"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

gunaydin bebekler, citir cerezler :KK71:

ayy rapunzelim, yeminle bayilcaktim okuyunca, afferin sana afferin kuzucum, nihayet icindekileri soylemene cok sevindim!! tavsan daga kusmus olmasin tabi, bilsin seni incittigi zamanlari, o zamanlarda senin ne hissettigini. bi de, bugun cok ve net bi sekilde konustuk demissin, bunlari mi konusmustun? yoksa evlilik olaylari mi gundemdeydi yine?? sen konusmalarinizi sadece ustu kapali bi sekilde bize anlattigin icin yorum yapmak cok kolay olmuyo, mesela ben merak ediyorum, ailesine vaadettiklerinden pisman olduktan sonra, boyle boyle bi durum var diye konusmayi, baska bi cozum bulmayi hic denedi mi?

katinam, cok gecmis olsun, rapunzele katiliyorum, kotu hastaliklarin ismini anma. ve her seyi yalniz halletmeye calisma, yaninda birileri olsun, sana da yazik degil mi kusum?

cilegim, moralin bozuksa buraya daha cok gelmen lazim ki, havan degissin :)) burda muhabbete katilip da uzgun kalmak mumkun degil, o yuzden ilacin bizde bebeeekkk :)

nihayet oksuruklu, tiksirikli, bogaz sislikli, faranjitli maranjitli hasta oldum kizlar :KK43: icimde ihlamur agaclari, balli sut irmaklari ve c vitamini tarlalari belirdi artik ama nafile, kar etmedi hicbi sey.. "tatli yorgunluk"un aci kazigi olmus oldu bu hastalik da bana :)

hepinizi cok opuyorum, super bi gun olsun!

aa bocuk, bugun gordun mu??

günaydınnn kızlarr
bugün gün kötü bşaladı yolda gelirken kaza olmuş cocugun cığlıkları hala kulağıda inşallah bişeycik olmaz iyileşiverir hemen derken işe geldim arkadaşın kardeşi zehirlenmiş apar topar hastaneye gitti noluyo demeye kalmadan diğer arkadaşım koma olmuş sesi cıkmıyo 2 gün rapor almış işe gelmicekmiş bu ne yaa dedim asıl kötüğ olan ben inatla hala ayaktayım ama bugün resmen ense köküm agrıyo gözlerim sulanıyo allahtan bugün dönüyo herkes yarın da bana izin verseler büyük başlar olmayınca ben ölsem de burda olmak zorundayım sabah sabah iyi kararttım içinizi dimi kusuruma bakmayım ama iyiyim inadına merak yok hernekadar şeklim kaymış olsada iç huzurum yerinde nese şu face işinide hallettim biraz laf saydım cocuga oda bozuldu tabi ajitasyon yapıyo bana ama kusura bakmasın cekemedim hiç işteee bölee
ayyyyyyyy daral geldi valla rehavet yok mutsuzluk yok ben gülmneyi seviyorum yaaaaa
ıhhmm bak çileğim evet bi çok şey yolunda gitmeyebilir ama bunalım yapmaya gerek yok yolunda giden şeyler için mutlu oluyoruz dimi sıkılmıyoruz bunalmıyoruz neşeli mutlu huzurlu gururluyuz
böceğim bugün görürsün umarım yaaa
rapuss siz baya bi yol aldınız bak işler yoluna iriyo olacak bişeyler hadi hayırlısı gönlüne göre olur inşallah
katinam tekrar gecmiş olusn ama öle kötüğ şeyler düşünmeyelim lütfen kötü hastalıklar getirme aklına biran evvel atlatıver inşallah
susukuncum ben sunun için demiştim gönül mevzullarına kaptmışsın kendini gib geldi bana da ona sebep yazdım onu iyi olman sevindirici tabi
cekucum yeni bir aday ne hoş tatlım gerci cok yeniymiş daha ama arkadasını tebrik ediyorum tanıştırsın sizi hemen
yengeccim senin yan yan yüremelirine hayrannn seillan
sağlıklı huzurlu bol mutluluk dolu bi gün olsun
ayyy miskamıda jelimide öpeyimm durum:KK54:

