"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

günaydın canlar ballarrrr
yağmurlu ve soğuk şehrime inat birazdan gezmelere akacam hafif başağrımıda yanıma alarak
miskammm cok heyecanlı şimdi dilerim herşey süper gecerrr cok eğlenirlerrrrr
böceğim demek kurumsal acık ara önde alt edemedi bizim fuar abi onu gönlüne göre olur inşallah nezamandır görüşemediniz karşılasınca kurumsalın desinki "wayyyy meğer özlemişim bu kızı ben yaaaaaaaaaaaaaaa" dayanamasın sonra sana
ayyy herkesi tek tek öptüm hazırlanmam lazım kızlar bekler benii
ayyyy yağmur soğuk derken toslayıversem aşka bugünnnnnnnnnn:KK69:

sonbahar aşkları en romantiği bence yaaa :KK16:
hani hava da biraz esinti , yağmurda ıslanmak ; soğukta sarmalanmak filan off yaa :KK31:
dilerim toslarsın kuzum bugün gerçek ve büyük aşkına... :KK34:

biz sanırım jeliyle buluşucaz ama henüz ben işten çıkamadım...

herkese güzel bir haftasonu diliyorum... :KK71:

yaa kızlar ben bu fuar çocuunu google amcada arattım ; bilimum arkadaşlık sitesine üye olmuş ; resimleri filan da var bolca... cık yaa sevmedim ben bu çocuğu :26:
bir de sitelerden birinde evli yazıyor... ama anlamadım evlenip ayrılmış mı yoksa ; geyik olsun diye mi yazmış... şu an evli olsa patronumun haberi olurdu çünkü... ama hiç bi kızla da resmi yok mesela... neyse sonuç itibariyle cıks :KK50:

Selam hatunlar, bugündü dimi miska'nın nişanı? Ayyy ne heyecanlı ne güzeldir kim bilirrr, yakınımda bi de yaa müzik sesi filan duyulsa bari şöle romantik romantik de ne tarafta olduğunu bilsem:))

Benim de kursum bitti kursumu da tek güne aldırdım, artık pazarlar benim olacak yaşasııınnnnn, alışveriş fatura ödemeleri derken eve zor attım kendimi bugün ve yarın dışarı çıkmadan iyice bi dinlenmeyi planlıyorum, sağlıklı beslenmeye geçiş planlarım var, pratik olsun diye zottirik beslenmeye başladım hiç iyi hissetmiyorum kendimi.
Şu an neskafe yaptım kendime ama bu son olucak bi daha kahve de içmiycem. :KK56:

Kendine çeki düzen verme haftası ilan ediyorum bu haftayı. :KK8:

Son düzenleme:
böcük sen de yani çocuğun ne kadar kirli çamaşırı varsa dökmüşsün ortaya daha konuşmadan. Olabilir, arkadaşlık sitelerine üye olmuş işte çocuk yalnız ve arayışta ne var! :KK53: Evli değildir canım olur mu yaa, patronun salak değil herhalde o kadar, boşanmış olmasında bir mahzur yok bence ama tabi sen çocuğa ısınamadın sorun bu. :KK53:

rapuş yaw selülitlerin çıkacak içme o kaar kahve artık ve de sağlıklı beslenme haftanı destekliyorum...
ben de bu aralar fast food moduna geçtim halbuki sebze salata istiyorum ben yaaa... deli gibi yiyorum anlamadım :KK53:

evet yaaa miskanın nişanı bugün ; bize kurdelesinden gönderecek ; payımıza düşen bilmem kaç mm kurdeleyi yutucaz :KK37:

eve geldim az önce ; duş almam lazım... benim de ödemem gereken faturalar var ama şimdilik oyalanıyorum... önce ekim ayı burç yorumumu okumalıyım... sonra jeliyle film izleyip dedikodu yapıcaz :79:

