"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ayyy sanal sevgili ben de istemem böcüğüm, hiç aklıma gelmedi öle bişi, ben alışveriş sitelerini kastetmiştim :p
miskacım tmm ben çocuğa öle söledim cnm...

selam kızlar günaydın demek için geç kaldım galibaaaaaaa:44:
cok yoğun geciyor günüm ya öff bi toparlanamadım yoruldum bıraktım aman nese işteee gece hiç uyuyamadım neden bilmiyorum kırbir şekle girdim yatakta ama ıhhıı beceripte uyuyamadım ahh bi sevgülüm olsaydı sarıp sarmnalayıp uyutsaydı nolurduuuu aman bunada nese yoğun bi başlangıc yaptım haftaya birazda bitkim ama bundan sorası sahane gecer umarım
rapusuma nolmusss böle ya daha bakamadım niye neden ceza almış
çileğimm bu ra pek bi dışarlardasın sen tabi gezde ayık gel bizi boşlama
miskam böceğim ve katinam öpüyorum sizleride

seillam kolay gelsin sana ; ayy benim müşterilerim pek çalışmıyor bugün... ben de olan işleri hemen yapınca boş oturmak kalıyor geriye :KK53:

ayyy çaycı ablamız elinde türk kahvesi ile geldi yaaa ne süper insanmış yaaa ; şu an tek ihtiyacım olan şeydi kahveee :KK52:

seillam kolay gelsin sana ; ayy benim müşterilerim pek çalışmıyor bugün... ben de olan işleri hemen yapınca boş oturmak kalıyor geriye :KK53:

ayyy çaycı ablamız elinde türk kahvesi ile geldi yaaa ne süper insanmış yaaa ; şu an tek ihtiyacım olan şeydi kahveee :KK52:

:KK68: ihhhhhhhhhh en sevdiğimmmm
ama acım ben daha kızlarla cıkıp bişeyler yeriz sonra bende içerimmm:KK9:

herşey sanal hallediliyor derken ?
ben sanal sevgili istemem ama kanlı canlı gerçek olsun :KK53:

off çok sıkıcı yaa bir de tarzım değil ya o yüzden hiç yakıştıramıyorum kendime gömlek filan ama bakıcam işte şık bir bluz bişiler ...
dün seillamız sağolsun oje ve takı fikri de verdi ve de cuk oturdu... chanel kahve oje ve sedef büyük bilekliğim çok uyumlu olacak... ama işte üstsüz kaldım :KK53:

koton`a git canim, mutlaka guzel bir bluz ya da sık bir gomlek bulursun, hem de fazla pahali olmaz. bence mutlaka vanilya bi bluz/gomlek giymelisin. bende otuz tane var, yakin olsaydik uydururduk sana bi tanesini :)

ayy benim işim de yok kuzum yaaa... çok sıkıcııı...

gel bana yardım et ozaman böcekimmm ama benimde az kaldı öğleden sonram boş olcak yoğun olunca vakit güzel geciyo iş olmayıncada hakikaten gecmek bilmiyo ama ozamanda aklım sizde kalmamış oluyo
ya bu rapusa tam olarak nolmuş anlaymadım uyarı aldıgı mevzuu mu acaba
jeli sende gel sonarda ben kahve ısmarlarım bak su meşhurr kahvelerdenn :))))))))))

koton`a git canim, mutlaka guzel bir bluz ya da sık bir gomlek bulursun, hem de fazla pahali olmaz. bence mutlaka vanilya bi bluz/gomlek giymelisin. bende otuz tane var, yakin olsaydik uydururduk sana bi tanesini :)

perşembeye hazırlık dimi bunlarr
ayy miskacımm bu böcükkk beni öldürcekkk
bir bilsen ogün için ne mazeretler buldu kıyafet konusunda:KK37:

ayy benim işim de yok kuzum yaaa... çok sıkıcııı...

iş çooookkkk ama yapan yokkk :KK19:
sormaa böcüümm yaaa
bide bende bir gerginlik varr, sorma:KK25:

gel bana yardım et ozaman böcekimmm ama benimde az kaldı öğleden sonram boş olcak yoğun olunca vakit güzel geciyo iş olmayıncada hakikaten gecmek bilmiyo ama ozamanda aklım sizde kalmamış oluyo
ya bu rapusa tam olarak nolmuş anlaymadım uyarı aldıgı mevzuu mu acaba
jeli sende gel sonarda ben kahve ısmarlarım bak su meşhurr kahvelerdenn :))))))))))

ayyy şööle karşılıklı kahve içip çene çalsak ne güzelolurduu:KK53:

seillacımm, jelicimm günaydın :KK16:
yaaa arkadaşım geldi yanıma bana sevgilisiyle geçirdiği güzel haftasonunu anlattı, ben de bön bön baktım :KK14:

günaydın çileğimmm :KK23:

ayy bugünkü ruh halimle öle bir arkadaşı, heleki öle bir muhabbeti hiçç çekemezdimm bennn
direkellerim boğazına gidebülürdüüü :KK60::KK60:
psikolojim müsait diil bugün :KK30::KK30:

günaydın çileğimmm :KK23:

ayy bugünkü ruh halimle öle bir arkadaşı, heleki öle bir muhabbeti hiçç çekemezdimm bennn
direkellerim boğazına gidebülürdüüü :KK60::KK60:
psikolojim müsait diil bugün :KK30::KK30:

düğün nasıldı düğün ; dün sersem salak modunda olmasam arıyacaktım seni de arayamadım... :26:

seillacımm, jelicimm günaydın :KK16:
yaaa arkadaşım geldi yanıma bana sevgilisiyle geçirdiği güzel haftasonunu anlattı, ben de bön bön baktım :KK14:

dinlemeseydin ; işim var sonra konuşuruz deseydin...bozulursa ; evde kaldım ; kaprisli hatun olmak en doğal hakkım deseydin :63:

bu arada türk işi umutsuz ev kadınları başlıyor ; bizim oynamamız gerekiyordu bence o dizideee :KK19:

hehe birazdan dışarı çıkacağım ; kumaş aramak bahanesi ile :KK53:
dışarda yemek yiyeceğiz böylelikle pzt sendromumuzu destekleyen kuru fasülye - mercimek - nohut ve türevlerinden de kurtulmuş olacağım :KK53:

kızlarrrrr size acil bişey danışmam lazım.

ben bi çocukla tanıştım. ama arkadaşça tanıştık arkadaş olarak görüştük, en azından bende bir art niyet yoktu :KK1: muhabbeti çok iyi. hiç sıkılmadım. ayrıca genel kültürü baya iyi.

aynı fakültede aynı bölümden mezunmuşuz ama o benim bir dönem altım olduğu için tanımıyorum. ama aynı yaştayız o da ben de 26.

şimdi şöyleki bu çocuk bana ilgi gösteriyo. bu ilgi de hoşuma gidiyo. konuşabildiğim anlaşabildiğim bi insan. ama şöyle bi durum var.
bi ara muhabbet açıldığında ben ciddi birşeyler düşündüğümü söylemiştim. o da ben 30umdan önce evlenmem, ben bi ilişki yapabilir miyim bilmiyorum falan dedi. benim de umurumda olmadı açıkçası birşey düşünmediğim için. şimdi böyle üstüme düşünce kafamda soru işaretleri var. ayrıca daha bu sene smmm staj sınavını kazanmış va staja başlamış. 3 sene staj yapacak. şu an asgari ücretle çalışıyo ama ailesinin durumu fln iyi. 3 sne sonra kazanmaya başlıcam paramı işyerimi açınca diyor.

ne yapsam ne etsem bilemedim :KK43:

ben bi çocukla tanıştım. ama arkadaşça tanıştık arkadaş olarak görüştük, en azından bende bir art niyet yoktu :KK1: muhabbeti çok iyi. hiç sıkılmadım. ayrıca genel kültürü baya iyi.

aynı fakültede aynı bölümden mezunmuşuz ama o benim bir dönem altım olduğu için tanımıyorum. ama aynı yaştayız o da ben de 26.

şimdi şöyleki bu çocuk bana ilgi gösteriyo. bu ilgi de hoşuma gidiyo. konuşabildiğim anlaşabildiğim bi insan. ama şöyle bi durum var.
bi ara muhabbet açıldığında ben ciddi birşeyler düşündüğümü söylemiştim. o da ben 30umdan önce evlenmem, ben bi ilişki yapabilir miyim bilmiyorum falan dedi. benim de umurumda olmadı açıkçası birşey düşünmediğim için. şimdi böyle üstüme düşünce kafamda soru işaretleri var. ayrıca daha bu sene smmm staj sınavını kazanmış va staja başlamış. 3 sene staj yapacak. şu an asgari ücretle çalışıyo ama ailesinin durumu fln iyi. 3 sne sonra kazanmaya başlıcam paramı işyerimi açınca diyor.

oyle iliski yasamaya baslar baslamaz (hatta senin durumunda baslamadan) evlilige kanalize olmak insani yaniltabilir bence. o insanin gercekten bi omur boyu yaninda olmasini istedigin insan olup olmadigini, bu sekilde anlayamazsin, evlilik dusuncesiyle baslarsan iliskiye, ne yapsa hosgorebilir, normalde seni rahatsiz edecek davranislarini gormezden gelebilirsin, bu da uzun vadede seni mutsuz edebilir. bence once iliskiye, birlikte mutlu olup olmadiginiza, kafa ve aile yapisi olarak uyusup uyusmadiginiza odaklan, sonrasini zamani geldiginde dusunursun.

düğün nasıldı düğün ; dün sersem salak modunda olmasam arıyacaktım seni de arayamadım... :26:

iyi sayılırdı, bana değişiklik oldu işte
ama malesef icraat yokkk :KK37:

dinlemeseydin ; işim var sonra konuşuruz deseydin...bozulursa ; evde kaldım ; kaprisli hatun olmak en doğal hakkım deseydin :63:

bu arada türk işi umutsuz ev kadınları başlıyor ; bizim oynamamız gerekiyordu bence o dizideee :KK19:

bende çok merak ediyom o diziyi
kanımca tam bizlikk:KK53:

en başından nasıl olacağını kimse bilemez tabiki
bir deneyip görmen lazım, belkide zamanla o farklılaşacak ama sen uygun olmadığını düşüneceksin
öncelikle sen hayatındaki insan olabilecekmi onu görmelisin, evlilik sonraki aşamalar
ayrıca arkadaşının şuan için evlilik düşünmemesindeki gerekçeleride gayet geçerli
kaldıki senin yaşında çok geç bir yaş değil tatlım

bak biz varız daha senden öncee :KK37:

X