günaydın güzel ve akıllı hatunlar :KK71:

seillam benim de günüm biraz kötü başladı... dün jeliyle fazlaca yemişiz yemekleri sanırım sabah mide bulantısı ve bağırsak hareketleri ile uyandım... çok da hassastır benim midem ; neyse hemen soda ve çubuk kraker diyetine başladım da iyiyim şimdi... yalnız jeli baya sağlam yedi ama tık yoktu onda :KK53: gelsin de kızsın bana :KK23: sana da arkadaşlarına da çok geçmiş olsun canım... miskacım sana da geçmiş olsun... :KK71:

katinacım yaa niye söylemedin ki enişteyeee... allah allah ya biraz güçlü olmak zorunda kalsa nolur sanki... ayy tamam sana diyorum ama ben de senin gibi yapardım eminim de bence biraz nazlı filan olmak lazım; onlara ihtiyacın olmasa da varmış gibi hissettirmek lazım... di mi miskaa :26: bence haftaya enişteyi de al ve öyle git ; beklesin azcık kapıda... :KK34:

ben göremedim yaaa ; sadece arkadaşını gördüm baya da geç geçti yine çocuk... aman yaa pis uykucu ; uyuz şey... fit poposu kocaman görünmeye başlayacak yakında gözüme kaldıramıyor yataktan sanırım :KK19: neyse ama koydum kafaya dün akşam karşılaşsaydık konuşcaktım ; kafamda jelinin yazdığı replikleri tekrar edip duruyorum ; rolüme hazırlanıyorum yani merak etmeyin sonuca ulaşıcam yakında ama rolü kapar mıyım yoksa hadi başka kapıya mı der bilemiyorum :KK37:

rapuuşuuuum ; ayy yaaa bu akşam olabilirim ben evde ve nette belkim eğer gezecek birilerini bulamazsam ; gerçi yorgun da hissediyorum kendimi o yüzden evde otururum muhtemelen... yaa detaylı dinlemek istiyorum... offf son sahne gözümde belirdi de valla içim hop dedi bir de sanki ben de duygulandım tosbaa enişti gibi... sana napıcak acaba; piştt çok yalnız kalma istersen onunla korktum beeen :KK53: şaka bir yana bence tünelin sonu aydınlık :KK34:

Kızlar selam yatak filan bakamadım, bugün o kadar çok ve net konuştuk ki kafam dağılsın diye çıkışta yürüdm de yürüdüm bi yerlere girip bi şeyler bakasım gelmedi hiç, hem fikirlerinizi okuyup sonra bakmak istedim çünkü cidden karar veremiyordum. Şu an aklımda 1.5 kişilik yatak var çünkü böcükün de demiş ya hani yanım booş diye hüzün basarsa diye korkuyorum:))

Kızlar bugün tüm hesaplarımı sordum tospaama kızıcak mı diye de düşünerek yumuşak yumuşak sordum ama sitemli nazlı sordum bööle pozlar filan vererek, avatarımdaki kız gibi sordum ellerim de öyleydi hatta ama popomu sallamadan sordum, önce biraz şoke oldu sonra cevaplar vermeye başladı ekmesinin nedeni saati tam ayarlayamamamızmış(!), neden böyle düşünüyomuşum, neden bunlara üzülüyomuşum, içimde bunları mı biriktirmişim, inanamıyormuş, Allah Allaaah'mış, ya etme eylemeymiş, hepsini teker teker açıkladı kendince ama ben o kaadr çok konuştum ki dolmuşum resmen, bi ara hep yüzüm önüme eğik konuşmaya başlamıştım, gözlerimi kaldırdığımda dibime kadar sokulmuş bana bakarak gülümsüyordu gözleri buğulandı sonra "ben sana yapacağımı bilirim" dedi gülümseyerek. :26::KK69:

ohh iyiyapmışın içinde kalmamış rapuşumm, içinde kalıp seni yiyeceğine dışına çıksın karşındakini yesin dimi amaa:KK9:

:26::26::26::26: ama bebeğimm yaa bişi dicem sana, çok genel bir anlatım yapmışsın ya yorumlarken ne yazcamı bilemiyorum benn
ama şöle genel hatlı bir yorum yapmak gerekirse, dinleyişi, yaklaşımı bide sonunda söylediği iyi bişeylerin göstergesi gibi görünüyor tatlımm
arada bir ağlayacaksın bebeğimm, ağlamayan bebeğe meme vermiyorlar malesef:KK34:

günaydınnn kızlarr
bugün gün kötü bşaladı yolda gelirken kaza olmuş cocugun cığlıkları hala kulağıda inşallah bişeycik olmaz iyileşiverir hemen derken işe geldim arkadaşın kardeşi zehirlenmiş apar topar hastaneye gitti noluyo demeye kalmadan diğer arkadaşım koma olmuş sesi cıkmıyo 2 gün rapor almış işe gelmicekmiş bu ne yaa dedim asıl kötüğ olan ben inatla hala ayaktayım ama bugün resmen ense köküm agrıyo gözlerim sulanıyo allahtan bugün dönüyo herkes yarın da bana izin verseler büyük başlar olmayınca ben ölsem de burda olmak zorundayım sabah sabah iyi kararttım içinizi dimi kusuruma bakmayım ama iyiyim inadına merak yok hernekadar şeklim kaymış olsada iç huzurum yerinde nese şu face işinide hallettim biraz laf saydım cocuga oda bozuldu tabi ajitasyon yapıyo bana ama kusura bakmasın cekemedim hiç işteee bölee
ayyyyyyyy daral geldi valla rehavet yok mutsuzluk yok ben gülmneyi seviyorum yaaaaa
ıhhmm bak çileğim evet bi çok şey yolunda gitmeyebilir ama bunalım yapmaya gerek yok yolunda giden şeyler için mutlu oluyoruz dimi sıkılmıyoruz bunalmıyoruz neşeli mutlu huzurlu gururluyuz
böceğim bugün görürsün umarım yaaa
rapuss siz baya bi yol aldınız bak işler yoluna iriyo olacak bişeyler hadi hayırlısı gönlüne göre olur inşallah
katinam tekrar gecmiş olusn ama öle kötüğ şeyler düşünmeyelim lütfen kötü hastalıklar getirme aklına biran evvel atlatıver inşallah
susukuncum ben sunun için demiştim gönül mevzullarına kaptmışsın kendini gib geldi bana da ona sebep yazdım onu iyi olman sevindirici tabi
cekucum yeni bir aday ne hoş tatlım gerci cok yeniymiş daha ama arkadasını tebrik ediyorum tanıştırsın sizi hemen
yengeccim senin yan yan yüremelirine hayrannn seillan
sağlıklı huzurlu bol mutluluk dolu bi gün olsun
ayyy miskamıda jelimide öpeyimm durum:KK54:

kuzuumm bende seni çok öptüm,
bu arada baktım fotoya bir ara yazıcam sana, yazmaya fırsat bulamadım sadece

günaydın güzel ve akıllı hatunlar :KK71:

seillam benim de günüm biraz kötü başladı... dün jeliyle fazlaca yemişiz yemekleri sanırım sabah mide bulantısı ve bağırsak hareketleri ile uyandım... çok da hassastır benim midem ; neyse hemen soda ve çubuk kraker diyetine başladım da iyiyim şimdi... yalnız jeli baya sağlam yedi ama tık yoktu onda :KK53: gelsin de kızsın bana :KK23: sana da arkadaşlarına da çok geçmiş olsun canım... miskacım sana da geçmiş olsun... :KK71:

katinacım yaa niye söylemedin ki enişteyeee... allah allah ya biraz güçlü olmak zorunda kalsa nolur sanki... ayy tamam sana diyorum ama ben de senin gibi yapardım eminim de bence biraz nazlı filan olmak lazım; onlara ihtiyacın olmasa da varmış gibi hissettirmek lazım... di mi miskaa :26: bence haftaya enişteyi de al ve öyle git ; beklesin azcık kapıda... :KK34:

ben göremedim yaaa ; sadece arkadaşını gördüm baya da geç geçti yine çocuk... aman yaa pis uykucu ; uyuz şey... fit poposu kocaman görünmeye başlayacak yakında gözüme kaldıramıyor yataktan sanırım :KK19: neyse ama koydum kafaya dün akşam karşılaşsaydık konuşcaktım ; kafamda jelinin yazdığı replikleri tekrar edip duruyorum ; rolüme hazırlanıyorum yani merak etmeyin sonuca ulaşıcam yakında ama rolü kapar mıyım yoksa hadi başka kapıya mı der bilemiyorum :KK37:

rapuuşuuuum ; ayy yaaa bu akşam olabilirim ben evde ve nette belkim eğer gezecek birilerini bulamazsam ; gerçi yorgun da hissediyorum kendimi o yüzden evde otururum muhtemelen... yaa detaylı dinlemek istiyorum... offf son sahne gözümde belirdi de valla içim hop dedi bir de sanki ben de duygulandım tosbaa enişti gibi... sana napıcak acaba; piştt çok yalnız kalma istersen onunla korktum beeen :KK53: şaka bir yana bence tünelin sonu aydınlık :KK34:

bana bişi olmadıı ama:44::44: geçmiş olsun böcükümm yaa

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ben çok ama çok sağlam yedimm yaaa, sen senn hiçde fazla yemedin, gelen tabağın yarısı geri gitti bikere:63:

ama şu repliklerimi, dikkate alıp uygulamayı düşünmene çok sevindiiiiiiiiimmmmmmmm:KK52::KK52:
nihayeeettt :KK9:

tünaydın bu arada kızçelerr,
bende bugün iyiyim moralman, dünkü yarattığım olaydan sonra epey rahatladımm
benimde işyerinde son zamanlarda birtakım problemli kişiler vardı hatta 1kişi vardı
dün tak dedi bana, haline yoluna koydum onuda pek deşarjj oldum:KK76:

havadis herzamanki gibi yok bende:KK37:
şimdi yemeğimi yiyeyim ben, sonra fırsat bulduğumda kaçar gelirim belki:KK23:

ohh iyiyapmışın içinde kalmamış rapuşumm, içinde kalıp seni yiyeceğine dışına çıksın karşındakini yesin dimi amaa:KK9:

:26::26::26::26: ama bebeğimm yaa bişi dicem sana, çok genel bir anlatım yapmışsın ya yorumlarken ne yazcamı bilemiyorum benn
ama şöle genel hatlı bir yorum yapmak gerekirse, dinleyişi, yaklaşımı bide sonunda söylediği iyi bişeylerin göstergesi gibi görünüyor tatlımm
arada bir ağlayacaksın bebeğimm, ağlamayan bebeğe meme vermiyorlar malesef:KK34:

kuzuumm bende seni çok öptüm,
bu arada baktım fotoya bir ara yazıcam sana, yazmaya fırsat bulamadım sadece

bana bişi olmadıı ama:44::44: geçmiş olsun böcükümm yaa

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ben çok ama çok sağlam yedimm yaaa, sen senn hiçde fazla yemedin, gelen tabağın yarısı geri gitti bikere:63:

ama şu repliklerimi, dikkate alıp uygulamayı düşünmene çok sevindiiiiiiiiimmmmmmmm:KK52::KK52:
nihayeeettt :KK9:

tünaydın bu arada kızçelerr,
bende bugün iyiyim moralman, dünkü yarattığım olaydan sonra epey rahatladımm
benimde işyerinde son zamanlarda birtakım problemli kişiler vardı hatta 1kişi vardı
dün tak dedi bana, haline yoluna koydum onuda pek deşarjj oldum:KK76:

havadis herzamanki gibi yok bende:KK37:
şimdi yemeğimi yiyeyim ben, sonra fırsat bulduğumda kaçar gelirim belki:KK23:

yee tabi yeee ; öğün atlama sakın sonra fena oluyormuş gördüm dün akşam :KK53:

kızlar kızlar hepinize ayrı ayrı cook teşekkür ederim,valla yanımdaki benden bihaber arkadaslarımdan daha cansınız.evet ben operasyonumu kimselere demedim ,ama zaten millet de alısmıs benim herseyı tek basıma halletmeme desem de yine yalnız olurdum :)enişte aday adayınızın da haberi yok olsa mutlaka yanımda olurdu da,zaten adam korkak iyice korkutmayım dedim.kanser manser cıkarsam onu bile hallederim gibi geliyor.moralim çok iyi merak etmeyin :) geldim biraz yattım sonra kendimi yine domates konservesine verdim 5 kavanoz daha yaptım artakalanları içiyorum iyi oluyor.sizler de yapın çok kolay hem kısa böyle domates bulamıycaz.
gelelim yatak meselesine,valla benimki tek kişilik ama bir peluşum var onunla yatıyorum bazen,bazen sevgilimmiş bazen bebeğimmiş gibi;secreta baglar mıyız diyosunuz yani :)))yok kızım yok yıllardır yok bişi yani :) sanmıyorum pek yani :) moral ve motivasyon bozmayım da :))
benimde karyolam tek kişilik yorganıma sarılıp uyuyorum yastığımın altında ametis taşım mevcut :KK9:
canım ölee kötü hastalıklar düşünme emi ve niye karşındaki için sen dertleniyosun ona bu fırsatı vermiyosun paylaşsana bakalım ne kadar yanında nasıl gün dostu mutlaka insan grip olsa bile şevkate ihtiyaç duyar çok çok geçmiş olsun geçti bile hatta :KK70:

Kızlar selam yatak filan bakamadım, bugün o kadar çok ve net konuştuk ki kafam dağılsın diye çıkışta yürüdm de yürüdüm bi yerlere girip bi şeyler bakasım gelmedi hiç, hem fikirlerinizi okuyup sonra bakmak istedim çünkü cidden karar veremiyordum. Şu an aklımda 1.5 kişilik yatak var çünkü böcükün de demiş ya hani yanım booş diye hüzün basarsa diye korkuyorum:))
canım hüzün bastırmayız bizde aaa hemencek dolsun diye diyoruz öleee :KK69:

merak etme canım buradaki çoğu kişinin sevgilisi var zaten anlamak için okumak lazım ama değil mi?? Allaha şükür günümüzü ,önümüzü ,arkamızı ,sağımızı,solumuzu her tarafımızı gördük biz canım.En azın dan tanımadığımız insanlara gününüzü görün diye yazmayacak kadar nezaket de öğrendik,keyfimiz yerinde yani sen takılma bize canım.
:KK9::KK9::KK9:

İyi yapıyorsun canın destek olmaya devam, geç olacak güç olmayacak İnşallah birden hoop diye oluverecek. :KK19:
Hayatında beklediğin istediğin biri var bu bile şahane bir şey. Sağlık konusunu da kolaycacık atlatıcaksınnnn Allah'ın izniyle getirme aklına kötü şeyler.

Benim de iş ortamında konuşacak konu bulamayan evlilikten konu açmaya başlıyor ben de artık geyiğe vurduğum için rahatça konuşuyorlar bazen canım sıkılmıyor değil ama napayım susmuyorlar iştee!! İllaa evlenmek gerekkk! :KK53:
hepimiz aynı dertten muzdaribiz sanırsınız ki hepimiz aynı insanlarla aynı ortamda yaşıyoruz :KK31:

Kızlar bugün tüm hesaplarımı sordum tospaama kızıcak mı diye de düşünerek yumuşak yumuşak sordum ama sitemli nazlı sordum bööle pozlar filan vererek, avatarımdaki kız gibi sordum ellerim de öyleydi hatta ama popomu sallamadan sordum, önce biraz şoke oldu sonra cevaplar vermeye başladı ekmesinin nedeni saati tam ayarlayamamamızmış(!), neden böyle düşünüyomuşum, neden bunlara üzülüyomuşum, içimde bunları mı biriktirmişim, inanamıyormuş, Allah Allaaah'mış, ya etme eylemeymiş, hepsini teker teker açıkladı kendince ama ben o kaadr çok konuştum ki dolmuşum resmen, bi ara hep yüzüm önüme eğik konuşmaya başlamıştım, gözlerimi kaldırdığımda dibime kadar sokulmuş bana bakarak gülümsüyordu gözleri buğulandı sonra "ben sana yapacağımı bilirim" dedi gülümseyerek. :26::KK69:
ayyyy bu çok romantikti yaaaaa rapuşum kafanı kaldırdın ve dibine sokulmuş ayyyyy süper yaaaa :KK74: inşallah herşey senin dilediğin gibi ilerler...

