"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

seilla insanın nazlanası geliyor birilerine naz yapmak dökülmek istiyor bak ne güzel ki abinle konuşabiliyorsun ben şu an ulaşamıyorum bile abime. Dertleşebileceğim kimse yok inan ki sizden başka. İşler yolunda gitmiyor değil sen öyle görüyorsunnn zamanla ortaya çıkacak neden yaşıyoruz bunları anlayacağız bir gün:)

önlisansla ilgili bilgim yok maalesef.

Son düzenleme:

yarın için kolay gelsin sana canım... tatlı rüyalar ama kaçmışsın o zaman günaydın diyeyim

Baaaaas tospaaa baaaaaaas:)))))))) Ohoo o zamana hepiniz evlenmiş olurusuz bebekler ayakkabımın altında kalmaz adınız, bizim tospaa yavaş işliyor biliyosunuz...

Çilek böyle yapıyor hep, Allah'tan bugün azıcık da olsa ayrıntı verdi.

buraya yazmıştım aylar önce benden vazgeçti bitti diye.. o bana tekrar döndü :) çok mutlu oldum istemediği hiç bişeyi yapmıyorum artık.ilk barıştığımızda birbirimizi çok özlemiştik çok güzel günler geçirdik, ama şimdi o ilgisizleşti.. kötü bişey yaptığımda tersliyor, aksi davranıyor bana ,soğuk.. yine üzgünüm.

neden bitmişti bilmiyorum ama zorlamamak lazım bazen...
çok üstüne gitmemeye çalış ; zor da olsa ilgisiz kalmayı dene ; bak bakalım memnun mu olacak yoksa rahatsız mı...

günaydın şekerleeerrr :)
yaaaa dün ben yazıcaktım ama arkadaşım akşam bana uğradııı, yazamadımmm....
seillacım ben o konuyu iyi biliorum cnm.. evet lisans mezunlarının sınavı her sene var ama 2 senede bi b grubu kadro açılıor. a grubu kadrolar her sene var.. a grubu kadrolara girmek zor, sınavdan iyi puan alsan bile sonrasında mülakat yapılıor, ayrıca dil sınavına ve bi dolu alan sınavına da girmen gerekior, yani o kadrolara girmek zor ama girsen harika olur, uzmanlık v.s. kadroları onlar, b grubu kadrolar ise normal memurluklar... önlisans olarak girmenin avantajı soruların biraz daha kolay olması ama sen okulu tamamladıysan diploma almasan bile lisans mezunu sayılmaz mısın :44: bu konuyu bi araştır çünkü eğer önlisanstan girip ataman yapılırsa ve lisans mezunu olduğun sonradan ortaya çıkarsa işinden olma durumun bile olabilir, dava filan açman gerekir cnm..
rapuşumm yaa avatarın harika gerçekten, ben de mi böyle popoyu sallayıp yürüsem işe yarar mı ki acaba :44:
böcüğüm herşey iyi olucak die düşün, moralini bozma tatlımm olurrr muuuu
kızlar dün tam doping günümdü vallaa bi parfümeriye gittim krem alıcaktım, kız yüzüme uyguluor, "ne kadar güzel yüzünüz var tvde filan mı çıkıorsunuz çok tanıdık geldiniz" dior, baya iyi hissettirdi bana saolsun
bu arada dün başka bişi daha oldu.. arkadaşımla dışarı çıktık, cafede oturuorken o sevgilisi aramaz mıııı, "ben yanınıza gelsem çilek rahatsız olur mu" demiş.. ee napiyim gelsin dedimm, o gelince 10 dak. durdum kaçtım ama çok utanıor, yüzüme bakamıor, konuşamıor.. yaa kızı da rahat bırakmıor, arıor hep, intihar edicem filan dior, nasıl kurtulucak bu adamdan bilmioruzz..
neyse herkese iyi çalışmalar, öpüldünüüzzz

Son düzenleme:

eylulhazan yorum yapıcam da okumazsın dye yazmıyorum bi görünüp bi kaybolduğun için.

ama ben dalga gecmiyorum ki!!! ben gercekten hissettiklerimi soyluyorum. O seni seviyor bence ve eger yeterince sabirliysan bu is kesinlikle olucak (bence tabi)
Canımmmsınnnn, olur İnşallah canım yaaa ve ben yeterince sabırlı olduğuma inanıyorum
Seninki napıyor deli âşıııkkk biraz haber versen nolur sanki.

günaydın...

bana şans dileyin kızlar

Bol şanslaaar böcüğümmm her şey yoluna girecek, ben akşama döndüğümde sen rahatlamııış huzura ermiş olucaksın, yine de bi takım olumsuzluklar (sözler, dayak vs ) olursa da önemseme canım.

