"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

böcüüüük ben burdayım canım canım kimsecikler yok evet yaa haftasonu arkadaşlar gezip eğleniyo demek ki, bana bak bi de pehh! Kağıtların arasına sıkıştım kaldım. Evden çıksaım bile gelmiyor yağmur vardı bugün birazcık, bulutlar filan yağmur uyuşukluğu bastı üstüme.

iyidir canım iyidir çok gelir mi hiç daha fazla gitmek lazım güzellik salonlarına hem yaş kemale erince de güzel olabilmenin yolu bu yaşlarımızdan geçiyor dimi ama:)) Benim de şööyle bi hamam sefası yapasım var valla kese filan istiyo canım:))

Valla ayrıcalarım çok evet unutuyorum hep bi şeyleri yazmayı, unuttuğum halim buysa unutmadığım nasıldır bilemedim de gerçi.

Canım görüşeceğimiz vakit sabah, o yüzden akşama kadar beraber olamayız okul var sonrasında, akşam yemeği vs olmaz da artık benim için muhabbet, neler diyecek onlar önemli tabi, o ortamı da oluşturabiliriz gibi geliyor artık. Keşke dediğin günlere de gelebilsek bir an önce böcüğüm yaa o kadar isterim ki. Tosppaaacım akşam yemek yiyelim bi de kahve içelim hadii desem ben ona o da olur tabi saçıuzunum dese atlasa hemen tekliflerime... Seni arabayla alayım dedi ben de yer verdim salı günü alıcak bu bile bir şeydir dimi yaa? Allahım nolru geri tepmesin bi şeyler.:nazar::KK9:

inanilmaz adimlaaaaaaar :KK52: :KK61: hersey cok cok cok guzel olucak (ins :) )

şemsiyesever ne yaaa ; delii :KK53:

seillam en güzelini yapıyorsun... boşvermişim boşvermişim sen de boşver dünyaya :)

ayy biri olsa benim içmeme gerek kalmaz ki kafam zaten güzel olur...

ayy kuruduk valla yaa bu nee beee yani bizim gibi olanda cok napıyo bu erkekler anlamıyorumki

Gerçekten napıyolar acaba yaa.

Senin şemsiyen ne renk böcük?
Renk uyumuna bakıcam da:)))

ofisimbulmakzorcum nerelerdesin sen yaa, seni gördüğüme sevindim.
Sen de anlatsana topikte gelişmeleri yorumlar, yardımlaşırız bebek. :)

Sorma dev adımlar da denebilir bu açıdan bakınca hahaha.
Dev su kaplumbaam oldu sanırım artık tospaa hani ya geliyor ya büyüyor ya kısmetlerimiz.:KK9:

straw uyannnn uyan da anlat bize neler oluyor?

Son düzenleme:
slm kızlarr.. nasılsınız??

benim durum stabil dvm edio. pek bi gelişme yok. okulda ara ara muhabbetlerimiz oluo.

bi kaç hfta çok yoğun olucam.fazla giremicem kk ya:KK43:

olurda büyük bi gelişme olursa haber ederim canlarım..

slm kızlar :)

güzellik salonunda acılar çekip geldim :) bir de başağrım var off yaa ; 2 ilaç içtim geçmedi tam olarak... temizlik yapmayı planlıyorum ama biraz dinlendikten sonra... hem de size bakayım dedim :)

gamzenkcim ; durumun stabil olması güzel... gelişme olursa yaz muhakkak bizi merakta bırakma :)

rapuş ; o avatarı nerden buldun yaaa ; çok alemsin :KK53: şemsiyem krem / açık pembe canım ; uyumlumuymuş bak bakalım :)

ayy diğer hatunlar ne çok geziyorsunuz yaa ; kimse yok ... eylül pazar oldu hala yok olmaz ama böylee :KK20:

slm kızlar :)

güzellik salonunda acılar çekip geldim :) bir de başağrım var off yaa ; 2 ilaç içtim geçmedi tam olarak... temizlik yapmayı planlıyorum ama biraz dinlendikten sonra... hem de size bakayım dedim :)

gamzenkcim ; durumun stabil olması güzel... gelişme olursa yaz muhakkak bizi merakta bırakma :)

rapuş ; o avatarı nerden buldun yaaa ; çok alemsin :KK53: şemsiyem krem / açık pembe canım ; uyumlumuymuş bak bakalım :)

ayy diğer hatunlar ne çok geziyorsunuz yaa ; kimse yok ... eylül pazar oldu hala yok olmaz ama böylee :KK20:

yeter ki gelişme olsun cnm yazmaz olurmuyum hiç :)) anında yazarım :)

yeter ki gelişme olsun cnm yazmaz olurmuyum hiç :)) anında yazarım :)

hadi bakalım ; olsun bir an önce güzel gelişmeler...

