"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Ya direkt teklif etmesi gerekmiyor onun da bu ilişkiye başlamaya karar verdiğinden haberi olması lazım ve ona göre davranması lazım değil mi sanırım arkedeş onu dedi. Ben karar verme aşamasındayım hala. Hiç sorma. Karar verirsem dokunacam. :KK52:

hehehehe, kızım öyle uzaktan uzaktan nasıl karar vericeksin anlamadım ki?

dubai hayatım, fuar muar.. yoğun olcak :KK43:
bi de geldiğinde beklediğim şeyle karşılaşmazsam girçikten çok sinirlenicem!

Aaa ne güzeel kolay gelsiin. Yok bence işler yolunda gidecek beklediğin olucak, yalnız işin ucunda bi erkek var yine de her şeyi düşünmek lazım. Güle güle. :79:

Eşimle 6 yıldır evliyiz...onla sadece uzak arkadaştık..Sonra..Birgün beni istemeye gelicekler..elini çabuk tut dedim..Adam sok oldu..
Daha önce de ooo..bugun nişanlansak mesela.. anca 3 sene sonra evleniriz.. derdim..korkutmamak için..erkeği (hazırlık)
ama 6 ayda evlendim..9 ayda bebek yaptım..Yıllardır çıkanlar şok oldu..
Şimdide ahaha seni nassı kandırdım- tüfeye getirdim diyorum gülüyo...:KK47::KK47::KK47:

Cihannur merhaba, "elini çabuk tut" dememizi tavsiye ediyorsun sanırım, harekete geçme özürlü bunlar haklısın valla. :KK9:

Ewer şeker..doğru dürüst adam az.olanlarda genelde kapılmış..Düzgünü bulunca saldırmak lazım..iş yokuşa giderse en başta gider zate..
En başından tavrı koyup hedefe sallamak lazım..En Büyük TÜRKİYE
zafer sizindie hadi göreyim arkadaşlar..
Kaçarsa hep kaçacaktır..
Kaçmayan sizindir..:KK19:
korkmayın..En Büyük KK

Ewer şeker..doğru dürüst adam az.olanlarda genelde kapılmış..Düzgünü bulunca saldırmak lazım..iş yokuşa giderse en başta gider zate..
Kaçarsa hep kaçacaktır..
korkmayın..En Büyük KK

:KK9::KK66::87::KK60:

Kaçarsa hep kaçacaktır..
korkmayın..En Büyük KK

:79::79::79: Valla içime bir cesaret geldi :90:

İşte orası sıkıntılı :) Etrafta adam mı kalmadı ne oldu anlamıyorum ki kimseyi görmüyorum :)

Aynen canım seçenekler az biraz da hepsinin aynı olmasıyla ilgili sıkıntılar bunlar. Bende de bi tane aday adayı var ama inada bindi ben ağırdan aldıkça o da ağırdan alıyor. O eski şiirlerdeki nazlanan kız koşan erkek ters dönmüş resmen. Ben bunu anlayana kadar yaş kemale erdi bakalımmm... :86:

selam rapnzelim yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz
rapunzelim gittim güzel bir tatil yapıp geldim bonba gibiyim
hafta ya güzel başladım iyi düşünelim iyi olsun
ne demiştik olacak olacak:KK76:

hikayem :)
ben de 30 yasındayım işte
erkeklere güvenememekten dolayı yanlızım:)

çevremdekı ılıskılerden gozlemledıgım kadarı ıle
çoğu erkegın yedekte sevgılılerı var
hepsnın sahte face adresı
yedek msn yedek hat vs vs
evlı bekar hıc farketmıo
ve çogu kişi karısısndakını eşini sevgılısını vs aldatıyor
bu sıetede çok sahıt oluyoruz
ve benım de karsıma cıkanların nıyetı kısa zaman snr anlasılıo

Kızlar az önce durakta bir çift gördüm tımam mı, adam pembe gömlek giymiş kız sarıya boyamış saçları falan, adam sürekli "aşkım bak kendi evimize çıkıcaz, yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, birbirimizi hiç kırmayalım hassas olalım aşkım, kendi evimizde yemek yiycez evlenince düşünebiliyor musun, kendi evimizin balkonunda oturucaz, senin yemeklerini yiycem aşkım ben artık..." şeklinde sayıp duruyordu. Uyuzzzzzz oldum. :KK60:

Pembe gömlekli birini bulucam ben kızlar maçolardan vazgeçiyorum. :KK60::KK60::KK60:

selam rapnzelim yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz
rapunzelim gittim güzel bir tatil yapıp geldim bonba gibiyim
hafta ya güzel başladım iyi düşünelim iyi olsun
ne demiştik olacak olacak:KK76:

Vayyy bomba gelmiş, nasıldı? Olacak demekle olmuyor kızım bi şeyler yapmalıyız. :KK60:

Kızlar az önce durakta bir çift gördüm tımam mı, adam pembe gömlek giymiş kız sarıya boyamış saçları falan, adam sürekli "aşkım bak kendi evimize çıkıcaz, yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, birbirimizi hiç kırmayalım hassas olalım aşkım, kendi evimizde yemek yiycez evlenince düşünebiliyor musun, kendi evimizin balkonunda oturucaz, senin yemeklerini yiycem aşkım ben artık..." şeklinde sayıp duruyordu. Uyuzzzzzz oldum. :KK60:

Pembe gömlekli birini bulucam ben kızlar maçolardan vazgeçiyorum. :KK60::KK60::KK60:

Ne varsa pembe gömleklilerde var canım.Napcan maçoyu .bi tane maço sevgilim vardı zor kurtuldum.şimdi buldum pembe gömlekli o pembe ben pembe çok iyi anlaşıyoruz:KK61::KK61:

Ne varsa pembe gömleklilerde var canım.Napcan maçoyu .bi tane maço sevgilim vardı zor kurtuldum.şimdi buldum pembe gömlekli o pembe ben pembe çok iyi anlaşıyoruz:KK61::KK61:

İiiiştee işteeee buuu, ciddi ciddi düşündüm şöyle bi Selami tipi peşimde dolancak "aşkım aşkım" diyee, bu nedir yaa mçolardan çektiğimiz! Her şeyleri zor. Pembeye geçişi nasıl yaptın kız?

X