seillacım günün hakketten kötü başlamış ama üzülme at üstünden bi tanem :KK70: bende tutuldum çok fena ne boynum dönüyo ne kafam kalkıyo topluca hareket ediyorum çok fenayım yaaaa :KK50:
böcüküm ve miskacım sizlere geçmiş olsun hatuncuklarrrrr tez zamanda iyi olunnnn :KK34: Nazar
cekucum,çileğim,jelicim canım yayım öpüyorum sizleriiiiiii:KK53:

veeeeeeeeeeeeeeeeee evlenme teklifi cok yakinda geliyor :KK62: cok sevindim aglicaktim :KK1:

Sen geç dalganı küçük hanım, elime bi geçirirsem seni, görceksin gününü! :KK20:

gunaydin bebekler, citir cerezler :KK71:

ayy rapunzelim, yeminle bayilcaktim okuyunca, afferin sana afferin kuzucum, nihayet icindekileri soylemene cok sevindim!! tavsan daga kusmus olmasin tabi, bilsin seni incittigi zamanlari, o zamanlarda senin ne hissettigini. bi de, bugun cok ve net bi sekilde konustuk demissin, bunlari mi konusmustun? yoksa evlilik olaylari mi gundemdeydi yine?? sen konusmalarinizi sadece ustu kapali bi sekilde bize anlattigin icin yorum yapmak cok kolay olmuyo, mesela ben merak ediyorum, ailesine vaadettiklerinden pisman olduktan sonra, boyle boyle bi durum var diye konusmayi, baska bi cozum bulmayi hic denedi mi?

Evdekilerle tartıştığını söyledi, siz rahat rahat otururken yaptığım şeyler bana yaramıyor demiş:)) Bi ara da annesinin ev işlerinden istifa ettiğini söyledi, kadın protesto mı ediyor anlamadım ki:)) Ya da sizin yüzünüzden oldu bunlar dediği için kırılmış olabilir. Geçen seneki haline dönmeyi ve edindiği şeyleri elden çıkarmayı planlıyor, öyle söyledi bilemiyorum. Netlikle bunları kastediyorum aslında haklısın ama biraz kapalı olmuş anlatımım, bunların yanısıra, içimdekileri dökmüş olmak beni çok rahatlattı, söylemeyim diyordum ama gene görüşmekten bahsedince tospaa, dayanamadım artık dedim böle böle olmuştu ona benzemesin? O da nolmuştu yaa dedi ve benim önemseyerek anlatmama gülüyodu içten içe. Kazma yaa! :KK52:

İnşallah canım sağol, sen de üzülme evet çevredeki kötü olaylar moral bozucu oluyor ama bazen kendimizi soyutlamamız gerekiyor tüm olumsuzluklardan. Bencillik mi desem bilmiyorum ama lazım yani biraz.

Ayy üniversiteli gibi geziyolar şunlara bak, bana basıyor dışarılar ev kedisiyim ben beklerim canım evdeyim:))
Aminnn diyorum o aydınlığa...:)

Onu yesin tabi, üzüld cidden bozuldu kendi kendine düşünmeye başladı eşekliğinin farkına iyice vardı gibi bakalım napçak. :KK53:

benimde karyolam tek kişilik yorganıma sarılıp uyuyorum yastığımın altında ametis taşım mevcut :KK9:
canım ölee kötü hastalıklar düşünme emi ve niye karşındaki için sen dertleniyosun ona bu fırsatı vermiyosun paylaşsana bakalım ne kadar yanında nasıl gün dostu mutlaka insan grip olsa bile şevkate ihtiyaç duyar çok çok geçmiş olsun geçti bile hatta :KK70:

canım hüzün bastırmayız bizde aaa hemencek dolsun diye diyoruz öleee :KK69:

:KK9::KK9::KK9:

hepimiz aynı dertten muzdaribiz sanırsınız ki hepimiz aynı insanlarla aynı ortamda yaşıyoruz :KK31:

ayyyy bu çok romantikti yaaaaa rapuşum kafanı kaldırdın ve dibine sokulmuş ayyyyy süper yaaaa :KK74: inşallah herşey senin dilediğin gibi ilerler...

seillacım günün hakketten kötü başlamış ama üzülme at üstünden bi tanem :KK70: bende tutuldum çok fena ne boynum dönüyo ne kafam kalkıyo topluca hareket ediyorum çok fenayım yaaaa :KK50:
böcüküm ve miskacım sizlere geçmiş olsun hatuncuklarrrrr tez zamanda iyi olunnnn :KK34: Nazar
cekucum,çileğim,jelicim canım yayım öpüyorum sizleriiiiiii:KK53:

Amin canım sağol.

Aynı insnlarla aynı ortamda yaşıyoruz sanki yorumunu çok beğendim her yerde aynı sorunlar işte. Evlilik ve çocuk muhabbetinin dışına çıkamıyoruz maalesef. Öğrencilerim bile sürekli bu konulardan örnek veriyolar çocukların akıllarına başka bi şey girmemiş ki. Gerçi keşke ben de öyle yetişseymişim şimdi evlelenemek diye bi derdim olmuycaktı haha:))

Benim de ametistim var, yay burcunun taşıymış:)) rengi de çok hoşuma gidiyor, rahatlatıyor gerçekten.

Amin canım sağol.

Aynı insnlarla aynı ortamda yaşıyoruz sanki yorumunu çok beğendim her yerde aynı sorunlar işte. Evlilik ve çocuk muhabbetinin dışına çıkamıyoruz maalesef. Öğrencilerim bile sürekli bu konulardan örnek veriyolar çocukların akıllarına başka bi şey girmemiş ki. Gerçi keşke ben de öyle yetişseymişim şimdi evlelenemek diye bi derdim olmuycaktı haha:))

Benim de ametistim var, yay burcunun taşıymış:)) rengi de çok hoşuma gidiyor, rahatlatıyor gerçekten.
evet canım rahatlatıyo bazen üstümde taşıyorum iyi geliyo benim yengeçinde taşı kendisi :)))

artık o çevre faktörlerine alıştık üstesinden gelicez hepsinin sonra millet dicekki durdu durdu turnayı gözünden vurdu :KK74: torba değil ki güzelim :KK34:
geçen bi arkadaşıma gittik kocası diyo ki eee yengeç sende ne var ne yok ne zaman evlencen sanki pazarda satılıyo adamceğizler yaaa bi arkadaşım daha var bekar o benden önce gitmişti ben bu sorulara maruz kaldım sıra sana geldi dedi hep aynı yani heeeeppp :KK30:

ismi lazım değillllll o biiiiirrrr ........................ içelimmmmm en iyisimiiiiii :nazar:

rapuşummmmmm böle çıkıp dağlara bağırasım var :KK5:

slm cankuşlar koca bir bardak karışık bitki çayı ohh mis gibide kokuyo gelin beraber içelim battaniyemede sarılmış oturuyorum (iş yerinde bi şalım varda bizim müdür battaniye diyo ona:)) yarın sabahda doktora gidiyorum ateşim düşmüyo hiç tahlil yaptırıcam enfeksiyon olabilir diyolar sürekli ateş halindeyim halbuli bilmiyolarki benim zorum başka ahh ahhhh:KK60:

rapusum bugün boş günün mü tatlım yok mu bi gelişme bi ayrıntılı anlatmadın ne oluyo tosbaayla ya adam cok içime dokunuyo bu aralar benim üzülüyorum ona