Ben bulmadım kendi gelmiş. :KK53:
Benim de temizlik yapmam lazım beni gaza getirebilir misin böcük?
Çok mu acıyo yaa??

hadi ordan ; kimi kandırıyorsun sen ?
ben başlıyorum şimdi temizliğe ; hadi kalk sen de... evin mis gibi kokacak hem ohh :)

acıyor yaw ; ilk başlarda daha çok acıyordu ama şimdi daha az acıyor... ama sonuçta acıyor yine de değer ; güzelleşiyorum işte :KK12:

hadi bakalım ; olsun bir an önce güzel gelişmeler...

hadi ordan ; kimi kandırıyorsun sen ?
ben başlıyorum şimdi temizliğe ; hadi kalk sen de... evin mis gibi kokacak hem ohh :)

acıyor yaw ; ilk başlarda daha çok acıyordu ama şimdi daha az acıyor... ama sonuçta acıyor yine de değer ; güzelleşiyorum işte :KK12:

Yok anacım yapamaadım temizlik memizlik, çıktım gezdim dolaştım, bana ne evim de çok pis sayılmaz idare edeyim de hafta içi yaparım bi gün dedim.

Ya beni bu tüylü batıklı bacaklarla kimse almıycak hee! :84: Elimde epilatör, hep temiz olcam güya ama nerdee hemen çıkıyorlar, bi de batıklar oluyor arada, sonracığıma kızarıyor bi de bacaklarım alınca. Sonracığıma bi de korkuyorum iğneli olunca bu kadar hassas ten kim bilir neler yaşıycak diye. Lazer de kesin çözüm değil gibi sanki. İğneli istiyorum ben de. Bi arkadaş yaptırmıştı çenesi bööle yara oldu haftalarca kahverengi oldu öle mi oluyo bacakta da? :84:

Selam kızlar ben geldimmm
Bugün kuzenimin oğlunun doğum günü vardı ordaydım bu saate kadar şimdi de ütü yapmam lazım, çalışan bayan olmak zor yahu bi de evli olsaydım hiçbir işi yetiştiremezdim ben. Allahım içimi biliyo o yüzden aday filan göndermiyo bana. Önce benim büyümem lazım demekki adayımın gelmesi için :KK1:
Bu yıl ilk defa gireceğim bir ders var onun için not filan ayarlıycam kafamda da dersin işlenişini oturtmam lazım. çok işim var çoookk. Hepinizi öpüyorum ve kaçıyorummm :KK71:

Yok anacım yapamaadım temizlik memizlik, çıktım gezdim dolaştım, bana ne evim de çok pis sayılmaz idare edeyim de hafta içi yaparım bi gün dedim.

Ya beni bu tüylü batıklı bacaklarla kimse almıycak hee! :84: Elimde epilatör, hep temiz olcam güya ama nerdee hemen çıkıyorlar, bi de batıklar oluyor arada, sonracığıma kızarıyor bi de bacaklarım alınca. Sonracığıma bi de korkuyorum iğneli olunca bu kadar hassas ten kim bilir neler yaşıycak diye. Lazer de kesin çözüm değil gibi sanki. İğneli istiyorum ben de. Bi arkadaş yaptırmıştı çenesi bööle yara oldu haftalarca kahverengi oldu öle mi oluyo bacakta da? :84:

gez tabi gez :) valla gezecek halim olsa ben de gezerdim ; ev işi beni gezmekten alıkoyamaz :)
ama 2 tane ağrı kesici içince sersem gibi oldum ; temzilik sonrası da bu saate kadar uyumuşum... şimdi de yemek yapmam lazım hem bu akşam için hem yarın için... annem de yarın akşam gelecek... ayy ne zor ya evde erkek olması ; kendim olsam brokoli havuç haşlar oturur onu afiyetle yerim... ama yok doymuyorlar ki sebzeyle filan...

kuzum yaa iğneli zahmetli evet kabuk kabuk oluyor... ben 3-4 ay temiz gezemedim... bir bölgeyi yapıyorlar diğer bölge kalıyor ; işlem yapılan bölge kabuklanıyor filan... ama benim tüyüm çoktu bir de damarlarım yüzeyde olduğu için en fazla 1 saat çalışıyoruz... hem canım acıyor hem de morluk oluyordu en başta... ama şimdi azaldığı için morluk filan olmuyor... alt bacağa lazer yaptırdım ben memnun kaldım... tabii sıfırlanmadı ama çok özel bir şey olmadığı sürece alma gereği hissetmiyorum...