Kokoş strawww spiker gibisin demek ki maşallahh, ne güzel bi moral olmuş cidden, ee senin adaylara da yansıtmalısın bu morali artık.

günaydın can kuzularrrr
ben gittim tahlillerimi yaptırdım geldim sonuclar cıkınca arayacaklar beni tekrar gidicem bakalım ben yokken neşler olmuşşş şimdi dönüpokuyorum hepinizi öpüyorum bol sürprizli bir gün olsun

günaydınn kızlarr, yorumları okuyorum tabiki de ben ilgisiz kalmayı değil iyi davranmayı denedim biraz düzeldi sanki :) ikizlerle uğraşmak çok zor ya bana da hep ikizler geliyor nedense

çileğim saol canım ya ön görüşmelr yaptım bir iki yerden haber bekliyorum dikey geçiş yaptığım için sanırım bi şansım varmış dersaneyide aradım gelemden ama hocalar yoktu akşam uğrıycam artık üniden bi hocamla konuştum işe gelirken aradım oda öle bi hakkım oldugunu söylüyo ama işi garantiye almak çinm seçmelei bi ders alarak okulu bi sene uzatabilirsin dedi şimdi ben geçiş yaptıgım için önlisansa da gördüğüm bazı drslerden muaf sayıldım ve almadım bi dilekçe verip kendimi yetersiz görüyorum bu dersi tekrar almak istiyorum şeklinde bende yardımcı olurum sana okulun bi dönem uzmış görünür dedi daha başarılı olursun bu fikrim dedi hem alese girmemi de istiyo ben kpss oyı olunca alesten vazgeçmiştim kendi programına almak istiyo beni çok sever beni bende onu oda bugün bi araştıracak rektörle falan konuşacak yapabilirmiyiz die ama dedim ben okula dönemem hocam dedim işi bırakmak istemiyorum ama kpss yi de cok istiyorum dedim avantajlı olcakasa tabi ama benim zamanımı alacaksa istemem dedim bişey kaybetmezsin dio baktım olmuyo alırsın diplomanı lisans olarak girersin tekrar diyo ders konusunu sıkıntı etme onu bi şekilde hallederiz diyo iyice kafamı karıştırdı aslında ama abimle karar vericem o bi gelsin yönlendirir beni oda bi hocasına danışacak yani biraz karıştı işler hocam okula dönmem konusunda ısrarcı ama asistan olarak almak istiyo benide benim gözüm hiç yemiyo öff nese şimdi bunu düşünmeyi hiç istemiyorum son durumu haber vercem size iyice bi araştırıp tam olarak ne istediğime karar vermem lazım dersaneyle aileyle abimle falan görüşüp fikir almam lazım belki de köklü bi değişiklik en güzeli olur bilemiyorummm şimdiii

böceğim günaydın diyip kaçmışsın yinemi karşılaşmadınız yaa inşallah azar durumu olmamaıştır
çileğim bak iltifatlar adaylar falan herşey yoluna giriyo güzel gelişmler bekliyorum senden
rapusum evet canım abim dinlendiğim sığındığım bi liman sabırla dinler beni saolsun herzaman cık gel desem atlar gelir evlenince dahada bi ilgili oldu ben boşlar beni diyodum ama yok sonucta iki kardeşiz birbirimizden başka kimsemiz yok herşeyimizi konuşuruz ama bi okadarda çekinirim ondan hayır dedimi üsteleyemediğim tek insan o ara ara vardır böle ona dert yanışlarım napıyım bi kız kardeşim yok
oda hem ablam hem abim gibi deli özledim onu valla yaaa bide yemgemden önce gelecek o biraz baş başa kalalım biz diyoo muzur yaa:)

buraya her yeni yazanın işleri düzeliyo bi bize hayır edemedi galiba biri daha vardı buraya yazdım kısmetim acıldı die o naptı acaba:26:
ama sana bi yorum yapamıcam kendin demişsin zaten istemediği hiç bişeyi yapmadım die bu cümle yeterli bence durumunuzu özetlemeyee
günaydınn kızlarr, yorumları okuyorum tabiki de ben ilgisiz kalmayı değil iyi davranmayı denedim biraz düzeldi sanki :) ikizlerle uğraşmak çok zor ya bana da hep ikizler geliyor nedense

banada hep ikizler denk gelir nedense ama direk burclarada odaklanmamak lazım birbirini gercekten seven ve saygı duyan her insan burc ne olursa olsun bir arada ve mutlu olmayı başarabilir yanlız bu iki tarafında eşit şekilde davranmasıyla sadece birinin fedakarlık yapmasıyla olmaz sen her istediğini yaptım demişsin o senin her istediğini yaptımı peki?

hayır o benim her istediğimi yapmıyo,beni bi şekilde ikna ediyo gönlümü alıyo ve yapıyo yapcağıın.ama bana şunu yapmıcaksın dediğinde benim ikna etmeme izin vermiyo dinlemiyo bile...