Son düzenleme:
Sanırım seninkinin adını bağırıcaksın dağlara çıkıp beraber çağıralım ben Ceyn olaraktan çok iyi bağırırım sana da yardım ederim canım:)) Geçecek sakinn, bi aday bulmalısın bence yeni birini düşünmeye başlamalısın yengecim.

seilla ben de elektirikli soba yaktım donuyorum yaa hava da güneşli halbuki, kafamda o kaadr çok iş var ki okulla ilgili çıkarmam gereken raporlar vs var canım istemiyor, derslere de göz atmam gerek, kurs işleri duruyo öylece, evde çamaşır bulaşık ütü, dışarda bir yığın iş var ve ben halaaa başlayamadım yaa:KK43:( Öyle bi tembellik çöreklendi içime ama birazdan kalkıcam motive ediyim kendimi biraz. :KK33:

Ateşli kuzucuk seniii:))) Isırgan çayı denedin mi bilmiyorum ama bütün iltihabi durumlara bire birdir, sıcak sıcak içersen bi şeyin kalmıyor valla yüzlerce denenmiştir:) Hani antibiyotik almadan atlatman açısından ısırgana yapışsan 1-2 gün? Tabi ateşin baya yükseliyorsa durma bugün git doktora. Bademcik sorunun filan varsa eğer ondan olabilir benim de faranjitim azıtmaya başladı okulla beraber.:KK25:

Of aman yaa insan bi arar sorar tosapaam yaa, ben de tospamı özledim al işte ahahahaha.

rapusum bugün boş günün mü tatlım yok mu bi gelişme bi ayrıntılı anlatmadın ne oluyo tosbaayla ya adam cok içime dokunuyo bu aralar benim üzülüyorum ona

Yok hayatım ne gelişme olsun ben bugün evdeyim onun en yoğun günü, pzt de onun boş benim en yoğun günüm geriye salı, çarş, cumalar kalıyor görebildiğim iştee.

canım ısırgan denemedim tek başına ama annem bi karışım yapmış anneannemle birlikte yapmışlar ne arasan var içinde ısırganda var hepsini kendileri yoplayıp kuruutmuş daha doğrusu canım anneannem kuzusu kızı için annemde evde bazı kendi kurttuğu bitkileri kattı içine ondan içiyorum ama ısırganda bakarım suan hafiif var ateşim ama ara ara yükseliyo işte yarın sabah randevu aldım ac gel dedi doktor bide bademcikle ilgili bi sorunum yok ama bilemem tabiki bakalım ne olur yarınn
sende özledin demek tosbaanı e bekleme ondan sen ara nasılsa senin bi engelin yok nolcakki öle direk arayamam dersende ortak bişeyler bul derslerle ilgili falan işlerinide yavaştan yavaştan kendini sıkıp bunaltmadan halledersin nolcakki kasma kendini

Evet canım öyle yapıyorum kasmıyorum saldım gitti zaten, yumurta kapıya geldi müdürüm bile aradı sacıuzun şu şu işler noldu diye ben daha girişmiyorum işlere. Adam endişe yumağı yaa taa öğretmenler gününde yapılcak işleri şimdiden istiyor ben de dedim onlar kolay müdürüm ben hallederim biliyorum zaten eheh dedi tüm işleri üstüme yıkıyolar yaa sen bekarsın yaparsın diye diye bööö. Halbuki tospaam da bekar o hemen sıyrılıyor sıyrılma uzmanı. Bana da akıl veriyo üstelik iyi yapma da üstüne kalmasın diye:))

Aile boyu bitki çayı geleneksel Çin çayı gibiii:) Geçmiş olsun canım çabuk toparlanırsın umarım.

Son düzenleme:
aynen öle canım bi işi nekadar ii yaparsan okadar üstüne kalıyor herşey ama huy işte ben hiç öle sıyrılayımcılardan olamadım beceremiyoum sacma sapan bi işte olsa ben onu illa 4 4lük yapacam sonuc hiç nese ya boşver halledersin sen geleneksel çin çayı hah işte tam bizlik gül yapragı bile var içinde tazecik mis kokulu :)) cok gülüyorum bizim hatunlara ya

X