"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

keşke aynı günleriniz boş olsaymış ne iyi olurmuş yaa

Dışarda görüşme açısından bi şey fark etmezdi eğer öyle görüşmek isteseydi haftasonlarımız var gerçi benim de onun da kurslarımız oluyor ama zaman var yani, bir gün daha okulda birbirimizi görebilmek açısından iyi olurdu tabbi, benim programda boş gün olamıycaktı ikinci hafta hemen "iyi iyi böyle iyi" dedi bana kendi dinlencek ben hep okulda olcam ne hoş sürekli kızdırıyor beni işi gücü bu zaten.

Sen evlenince bulaşk ütü yapar mısın diyor bi hoca benimki de yaparım tabi diyor eskiden olsa neee ütüsüüü beaaa derdi adam da döndü bana dedi ki "tam evlenilecek kıvama gelmiş bu tospaa:KK66:" yaptı bana ben baktım öle, benimki de gülüyor pehh!

birlikte daha cok gününüz olur die demiştim haftasonu görüşmeleriniz de başlar inşallah yakında e artık okul dışındada biraz vakit geçirin bakalım nasıl olacak hem bak adam harbiden evlenilecek kıvama da gelmiş bence oda istiyo artık evlenmek sizin su problemleri aşmanız lazım neyi nasıl konuştu bu adam ailesiyle acaba genel olarak evlilik üzerine mi yoksa seninle alakalı mı ?bundan bahsettimi hiç

birlikte daha cok gününüz olur die demiştim haftasonu görüşmeleriniz de başlar inşallah yakında e artık okul dışındada biraz vakit geçirin bakalım nasıl olacak hem bak adam harbiden evlenilecek kıvama da gelmiş bence oda istiyo artık evlenmek sizin su problemleri aşmanız lazım neyi nasıl konuştu bu adam ailesiyle acaba genel olarak evlilik üzerine mi yoksa seninle alakalı mı ?bundan bahsettimi hiç

Beni anlatıyor gibi bahsediyor hiç aklıma gelmedi benden bahsetti mi diye çünkü direkt benden bahsediyor şeklinde anlatıyor. Kardeşi de öğretmen bir kez okula gelmişti hatta, tanışmadık o zamanlar tospaayla bile doğru düzgün konuşmuyorduk ama ikisi oturup bana bakarak konuşmuşlardı sonradan kendime yordum olayı ben. :44:

hımm yani elimizde net bi veri yok canım içinde bişeyler yaşıyo bişeyler yapıyo bu adam ama hala net değil gibi bence önce ikiniz konuşması lazım bu konuyu bi netleştirmeniz lazım gercekten birlikte olmak istiyormusunuz cvp evetse aşamayacağınız engel olmaz birlikte konuşur bi hal çaresi bulurusunuz mutlu mesut yaşarsınız ama bunu önce sizin istemeniz lazım öle ben istiyorum oda istiyordur olmaz biz bunu istiyoruz demelisiniz sevgili gibisiniz ama daha dillendirilmiş bi durum yok e buda birlikte bi adım atmanıza engel
o anlatırken sormadın mı i sen ailene benden mi bahsettin ki böle konuşuyosun ve eğre bahsettiysen ne olarak diye

Yok canım evliliğin e sinden bahsetmem ben, hele hele benden kim olarak bahsettin gibi bir şey sormam. Bu cevabı çok net olması gereken bir soru ve ben o cevabı şu an alırsam bi şeyler başlamadan biter.

hımm ama bunda bişey yok ki yada bilmiyorum tabi sen dah ii bilirisin hani dedinye benden bahsediyomus gibi konustu die sorabilirdin gibi geldi biraz muzip bi şekilde ama dediğim gibi sen dah ii bilirsin

hımm ama bunda bişey yok ki yada bilmiyorum tabi sen dah ii bilirisin hani dedinye benden bahsediyomus gibi konustu die sorabilirdin gibi geldi biraz muzip bi şekilde ama dediğim gibi sen dah ii bilirsin

Benim kendi evime çıkmam onun bütüüün planlarını değiştirmesine neden oldu. Bu geçerli ve yeterli bir cevap aslında benim için şu an.

Yok hayatım yok erkek milletine o kaadr açık soru sorulmaz:))

Son düzenleme:
Benim kendi evime çıkmam onun bütüüün planlarını değiştirmesine neden oldu. Bu geçerli ve yeterli bir cevap aslında benim için şu an.

