"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ahh can kuzum benim ayrılıkmı oldu yine olsun üzlüme sevin aksine tamamen kavusmanız yaklasıyoo işte ne güzellll bak herşeyde istediğin gibi oluyo ohh bana gelincede olabilir valla arada bir üzünlenmekte güzel oluyorda uzamasa diyelim bende toparlanıtım yarına sanıyorum

miskacım elbisen süpermiş yaaa ; çok beğendim... içindeki sen misin ; sensen eğer çok da hoş olmuş :),

ayy maşallah diyeyim de

bu da tepsim kızlar, annemle kızkardeşim iki gün boyunca uğraştılar malzeme bulma ve süsleme için, o kadar çok sevdim ki, canlısını görmedim ben de henüz, sadece bu fotolarını gördüm ben de:

miskacannnnn herşey süperrrrrrrrrrrrr
hepsini alıntı yapmıyım dedimm ama seilla hepsini tek tek beğendiii:))))
elbise süper şahane yakışmış
tepsi cok sık olmuş
ve jelibonlarr bayılırımmmmmm hep demişimdir şu nikah şekerleri badem yerine jelibon olsa diye
nişan jelibonları hahaha harika olmuşşş
canım herşey şahane cok güzel nişanında mümemmel olcaka hepsi cok güzell cok sevindim mutlu oldum senin adına
sahanesinnnn:)))))))))))))))))

yüzükde cok güzel hepsi cok güzel cok süper cok sahane harika ve bütün güzel sözlerr işteeee
unutmadann nazar göz değmesin canımm maaşallah

ben sana mesaj attim gelmedi mi??? gerci ordada pek detay yoktu anca okuorum ben ya yazmaya vakit kalmior

günaydın kızlar ; iyi haftalar...

çileeek aşağıdasın gördüm seni ; sana ayrıca günaydın...

ben hala ayılamadım ama bir gariplik var ;uyuşukluk var dünden beri... sadece uyku hali değil yani ; umarım toparlanırım birazdan... elimi kaldıramıyorum ; lenslerimi de nasıl taktıysam dünya bulanık ; yani ayılmamam için her şart mevcut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…