"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar hepinize çoook teşekkür ederim :) gayet iyiyim ve evdeyim :) önümüzdeki hafta da yine bir operasyon geçireceğim :KK43:( o da iyi gececek inşallah.hepinizi çook öperim,sağlıktan önemlisi yokmus bosverelim şu kokmuş adamları:) yiyip içip kayfimize bakalım valla :) diyorum tabii de ben bir iyileşeyim başlarım çalışmalara yine :) önümüzdeki hafta genel anestezi alıcam ama kısa bir operasyon olacak.haber veririm yine :))

katinacım Allah şifa versin tatlım. Moral de çok önemli.. rahatsızlığını bilmiyorum ama bir an önce iyileşirsin inşallah..

benimde pilim canım toparlanırum yavaştan 10 dk.var çıkmama :KK62: bu akşam behlülümü izlicem kuzey olarak :KK53:

:KK19::KK19::KK19: Gell bakiim öle kendini kapatınca hiç biiişe yaramıyoo çileğimm
bak böle yapçann:KK24::KK24::KK24:

h.g. Tatlımm:KK34:

:KK54::KK54:

umarım diğer operasyonda sorunsuz geçer..

ben bugün işe verdim kendimi
epeyde iş yaptım son 15 dkkada süslenmek için :KK23:
Ama sizede bakamadan duramadımm :21:

hoş bulduk :nazar: bir saniye yukarısı karıştı :KK52: amanın :KK52:

kızzzlarrr hepinizi ayrı ayrı öperrr ve ben kaçarımmm
aşkk süpprizzleriyle dolu akşam dilerim canlarımm:KK34::KK34:

kızlar ben çıkıyorum hoşçakalın öpüyorum hepiciğinizi hayatınızın aşkı ile karşılaşmanız dileğiyle byeeee:KK55:

kızlar kızlar hepinize ayrı ayrı cook teşekkür ederim,valla yanımdaki benden bihaber arkadaslarımdan daha cansınız.evet ben operasyonumu kimselere demedim ,ama zaten millet de alısmıs benim herseyı tek basıma halletmeme desem de yine yalnız olurdum :)enişte aday adayınızın da haberi yok olsa mutlaka yanımda olurdu da,zaten adam korkak iyice korkutmayım dedim.kanser manser cıkarsam onu bile hallederim gibi geliyor.moralim çok iyi merak etmeyin :) geldim biraz yattım sonra kendimi yine domates konservesine verdim 5 kavanoz daha yaptım artakalanları içiyorum iyi oluyor.sizler de yapın çok kolay hem kısa böyle domates bulamıycaz.
gelelim yatak meselesine,valla benimki tek kişilik ama bir peluşum var onunla yatıyorum bazen,bazen sevgilimmiş bazen bebeğimmiş gibi;secreta baglar mıyız diyosunuz yani :)))yok kızım yok yıllardır yok bişi yani :) sanmıyorum pek yani :) moral ve motivasyon bozmayım da :))

Kızlar selam yatak filan bakamadım, bugün o kadar çok ve net konuştuk ki kafam dağılsın diye çıkışta yürüdm de yürüdüm bi yerlere girip bi şeyler bakasım gelmedi hiç, hem fikirlerinizi okuyup sonra bakmak istedim çünkü cidden karar veremiyordum. Şu an aklımda 1.5 kişilik yatak var çünkü böcükün de demiş ya hani yanım booş diye hüzün basarsa diye korkuyorum:))

beğenilen biriyim meslekk sahibiyim yalnız değilim :KK53: tüm isteyenlere allah versinde görün gününüzü :KK37:

merak etme canım buradaki çoğu kişinin sevgilisi var zaten anlamak için okumak lazım ama değil mi?? Allaha şükür günümüzü ,önümüzü ,arkamızı ,sağımızı,solumuzu her tarafımızı gördük biz canım.En azın dan tanımadığımız insanlara gününüzü görün diye yazmayacak kadar nezaket de öğrendik,keyfimiz yerinde yani sen takılma bize canım.

:))))))))))) Yok canım konserveden arta kalanları içiyorum bu ara :)) ama benim yataga kumanda,gözlüğüm,kermitim,2 tane kitap 3 yastık öyle beraberce yatıyoruz yani :)) sığıyoruz:)) yastıgın altına küpe kolye vs ,selpak ........