Yok hayatım yok erkek milletine o kaadr açık soru sorulmaz:))

zor bi adam senin bu tosbaa evide mi problem etti yoksa planlar ii yöndemi değişti
canım nediyim ya mutlu olursunuz inşallah bi orta nokto bulur güzel sonuçlandırırsınız bu işi

kızlar güzel sözleriniz için çok tşk ederim :)
yaaa bişiler olduuu, ortada elle tutulur bi gelişme yok ama benim kısmetim açılıor sanırımmm :KK61:
arkadaşım dedi ki böyle olunca açıldıkça açılır, ben de dedim ki içinden birini seçiveririm, inşallaaahhhhh açılmaya devam edeeeeerrrrr :KK31:
akşam girip anlatırım olanları, şimdi çıkmam lazım, öptüm hepiniziii:KK71:

slm cankuşlar koca bir bardak karışık bitki çayı ohh mis gibide kokuyo gelin beraber içelim battaniyemede sarılmış oturuyorum (iş yerinde bi şalım varda bizim müdür battaniye diyo ona:)) yarın sabahda doktora gidiyorum ateşim düşmüyo hiç tahlil yaptırıcam enfeksiyon olabilir diyolar sürekli ateş halindeyim halbuli bilmiyolarki benim zorum başka ahh ahhhh:KK60:
bende çok üşüyorum donuyorum üstümde hırka bide boynum tutuk böleee büzüştüm kaldımmm cancazımm:94:

ahh canım benim ya olur öle arada bir ama üstesinden gelirsin sen düşünmemeye çalış
evt seillam yaaa arada geliyolar kovamaya çalışıyorum bazen anlık oluyo işte böyle bunalımlar :26:

ay butun gun hic giremedim, acayip yogundum. ben yarin cikista binip yine ankaraya gidiyorum kizlar, dugun icin mekan bakmaya... oksuruk ve atesten fenalasirken ustelik :KK43:( biz aslinda bayramda gittigimizde bakacaktik, ben iki gundur bi arastirayim dedim, a aa her yer dolmus!! 7 temmuza yer yok, olan da ya cok pacoz yerler, ya cok uzak, ya da min.350 kisi aliriz diyolar! resmen k.cim tutustu. 50`ye yakin mekan arastirip, 29 tanesini begendim, bunlardan sadece 5 tanesi uygun! biz de apar topar bilet aldik, adamcagiz da izmirden binecek, ankaraya gidip bi yer bagliycaz artik. haftasonu battaniyemin altinda yatma hayallerim, elvedaaa :KK43:((

çileek uğrayıp kaçmışsın hemen akşam anlat mutlakaaa... :18:

rapuşum yaaa ne diyeyim sana bilmiyorum... böyle şeylerde net cevaplar alabilmek çok zordur ki neden net net diye diretiyorsun :26:

miskacım gönlünüze göre biryerler kalmıştır ; merak etme :KK34:

yaa kızlar benim günün kötü gitmeye devam ediyor... hatta yarınım şimdiden kötü başladı bile ; işle ilgili sağlam bir problemim var ve bana patlayacak... son günlerde herkes büyük hatalar yaptı ; sağlam fırçalar yedi ; yarın da sıra bende :KK50: bugün söyleyemeyeceğim patronuma ; zaten sabahtan beri bombalar üstüste ve de müşteri var... off yaaa :85:

Dışarda görüşme açısından bi şey fark etmezdi eğer öyle görüşmek isteseydi haftasonlarımız var gerçi benim de onun da kurslarımız oluyor ama zaman var yani, bir gün daha okulda birbirimizi görebilmek açısından iyi olurdu tabbi, benim programda boş gün olamıycaktı ikinci hafta hemen "iyi iyi böyle iyi" dedi bana kendi dinlencek ben hep okulda olcam ne hoş sürekli kızdırıyor beni işi gücü bu zaten.

Sen evlenince bulaşk ütü yapar mısın diyor bi hoca benimki de yaparım tabi diyor eskiden olsa neee ütüsüüü beaaa derdi adam da döndü bana dedi ki "tam evlenilecek kıvama gelmiş bu tospaa:KK66:" yaptı bana ben baktım öle, benimki de gülüyor pehh!

hıı aklı sıra ben sana yardım ederim diyo ev işlerinde :)) önce bağımsızlığını ilan etsin haftada 1 kadın tutarsın o yapar ütünüzü canım.sakııın kendini ev işleriyle helak etme sekerim :)) hem para kazan,hem de adama hizmetçilik yap ,oldu gözlerim doldu :)) yok anacım eve kadın sart.çocuk yokken 15 te 1 de olur.ama sonrasında daha sık sart yani :)) öperim :)))