çocukla ilgili de sitelere üye olsun canım ona bişi demedim... ordan resimlerini filan gördüm ; sanal ortamda pek çok yerde görülebiliyor arkadaş... azıcık bakındım yani onu demek istiyorum ama evet ısınmadım... yalnız burcu aslanmış yaw... ben bir koç olarak aslan bekliyordum hayatıma ama kurumsalımın da aslan olduğu kanaatindeyim ben kurumsal aslanımı istiyorum :82:

ayy selülitlerim çıkamazz oolmaaaz olamazz, zaten 1-2 kilo vermek de istiyorum çikolataya sardım ben de yaa okulda da akşamları da çikolata yiyorum deli gibi, göbüşüm fırtlama yaptı gene. Giyindiğimde belli değil ama ben onu orda hissetmek istemiyorum.

jeliye selam söyle ne güzel planınız varmış romantik bir aşk başlangıcı gibi ahaha. Sarkma kıza ayrıca o benim! Doğumgünümüzü beraber kutluycaz ben ona evlenme teklif etçem hem, ciddi düşünüyorum. :KK69:

Aslanlar iyidir yaa, hareketlidirler hızlıdırlar da üste çıkmayı seviyolar biliyosun. Senin üstüne çıkabilen adama aşk olsun derim ben. :KK24::KK60:

Ben de dün baktım burçlara hurçlara oğlak için diyo ki önce kendilerine hapishane örerler sonra ordan çıkmaya çabalarlar, aşka ise muhakkak bir geç kalmışlıktan sonra başlayabilirler. :KK57:

ayy selülitlerim çıkamazz oolmaaaz olamazz, zaten 1-2 kilo vermek de istiyorum çikolataya sardım ben de yaa okulda da akşamları da çikolata yiyorum deli gibi, göbüşüm fırtlama yaptı gene. Giyindiğimde belli değil ama ben onu orda hissetmek istemiyorum.

jeliye selam söyle ne güzel planınız varmış romantik bir aşk başlangıcı gibi ahaha. Sarkma kıza ayrıca o benim! Doğumgünümüzü beraber kutluycaz ben ona evlenme teklif etçem hem, ciddi düşünüyorum. :KK69:

Aslanlar iyidir yaa, hareketlidirler hızlıdırlar da üste çıkmayı seviyolar biliyosun. Senin üstüne çıkabilen adama aşk olsun derim ben. :KK24::KK60:

Ben de dün baktım burçlara hurçlara oğlak için diyo ki önce kendilerine hapishane örerler sonra ordan çıkmaya çabalarlar, aşka ise muhakkak bir geç kalmışlıktan sonra başlayabilirler. :KK57:

bende de var o hissedilen ama görünmeyen göbekten ; iyice saldım kendimi yaaa ; haydi birlikte topluyoruz o zaman o göbekleri rapuş hanımmm :KK19:

jeliyle ilgili böyle düşüncelerin var demek ; hemen bahsediyorum buluşur buluşmaz... dedikodu da 1.konumuz belli oldu; seni çekiştiricez :KK60:

yaa aslan pek tanıdığım olmadı ama koçla aşk uyumu iyiymiş ; ayrıca süslü püslü gururlu filan sevdim yani aslan tipini daha görmeden :KK37:
hem oğlak ağzı yanan aslana koşa koşa gidermiş :KK53:

bende de var o hissedilen ama görünmeyen göbekten ; iyice saldım kendimi yaaa ; haydi birlikte topluyoruz o zaman o göbekleri rapuş hanımmm :KK19:

jeliyle ilgili böyle düşüncelerin var demek ; hemen bahsediyorum buluşur buluşmaz... dedikodu da 1.konumuz belli oldu; seni çekiştiricez :KK60:

yaa aslan pek tanıdığım olmadı ama koçla aşk uyumu iyiymiş ; ayrıca süslü püslü gururlu filan sevdim yani aslan tipini daha görmeden :KK37:
hem oğlak ağzı yanan aslana koşa koşa gidermiş :KK53:

Ben de saldım kendimi bebek, acil alarmını duyuyor musun benden gelen? Cildim ve saçlarım da matlaşır gibi oldu, sonbahara geçiş biraz zor olur zaten tüm düzenim bozulur başa döner. Bu göbek olayını napalım yaa jeli beni beğenmezse üzülürüm bak. Ekmeği kesiyorum ben bugün, yani yarın:)))

Ben bi aslan tanımıştım netten, hatta burda da anlattım sanırım biraz, acayip kükrek bişidi ama çok iyi sohbeti vardı ordan çıkarımlar yaptım da ben altta kalmayınca adam beni silkelemişti. Ordan aklıma geldi. İyidir canım bişi demiyorum valla onaylıyorum çok severim ben aslanları ciciiiş cicişşş. Gözlük de aslansa zaten hangisini seçersen seç aslan olucak korkma oğlak yok oğlak yook sakinnn.

