"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Merhaba kızlar, sizlere moral olması açısından söylüyorum, kısmetin ne zaman ve nerde geleceği hiç belli olmaz demişler. 34 yaşındayım, kısmetse Haziran sonu gibi nişanımız olacak. Hiç beklemediğim,tüm ümitlerimin tükendiği , ummadığım bir anda çıktı karşıma...

Yaşadığınız hisleri çok iyi anlıyorum, arkadaşlarınız teker teker evlendiğinde onlar adına bir sevinç, kendi adınıza bir hüzün kaplıyor içinizi. Heleki kardeşleriniz sizden önce evlendiyse. Sonra kızıyorsunuz kendinize 'acaba kıskanıyormuyum'' yooo hayır diyorsunuz kendinize,yaşadığım sadece hüzün...sonra kendini bilmezler, seni ne zaman evlendirecez diyenler, yada sırf kocan olsun adında seninle alakası olmayan kişileri getirip tanıştırmalar..Olsun dediğinizde, ne kadar zorlasanızda sevemedikleriniz. Peki ya sevdikleriniz, ümit bağladıklarınız ama her seferinde yaşadığınız hayal kırıklıkları..

Şunu unutmayın hiç bişey eksiksiz yada mükemmel olmaz. Ben onun için yaşadığım şehrimden, ailemden vazgeçeceğim. Keşke burda olsaydın diyorum ama olmuyor işte.. Bazı mutluluklar için fedakarlık yapmak gerekiyormuş. Rabbim utandırmasın. Ve her zaman söylediğim bir laf vardır, Rabbim kimseyi yalnızlıkla imtihan etmesin..

Sevgiler..

ay adam bi kere yanına uğramadı diye defter mi kapatılır be :KK53:
sen aralık tut o defteri, nolur nolmaz :KK34: tabii bi yandan bakarsın sağa sola, onu her zaman yapmak lazım :KK1:

aslında evet bakınca öle duruyo ama bilmiyorum ben hislerime cok güvenirim ve o bakış o gülüş yok seilla dedi yine boşa kürek durumu dağılmadan topla kendini ve önüne bak bianda bu düşünce sardı beynimi ve uzatmamay karar verdim ha ilerde ne olur bilemem ama sonuçta çocuk değiliz ben 26 o 28 bişey varsa vardır yoksa yoktur öle bak bak dur olmuyo artık daral geliyo bana şimdilik rafa kaldırdım bu olay yani

durdursun biri o zilleriiii, sustursunnnn :)))

Susmaz güzelim susmaz, hatta bu yaştan sonra daha da iyi çalacak ben sana diyim. Yolda belde çocuk görüp izlemeye başladık şimdi, daha sonra o çocuğu annesinin elinden alıp kaçmaya kadar gider bu iş. :KK60:

Ay daha birini bulması, olması, etmesi,birbirimize alışması gezmesi tozması var ki çocuk yaptığımız yaş kaç olucak Allah bilir. :KK52:

Susmaz güzelim susmaz, hatta bu yaştan sonra daha da iyi çalacak ben sana diyim. Yolda belde çocuk görüp izlemeye başladık şimdi, daha sonra o çocuğu annesinin elinden alıp kaçmaya kadar gider bu iş. :KK60:

Ay daha birini bulması, olması, etmesi,birbirimize alışması gezmesi tozması var ki çocuk yaptığımız yaş kaç olucak Allah bilir. :KK52:

ay rapunzel bak böyle deme, benim bi arkadaşım aynı böyle konuşup duruyodu, sonra eylülde tanıştığı bi adamla ocakta nişanlanıp, temmuzda evlendi. şimdi daha evleneli 1 yıl olmadan, en az 10 kere boşanmanın eşiğinden çevirdik. etrafımızda kime sorsan onları, haklarında hayırlısı, boşanır onlar falan derler, öyle mutsuzlar yani. böyle geç kaldım telaşıyla acele karar verince neler oluyo, boşver sen, 26 olmasın da 28 olsun ne var yani.

