"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

jeli sende bişze katıl polyanna grubuna canımızı sıkan bir çok olay var evet kasakasa bi hal lduk evet bekle um sabret sabır taşımız kaç yerinden çatladı tuz buz oldu evet ama inadına mutluyuz şükrediyoruzz sende böel düşün canım seni mutlu edecek olan başka şeylere yönel

oyy senimi kırcamm seillacımm, katılırım tabikidee, zaten benim için çok zor bişide değil
yay burcuyum ben, bilirsiniz bu burçlar en koyu polyannalardır hepp, ama bazen oda yoruyor beni
bide 3-4 güne kadar da regl olucam onunda etkisi başladı sanırım:44:

katinam jelibonum slmlar :)
seillacımm zaten ben bundan şüpheleniordum da açıkça sölemiş oldu.. tatlım ist.da yaşasa bi ihtimal olabilirdi az da olsa küçücük d eolsa :)
ama ankarada yaşıycak artık ve benim ist.da bi yerde yaşamam çok zor tatlım, çok aşık olmalıyım ki başka şehre gideyim.. annemden dolayı şehir deişikliği istemiorum, dediğim gibi bunu anca aşık olursam yapabilirim.. neyse biz polyannacılığa devam edelim, prenslerimiz geliceeekkk :nazar:

çileğiimm:KK23::KK23:
banada dün akşam bir arkadaşım seni yanıma alayım dedi ama benimde gözümde büyüyor başka şehre gitme fikri, belkide korkutuyor.. bilemiyorum..

böcüüüümmmmm:KK19:

hımmm diyorsun ki istanbul aşığıyım ama belli olmaz o atlar gelir belki sen yine olabilrlik kısmını atlama bu adamın bak çizme öle hemen adamııı çilek baka uzmanda olmuş aferin ona

böceğimm sen iste ben sana fizandan getirtirim o kahveleri ama ama bak tutu bu fikri tutuşturuverirsin eline anlat bakalım diyeee:))

ayy ne yazacaktım yaaa unuttum yineeeeee yetişemiyorum valla hızımızaaa

napıyorsun ki sen akşamları bakıım :82:
yapmasın umutsuzluk tavan filan yaaa ... istersen bugün sen beni ara ; ben sana terapi yapayım ama söylediklerim bir kulağından girip öbüründen çıksın :KK37:
ciddiyim o gün ne konuştuğumuzu hiç hatırlamıyorum :44: çok saçmaladım mı :78:

ayyy yook o hemen çentik atsın çocuğaaa :63:

p.tesi uyku tutmadı uyuyamadım, dün akşamda arkadaşım geldi muğladan daha doğrusu bodrumdan
hani sana bahsetmiştim ya, işte o
daha dorusu 3-5 gün olmuş geleli, dün akşam onu görmeye gittim, eve gelip yatıp uyumam 12 yi buldu
dündende yorgunluk var zaten, bide işlerde çok yoğun, fenayım yaaa

yok hayatım ne saçmalaması , gayet de iyiydin :KK61: sadece kendini kastın o kadar :KK37:

Kızlar başınıza belamı arıyorsunuz yaaaa yalnızlık ne kadan güzel boşverin şu erkek denen mahlukları amaaannnnnn

dertsiz başınıza dert açacaksınız....

günaydııın :)) forumdaki söz,nişan vs başlıklarına bir bak pek çok süslenmiş tepsi görebilirsin canım.ama bana çok abartılı geliyor tepsiyi tüllerle süslemek.gümüş küçük bir tepsi içine şık bir örtü iğne oyası mesela çok hoş durur.zaten o an senin gözün pek bir şey görmüyor.ama dün okudum kadının birir düğün vs de içinizden ne geçiyorsa onu yapın, düğün 1 kez oluyor,eşyaları her zaman alabilirsiniz diye yazmış.sonradan içimizde kalmasın diye.hakkında hayırlısı olsun canım.her şey gönlünce olsun.