Aman oğlak deme de ne dersen de, gerçi çok iyi arkadaş olurlarmış ben de arkadaş olucam benimkiyle. :KK58:

seillaa tosladın mı aşka canım? :KK52:

Günaydın kıslaaarrr
Kimse gelmemiş bugün, bu yıl çok yorucu geçiyo benim için yaa. Hafta içi hergün 7 buçukta dersim var erken yatmaya da daha alışamadığım için sabahları zor uyanıyorum. Bugün de kalktım 7 buçukta derse gittim 9 da bitti ve şimdi 12 ye kadar boşum 12de tekrar başlayacak 1 buçukta bitecek çok kötü bir ders programım var. Müdür yardımcımız bekarım diye resmen işkence gibi program hazırlamış bana ama bugün program değişecek okula gidince alırım inşallah daha düzgün bişey hazırlamıştır yaa 7 buçukta ders çok erken benim için bi de 9 da bitip 12de tekrar başlaması şaka gibi yaa :KK43:( 2 haftayı bitirdik öğretmen bacılar. Zaman ne kadar hızlı geçiyor yine.
Miskacım böcüğüm ikinize de bol şanslar, herşey süper olsun güzel haberlerle gelin pazartesi :)
Rapuş senle de konuşamadık bu tarzan değişik bir adam ama herşeyi baştan açıklaması güzel bir davranış inşallah fikirleri değişir yaaa. Sonuçta ailesi de ankarada siz de ankaradasınız, size ihtiyaçları olduğu her an yanlarında olabilirsiniz. Ayrıca söyle o tarzana bu fikri kabul ettirecek bi kız bulamaz kim kaynana ve kayın pederle yaşamayı kabul ederki bu devirde. Üstelik maddi açıdan da buna ihtiyacınız yokken. Sen olmayacak gibi düşün kendini buna alıştır ve gelen diğer tekliflere de soğuk bakma canım, günün birinde bu tarzan fikrini değiştirip gelirse de dönersin ona eğer hayatında kimse olmazsa.
Gamzenk sen de üzme kendini çocuk çekingense yavaş işleyecek herşey ama sonu güzel olur inşallah :)
Eylüüülll hoşgeldin yok mu sen de bir değişiklik :KK31:
Seillam okuldan yorgun geliyorum sizleri merak ediyorum arada uğruyorum yazıyorum bişeyler işte. Herşey rutin aynı gidiyor.
Katinam sana noldu ki inşallah geçmiştir depresiflik, eylülün deyimiyle moraller up up can sıkmak yok, umutsuzluk yok canım herşey güzel olsun senin için de :KK34:
Hayata sen nerelerdesin ne var ne yok sende
yengeç nerelerde onu da göremedim sanki
jelly böcük ilk halkayı oluşturunca ona en yakın sen olduğun için 2. halka sen de ona göre :KK1::KK66:
unuttuklarım diğer arkadaşlarım hepinizi öpüyorumm çok güzel bir cuma olsun hepimiz içinn
Bu arada küçük yer de yaşamanın eksi bir yönünü yaşadım yine, herkesi de tanımak çok kötü ve garip oluyor bazen :) Birinden bahsetmiştim size kuzenimin arkadaşıydı bikaç kez görüşmüştük eski sevgili olayından ve beni aramamasından dolayı salladığım bi çocuk vardı ya, facede ilişkisi var yapmış ama kim olduğu belli değil sanırım ilişkisi olduğu kişi benim bir arkadaşımın ablası. İlişkisi var yaptıktan sonra benim arkadaşımı ekledi faceine sonra bi kardeşi var onu da ekledi. Arkadaşım da ablasının duvarına senin duvarında değişiklik göremedim filan yazmış. Bu yazıdan anladım ki ikisi görüşüyorlar hatta sözlenmiş bile olabilirler, çünkü çocuk bütün kardeşlerini ekledi. Ve bu çocuk daha geçen hafta benimle faceden konuştu napıyosun filan gibilerinden, çok garip yaa madem ilişkin var niye benimle konuşuyosun di mi. Ümitlendiğim için filan değil ama kesinlikle erkeklere güvenilmeyeceğini düşünüyorum artık. Hayatında biri var ama önceden beğendiğin biriyle de arada konuşuyosun, biz onunla normal arkadaş değildik ki benimle konuşması çok saçma.
Online people dan birisiyle görüşüyorum demiştim size hatta beni yüzmeye çağırdı filan da demiştim. Aday sayılır mı bilmem ama görüştüğüm tek kişi o :) geçen beni yine kendi bulunduğu şehre çağırdı gelsene diye ben de ben kimseni ayağına gitmem sen gel görmek istiyosan dedim tamam gelecem bigün dedi ama gelen giden yok :KK1: Onun aklından da aramızda bişeyler olur mu gibi düşünceler geçmiyodur eminim çünkü normal iki arkadaş gibi sohbetlerimiz ve çok eğlenceli geyik geçiyor :) sanırım o da ben de eğlenmek az da olsa yüzümüz gülsün diye konuşuyoruz.
Valla bi geldim 1 haftalık yazımı yazdım yani, çıkayım da hazırlanmaya başlayayım ders vaktim yaklaşıyor. Öpüyorum sizleriii :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

