"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ya tam olarak evliliğe kanalize olmak da değil, dedim ki ben ona, bir ilişkinin nereye gideceğini bilemez kimse, sonuçları ne olur..vs. ama bazı şeyler baştan bellidir yani laylay loy bir ilişki olacağı. günü değerlendirmek için böyle birşeye yanaşmam dedim... :44:

ya tam olarak evliliğe kanalize olmak da değil, dedim ki ben ona, bir ilişkinin nereye gideceğini bilemez kimse, sonuçları ne olur..vs. ama bazı şeyler baştan bellidir yani laylay loy bir ilişki olacağı. günü değerlendirmek için böyle birşeye yanaşmam dedim... :44:

aslında ben de miska ve jelime katılıyorum ; bir ilişkiye başlarken evlilik diye başlamamak gerek ama tabii laylaylom olacağı baştan belliyse hiç vakit kaybetmemek de en doğrusu...
ama bu çocuk pek laylaylom değil gibi geldi bana , sadece hayatında 3-4 sene evliliği düşünmediğini belirtmiş... ben öyle anladım o yüzden denenebilir gibi geldi... ama yok ben evlilik 3-4 sene bekleyeme ve de riskli görünüyor en iyisi hiç bulaşmayayım dersen de sen bilirsin :)

ama senin yaşında olsam denerdim ; hoş şimdi olsa biri yine denerim :)

aslında ben de miska ve jelime katılıyorum ; bir ilişkiye başlarken evlilik diye başlamamak gerek ama tabii laylaylom olacağı baştan belliyse hiç vakit kaybetmemek de en doğrusu...
ama bu çocuk pek laylaylom değil gibi geldi bana , sadece hayatında 3-4 sene evliliği düşünmediğini belirtmiş... ben öyle anladım o yüzden denenebilir gibi geldi... ama yok ben evlilik 3-4 sene bekleyeme ve de riskli görünüyor en iyisi hiç bulaşmayayım dersen de sen bilirsin :)

senin yasinda olsam mi? :KK53: hatun 26 yasindaymis bocugum, sen kac yasindasin ki??!! 26`dan buyuksun belli ki, o kadari bile beni sasirtmaya yetti!

kızlar ben geldim.

Güzel bir haftasonu geçirdim.Cumartesi arkadaşımın düğünü vardı,gece benımkısının yanına gittim.Bütün sorunlarımızı çözdük.Kız milleti naz milleti oldugumuzu farkettim. :)
Sizlerde ne var ne yok?

senin yasinda olsam mi? :KK53: hatun 26 yasindaymis bocugum, sen kac yasindasin ki??!! 26`dan buyuksun belli ki, o kadari bile beni sasirtmaya yetti!

Bence cok ciddi başlarsın bır anda son gün evlilikten önce bırsey olur evlilikten dönersin,yada ne bılım evlenırsın mutlu olamazsin.Hayat bu kumar.Mutlu olmakta var mutsuz olmakta.Bana göre zaten hoşlantı yada sevgi anlamında içinde bırsey olsa bır an önce başlamak istersin çünkü onun başkasıyla olma ihtimali çıldırtır seni.Yada ne bılım en basıtı denemek istersin bır sekılde mantığın daha geride kalır.Ciddiyet evet önemli bencede 26 yaşında veya daha sonrakı yaşlarda ama 3-4 yıl sonra olabılıtesı varsa ve hakıkaten mutlu olacaksan ve mutlu olacaksa denemekten ne çıkar.Fakat beklentin ben 1 sene sonra evlenecegım ıse sen bılırsın koşulları ona göre belirle.Ama çocuk sana şunu da dıyebılırdı ben evlılıgı düşünüyorum dıye yaklaşırdı.1 sene sonra aa psıkolojık bozuk evlılıge hazır degılım derdı,yada her soyledııgn seyde kavga cıkartırdı.Süreyi bir şekilde uzatırdı.Benım arkadaşlarımdan bırısı geçmişte bir ilişki yaşadı ve ilişkisine çok ciddi olarak başladılar 5-6 ay sonra olursa evleneceklerdi.1 sene geçti tık yok ,1.5 sene bekledı gene tık yok kız bır gün evlilik konusunu açtı ve cocuk o zaman koşullarım uygundu fakat şuanda degıl ,koşullarım uygun olursa 5-6 ay sonra tekrar konuşuruz dedi.Hakıkaten cocugun ıslerı ters gittimi bilmiyoruz o dönemde arkadaşım yalan mı söylüyor dıye şüphe duymaya başladıgı ıcın ayrılmıştı.Demem o ki sana olumlu yaklaşıp evlilikle gelip sonrada koşullarım uygun degıl napım dıyebılırdı,hakıkaten koşulları uygun olmayacak hale gelebilir Allah korusun .Hayatta hıcbır seyın garantısı yok.Tek bırsey sor kendıne ben bu adamı yaşamımda istiyor muyum? Cevap evetse başla,acaban varsa vazgeç derim ben.