off söyledim kurtuldum kızlar... :26:
hiçbirşey söylemedi sadece müşteiye bilgi vermemi istedi ; sonra ben de konuşurum dedi ama birşey dese daha iyi...

sonra başka bir iki şey için konuşurken de normal konuştu...
hatalı olduğumda kızmadığı zaman daha çok bozuluyorum ben yaaa

neyse umarım müşteri kabul eder yaa ; dua edin nolur...

seillam gödüm sabah gördüm de hiç onu düşünecek modda olmadığım için aklıma bile gelmedi yazmak... her zamankinden biraz daha spor giyinmişlerdi arkadaşının da sırt çantası ve elinde takım elbise çantası vardı... ama kurumsalım elleri cebinde gitti... arkadaşı seyahate gidiyor sanırım da heralde tüm eşyalarını arkadaşına taşıtmıyordur demi :26: off siyah uzun kollu polo yaka bir sweat giymiş nasıl da yakışmış yaaa kızacaksınız bana ama bakadım yaaa gelirlerken offf çok heyecanlanıyorum :83:

hayır o benim her istediğimi yapmıyo,beni bi şekilde ikna ediyo gönlümü alıyo ve yapıyo yapcağıın.ama bana şunu yapmıcaksın dediğinde benim ikna etmeme izin vermiyo dinlemiyo bile...

yani yanlış bişeyde sölemek istemiyorum ama bu bi ilişki değilki yani bi ilişki böle olmaz bence sen oturup iyice düşün bu ilişki bana ne katıyo yada benden ne götürüyo yaşadıklarımdan memnunmuyum istediğim bumu ve bu adam benim hayatımda olmayı hakediyomu doğru cvp ları yine sen bulacaksın

canım ne güzel işte bişey sölememiş bu adam seni gayet iyi tanıyo bence anlamış benim bişey sölememe gerek yok bu yeterince kendi kendini yemiştir die :))) müşterinde kabul eder merak etme sen bak patronunda konuşurum demiş telaş yapma daha

aşkolsun böcüğüm yaa gördün ve bakmadın ölemiii sen bu adama aşık mı oldun cidden:26: sevineyim mi üzeliyim mi ben şimdi buna

kizlar, cok kotuyum dunden beri. ankara iptal, dugun planlari suya dusmus, ben hastaliktan surunur haldeyim...

babasi, hem manisada, hem ankarada yemekli dugun yapamam, ne gerek var diyerek yan cizdi ve bana vaadettikleri her sey, sanki hic konusulmamis gibi toz oldu gitti. ankarada bi kiytirik dugun salonu tutup, kuru pasta vermekmis niyetleri yani.. manisadaki yemekli dugun dedikleri de, sokakta kazan kazan corba-keskek dagitmak! dugunum icin hayal ettiklerim, havuzbasiymis, acik havaymis, yok tiffany sandalyelermis, suslemeler, cicekler, pembe gelin arabasiymis... hepsi yalan oluyo yani.

nisanlim atladi buraya geliyo, durumu duzeltmek icin yapcak bi sey var mi diye ama butun hevesim kacti, cok kotu dipteyim.

doktora gittim, faranjit ve laranjit teshisi koydu, bi de allerjik reaksiyon olabilir diye beni ilaca bogdu, nefes alamiyor, konusamiyor, oksurukten boguluyor ve lokma yemek yiyemiyorum.

hepinizi opuyorum, sizin gununuz guzel gecsin.

sizi gidi çenesi düşükler siziii oku oku bitmadi yahıuu
valla saat 1den beri okuyorum bitiremedim, tabi arada tel görüşmesi falanda yaptım ama

seillacımm bencede dershaneye başladıysan kurs olayını biraz erteleyebilirsin çünkü bir zaman sonra oda yormaya başlayacak sen, dinlenmeye vaktin kalmayacak.. tabi yinede sen bilirsin tatlım

çileekkk maşallah diyelimm şu kısmetler konusunda, aman aman inşallah gönlüne göre olur

böcüüümm sen canını sıkmışın ama ben yetişememişim sana, dün çok yoğundu gelemedim birdaha buraya
aslında akşam arıcaktım seni ama 1gün rahat bırakayım sora ararım diye düşndüm

rapuşummm senin tospaada usul usul ilerliyo valla şakamaka

eylülhazan sen bilirsin ama çok yanlış yapıyorsun çokkk

katinanın rapuşa temizlikçi konusunda yazdıkları süperr, akıllı kadın bu katina

yengeççç, yandan yürüyüşşlümm senide öperim çok çok

ayy unuttuğum varmı kızlar bilmiyorum ama unuttuysam affolaa
hepinizi çok çok öperimm seviyorum siziii, şimdi çalışmam lazım akşama doğru kaçar gelirimm yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…