sağol cejucum.bu erkek milleti herkesle görüşüyor,bizim gibi değiller canım.oltayı heryere atalım kim takılırsa diyorlar herhalde.benim de basıma gelmişti eski okul arkadasım hem oldugum sehre geldi hem faceden bir ton yazdı vs vs ,şimdi vaşkasıyla evli,biri daha aynı şekilde,gerçi ben ikisine de yüz vermemiştim ama eşzamanlı başka kızlarla da görüşmüşler sonuc olarak :)) bunların hepsi aynı demekki canım sıkma canını.netten pek birşey çıkacagını sanmam .Türk erkekleri %95 netten tek bir amaç için kızlarla konusurlar :) herşeyin hayırlısı canım.

hwerkesinkini okumaya çalışıyorum ama aklım dağınık oldugu için zor topluyorum valla kusura bakmayın.yengecım kursun hayırlı olsun,kafan da dağılmıs olur,cok iyi yapmışsın yeni birseye baslamakla.
böcük yeniyi beğenmemişşş :KK43:( biraz daha alıcı gözle baksan:))
sacıuzunum seninkini bastan okuycam da basını bulamadım :)
adını sayamadığım herkesi de çok öpüyorum.

sacıuzunum benim için bir özet gecsen?? anladıgım kadarıyla ailesiyle oturmak istiyor arkadas,bu forumdaki ai ve eşinin ailesi başlığındaki hikayeleri okursan mutlaka dogru kararı vereceksin canım.eger maddi problemi yoksa neden böyle istiyor ? varsa da ona göre bir ev bulursunuz ama ev ev üstüne olmazmıs canım benim .öperim çok

slm kızlarr. nasılsınız.

çok yoğunum bn yine :KK43:(

benimkide face te eklediğim bi şeye yorum yaptı. yorumlaştık baya ilk defa :KK70:

öncelikle bu evlilik meselesi vasıfla alakalı bişey değil ,vasıfsızlar evleniyor vasıflılar evlenemiyor gibi bir durum yok ..bu işler tamamen nasip kısmet meselesi ..konuyu böyle direk vasıftan açınca ilginç geldi bana doğrusu ..bir insanla evlenilmesi için vasfa ihtiyaç olduğunu düşmüyorum ..pazardan elma mı alıyorsunuz da en kalitelisini seçiyorsunuz .sonuçta pazara giden bir müşteri hep iisini almak ister ama pazarcı her zaman iisni vermez değilmi ,bazen araya çürükleri katar elimize verir yollar ...ama tezgahtaki elmalar her zaman satılır.işte evlilik de böyle bir şey ..kimisi sizin tabirinizle vasıflıdr -ki o vasfın ne olduğunu da kavrayamadım - bence insan olmak ve insanca yaşamak vasıflı olmak için yeterli .insanların okudukları okul ,çalıştıkları iş vs bunlar vasıf değil sosyal yaşamlarıdır ..en azından benim için böyle ..
gelelim asıl meseleye ..sizin mantığınızla ele alırsam oldukça vasıflı biriyim ben ama bekarken yalnız yaşamama gayet de özgür olmama rağmen ,yaşım da 26 olmasına rağmen hiç evde kalırım korkusunu yaşamadım ,hiç kendime ben neden evlenemiyorum demedim ,çünkü henüz kimseye aşık değildim ve eğer bir gün evlenirsem aşık olduğum adamla evlenmeyi istedim hep ,eğer oadam karşıma çıkmayacaksa asla evlnmeyi düşünmüyordum..çünkü evlenmek şart değil yaşamak için,önünüzde akıp giden hayatı tüh evlenemedim ne de kadersizim diye hayıflanarak geçirmek bana çok saçma geliyor ..kaldıki bunun bir de ilahi boyutu var ki o da kader dediğimiz şey ..herkesin nasibi kısmeti kiminle evleneceği belli ,ya da hiç evlenmeyeceği de ,o yüzden ALLAH tan hep hayırlısını dilemek ve buna kafayı takmamak gerek diye düşünüyorum ..
öyleki eşimle tanışmamız evlenmemz tamamen kader olduğunu bir kere daha gösteriyor ,tesadüflerimiz ,hiç bir araya gelemeyceğimizi düşünürken yaşananları düşününce rüya gibi ..ve ben eşimi ilk gördüğüm an hiç tanımamama rağmen içimden birses ben bu adamla evleneceğim diyordu ..hislerim çok kuvvetlidir ..ve ben o adamla evlendim ..dışarıdan bakınca asla bir araya elemeyecek gibiydik ,başka şehirlerdeydik ,tayin imkanımız yoktu vs. ama ilahi takdir ki buluştuk ve evlendik ..kaderden ötesi yalan ..

Ben geldimm.. bu konu bana da uyuyor biraz:KK3:

Ben genelde beğenilen bir bayanım.. öğrenciyim.. Soğuk nevale değilimdir.. çok güleç bir yapım vardır hep gülümserim..
Hemen kızmam küsmem muhabbetim iyidir..
ama nedense aşktan yana şansım hiç gülmedi..
Kader sanırım bu..
Kime ilgi göstersem bi maraz çıktı.. ayy ben nerede yanlış yapıyorum anlamıyorum ki..
Yalnızım dostlarım yalnızım yalnız..:18::KK9:

katinam özelden özetlemiştim yorumlamışsın teşekkür ederim konu çok dağınık olduğu için beni hikaye de çok uzadığı için bulamamışsın tabi başı sonu belli değil ki:))

gamzenkkkkk :KK9:

deli kız vasıflı vasıfsız olayı bir takılmaydı sonra ciddiye alan arkadaşlar oldu onu da cevaplamıştım konunun en başında, kimseyi vasıflı vasıfsız diye ayırmak niyetinde değilim ancak hem işi olup hem çevresinde beğenildiği ilgi gördüğü halde yalnız kalmanın sıkıntılarını paylaşmaya çalışıyoruz yoksa tabi ki kaderrrr!!!

Ben geldimm.. bu konu bana da uyuyor biraz:KK3:

Ben genelde beğenilen bir bayanım.. öğrenciyim.. Soğuk nevale değilimdir.. çok güleç bir yapım vardır hep gülümserim..
Hemen kızmam küsmem muhabbetim iyidir..
ama nedense aşktan yana şansım hiç gülmedi..
Kader sanırım bu..
Kime ilgi göstersem bi maraz çıktı.. ayy ben nerede yanlış yapıyorum anlamıyorum ki..
Yalnızım dostlarım yalnızım yalnız..:18::KK9:

Hoşgeldin:) Marazalrdn kutulmak idleğiyle berabercee.

