki de...

hastabakıcı servisi mi :44:
ben senin sevgilin olsaydım buna çok bozulurdum... katinam yaaa neden ondan yardım istemiyorsun ?
kadınsal bir durum mu o yüzden mi ?

tabii "hemen geçmiş olsun" ... bunu en başta demeliydim :KK34:

sağol canım :) sevgilim şehir dışında,çok iyi denk geldi,ama zaten bu problemden haberi yok,kanser cıkmadıgım sürece de olmayacak,yani kimsenin haberi olmayacak :) bir arkadasım illa gelmek istiyor,ki onun da bir sürü derdi var ona rağmen gelecek.ben esas o arkadasıma yük olmayım diye hastabakıcı tuttum.baska bir arkadasım da izin alamıyor(mus).tabii bundan sonra ona gereken şekilde davranılacak.sonucta yanımda gel demedim ama ben olsam ne yapar eder izin alırdım.sonucta öbür arkadasım gerçekten çok zor durumda oldugu halde geliyor.bana kalsa kimseye demezdim.ama bu iki arkadasımın haberi oldu.haberi olmazsa sevgilimin bozulmaz,ama zaten yardım edebileceği bir durum da değil.biliyosun hem o terapi sürecinde.ben bu gibi durumlarda her şeyi tek basıma halletmeyi tercih ediyorum.hemşire illa yanında biri lazım demeseydi onu da ayarlayacağım yoktu ya.dün mesela gittim kendime çok cici bir gecelik aldım,hastane alısverişi yaptım biraz.bakalım gerisini de dr söyler herhalde.patalojim çıkmış olsaydı daha rahat olacaktım .
sonucta herkes benim herseyde yardıma kosmama alısmıs,kimsenin aklına bile gelmez,gelse bile eminim kendi nasıl olsa halleder derler.bundan sonra kimseye yardım yok :)

Valla akıllı kadınsın doğru ev işlerine bakıcı tutmak lazım hem para kazan hem çalış amaaa ortada koca mı var ki be güzelim, güzellerim:)) Ben gerçi ayaklarını bile yıkamaya niyetlenmiştim ama olmuyor işte, böö.

sağol sacıuzunum inşallah.küçük yerlerde gündeliğe çok daha ucuza geliyorlar.yalnız olunca gerek yok bile ama evde bir koca olunca niye temizlikçi gibi görünesin ki adamın gözüne ?? zaten yaptıgının kıymetini mi bilecekler.
ayak yıkama fantazisine karısamıycam:)

Merhaba bayanlar...
Haftaya izne ayrılıyorum:KK12:
:KK8:
bir hafta yokum:KK8:
sizleri merakla takip ediorum ama haftaya inşallah yepyeni bir" çitlenbik" ile karşılaşacaksınız :21:
Yaşam enerjiniz bol olsun..
Ekim güneşi size bol aşk getirsin...
Yengec yazmış bende bu enerjiyle devam edeyim...
Çağrıda bulunmaya devam etmek en güzeli sanırım....

Bu günlerde zaman nasıl geçiyor anlamıyorum ... Sabahları kalkıyırum iş yerine geliyorum. temizlik iş başı sonra... boş kalınca tarih çalışıyorum. unuttuğum tüm eski bilgilerimi tazeliyorum... öğrenmekten mutluyum... Bol genel kültür egsersizi yapıyorum.. Boş kalınca aklıma "o" geliyor gelmesin gelince gitmeyi bilmiyor. Boş kalmamak için tarih çalışıyorum . ben oldum olası tarih öğrenememiştim ama şimdi öğrenmek istiyorum. hem kpss sınavına giricem kapafa koydum...

Gülümseyen yüzlerinizle ışık yollayın..

Aşk İstemiyorum diyorum ama ....
Yenilenmek istediğim ve umutsuz bir genç kız olmadığım için "Aşk, sevgi, bağlılık , sadakat, Dürüstlük , temiz kalp " diyorum.
Sadece aşk olmasın gelirken hepsi beraber gelsin :KK69:

sağol canım :) sevgilim şehir dışında,çok iyi denk geldi,ama zaten bu problemden haberi yok,kanser cıkmadıgım sürece de olmayacak,yani kimsenin haberi olmayacak :) bir arkadasım illa gelmek istiyor,ki onun da bir sürü derdi var ona rağmen gelecek.ben esas o arkadasıma yük olmayım diye hastabakıcı tuttum.baska bir arkadasım da izin alamıyor(mus).tabii bundan sonra ona gereken şekilde davranılacak.sonucta yanımda gel demedim ama ben olsam ne yapar eder izin alırdım.sonucta öbür arkadasım gerçekten çok zor durumda oldugu halde geliyor.bana kalsa kimseye demezdim.ama bu iki arkadasımın haberi oldu.haberi olmazsa sevgilimin bozulmaz,ama zaten yardım edebileceği bir durum da değil.biliyosun hem o terapi sürecinde.ben bu gibi durumlarda her şeyi tek basıma halletmeyi tercih ediyorum.hemşire illa yanında biri lazım demeseydi onu da ayarlayacağım yoktu ya.dün mesela gittim kendime çok cici bir gecelik aldım,hastane alısverişi yaptım biraz.bakalım gerisini de dr söyler herhalde.patalojim çıkmış olsaydı daha rahat olacaktım .
sonucta herkes benim herseyde yardıma kosmama alısmıs,kimsenin aklına bile gelmez,gelse bile eminim kendi nasıl olsa halleder derler.bundan sonra kimseye yardım yok :)

tekrar geçmiş olsun canım ; sonuçların da güzel çıkacak zaten :KK34:

yaa işte öle her zaman güçlü kadın olursan güçsüz olmaya hakkın olmaz :KK37:
ben de genelde öyleyimdir ; birinden birşey istemek kadar zor birşey yoktur benim için de ama öyle olmaması lazım aslında...

neyse ki arkadaşın ısrarcı olmuş ; kıymeti bilinesi bir arakadaş demek ki... zaten böyle zamanlarda belli oluyor kimin gerçekten arkadaş olduğu...

bu arada enişte bey terapide olabilir ama hayat devam ediyor ; o kadar da büyütme gözünde... erkek çocuğu değil ki kocaman adam...
bir de hiçbirşey yapamasa bile yanında olması bile sana iyi gelecektir... ama zaten şehir dışında olacakmış niye konuşuyorsam :KK53:

Merhaba bayanlar...
Haftaya izne ayrılıyorum:KK12:
:KK8:
bir hafta yokum:KK8:
sizleri merakla takip ediorum ama haftaya inşallah yepyeni bir" çitlenbik" ile karşılaşacaksınız :21:
Yaşam enerjiniz bol olsun..
Ekim güneşi size bol aşk getirsin...
Yengec yazmış bende bu enerjiyle devam edeyim...
Çağrıda bulunmaya devam etmek en güzeli sanırım....

Bu günlerde zaman nasıl geçiyor anlamıyorum ... Sabahları kalkıyırum iş yerine geliyorum. temizlik iş başı sonra... boş kalınca tarih çalışıyorum. unuttuğum tüm eski bilgilerimi tazeliyorum... öğrenmekten mutluyum... Bol genel kültür egsersizi yapıyorum.. Boş kalınca aklıma "o" geliyor gelmesin gelince gitmeyi bilmiyor. Boş kalmamak için tarih çalışıyorum . ben oldum olası tarih öğrenememiştim ama şimdi öğrenmek istiyorum. hem kpss sınavına giricem kapafa koydum...

Gülümseyen yüzlerinizle ışık yollayın..

Aşk İstemiyorum diyorum ama ....
Yenilenmek istediğim ve umutsuz bir genç kız olmadığım için "Aşk, sevgi, bağlılık , sadakat, Dürüstlük , temiz kalp " diyorum.
Sadece aşk olmasın gelirken hepsi beraber gelsin :KK69:

sana da iyi tatiller canım ; ne güzel ya herkes çalışırken izne ayrılmayı ben de isterdim :KK52:
bol bol tadın çıkarırsın umarım...

ne de güzel dilekler de bulunmuşsun :KK71:

o zaman ek işler yapsın kuzum yaaa... herkes deli gibi para kazanmıyor ki zaten ; madem gideri gelirini zorluyor araştırsın birşeyler...
özel ders filan veremez mi ki...

off ya bunları onun düşünmesi lazım tabii de ne bileyim erkek işte kafası bir yere kadar çalışıyor ; söylemek lazım belki de...

Yok canım ben ondan umudumu kestim, koca kafasına tüküreyim onun ben.

sağol sacıuzunum inşallah.küçük yerlerde gündeliğe çok daha ucuza geliyorlar.yalnız olunca gerek yok bile ama evde bir koca olunca niye temizlikçi gibi görünesin ki adamın gözüne ?? zaten yaptıgının kıymetini mi bilecekler.
ayak yıkama fantazisine karısamıycam:)

Ayak yıkamak değil de evde koca olması kısmı fantezi oldu canım benim için artık. :KK60:

Kızlar ben bi karar verdim çirkin adam arıycam, yakışıklılar almıyor beni çirkin deniycem. Valla bak, çirkin tanıdığı olan varsa Ankara'da bana ulaşabilir.