dun butun gun o topiklerde dolastim canim, zaten ordan ogrendim, bilmiyodum ki suslendigini? :26: bence de cogu cok abarti ve arabesk, ama yine de tepsi susleme olayi hosuma gitti. annem ve teyzemle konustuk, ikisi de rahatlatti beni, bi gunluk is, hallederiz diye :) boyle beyaz tuller, inciler ve minik beyaz guvercinler olabilir mesela, zarif ve abartisiz ama şık :KK69:

zaten bohca yapmadim bi sey yapmadim, oyle ayrintilara takilip ugrasmak falan istemedim ama bana o gunu hatirlatacak minik hosluklar istiyorum sadece, kucucuk detaylar, basit ama anlamli seyler. sadece ne yapacagimi bilmiyorum :KK1:

bu tepsi susleme olayini ondan sevdim mesela. ya da sevgilimle oturup nisan sekerleri yaptik, bizim icin anlami oldugundan jelibonlarla :)) fotolarini eklerim :) onun disinda, arkadaslarimiza mail atmak icin guzel bi davetiye dizayn etmek istiyoruz, bu hafta biter insallah. pasta desen keza, basit bi detay gibi gorunuyo ama hos olsun istiyorum. baska ne yapabilirim ki o gun icin kizlar, yaratici fikirlere acigim :))

ama kızlar bi de çok gülüorr, o öyle gülünce benim onun boğazını sıkasım geliorr, katil mi olayım yani :KK53:
jelibonumm, kim bakiyim o seni çağırsaannn :KK70:
böürtlen hoşgeldin cnm, kendini tanıtabilir misin?
harbiden varlığı bir dert yokluğu yara böcüğümm aynen katılıorummm :)
ceren54 ne yaşıorsun bilmiorum ama eminim evli olmasan sen de biizmle aynı durumda olurdun cnm :KK19:

miskacım ben yardımcı olmak isterdim ama şu zamana kadar hiç ilgilendiğim şeyler olmadı bunlar, ben de senin için bakiyim bi netten, hem alıştırma olur bana da hem de çekim gücü oluşur belli mi olur :KK53:

Son düzenleme:
miskaacım ayyy telaş mı sardı seni yaaa... olur herşey olur ; olduğu yere kadar... yakınların değil mi seninle o günü paylaşacak olan dert etme o yüzden :KK34: fotooğraf olayını da nişanda stüdya değil de yakınlardan bir gönüllü ile yapsanız daha samimi olur sanki... tamam şimdi çok hoş çok profesyonel çekimler oluyor ama yine de bana samimi gelmiyor... kuzenimin düğün fotoğraflarını fotoğrafçılıktan hoşlanan bir arkadaşı çekmişti o kada süper fotoğraflar olmuş ki ; film gibi... poz vermemişler zaten çocuk çekmiş her hallerini çok da güzel olmuş...

ben de hic sevmiyorum o studyo olayini, alabildigine dogal ve eglenceli fotolari seviyorum. o yuzden dugunumde alternatif fikirli, modern ve cilgin bi fotografciyla calismak istiyorum, insallah bulabilirim tabi :)) ama simdi nisan icin fotografci tutmak da istemiyorum, cok pahali oluyo cunku o konsept fotografcilar. kardesime vereyim diyorum benim canonu, ceksin de ceksin :)) benim derdim simdilik, o kadar hengamenin ortasinda foto cekcek zamani nerden bulucaz.. muhtemelen bulamiycaz.. pff..

Kızlaar selam!

İlk günler gerçekten müthiş yoğunluk oluyor, yazacak vaktim ve kafam kalmadı valla. Zaten bi şey de olmadı, doğru düzgün konuşamadık bile koşturmacada. Ben de çok cesaretsiz ve garip hissettiğimi fark ettim gene. Bu konuda böcük'e katılıyorum. Hatta böcüğün yazdıklarını okudum da şimdi, ben mi yazdım acaba dedim.

İnsan yaklaşmak isterken bir yandan da acayip şekilde kaçası geliyor neden, çünkü büyük bir belirsizlik var ve gereğinden fazla yaklaşmış olmak insanı korkutuyor sonuçlarına katlanmak kolay bir şey değil bazı insanlar için.

Ben de bugün söylediği bir cümleyi acaba biri mi var hayatında şeklinde yorumladım ki konu çok alakasızdı buraya yazsam korkuyorum bire bir yazmaktan ama gerçekten nereye çeksen oraya gidiyor her şey iğrenç bir şekilde.