Bugün kuzenimin oğlunun doğum günü vardı ordaydım bu saate kadar şimdi de ütü yapmam lazım, çalışan bayan olmak zor yahu bi de evli olsaydım hiçbir işi yetiştiremezdim ben. Allahım içimi biliyo o yüzden aday filan göndermiyo bana. Önce benim büyümem lazım demekki adayımın gelmesi için :KK1:
Bu yıl ilk defa gireceğim bir ders var onun için not filan ayarlıycam kafamda da dersin işlenişini oturtmam lazım. çok işim var çoookk. Hepinizi öpüyorum ve kaçıyorummm :KK71:

kolay gelsin canım :) öğretmenlerin işi evde de bitmiyor ; benim kardeşim de öğretmen ordan biliyorum...

Bi yorgunluk var ki üzerimde sorma gitsin, sonbahar geliyor ondan mı acaba? Sen öyle sebze mi yiyosun sağlıklı beslenme yok kilo almama düşünceleri olsa gerek. Ben sadece sebze yersem 3. gün tüm marketlere saldırıyorum da:)) Hamur işi ve et yemeklerini de çok severim çünkü. Ne yapmayı düşünüyorsun? Ama dediğin doğru bu yemek işi sürekli olunca insanı canından bezdirebilir, erkeğin doyması büyük mesele:))

Ben de girişicem bu kıl tüy meselesine bu bu ay geçsin de bi bakayım. En azından bacağımdaki küçük bi bölgede denetirim. :KK9:

Canım tüm derslerin konularını kitapçıklar halinde hazırlamışlar netten indirdim ben de okuyorum arada:)

Bi yorgunluk var ki üzerimde sorma gitsin, sonbahar geliyor ondan mı acaba? Sen öyle sebze mi yiyosun sağlıklı beslenme yok kilo almama düşünceleri olsa gerek. Ben sadece sebze yersem 3. gün tüm marketlere saldırıyorum da:)) Hamur işi ve et yemeklerini de çok severim çünkü. Ne yapmayı düşünüyorsun? Ama dediğin doğru bu yemek işi sürekli olunca insanı canından bezdirebilir, erkeğin doyması büyük mesele:))

Ben de girişicem bu kıl tüy meselesine bu bu ay geçsin de bi bakayım. En azından bacağımdaki küçük bi bölgede denetirim. :KK9:

ben sebze çok severim canım yaa... koca bir kase sebze yiyebilirim; yani kilo almama derdi değil de cidden seviyorum... nohut ve erişte pişirdim... yarına da tavuk yapacağım... güzel yemek yapınca hemen bitiriyorlar yaa hiç acımıyorlar ;o yüzden baklagil pişirmeyi tercih ediyorum :KK53:

denet bakalım ; büyük rahatlık ; tavsiye ediyorum...

ben sebze çok severim canım yaa... koca bir kase sebze yiyebilirim; yani kilo almama derdi değil de cidden seviyorum... nohut ve erişte pişirdim... yarına da tavuk yapacağım... güzel yemek yapınca hemen bitiriyorlar yaa hiç acımıyorlar ;o yüzden baklagil pişirmeyi tercih ediyorum :KK53:

denet bakalım ; büyük rahatlık ; tavsiye ediyorum...

Bende de yeşillik ot çöp sevgisi vardır. Marul ve maydanozla aşk yaşamaktayız. :KK69: Güzel yemek yaparım diyosun hmmmm, vay be böcük sende de ne ararsan var yav maşallah.

Ay bişiler mi izlesem ki yaa... Bööle bi gerginlik var üstümde sanki. Pzt sendromu olsa gerek, bu hafta yeni programa göre boş da değil zaten pzt bol bol sendrom yaşayabilirim. :KK53:

slm kızlar sakin ve renksiz bir günün ardından silerleyim bi durgunluk çöktü bana ya öff hiç sevmiyorum bu hallerimi herşeye boş boş bakıyorum umarım bu akşama özle bi durumdur sabah heyecanlı ve mutlu uyanırım ve güzel şeyler gelişir yeni bir gün yeni bir umut
bende etten ziyade sebze seviyorum yaşilliklerde favorim tabi hertürlüsü dere tere maydanoz marul ne ararsanız tüketebilirimi cok severim ama doğru evde erkek oldumu öle sebzeyle otla gecirilmiyo malesef ceku böcükümü takdir ediyor ve örnek alıyoruz tembelleşmek yok heran herşeye hazırlıklı olmak lazım dimi

