"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

okeyto tatlım sen bilirsin ozman bi arayıp tebrik edebilrsin nolcak da asıl mevzu hakikaten iki gündür yok dimi bu adam niyeki aceppp

o zamann ne yapıyoruuuzzzzzz canımcııımmm
birlikte daha güçlü sesleniyoruz evreneeeee
evreeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnn aşşşkkkkkkk istiyoruuuuuuzzzzzzz

Merhaba herkese;

Bende uzun süredir bu kervanın içinde olanlardanım

o zaman çabuk tut elini ; zaman geçtikçe daha da vahim bir hal alıyor durum :26:

sen protesto et daha ettt

okeyto tatlım sen bilirsin ozman bi arayıp tebrik edebilrsin nolcak da asıl mevzu hakikaten iki gündür yok dimi bu adam niyeki aceppp

ayy bilmiyorum yaaa

" ah neredeee vah nereede ; nerde unuttum kalbimi acabaaa "

ayy 2 gündür de ahlara vahlara takmış durumdayım niyeyse; duyan da dizlerini dövüp duran bir hatun hayal edecek

böceğimmm akşam saatinimi denk getirsen acaba belki karşılaşırsınız yada iş seyahatine falan gitmiştir gelri yarın bakarsın arada bir kaybolmuyomuydu bu zaten ama sen su akşam işini düşün bide sabah daha mı erken cıksan belki oda erken geciyodur

ayy oldu olacak ben sokakta yaşayayım
kuzum akşam saatleri denk getirmek daha zor ki... yani akşamları çok az karşılaşıyoruz , hani insanlar hemen iş çıkışı evlerine gitmezler ya dışarda bir yemek ; muhabbet filan...

sabahları da gayet erken çıkıyorum 2 gündür... normalde 8.15 civarı benim evimin önünden geçerler ama ben 2 gündür 8.05 evden çıkıyorum ve diğer servise yürüyorum ki ordan da 8.20de alıyorlar beni... yani geniş bir zaman aralığı... ama belki de iş seyahati olabilir... sadece hani karar verdim ve de 2 gündür diğer servisle gidiyorum ya kaçırılmış fırsat gibi oldu :26:

Hoşbuldum evet farkındayım bi kaç gündür göz gezdiriyorum her daim gülümsüyosunuz ne güzel...

2 yıla yakın bir süre hayatıma istesemde kimseye alamıyorum..Çok sevdiğim birinden ayrıldım bir sürü yalan dolan olduğunu öğrendiğim için çok şükür Allah'ın sevdiği kuluymuşumda erken farkına varabildim..Ama ya ondan sonrası neden kimseyle yapamıyorum.Tam oldu derken bakıyorum çok farklı bi noktaya gelmişiz...

Hakkımda hayırlısı artık...

yaaaa valla bakıcaktım ama uzun uzun yaaa ; etmiyorum protesto şakaydı o...
heeey ; pişşşt gözlük kafa gel tamam tamam geç hadi bakıcam söz ; valla bakıcam len

normal değilim ben bugün yaaa :78:

heeee şaka şakaaa, diom sana bu evren acık fenaaa, olumsuzları daha çabuk duyuyoo
ağzından çıkana dikkat et kuzucummm

ayy bilmiyorum yaaa

" ah neredeee vah nereede ; nerde unuttum kalbimi acabaaa "

ayy 2 gündür de ahlara vahlara takmış durumdayım niyeyse; duyan da dizlerini dövüp duran bir hatun hayal edecek

acaba diorum onlarmı geç kalıyorlar birazcııkkk
ikisininde olmamması öle düşündürdü benii:44:

günaydin kızlar dün çok yoğundum ne yazabildim ne okuyabildim bugunde pek enerjik değilim böyle olmakta istemiyorum ama olanları anlatayım içimi boşaltayım en azından..
en son geçen hafta salı günü iki dakika arayayımmı seni yazdıktan sonra cevap vermemiştim oda sustu kendimi iyi hissediyodum..pazar günü uyuyakaldım telefonum altımda kalmış dddddddddddddşşşjj böle bi msj gitmiş rehberde ilk sırada o var baktım iletilmemiş iyi bari dedim ama ertesi gun şöle bi cevap "öldümmü diye kontrol etmişsin yok ölmedim şükür sadece büyük problemlerim var hayatla ilgili sende beni çok ciddiye aldın başka bi tepki oldu seninki oysa bi yerlerde nefes alan bi isimim senin için çok üstüme düşme yazmayacam konuşmayacam gibi davranışlara girme" demiş bişey yazmadım kafamıda yormadım ne demek istiyo diye..bu sabah aradı açmadım sabit hattaydım sonra msj atmış ":) açsana kötü bişey demeyecem üstelik gülüyorum yani şuan" diye.. bende kasti yaptığım bişey yok ara buyur dedim..aradı 15 dk.konuştuk epey uzun bi zamandan sonra beni 541li bi numara aradı dün senmiydin vs.diye girdi konuya ilte ben zor şeylet yaşıyorum herşey üst üste geliyo isyan ettiğim anlar olurken perşembe gene trafik kazası geçirdim ve ucuz atlattı kafam dank etti şükür etmeye başladım filan dedi..yaşadıkalrım senle alakalı değil ama bi ses duymak istedim seni aradım sen cevap bile vermiyosun benim bi beklendtim yok ama sana bişe olsa kötüyüm desen ne yapar eder ulaşırım insan bi zamanlar içinin titrediği insana nasıl bu kadar tepkisiz kalır anlamıyorum filan dedi bende ben herzaman yanında olamam ben tek başına toparlanmanı istiyorum çoğu zaman inanmadım söyledikleri blöf yapıyo dedim ama intiharın kıyısındayım demen üzdü beni filan dedim o kadar tehtit küfür hakaret hiç birini unutmadım ama seni affettim yoksa başka türlü huzur bulamıcaktım dedim..çoğu sinirle söylenmiş şeylerdi özür dilerim haklısın dedi..beni tanımadığım insanlar muhatap ettim bir sürü abuk sabuk laf ettin ama bunları düşünmüyorum artık dedim.. bende sana beddua ettim ama içimden değil dilimdeydi sadece kötü şeyler yaşadık olmaması gerekiyodu ama oldu senden beklemdiğim herşeyi yaşattın bana dedim.oda kabul etti haklısın dedi..o kadar yemin ettim ama genede seni aramadan duramyorum bi ses arıyorum yabancıda olsa bi ses dedi.. öyle işte bu tarz bi konuşma ile kapattık telefonları.. sonra msj attı "beni düşman olarak görme gönlüm hala seninle eline diken batsa benim canım yanar sevgili eş olamadım ama hala sana karşı bi şevkatim var mektuplarını hiç okuyamadım öylece duruyolar zarfından çıkarıp kendine iyi bak allaha emanet ol"..bişey yazmıcaktım ama içim rahat etmedi bi saat sonra cevap verdim " seni düşman olarak görmüyorum yaptıkalrını söylediklerini unutmadım ama en azından içimde affettim seni.bundan sonra yapabileceğin en iyi şey kendini toparlamak olsun" dedim ve gönderdim..benden havadisler böyle kızlar..bunun hüznü var şuan üzerimde..

bu arada uarın kpss kursuna yazılcam ama hala kararsızım a grubu b grubu konusunda çokta bilgim olmadığı için yarın kurstan alıcam bilgi yada bilenleriniz beni yönlendirsin??*

rapuşum engellenmişsin sonra engelin kalkmış diye duydum bugun güzel bi gün olur inşallah topbaanla..
miskacım elbisen söz tepsin yüzüğün harika canım çok beğendim nişana az kaldı darısı başımıza olsun inşallah..
böcüküm fuar yolcusuymuşsun hayırlı kısmetlerin olsun hayatım..

çileğim,seillacım,cekucum,katinam,hayatacım,henüz tanışmadık ama okuyorum seni jeliboncuk ismini unuttuğum varsa kafam dağınık kusuruma bakmayın öpüyorum hepizi...

yengecim,bu direkt psikopata bağlamıs,duygu sömürüsü yapıyorrrr.esas derdi senin kayfini kacırıp seni mutsuz etmek.ay sıkıyorsa kenarından dönmesin, bakalım bir ne oluyor.ama yok bu tipler yok ölücem ,ölüyorum ,intihar ettim edecem az kaldı diye senin ömrünü çalarlar.sen ilgilendiğin sürece,yani cevap vermen de bir ilgilenmedir, mutlu mesut yasarlar.arızalı bunlar arızalı.gidip ben haklıycam valla seninkini :)) nasıl oluyormus bakalım.çok öperim canım.

bende seni öpüyorum canımmm ben böyle hayatımın hiç bi döneminde ince düşünemedim ama bana gösterdikleri zaman hep hak verdim böyle yazınca sanki onu okuyorum benim ömrümü zaten çaldı ama yaşadıkalrımı kabullendim napalım..
hiç sormadım nerde yaşıyosun ne yapıyosun diye o bi açık kapı istiyo sanırım...sana havale etcem hakla diye önümü göremiom çünkü

bende öpüyorum tatlım seni

sen hiiiçç bunları dert etme kendine
bak sana ne anlatacağım; benim bir arkadaşımın çıktığı çocuk vardı, bunlar ayrıldılar, çocukta yok arabayla son hızdayım nolursa olsun, alkolün dibine vurdum
yok intihar ettim hastaneye kaldırdılar falan filan
ama hepside yalan, ben 1. kişi olarak biliyorum ve birebir şahit oldum
ortak bir arkadaşımız vardı, artık o bile dayanamayıp söylüyordu bana; düşünsene telde konuşurken intihar etti de (bende gidip arkadaşıma sölicem aklısıra oda üzülüp çocukla barışacak) fenaymış dee, bak çaktırma diye öğretiyordu ortak arkadaşımızı

yani diyeceğim odurki, zerresine inanma, yapacak adam zaten senin haberin olmadan yapar töbe töbeee
yine allah korusun ama sen inanma derim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…