"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

GÜNAYDIN KIZÇELERRR:KK16::KK16::KK16::KK16:

akşamm eve gittim erkencikten yattım ama hala birazcık uykum var acaba bugündemi aynısını yapsam:KK37:

ayy bu arada rapuşa noldu, ben o kısmı kaçırdımm
bilen birisi özet geçermiki bana

miskacım sen hamiş yada kucağında görünce onu düşünmüşün ya biz napalım böcüümle
bizimkilerinki okula bile başladıı
ahhh ahhhhh:26::26:

veee hala bir hareket yok bizde Allahımm yaaa AŞK diliyorum bugün sendennnn
evreeeeennnnn sende duy sesimiiiiii:KK52::KK52:

günaydın jelicimmm...
valla ben artık hiçbişey dilemiorum, başıma pişmiş tavuğun başına gelmiycek işler geldi, demek ki bi iş olmıycaksa olmuor, saldım gitti artık :86:

günaydın jelicimmm...
valla ben artık hiçbişey dilemiorum, başıma pişmiş tavuğun başına gelmiycek işler geldi, demek ki bi iş olmıycaksa olmuor, saldım gitti artık :86:

çileğiimmmm:KK54::KK54::KK54:

bi dönem bende öle oluyom sonra bir dönemde böle oluyomm :KK53:
içimden aşıkk olmak geliyo hemde nasıll
hani canın çikolata çekerde yemek için kıpır kıpır olursun işte öle oluyom ama
ama şöle bişi var, ben ne zmaan böle bir aşk istiyorum moduna girsem hep eskilerden biri çıkıp geliyorr
bu evren bana bişi anlatmaya çalışıyor ama neee????????:44::44::44:

günaydın cankuşlarrrrrrrrrrrr
geri kalmışım ben ya baklım neler kaynatmışsınız ben yokken
bol sürprizli kahkahalı bir gün geçirmeniz dileğimleee muck:KK54:

hoşbuldum jelicannnn:KK71:

kızlarrrrrrr bugün büyük salııııııııııııııııııııııııı ve rapus öğleci olduguna göre su saatlerde yada yakın bi zamanda buluşmuş yada buluşacak olmaları gerekiyo aşk kuşlarının taznan ve ceynin büyük buluşması umarım harika sorunsuz mutlu mesut gecer:KK70:
böcüğüm vallahi şanlsın bu yaş konusunda banada küçük gösteriyosun diyolar ama makyaş kıyafet ve resimler saolsun cıkarıyo meydana birazda olsa yaşımı ama sen o halde bile ancak 25 gösteririsin çok şanslısın vesselam
ve miskacım cocuk mevzusuna gelecek olursak benim 8 yaşına girmiş bir oğlu olan arkadaşım bile var evet o biraz abarttı durumu lise bitmini zor bekledi ama bütün arkadaşlarım evli mutlu cocuklu cinsinden oldu cok az bekar var bkearlarında sevgulüleri ya ben napiim yani evlilik için uygun ama cocuk için gec kalmış bir yaşta gibiyim ama ben bu saatten sonra evlen birini bul derken kimbilir cocuga nezaman sıra gelir ki zira evlenince hemen cocuk yapamam gibi bak önceden evlenince en az 3 sene cocuk yok derdim şimdi gibi oldu korkarım yakın zamanda hemen cocuk yapacam olacak bu durum:KK1::KK1:
çileğimm bu durum bizim sucumuz değil ki napalım henüğz karşılaşamadık o mükemmel insanlaa

günaydın kızlar...
siz böyle ahh vahh ediorsanız bu durumda benim intihar etmem gerek, yapmayın yaniiiii :82:

GÜNAYDIN KIZÇELERRR:KK16::KK16::KK16::KK16:

akşamm eve gittim erkencikten yattım ama hala birazcık uykum var acaba bugündemi aynısını yapsam:KK37:

ayy bu arada rapuşa noldu, ben o kısmı kaçırdımm
bilen birisi özet geçermiki bana

miskacım sen hamiş yada kucağında görünce onu düşünmüşün ya biz napalım böcüümle
bizimkilerinki okula bile başladıı
ahhh ahhhhh:26::26:

veee hala bir hareket yok bizde Allahımm yaaa AŞK diliyorum bugün sendennnn
evreeeeennnnn sende duy sesimiiiiii:KK52::KK52:

günaydın cankuşlarrrrrrrrrrrr
geri kalmışım ben ya baklım neler kaynatmışsınız ben yokken
bol sürprizli kahkahalı bir gün geçirmeniz dileğimleee muck:KK54:

günaydın ; günaydın herkesee .... sarhoş diilim bu sabah oleey :KK62:
çileğim ve jelim arkanızdayım yaa hatunlara bakın 27leri görmemişler daha ah vah ediyorlar ; tam sopalık bunlar... :KK4:

aaa çıkmış mı mahpustan rapuş ; allah kurtarmış hemencecik :KK53:

yaa ben 2 gündür göremiyorum bu çocuğu nerelerde ki :44:

çileğim ve jelim arkanızdayım yaa hatunlara bakın 27leri görmemişler daha ah vah ediyorlar ; tam sopalık bunlar... :KK4:

ya böcüğüm aslında yaşa takılmak değil mevzu çevreyi görünce acaba geç mi kaldım telaşııııı :)))))) ki benim 27ye bişey kalmadı ha doldu dolacakkk yaniiiii

hoşbuldum jelicannnn:KK71:

kızlarrrrrrr bugün büyük salııııııııııııııııııııııııı ve rapus öğleci olduguna göre su saatlerde yada yakın bi zamanda buluşmuş yada buluşacak olmaları gerekiyo aşk kuşlarının taznan ve ceynin büyük buluşması umarım harika sorunsuz mutlu mesut gecer:KK70:
böcüğüm vallahi şanlsın bu yaş konusunda banada küçük gösteriyosun diyolar ama makyaş kıyafet ve resimler saolsun cıkarıyo meydana birazda olsa yaşımı ama sen o halde bile ancak 25 gösteririsin çok şanslısın vesselam
ve miskacım cocuk mevzusuna gelecek olursak benim 8 yaşına girmiş bir oğlu olan arkadaşım bile var evet o biraz abarttı durumu lise bitmini zor bekledi ama bütün arkadaşlarım evli mutlu cocuklu cinsinden oldu cok az bekar var bkearlarında sevgulüleri ya ben napiim yani evlilik için uygun ama cocuk için gec kalmış bir yaşta gibiyim ama ben bu saatten sonra evlen birini bul derken kimbilir cocuga nezaman sıra gelir ki zira evlenince hemen cocuk yapamam gibi bak önceden evlenince en az 3 sene cocuk yok derdim şimdi gibi oldu korkarım yakın zamanda hemen cocuk yapacam olacak bu durum:KK1::KK1:
çileğimm bu durum bizim sucumuz değil ki napalım henüğz karşılaşamadık o mükemmel insanlaa

yaaa evet süper salı bugün; inşallah güzel geçer eveet :KK16:

off be kuzum küçük gösteriyorum da neye yarar ki ; ne büyük ne küçük talibim yok ki :KK50:
bu arada benle yaşıt kuzenim doğum yaptı... annemlerin arası hep limoni olduğu için biz de kuzenle koptuk haliyle... düğününe de gitmemiştim... şimdi doğum yaptı aramadım da ; diyecekler evde kaldı çekemiyor diye bir hayırlı olsun demedi diye... off arasam da ne konuşucam ki zaten yıllardır konuşmuyoruz :26:

suçumuz ne ben de bilemiyorum valla ya da suçumuz var mı ki :44:

seillacım hoşgeldim bebek :KK23:
jelibonumm belki de eskilerden birine şans vermen gerekiordurr :26:

ayy bebeğimm denenmişi deneyince daha bi cılkı çıkıyorr :KK37:

ayy yok vermesin o eskilere şans :KK53: yepyeni yesyeni en yeni bişi gelsin böyle gıcır gıcır 0km :KK37:

senn nerdesin kuzucuumm yaaaaa:KK16:

bunlar bizim yaşımıza geldiklerinde düşünemiyorum ben bunlarıı yawww:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

evettt evettttt evetttt sevdim ben bunu "0 km" olsuuuuunnnnn
taze kan aranıyooorrr :KK52:

yaaa evet süper salı bugün; inşallah güzel geçer eveet :KK16:

off be kuzum küçük gösteriyorum da neye yarar ki ; ne büyük ne küçük talibim yok ki :KK50:
bu arada benle yaşıt kuzenim doğum yaptı... annemlerin arası hep limoni olduğu için biz de kuzenle koptuk haliyle... düğününe de gitmemiştim... şimdi doğum yaptı aramadım da ; diyecekler evde kaldı çekemiyor diye bir hayırlı olsun demedi diye... off arasam da ne konuşucam ki zaten yıllardır konuşmuyoruz :26:

suçumuz ne ben de bilemiyorum valla ya da suçumuz var mı ki :44:

ahh kuzum benim içinden geldiyse ara ne olacakki ne çıkar bir adım atmış olursun yıllardır görüşmüyomuşsunuzda bak bu bebiş vesile olur işte küslük güzel bişey değil bak sebebini bile bilmiyosun senden cıkmış olsun

jeliiimmmm bende istiyorum aşk aşkkkk aşkkkkkk

ahh kuzum benim içinden geldiyse ara ne olacakki ne çıkar bir adım atmış olursun yıllardır görüşmüyomuşsunuzda bak bu bebiş vesile olur işte küslük güzel bişey değil bak sebebini bile bilmiyosun senden cıkmış olsun

jeliiimmmm bende istiyorum aşk aşkkkk aşkkkkkk

ayy işin kötüsü içimden gelmiyor ki aramak :KK53: ya küs değiliz sadece kopuğuz yani birşey paylaşmadığım insan akrabam da olsa hayatımda olmasına gerek yok mantığında uyuz bir hatunum ben :KK37: neyse yaa benimki sırf ayıp olmasın diye ; zaten başka şehirdeler...

yaa kızlaaar yaaa nerde benim gözlük kafam ; 2 gündür de geldiği yöne gidiyorum ama yok kayıp ; arkadaşı da yok... ya tacizlerimden sıkılıp yol ve saatlerini değiştirdiler ya da işten kovuldular :KK53: tam da yeniden bakayım son kez şansımı deneyeyim diye karar vermiştim... böyle patlar işte böcük sana :83:

ayy bebeğimm denenmişi deneyince daha bi cılkı çıkıyorr :KK37:

senn nerdesin kuzucuumm yaaaaa:KK16:

bunlar bizim yaşımıza geldiklerinde düşünemiyorum ben bunlarıı yawww:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

evettt evettttt evetttt sevdim ben bunu "0 km" olsuuuuunnnnn
taze kan aranıyooorrr :KK52:

birden kendimi " vampirli bir aşk film"inde hissettim :KK53:

Merhaba herkese;

Bende uzun süredir bu kervanın içinde olanlardanım:KK43:

hoşgeldin de bu süre kavramı çok göreceli ; bize ufak bir açıklama yapsan :KK34:

ama öleee demeeee benim ruhum gençççç:KK34:

bizim ruhumuz yaşlı mı ki :26: sen elini çabuk tut ; büyük sözü dinleee :82:

X