Kızlar ben bi karar verdim çirkin adam arıycam, yakışıklılar almıyor beni çirkin deniycem. Valla bak, çirkin tanıdığı olan varsa Ankara'da bana ulaşabilir.

ankarada çirkin bol canım :)

katinammm geçmiş olsun tekrardan. inşallah sonuçların da güzel çıkar, kafanı arkadaşlarına da takma sen bi atlat şu hastane meselesini herkese gereken değeri verirsin.

Yok canım ben ondan umudumu kestim, koca kafasına tüküreyim onun ben.

Ayak yıkamak değil de evde koca olması kısmı fantezi oldu canım benim için artık. :KK60:

yok canım ,çirkinlerin de ayru bi kompleksi oluyo; ana kız güzel benle ne işi var diyolar önce,sonra da demek ki keramet bende deyip havaya giriyorlar :))) ya da böyle psikologluk oluyorlar :)) sevgilimi kim yanımda görse sen onun yanında çocuk gibi , 20 lik duruyorsun derdi de :))

yok canım ,çirkinlerin de ayru bi kompleksi oluyo; ana kız güzel benle ne işi var diyolar önce,sonra da demek ki keramet bende deyip havaya giriyorlar :))) ya da böyle psikologluk oluyorlar :)) sevgilimi kim yanımda görse sen onun yanında çocuk gibi , 20 lik duruyorsun derdi de :))

Ya aslında aklıma şurdan geldi katinam, bi arkadaşım vardı üniversiteden, geçenlerde evlendi, kız harika bir şey, çok tatlı masum duruşlu ve şahane güzel, eşi için tayin istedi gitti, tüm düzeni değişti işte başka olaylar da oldu filan, adamı bi gördüm şok! İnan ki o kada zıt olur. Ama adam kıza prenses muamelesi yapıyor, kız da bunu yaptırmayı beceriyor, hani parası filan gelebilir akla da öyle fazla bi zenginliği de yok yani tabi ki olabilir Allah'ın bir kuluuu o da ama:))) yaa görseniz anlatılmaz yaşanır yani.

Tabi sen ben o adamı prens yapıp tepemize mi çıkarırırz bilemiyorum dicem de psikolog girmiş için içine seninki de mi "çirkin" yoksa ay?

geldim ; okudum ; gidiyorum :)))

güzellik salonuma gidiyorum ; biraz acı çeki gelicem...
çirkin koca bulun dert değil kızlar ; takılsınlar bana ; birlikte gider geliriz güzelleşmeye :KK53:

dün pek güzeldi ; bugün biraz yağmurlu havanın da etkisi pek yorgunum... jeliyle alsancakta gezdik ; falcıya filan gittik :KK53:
sonra ben gece işten arkadşlarla bara gittim... çok da eğlendim iyi ki mızmızlık yapmamışım ... gece 4tü eve geldiğim.... ayy nasıl çıtırlar ilgilendi bizimledi ; yüz vermedik tabii ama nasıl da iyi geldi :KK12:

neyse ben kaçıyorum... sonra uğrarım :KK71:

Ya aslında aklıma şurdan geldi katinam, bi arkadaşım vardı üniversiteden, geçenlerde evlendi, kız harika bir şey, çok tatlı masum duruşlu ve şahane güzel, eşi için tayin istedi gitti, tüm düzeni değişti işte başka olaylar da oldu filan, adamı bi gördüm şok! İnan ki o kada zıt olur. Ama adam kıza prenses muamelesi yapıyor, kız da bunu yaptırmayı beceriyor, hani parası filan gelebilir akla da öyle fazla bi zenginliği de yok yani tabi ki olabilir Allah'ın bir kuluuu o da ama:))) yaa görseniz anlatılmaz yaşanır yani.

Tabi sen ben o adamı prens yapıp tepemize mi çıkarırırz bilemiyorum dicem de psikolog girmiş için içine seninki de mi "çirkin" yoksa ay?

valla seven gözlerle bakınca bana yakısıklı geliyor :)) baskalarını bilemiycem:)) ama benim tepeme çıkartıp şımartma konusunda ihtisasım mevcut :) ama sonra düştükleri zaman o tepeden cin çarpmışa dönüyorlar.ooooooh canıma değsin :))

peki soyle dusunelim istediklerini bir an once gerceklestirebilecek imkanlara sahip ama seninle onlari yapmak istediginden emin olmayan birini mi tercih ederdin yoksa gercekten isteyip ama imkanlari dahilinde olmadigi icin seni kacirmak istemese de karsina dikilmekten cekinen birini mi :p

X