bebeği annesinin elinden alıp kaçma fikrini de tuttum, ne vücudun bozulcak, ne memen sarkıcak ne de doğum acısı :KK1: hem seçersin de cinsiyetini, tipini falan :KK53:

aslında evet bakınca öle duruyo ama bilmiyorum ben hislerime cok güvenirim ve o bakış o gülüş yok seilla dedi yine boşa kürek durumu dağılmadan topla kendini ve önüne bak bianda bu düşünce sardı beynimi ve uzatmamay karar verdim ha ilerde ne olur bilemem ama sonuçta çocuk değiliz ben 26 o 28 bişey varsa vardır yoksa yoktur öle bak bak dur olmuyo artık daral geliyo bana şimdilik rafa kaldırdım bu olay yani

haklısın, o his başka bi şey ve genelde hep doğru çıkıyor.
sen kalbini dinle tatlım, biz uzaktan atıp tutuyoruz tabi, işin içinde olan sensin. zor işler anacım zoor..

ay rapunzel bak böyle deme, benim bi arkadaşım aynı böyle konuşup duruyodu, sonra eylülde tanıştığı bi adamla ocakta nişanlanıp, temmuzda evlendi. şimdi daha evleneli 1 yıl olmadan, en az 10 kere boşanmanın eşiğinden çevirdik. etrafımızda kime sorsan onları, haklarında hayırlısı, boşanır onlar falan derler, öyle mutsuzlar yani. böyle geç kaldım telaşıyla acele karar verince neler oluyo, boşver sen, 26 olmasın da 28 olsun ne var yani.

bebeği annesinin elinden alıp kaçma fikrini de tuttum, ne vücudun bozulcak, ne memen sarkıcak ne de doğum acısı :KK1: hem seçersin de cinsiyetini, tipini falan :KK53:

Çabuk karar vermekten bahsediyorsun canım ama ben her şeyi hızlı kararları yavaş biriyim. Al işte yine büyük konuştum hem de senin yüzünden oldu! :KK52: Ahh o kadar isterim ki aşık olup hemen karar vermeyi evlenmeye. Nerdee, bu kadar mantık adamıyla doluyken her yan. :KK52:

Vücudumun bozulması olayına gelince bebek için değer mutlaka hem 2 çocupu olduğu halde taşş gibi olan hatunlar görüyorum artık eskisi gibi değil. :KK53:

Bu kadar söze rağmen her şeyin hayorlısı olsun fazla zorlama mesajını da almadım değil ama şu bahar gününde sevgilimle gezmek istiyorum napayımmmm.:KK69:

geldim kız. Aynı dertden muzdaribiz ha :))) güleryüzüm, dertleşmeyi severim, insanları dinlemeyi severim her kese olumlu yaklaşırım ama bir türlü aşkı yakalayamadım :) 26 yaşındayım ama 26 yaş demeye noter lazım çok küçük duruyorum 18-19 yaş gibi duruyorum. hepde benden küçükler tanışmaya çalışıyor yav :KK43:

Son düzenleme:
geldim kız. Aynı dertden muzdaribiz ha :))) güleryüzüm, dertleşmeyi severim, insanları dinlemeyi severim her kese olumlu yaklaşırım ama bir türlü aşkı yakalayamadım :) 26 yaşındayım ama 26 yaş demeye noter lazım çok küçük duruyorum 18-19 yaş gibi duruyorum. hepde benden küçükler tanışmaya çalışıyor yav :KK43:

Aman da aman kimler gelmiş. :))) Hoşgeldin canım. Valla çoğuz biliyorum da bir araya gelemiyoruz bence, şöyyle bi güzel dertleşip çözsek şu sorunu yaa. :))) Ben de küçük gösteriyorum canım hem de çok, bana da sarkan ergenler filan oluyor bazen. :KK60: Ama asıl sorunum karşı taraf çok da istiyro olsa açık kapı bırakamamak, ilişkiyi başlatmasına olanak sağlayamamk vs. Ergen sorunları yani. Aslında ergenlerin takılması normal mi ne. :90:

Gerçi miska bana epey bi öneride bulunmuştu seillaya da tabi, dokunman lazım demişti, onu deniycem bakalım. :))))))))))

hikayem :)
ben de 30 yasındayım işte
erkeklere güvenememekten dolayı yanlızım:)