slm kızlar sakin ve renksiz bir günün ardından silerleyim bi durgunluk çöktü bana ya öff hiç sevmiyorum bu hallerimi herşeye boş boş bakıyorum umarım bu akşama özle bi durumdur sabah heyecanlı ve mutlu uyanırım ve güzel şeyler gelişir yeni bir gün yeni bir umut
bende etten ziyade sebze seviyorum yaşilliklerde favorim tabi hertürlüsü dere tere maydanoz marul ne ararsanız tüketebilirimi cok severim ama doğru evde erkek oldumu öle sebzeyle otla gecirilmiyo malesef ceku böcükümü takdir ediyor ve örnek alıyoruz tembelleşmek yok heran herşeye hazırlıklı olmak lazım dimi

bende de bir halsizlik var... bu ilaç cidden çarptı beni ; uyudum da ama hala elim kolum tutmuyor... uyumak istiyorum ama şimdi uyursam da sabaha şişmiş olacak yüzüm gözüm hiç istemiyorum... yarın güzel bi gün olsun dileğine içten katılıyorum canım...

kuzulaar, nabersiniz? sevgilimi servise bineceği yere bıraktım geldim, şu ayrılıklar ne üzücü oluyo yaa.. her biri, bi öncekinden üzücü.. :KK59: neyse, toparlarım kendimi hemen yarın, büyük güne az kaldı, zaten günler su gibi akar.

davetiyemizi beğenmenize çok sevindim yaa:KK69: teşekkür ederim:) rapuşum, metin bana ait :) ama fikir alışverişi sonucu çıktı tabi, "en mutlu günümüz" kalıbını fazla iddialı buluyorum dedim ben, sonuçta daha mutlu günlerimiz olabilir ilerde falan derken, bu metin çıktı :)) seillam sana da teşekkür ederim, kocaman da öperim :KK71:

rapunzelim yaa, şu adamda gelişmeler, sen de cıvıltılar oluyo ya, o kadar mutlu oluyorum ki, güzel arkadaşım benim, her şeyin en güzeline layıksın, umarım en kısa zamanda her şey istediğin gibi olur.

seillam neden öyle negatifleştin yaa, salla gitsin. bence senin canının sıkılası varmış, biraz üstüne gelmiş bu olay da..yarın sabaha bomba gibi başlamış olcaksın, ben inanıyorum :)

böcüğümm, naber :KK69: güzellik salonu kuşu seni :)) ben de lazer yaptırıyorum, bi doktorla çalışıyorum, baya memnunum. tabi sıfırlanmaz ama beni uzun süre idare eder hale gelir ki o bile bana yeter. iğneli çekilcek çile değil yaa, eziyet.

yaa bu arada ben ne zamandır size elbisemi falan göstercektim, bi fırsat bulamıyodum, hepsini tek tek paylaşıyım size bu akşam :)

herkesi öpüyorum:KK71:

kuzulaar, nabersiniz? sevgilimi servise bineceği yere bıraktım geldim, şu ayrılıklar ne üzücü oluyo yaa.. her biri, bi öncekinden üzücü.. :KK59: neyse, toparlarım kendimi hemen yarın, büyük güne az kaldı, zaten günler su gibi akar.

davetiyemizi beğenmenize çok sevindim yaa:KK69: teşekkür ederim:) rapuşum, metin bana ait :) ama fikir alışverişi sonucu çıktı tabi, "en mutlu günümüz" kalıbını fazla iddialı buluyorum dedim ben, sonuçta daha mutlu günlerimiz olabilir ilerde falan derken, bu metin çıktı :)) seillam sana da teşekkür ederim, kocaman da öperim :KK71:

rapunzelim yaa, şu adamda gelişmeler, sen de cıvıltılar oluyo ya, o kadar mutlu oluyorum ki, güzel arkadaşım benim, her şeyin en güzeline layıksın, umarım en kısa zamanda her şey istediğin gibi olur.

seillam neden öyle negatifleştin yaa, salla gitsin. bence senin canının sıkılası varmış, biraz üstüne gelmiş bu olay da..yarın sabaha bomba gibi başlamış olcaksın, ben inanıyorum :)

böcüğümm, naber :KK69: güzellik salonu kuşu seni :)) ben de lazer yaptırıyorum, bi doktorla çalışıyorum, baya memnunum. tabi sıfırlanmaz ama beni uzun süre idare eder hale gelir ki o bile bana yeter. iğneli çekilcek çile değil yaa, eziyet.

yaa bu arada ben ne zamandır size elbisemi falan göstercektim, bi fırsat bulamıyodum, hepsini tek tek paylaşıyım size bu akşam :)

herkesi öpüyorum:KK71:

aaa akşam akşam miska :)

allah kavuştursun canım :KK19: haydi paylaş elbiseni ; bekliyoruz :)

X