Bazen erkeklerin bizi oyum oyum oynattıklarını düşünmeden edemiyorum. Sanki bu karmaşık düşüncelerimizin farkında oldukları halde bir şey yapmıyorlar gibi geliyor.

Yarın gene çok yoğun bir gün olacak, derse girmek haricinde yaptığımız işler boyumuzu aşacak, o yüzden gene karşılaşabileceğimizi sanmıyorum.

Kendime kasım sonuna kadar zaman verdim, bu iş olmazsa da bir sevgili bulmaya kararlıyım kızlar, yalnızlık istemiyorum naparım bilmiyorum bu konuda hiçbir fikrim yok ama bulucam yani. Ehehe. :KK9:

Kafayı yedim sanırım yaa. :KK50:

Herkese bol şans, öpüyorum herkesiiii...
canımmm giremiyosun zaten okullar açıldı açılalı akşamları yorgunmu oluyosun?? gel öslüyos amaaaaa..
öle umudunu kaybetme emi içinden geçen ne varsa erteleme en azından netlik kazanır kasıma kadar bekle bakimmmmm :KK70:

günaydınnnn canlar ballarrrrrrrrrrrr

ayyy bugün hava cok güzel dün kendime cici bir bluz aldım onu giydim bugün oldum hahah görün bakın ne haldeyimmm lsun yinede gayet iyi hissediyorum herşeye bi başka gözle bakıyorum evet mutsuzluklarım var hayatımda olumsuz yönde ileryen bir çok konu var ama hayat bu herşeyin üstesinden gelebilir insan yeterki istesin ve kendine inancı olsun ne diyoruzzz birgün herşey cok güzel olacak

şu kankamın kafasının bozuk oldugunu ve kaç gündür gergin dolaştıgını söylemiştim. Bide üç arkadaş oturup konuşmamızdan ve onun bşize kızıp triplere girmesinden işte gece msj yazmış "kusura bakam seilla buaralr cok gerginim ve herşeye kafa takıyorum üzdüm seni özürdilerim ii geceler "cvp vermedim sabah karşılaştık izin aldım gidiyorum yokum 3 gün dedi bende cok üstüne geldim galiba dedim sende kusuruma bakma dedim ama iyi değilsin sen bu aralar bi problemmi var dedim evet dedi sıkkım bu aralar e anlat dedim ben herşeyi anlatıyorum sana tamam konuşalım bi ara dedi olur dedim bi akşam cıkarız konusuruz tamam derken ama ikimiz dedi biz konuşucaz tamam dedim ikimiz konuşuruz öle gitti bi sorunu var ama hadi hayırlısıı

mükemmel bir gün geçirmeniz dileğimleeeeee
günaydin canımmmm bu kankilerin senle bi dertleri var ama du bakimmmm :44:

canım benim fikrim sabit hemde tecrübeyle bunlar kendileri kötü hissettilermi peşimize düşüyolar sonra biraz iyi hissedip su yüzüne çıktılarmı yine aynı tas aynı hamam ama yinede yaşadıklarını en iyi sen bilirsin ve yine bu konuda en iyi kararı verebilecek olanda sensin her yönlü düşünerek karar ver buna
seillacım bazen inan tek başıma düşünemiyorum ama bi yüz versem başa döncek peşime düşcek biliyorum ve bunu istemiyorum.. tilki ve kürkçü dükkanı olayı istemiyorum..

gunaydin bebukler, vanilyali dondurmalar :KK71:

ay kizlar sadece 9 gun kaldi :18: bi hayli heyecanliyim galiba ben, zaman daraldikca "kesin bi seyler eksik kaldi" dusuncesi sariyo her yanimi ve ben buna engel olamiyorum. sebebi muhtemelen, her seyin ankarada ilerliyo olmasi ve benim bi turlu kendimi olaya hakim hissedememem. (ayy su oglaklarin her halta hakim olabilme takintisi, cok zorluyosun beni bazen!)