Tamı tamına aradığım konu :KK1::KK1: bende konu açmıştım. hoş ben 22 yaşındayım daha çok gençsin diyeceksiniz :KK9: ama daha bir tane teklif almadım düşnün hiç :KK14: artık çirkin olduğumu düşünmeye başladım. herkes sevgilisiyle konuşurken, gülerken ben onları izliyorum.ne zaman çıkacak acep karşıma :97::97:

Son düzenleme:
Tamı tamına aradığım konu :KK1::KK1: bende konu açmıştım. hoş ben 22 yaşındayım daha çok gençsin diyeceksiniz :KK9: ama daha bir tane teklif almadım düşnün hiç :KK14: artık çirkin olduğumu düşünmeye başladım. herkes sevgilisiyle konuşurken, gülerken ben onları izliyorum.ne zaman çıkacak acep karşıma :97::97:

hoş geldin genç üye :))
kızım siz oturup teklif mi bekliyosunuz ya, deliler :KK1:
rapunzel bak senden beterler de varmış :44: işve-cilve yahu, çirkin kadın diye bi şey yoktur da yoktur En Büyük KK

hikayem :)
ben de 30 yasındayım işte
erkeklere güvenememekten dolayı yanlızım:)

Kötü bir deneyim mi yaşadın canım? Neden güvenmiyorsun?

Evet çok gençsin sus bakalım biz burda 30 veya 30 a yakın olanlardan söz ediyoruz. :KK33: Şaka tabi ki kendini gelecekte bizim gibi yalnız hissedenler de katılabilir sohbetimize. Ben de mesela 22 yaşındayken yalnızlığı çok sevdiğimi, bundan nasıl vazgeçebileceğimi düşünürdüm, gerçi teklifler geliyordu ama kabul etme noktasında sıkıntılarım vardı. Bunun güzellikle ilgisi yok pek, kendine güvenle ve verdiğin enerjiyle ilgili bir şey. Kendini çekici hissettiğin gün bile farklı davranır erkekler sana.:80:

Çabuk karar vermekten bahsediyorsun canım ama ben her şeyi hızlı kararları yavaş biriyim. Al işte yine büyük konuştum hem de senin yüzünden oldu! :KK52: Ahh o kadar isterim ki aşık olup hemen karar vermeyi evlenmeye. Nerdee, bu kadar mantık adamıyla doluyken her yan. :KK52:

Vücudumun bozulması olayına gelince bebek için değer mutlaka hem 2 çocupu olduğu halde taşş gibi olan hatunlar görüyorum artık eskisi gibi değil. :KK53:

Bu kadar söze rağmen her şeyin hayorlısı olsun fazla zorlama mesajını da almadım değil ama şu bahar gününde sevgilimle gezmek istiyorum napayımmmm.:KK69:

bahar kaçıyo bebek, yaz tatilinde sevgiliyle yan yana güneşlenmek, hamakta sallanmak hayallerine geçelim :97:

Sen napıyosun miska? Teklif gelmez mi yani... :KK24:

orta okuldaydı kızım o.
birinden hoşlanırsın, ya da senden hoşlandığını anladığın/bildiğin birine şans vermeye karar verirsin, o zaman sinyaller gönderirsin -ki bunlardan bahsetmiştik.- sonra da kendiliğinden başlar ilişki. öyle teklifle gelen adamdan hayır mı gelir be :KK1:

orta okuldaydı kızım o.
birinden hoşlanırsın, ya da senden hoşlandığını anladığın/bildiğin birine şans vermeye karar verirsin, o zaman sinyaller gönderirsin -ki bunlardan bahsetmiştik.- sonra da kendiliğinden başlar ilişki. öyle teklifle gelen adamdan hayır mı gelir be :KK1:

Ya direkt teklif etmesi gerekmiyor onun da bu ilişkiye başlamaya karar verdiğinden haberi olması lazım ve ona göre davranması lazım değil mi sanırım arkedeş onu dedi. Ben karar verme aşamasındayım hala. Hiç sorma. Karar verirsem dokunacam. :KK52:

X