Hoşbulduk hanımlar:) ayy yaa ben ne yapayım ne edeyim bilemedim..
hayatımda yeni tanıştığım kişiye malesef yol vermek zorunda kaldım şimdilik :KK43: işleri yoğundu benimle ilgilenemiyordu..
birde işi dolayısıyla birsürü kız vardı etrafında..bende çok kıskanç bi insanım.. dedim işlerini yoluna koyana kadar benimle düzgün bir ilşki yaşayacak hale gelene kadar bitirelim.. bu arada hayatımıza birileride girebilir belli olmaz kader bu.. nasibimde varsa dönersin dedim..

ertesi gün biri vardı netten tanıştığım ama hiç sevgili vs konuşmamıştık..
gayet iyi bir işi var.. Efendi biri.. tabi tam bilmiyorum..
tanıma fırsatı ver diyor..
ayy herşey bir acayip şimdi buna biraz ilgi göstersem bu da kaçar allah bilir azcık iyi davransam:S

Son düzenleme:
slm kızlar
malesef hiçbişey olmadı anca yedim içtim bugün kakara kikiri geçti gün ama olsun cok eğlendimmm
ekim ayıyeniliklerinize bende katılıyorum bendede var o göbüşten çünküüüüüüü

ben geldiiim... jeliyle buluştuk ; yedik , içtik kafaları dağıttık sonra da paşa paşa evlerimize dönüp bir de iyi geceler mesajlarımızı da attık tam oldu yanii :KK53:
rapuş kıskanma hemen :)

gamzenkcim yaaa ben sanki gördüm facedeki yorumlaşmaları ve düşündüm de acaba bu o olabilir mi diye , karikatürlü olan paylaşım demiiii :82:

delikız0606 ne mutlu sana bulmuşsun gerçek aşkını ; bravo bir de süper anlamışsın derdimizi... :KK9: azıcık bir gözatsaydın 500 küsür sayfa ne anlatmış bu hatunlar diye anlardın derdimizin ille de evlenmek olmadığını... maalesef biz pazarcıların sepete çürükleri atmalarına izin vermediğimizden sepetimiz boş eve dönüp ; bütün hafta aç kalanlardanız... derdimiz ille de koca olmadığından ve de vasıflarımıza uygun sağlam erkek çürüklere nazaran az olduğundan böyle yalnız kalmışız ; yapacak birşey yok ; konuşuyoruz işte... bu arada iş hayatı iş hayatıdır , sosyal hayat bambaşka birşeydir... :KK34:

ben geldiiim... jeliyle buluştuk ; yedik , içtik kafaları dağıttık sonra da paşa paşa evlerimize dönüp bir de iyi geceler mesajlarımızı da attık tam oldu yanii :KK53:
rapuş kıskanma hemen :)

gamzenkcim yaaa ben sanki gördüm facedeki yorumlaşmaları ve düşündüm de acaba bu o olabilir mi diye , karikatürlü olan paylaşım demiiii :82:

delikız0606 ne mutlu sana bulmuşsun gerçek aşkını ; bravo bir de süper anlamışsın derdimizi... :KK9: azıcık bir gözatsaydın 500 küsür sayfa ne anlatmış bu hatunlar diye anlardın derdimizin ille de evlenmek olmadığını... maalesef biz pazarcıların sepete çürükleri atmalarına izin vermediğimizden sepetimiz boş eve dönüp ; bütün hafta aç kalanlardanız... derdimiz ille de koca olmadığından ve de vasıflarımıza uygun sağlam erkek çürüklere nazaran az olduğundan böyle yalnız kalmışız ; yapacak birşey yok ; konuşuyoruz işte... bu arada iş hayatı iş hayatıdır , sosyal hayat bambaşka birşeydir... :KK34:

seilla böcüğünü beğendiiiiiiiiii
ohhh süper gecmiş gün canımmm sevindim
şu gamzenkcime bende bakıyım bi görmedim ben

X