ayy sıkıntıdan konuyu en baştan okumaya başladım... aslında daha önce başlamıştım 50. sayfaya kadar gelmiştim şimdi 93. sayfadayım ; benim de katıldığım zamanlara geldim yani....
ayy ne komik rapuş en başlarda ne kadar asabiymişsin öyle :KK53: bir de inat bak hatırladım ben adım atmam diye tutturduğun zamanları... haha cevap da veremeyeceksin bikaç gün kızamayacaksın bana da :KK52:

miskanın ilk zamanlar sonrası raporu da çok hoşmuş ; daha önce görmemişim...
bu arada prş günü bu başlıktaki 3. ayım bitmiş olacak 29 haziranda yazmışım ilk ; ayy pek romantik gördüm kendimi... ama 3 ayda 1 arpa boyu yol katedemedim o ayrı :44:

neyse devam edeyim ben okumaya ; birazdan çıkacağım zaten ... güzellik salonuma uğrayayım önce sonra eve gidip kendime gelmek üzere dinleneceğim... umarım yarın sabah da sarhoş gibi olmam... :KK37:

yaaa kızlar bi de sevgilisiyle yaptıklarını anlattı ya, tabi ben birden hüzünlendim, ne oldu durgunsun dior, içimden "ne olsun en ince noktadan dokundun haberin yok "diorum :KK60:
yaa bu arada ben rapuşu özlediiiimmmm, ne zaman gelir yaw acabaa :26:

gunaydin yavru kuslar, visneli turtalar :KK71:

rapunzelin hesabi aktif gorunuyo :)) kisaymis allahtan.
romantik bocuk :KK69: rapus oyle yaa, benim eski topikte de asabi asabi ignelerdi milleti :KK1: ask biraz mizacini yumusatti :)) he bu arada, 20 yasinda gorunmeye utanmiyo musun :KK22:

ben bugun su benimkinin sevmedigi arkadasim var ya(bana zamaninda kocasinin kardesini ayarladigi icin) onla goruscem, bende kalcak yillar sonra ilk defa :) kocasi seyahatteymis, o da bana geliyo, bi de 7 aylik hamile haa, insallah dogurmaya falan kalkmaz gece :KK53:

ya face`de bi arkadasimi daha kucaginda bebegiyle gordum, benimkiler fena yaa! daha 26 yasindayiz, en buyugu 30 bu hatunlarin. hepsi ya hamile ya da kucaginda bebegi var. ben cocuk yapana kadar, onlarinki krese basliycak resmen, icimde derin bi gec kalmislik hissi yaratiyolar. eylulumun de muzdarip oldugu gibi, kahrolsun facebook :KK1: eylul nerde yine yaa!

seillaaaammm kusuummmm :KK69:

hepinizi opuyorum kizlar, super bi gun olsun!!

günaydın herkese...

sabah sabah gülümsettin arkadaşının doğurur hali bir anda gözzümde canlandı da senin o paniğin falan hayırlısıyla Allah doğurmayı nasip etsin.

bende çok yorgunum bugün.bendede benımkısının kız kardeşi ve arkadaşlarım panik yaptırıyor daha yaşım küçük olmasına rağmen arkadaşlarım evlendiği için bunalıma girmeye başlar gibiyim..Ama Allahtan benım daha zamanım var yaşım daha küçük...
miska sende panıkleme bak haftasonu nişanın var..Hazırlıklar ne durumda?

X