pasta mesela, babam oyle bi sey yaptircak kafasina gore, bana da surpriz olcak dusunsenize... telde biraz tarif ettim ne istedigimi ama babam onu teli kapattigimiz an unutmustur, eminim. neyse, annecim el atti gerci duruma, ben bakiniyim biraz da dedi. (annem babam ayri oldugu icin, hazirlik isleri ekstra zorlasiyo)

ya da soz tepsisi.. ben bilmiyodum oyle yuzuklerin kondugu tepsinin suslendigin :KK53: cahil bi insanim bu konularda.. neyse, dun annemle konustuk bunu, tamam ben hallederim dedi. evet annem zevkli kadindir ama, insan istiyo ki bu hazirliklar sirasinda ben de orda olsaydim.. secebilseydim, kosturabilseydim... ne biliyim ya.. belki de sacma seylere takiliyorum, baskasi anlatsa totomla gulerim, insanin basina gelince farkli oluyomus.

hala ayakkabim yok, hala kuafor bulamadim, hala fotograf olayini ne yapcaz bilmiyorum. studyoya gidip foto cektirmek istemiyorum, bende bi profesyonel makina var, onu kardesime vereyim, o ceksin diyorum ama, ayni gun hem tanisma, hem isteme, hem soz, hem nisan olunca; araya da kuafor muafor sıkışınca, foto cekmek icin soyle guzel bi mekana gitmeye vakit kalir mi bilmiyorum.

ozeti: ne yapacagimi hic bilmiyorum... :KK59:

hepinizi opuyorum, supper bi gun olsun!!
ayyy miskammm sen anlatırken ben heycanlandım canım yaaaa saç yaptırıp seni beklices taa topikte 1 ekimde :KK66:
canım bi fikir olsun tepsilerin modası geçti böle yüzük için tüylü dantelli yastıklar var bizim donlar gibi :KK60: sende öle bişe bak :90:

günaydın herkese..
günaydınn seillacımm :KK71: ben de aşık olmak istiorum tatlımm yaa, biri beni çok sevsin istiorumm ama nerdeeee :KK53:
ceku aramıor cnm, üzülüorum ama yapıcak bişey yok :KK5:
canım yaaa kıyamam sanaaa :KK70: o aramıyosa sende arama ama sana vakit kaybettirmesin canım

günaydın kızlar :79:

yengeçcim ; umarım aramamışsındır... hatta cevap da yazmamışsındır... bu böyle olmayacak çünkü... herkes hayatta yaptıklarının karşılığını almalı diye düşünüyorum ; seni üzdüyse o da üzülmeli... bu onunla ilgili bir durum ; lütfen onun için üzülmeyi bırak... yanlış adımlar atacaksın diye korkuyorum senin için...
yok böcüküm ne aradım ne cevap yazdım Allah onunda yolunu açık etsin toparlasın kendini bana çok kötülük etsede gene de merhametimden güzel şeyler diliyorum onun için...ben eski ben olsam 1 ay önceki ben yanlış adımlar çok rahat atardım :26: ama çok şükür iyiyimmm

ahaaa biri bana aşkını açıklamak üzere ama ben onu istemiordumm, biri bu adamı susturssuuunnn :KK30:
oooooyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :21:

sen nasıl istersen de canım.o nasıl yapıyorsa öyle yapsın da önemli olan sensin.bu adamdan bir yol olmaz.sen de bir gün tamamen vazgeçeceksin,önünde takla atsa dönüp bakmayacaksın da henüz o kıvama sen de gelmemişsin demekki bu kadar önemsediğine göre.boşver gitsin,yeni maçlara hazırlanalım :)
yaa önemsemekte değilde ne bilim bunun adı ne?? bazen kendimi iyi hissediyorum bazen kötü ona dönmek gibi bi niyetimde yok ama durumu kötü toparlasın istiyorum ama yardım istemesin benden yada bi başkasından..

katinam jelibonum slmlar :)
seillacımm, böcüğümmm zaten ben bundan şüpheleniordum da açıkça sölemiş oldu.. tatlım ist.da yaşasa bi ihtimal olabilirdi az da olsa küçücük de olsa :)
ama ankarada yaşıycak artık ve benim ist.da bi yerde yaşamam çok zor tatlım, çok aşık olmalıyım ki başka şehre gideyim.. annemden dolayı şehir deişikliği istemiorum, dediğim gibi bunu anca aşık olursam yapabilirim.. neyse biz polyannacılığa devam edelim, prenslerimiz geliceeekkk :nazar:
canım benimde şehir takıntım var Allah gönlümüze göre versin seninle aynı düşüncedeyim...