Maşallah, yastığın altını depo olarak kullanıyorsun yani:) Evlendiğinde düşünemiyorum neler koyacaksın oraya, hadi kermit gözlük filan zaten kalmaz da yatakta, (eniştemizin izin vereceğini hiç sanmıyorum:))), yastık altına sokuşturmaya devam edebilirsin bazı gereçleri.:KK9: Ben de yatağın yanına serpiştiriyorum yerde oluyor malzemelerim sabah kalktığımda hoplaya hoplaya geçiyorum üzerlerinden tokalarımın, mendillerimin, kitap dergi ve kulak tıpalarımın:)))

yalnız yatmıyoruz yani :)) valla bilmiyorum evlenir miyim?Bugün çok laf meraklısı biri aradı napıyorsun nasılsın ,evlenmiyor musunuz? tek soru bu zaten.yok dedim ikimiz de evlenmeyi düşünmüyoruz dedim.aman yenisine bak diyor,valla yenisini de istemiyorum dedim ben iyiyim dedim.ooof of milletin agzı torba değil işte.ama bunları duydukça kızıyorum benimkine.az önce aradı, napıyor arkadas, deli gibi çalışıyor,aferin dedim içimden madalya takacaklar sana.dısımdan demedim terapi sürecindeki sevgiliye güçlü ,destek olan anlayıslı sevgili modelindeyim çünkü.haberi bile yok benim çektiklerimden :KK43:(( tamam almayım agzıma da herseye hazırlıklı olmak lazım.ama sonucta önümüzdeki hafta iyi veya kötü kurtulacağım bu dertten.ihmal etmeyim siz de kızlar kontrollerinizi,meme ,rahim her birşey işte.gamzenk neredesin neler yapacağımızı söylesene bize rutin yaptıralım dürtükle bizi :))

İyi yapıyorsun canın destek olmaya devam, geç olacak güç olmayacak İnşallah birden hoop diye oluverecek. :KK19:
Hayatında beklediğin istediğin biri var bu bile şahane bir şey. Sağlık konusunu da kolaycacık atlatıcaksınnnn Allah'ın izniyle getirme aklına kötü şeyler.

Benim de iş ortamında konuşacak konu bulamayan evlilikten konu açmaya başlıyor ben de artık geyiğe vurduğum için rahatça konuşuyorlar bazen canım sıkılmıyor değil ama napayım susmuyorlar iştee!! İllaa evlenmek gerekkk! :KK53:

Kızlar bugün tüm hesaplarımı sordum tospaama kızıcak mı diye de düşünerek yumuşak yumuşak sordum ama sitemli nazlı sordum bööle pozlar filan vererek, avatarımdaki kız gibi sordum ellerim de öyleydi hatta ama popomu sallamadan sordum, önce biraz şoke oldu sonra cevaplar vermeye başladı ekmesinin nedeni saati tam ayarlayamamamızmış(!), neden böyle düşünüyomuşum, neden bunlara üzülüyomuşum, içimde bunları mı biriktirmişim, inanamıyormuş, Allah Allaaah'mış, ya etme eylemeymiş, hepsini teker teker açıkladı kendince ama ben o kaadr çok konuştum ki dolmuşum resmen, bi ara hep yüzüm önüme eğik konuşmaya başlamıştım, gözlerimi kaldırdığımda dibime kadar sokulmuş bana bakarak gülümsüyordu gözleri buğulandı sonra "ben sana yapacağımı bilirim" dedi gülümseyerek. :26::KK69:

Kızlar açıldım diyorum, döküldüm diyorum, ses vermiyosunuz nerelerdesiniz akşamları da girin yaaaaaaaaaa!!! Debelenme smileyi yok mu yaaaa!!!! :84:

Kızlar bugün tüm hesaplarımı sordum tospaama kızıcak mı diye de düşünerek yumuşak yumuşak sordum ama sitemli nazlı sordum bööle pozlar filan vererek, avatarımdaki kız gibi sordum ellerim de öyleydi hatta ama popomu sallamadan sordum, önce biraz şoke oldu sonra cevaplar vermeye başladı ekmesinin nedeni saati tam ayarlayamamamızmış(!), neden böyle düşünüyomuşum, neden bunlara üzülüyomuşum, içimde bunları mı biriktirmişim, inanamıyormuş, Allah Allaaah'mış, ya etme eylemeymiş, hepsini teker teker açıkladı kendince ama ben o kaadr çok konuştum ki dolmuşum resmen, bi ara hep yüzüm önüme eğik konuşmaya başlamıştım, gözlerimi kaldırdığımda dibime kadar sokulmuş bana bakarak gülümsüyordu gözleri buğulandı sonra "ben sana yapacağımı bilirim" dedi gülümseyerek. :26::KK69:

veeeeeeeeeeeeeeeeee evlenme teklifi cok yakinda geliyor :KK62: cok sevindim aglicaktim :KK1:

X