çileek uğrayıp kaçmışsın hemen akşam anlat mutlakaaa... :18:

rapuşum yaaa ne diyeyim sana bilmiyorum... böyle şeylerde net cevaplar alabilmek çok zordur ki neden net net diye diretiyorsun :26:

miskacım gönlünüze göre biryerler kalmıştır ; merak etme :KK34:

yaa kızlar benim günün kötü gitmeye devam ediyor... hatta yarınım şimdiden kötü başladı bile ; işle ilgili sağlam bir problemim var ve bana patlayacak... son günlerde herkes büyük hatalar yaptı ; sağlam fırçalar yedi ; yarın da sıra bende :KK50: bugün söyleyemeyeceğim patronuma ; zaten sabahtan beri bombalar üstüste ve de müşteri var... off yaaa :85:

olanla ölene çare yok canım sık dişini bitsin gitsin :)) geçeeeer :))

ay butun gun hic giremedim, acayip yogundum. ben yarin cikista binip yine ankaraya gidiyorum kizlar, dugun icin mekan bakmaya... oksuruk ve atesten fenalasirken ustelik :KK43:( biz aslinda bayramda gittigimizde bakacaktik, ben iki gundur bi arastirayim dedim, a aa her yer dolmus!! 7 temmuza yer yok, olan da ya cok pacoz yerler, ya cok uzak, ya da min.350 kisi aliriz diyolar! resmen k.cim tutustu. 50`ye yakin mekan arastirip, 29 tanesini begendim, bunlardan sadece 5 tanesi uygun! biz de apar topar bilet aldik, adamcagiz da izmirden binecek, ankaraya gidip bi yer bagliycaz artik. haftasonu battaniyemin altinda yatma hayallerim, elvedaaa :KK43:((

daha şimdiden temmuza yer yok yani :)))kolay gelsin canım.

kızlar geldimm :)
böcüğüm işyerinde böyle şeyler olur tatlım, ben geçen hafta ne laflar yedim var yaa, yapıcak bişey yok fazla umursama cnm olur mu?
rapuşumm nie açıkça konuşmuorsunuz herşeyi ben anlamıorum yaaa... ben bi defasında benden hoşlandığına emin olduğum bi çocuğa şaka yollu "sen benden hoşlanıorsun nie söylemiorsun" bile dedim yanii, siz de bişeyleri daha açık konuşsanız herşey daha hızlı gelişir die düşünüorum..
bu arada baya hasta olan varmışş, geçmiş olsun canlarımmm...
miskacım sormayı unutmuşum cnm, kuzeninle konuşabildin mi?
yengecim, seillacım iyi çalışın derslere, inşallah gerekli olan puanı alırsınızz...
katinam çok geçmiş olsun cnm...
eylül gene sırra kadem bastı :KK3:
jelibonummm :KK23:
gamzenk de yok ortalıkta :26:
cekucum öptüm seni de...
unuttuğum biri varsa çok özür diler, kocaman öperimm :KK54:
kızlar bugün öğlen bizim müdürlükten bi mühendis geldi, arkadaşıma beni sormuş müdürlükten tanıdığım bi mühendis var, o buna benden bahsetmiş artık ne die bahsetti bilmiorum ama çocuk benimle çok ilgilendi, hiç bizim ordan ayrılmak ister gibi deildi.. nereli olduğuma kadar aklınıza gelen herşeyi sordu.. tlfnumu filan istemedi ama tahminimce o arkadaşım vasıtasıyla bana ulaşıcak.. bu arada tipi fena deil, arkadaşım hoş çocuk dedi bakalım ne olucak :26:
sonra işyerinde çok sevdiğim bi müdür yrdcısı bayan var onu gördüm, o benden hoşlanan müdür yrdsı ile aynı odada oturuorlar, bu bayana da beni sormuş o da "ben çileği çok severim" demiş.. senden çok hoşlanıor dedi bana.. o bu hafta da izinli, haftaya gelince bizim odadan ayrılmaz herhalde :KK53:
neyse sonraaaa bugün uzun zamandır beğendiim biri vaarrr onun da bana baktığını fark ettimm, işyerimden biri ama bizim işyeri o kadar büyük kiiii, ablaya gösterdim hangi bölümde çalıştığını bul die, inşallaahhh bulurrrrr....
yanii henüz ortada çok büyük bi gelişme yok ama bana öyle gelior ki yakında hayatımın aşkını bulucaammm, amiiiinnnn :KK61:

Kızlar sakin sakin okuyun yav, böcüğüm ben netlik istemiyorum seilla istiyor:)))
çilek, ben senden hoşlanıyorum ya da sen benden hoşlanıyorsun diyecek bir durumda değiliz çünkü zaten bu çoook açık:))) Öyle bir konuşma çok anlamsız kalır şu an. :) Güzel gelişmeler var sende. :KK66:

aman rapuş sen bilinmezliklerde kaybol emi :KK53: netlik istemiyormuş peeeh :63:
seillayla ben herkes için netlik istiyoruz En Büyük KK

çileğim hadi bakalım :nazar: en çok beğendiğin gönlüne göre olur inşallah... bir de canım sıkkın diyp uğramıyorsun yani bravo sana :KK20:

yaa valla benim canım çok sıkkın yaaa... :26:

X