o telefonu kapatacaksı hemen başka ne yapacaksınnnnnnnnn
:KK30::KK30:

Kızlar başınıza belamı arıyorsunuz yaaaa yalnızlık ne kadan güzel boşverin şu erkek denen mahlukları amaaannnnnn

dertsiz başınıza dert açacaksınız....
hatuna bak ununu elemiş eleğini asmış dertsiz başa ders diyo :KK15:

kızlar çok yoğunum ancak öğlen tatiline yakın bi zamanda yazabiliyorum hepinizi çoook öpüyorum umut dolu bi gün bi hafta bi ay bi yıl bi ömür diliyorum...

ama kızlar bi de çok gülüorr, o öyle gülünce benim onun boğazını sıkasım geliorr, katil mi olayım yani :KK53:
jelibonumm, kim bakiyim o seni çağırsaannn :KK70:
böürtlen hoşgeldin cnm, kendini tanıtabilir misin?
harbiden varlığı bir dert yokluğu yara böcüğümm aynen katılıorummm :)
ceren54 ne yaşıorsun bilmiorum ama eminim evli olmasan sen de biizmle aynı durumda olurdun cnm :KK19:

gülmekten kime zarar gelmiş çileğimm, suradını asıp otursa kesin darağacında falan sallandırırdın heralde:KK60::KK60::KK60:
yok yok anladığın gibi değil, bu bir kız arkadaşım, bodruma evlendi 1 yıl önce
senide alayım yanıma, beni ziyarete gel ben sana bikaç tane buldum diyor kafamda:86::86:

miskacım ben yardımcı olmak isterdim ama şu zamana kadar hiç ilgilendiğim şeyler olmadı bunlar, ben de senin için bakiyim bi netten, hem alıştırma olur bana da hem de çekim gücü oluşur belli mi olur :KK53:

heheh cok tesekkur ederim cilegim, hem super fikir bebek, ben de bu yola kendimce gelinlik bilmem ne bakarak baslamistim, hatirlarsan anlatmistim :KK1: sevgilim bile yoktu :)) ise yariyo yani :))

ceren hakkinda soylediklerine de tamamen katliyorum :) ama merak ettim ceren, seni cok uzen bi sey yoktur umarim???

ayy yengeec cok guldurdun beni :))) ya evet yastiklari gordum de pek sevemedim, yine tepsi candir :)) umarm her birimiz icin boyle heyecanli kosturmalar olur topigimizde, hepinizi cook seviyorum ve mutlulugunuzu gormek icin can atiyorum ballarim peteklerim :KK69::KK71:

ayy kızlar yaaa komik bişi oldu ; kasımda ingilterede fuar var ona katılıcaz patronumla... vize işlemleri için istanbula gitmem gerekiyormuş patronuma söyledim... haftaya da ist.da fuar va ona gideriz o zaman hallederiz dedi... sonra da sordu kalmak istermisin ingilterde fazla dedi... yok dedim kimse yok gerek yok tek başıma dedim... sever o erkek arkadaşın da gelsin demeyi ; dalga geçmeyi... neyse sordu va mı senin erkek arkadaşın diye... ben de yine dalga geçicek sandım yok dedim... ciddi soruyorum dedi... yok dedim... dedi ki bu ingiltere fuarını organize eden kurumda bir çocuk varmış çok iyiymiş onunla tanıştırmak istiyorum seni dedi... güleyim mi ne tepki vereyim anlamadım... çok iyi biri ; bençok yakıştırdım dedi... " yazık olmasın çocuğa " dedim... genelde patronum benim biraz cadı olduğumu düşünüyor da... yok yazık olmaz dedi ; ii peki dedim ne diyeyim :KK53:

az önce de o kurumdan biri aradı ; fuar katılımı ile ilgili ki normalde işlemlerle muhasebede bir arkadaş ilgileniyor... beni niye aradılar bilemiyorum... çocuk da pek bir kibardı acaba diyorum bu o mu; kesin patronumun işi :26:

X