"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Bilmiyorumki ama sonuçta halası-kızkardeşi falan istanbulda oturuyor onların adresını verebilir.Olabilir yada acaba polıs vs gibi durumlarda izin söz konusumu ? Muhafazacı.
Eylülcüm ben ne istediğimi biliyorum bilmeyen kendısı benıde dengesız yaptı...Ona kalsa arkadaşlarımla kalamam,bara gidemem,dışarda erkekli-kızlı o yokken oturamam neyse gıdınce öğrencem..

eylüüül bi gün sen de koyarsın gelinlikli fotolarını İnşallah Face'e eylüüül. Niye ki o arkadaşın çok mu çirkindi, evlendiğine niye şaşırdın ayyy?

Polis veya muhafazacı olunca durum değişebilir canım, nöbeti olan memuriyetlerde özellikle, şehir dışına çıkmak izin kapsamının dışında sayılabiliyor. Yanına gelip gelemeyeceğini mi sordun ona?

Kıskanması doğal ama düşünsene sen aradığında da aynı şey olsaydı sen de aynı tepkiyi belki daha fazlasını verebilirdin değil mi?

doğru aslında kıskanabilirdim hatta daha fazla tepkıyı verebilirdim tutupta yemeğe gidiyoruz dediğinde bile kafamda kuruyorumda öteki türlü kesin sorun çıkarırdım.
Muhafazacı oda ve nöbeti olan memuriyet sistemi ile çalışıyor sanırım buyüzden.

Evet canım o yüzdendir. Sen anlayışlı davrandıkça sanki bu olay çözülecek gibi geliyor bana, hayırlısı olsun...

Ayy rapunzelim, tarzanli-jane`li avatarina bayildim donun direkt olarak tarzanin adini bagirmasi da dikkatini dagitmasin "malum olay" sirasinda :)) (bu kismi bocuge ithaf edilmistir)

yasemen hosgeldin aramiza, herkesin hikayesini bikmadan, usanmadan ve dikkatle okumus olman sabir gostergesi, bizi tanimaya calistigin icin tesekkur ederiz insallah yakin zamanda biz de seni daha iyi taniriz ve yardimci olabiliriz, burdaki herkes her sartta birbirine yardimci ve destek :)

ayy kizlar cikmam lazim, gelince kalanlara da yazicam, eylulu`ume en cok da
:)

çok sevindim cnm yaa..

inş güzel geçer buluşmanız..

Evet misss gördüğün üzre aynen gerçek haytta olduğu gibi, Tarzan mağrur, haykırmaklı ve dikkatini çekerim sırtı Ceyn'e dönük, huysuz mu huysuz, kaba mı kaba bir biçimde duruyor. Canım Ceyn ise merhametli, şefkatli, sabırlı ve sevgi dolu bi biçimde hemen ardında onu bekliyor.

günaydın kuzucuklarrrr :) herkese güzel sözleri için çok tşk ediorum ve sizleri kocamaaaannn öpüorummm
ayy kızlar ben çok heyecanlıyım, karnıma ağrılar girior sabahtan beri, yaa işi çıkarsa gene iptal olursa die bi yandan korkarken bi yandan da yok işi çıkmıycak onu görücem die heyecan yapıorummm, biri beni sakinleştirsinn
yaa bu yüzden yazdıklarınızı da tam okumadığımdan yorum yapamadımm, lütfen bugün beni mazur görün, aklım yerinde deilll :86:
ama rapuşun avatarı gözümden kaçmadı, pardon janeee hahaaahaaaa

Son düzenleme:

ahahahhaha Canim Ceyn yaa :)) kiyamammm insallah evlenince degisir de, en azindan bas basayken, nazik, romantik bi adam olur, belki her tarzan kafali erkek gibi, toplum icinde kaba saba olmayi daha erkeksi buluyodur?

gunaydin bebekim :) bu aksam icin ben de cok heyecanliyim senin adina, insallah isi falan cikmaz da bulusma iptal olmaz, coook guzel haberlerle gelirsin sen de yarin bize

günaydin çilekçimm korkma sakın :))) heycan yap ama korkma onunla buluştuğun anın hayalini kur olumsuz düşünme akşamda güzel şeyler anlat bizeeeeeeeeee
günaydin kızlar hepinizeee hade elişlerinizi alın çeyiz yapıp muhabbet edelim

günaydınn tatlımm, evet gelicek ve güzel şeyler olucak, öyle düşünüorum haklısın tatlımmm inşallah harika şeyler anlatıcam sizeeee :)
cnm bu arada ben bazen bursaya geliorum, ileride bi gün kısmet olursa tanışırız :)

eylulum gunaydin :) kuzucuk, emek olmadan yemek olmuyo ne yazik ki :)aday seviyesinde tut, uzerine sayfalarca konusalim, taktik gelistirelim falan gibi degil de, direkt olaya dalabilecegin bi aday bulmaliyiz :) bunun icin de iki yol vardi, ilki olan internet uzerinden tanismaya sicak bakmadigini biliyorum; ikincisi de arkadas ortami. seni anlayabilecegini dusundugun arkadaslarina, etraflarinda uygun biri olursa tanistirmalarini istedigini citlatabilirsin, ya da cok yakininsa direkt soyleyebilrsin. daha once yaptim, olmadi diyosan da yilma, bi daha soyle. benim bi arkadasim boyle saga sola haber yaya yaya evlendi valla :)) cunku birinin olmazsa digerinin etrafinda elbette vardir uygun biri. didikle bakiyim azcik, milletin facebook hesabini takip edicene kendin icin cabalamaya basla. hadi yavru kus, yaparsinnn yapabilirsiinnnn

bu arada herkese gunaydin, kagit helvalarimm, tas bebeklerimm

yengec gunaydin, sekerim kimsenin elisi yapmaktan anladigini sanmiyorum burda, bi kisi bile "aaa, oyle deme miskaa, ben super dantel islerim!" falan derse kuutt diye bayilirim suraya saskinliktan kokos kuzular

çilekim çok isterim canım inşallah tanışır görüşürüz ileride haberim olsa yeter :))

canım cevher yatıyodur belki içimizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…