"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

guuunaaaydiin melekler, citir cerezler

oyle cok guldum ki sayfalari okurken; mizah anlayisi boyle uyumlu hatunlarin ayni topikte bulusmasina da hastayim ayrica :) valla, ben simdiye kadar bi kac topikte takilmaya calistim ama hep baydilar beni ne yalan soyleyim, cok sig muhabbetler ve hakkaten dar kafali kadinlar dolu burda, o yuzden bu topige bayiliyorum :)

hangi birinize yazayim, nerden baslayim bilemedim, super seyler okudum cunku. cilegimden baslayim, hayatim seni boyle civil civil ve kalbi pit pit gormek ne guzel yaa ask hepimizin istedigi / aradigi sey, umarim bu sersem tayli hatasini anlamistir da oyle almistir gonlunu, nasil konusmaya basladiginizi cok merak ediyorumm.

rapunzelim, ben kacirmisim senin persembe gorusme olayini disarda mi buluscaksiniz, nolucak, olay nedir? acil aydinlanmam laziimmmm! don olayina ise bi teklifle geliyorum, tarzan`in oooOOOooooOOOO nidalari yerine, seilla`nin sesinden "tarzan nereyessuuunnnnn" melodisi yukleyelim, butona basinca o calsin sivrisinek-kovar mantigiyla, tarzan-ceker olur belki?

gamzenk aferin sana!! bak bak nereye kadar diye isyan bayragini cekmistim ben de tam :)) ciller konusunda da kesinlikle kizlara katiliyorum :) hem cilleri kapatirsan, kendine guvensiz bi imaj cizebilirsin; kendinle, eksiklerinle ya da begenemediklerinle, her seyinle barisik oldugunu gormeli :)

eylulcaaannn senin de artik yavas yavas harekete gecmen lazim bebek, nerdeyse herkesin en azindan bi adayi var, senin de bi tane olsa, uzerine gideriz konunun. boyle hicbi sey yapmadan beklemek isimizi biraz yokusa surebilir, adaylar bulmaliyiiizzz!

seilla bebegim, erkek kitligindan degildir o, erkeklerin kitligindandir! kit kafalar, cogu dansi, hele de latin dansini fazla feminen bulduklari icin uzak duruyolar. tangoda bile hep kadin sayisi erkegin iki kati oluyo ne hikmettir. ayrica tangoya baslamak icin cift olman gerekmiyo ki, benim gittigim yerde nerdeyse herkes tek gelmisti, orda buluyodun bi partner nasilsa :)

bana gelinceee... cok ozlemisim, cok cok coookkk :) kavusmalarin guzelligi icin cekilir gercekten su hasret kapida 25 dk sarilmanin tadi, ozlem cekmenin butun acisini siliveriyo bi anda :) boyle guzel bi ask icin hepinize dua ediyorum, bi de ekliyorum, Allah`im birbirlerinde uzak dusurme...

kizlar dun aksam dogum kontrol hapinin ilkini aldim. size soylemis miydim hatirlamiyorum, adet duzensizligim ve PCOS tanisiyla doktor, dogum kontrol hapi verdi gecen ay. bu ayki adetimle birlikte almaya basladim. yan etkilerinden cok korkuyorum (( ama yan etki yapsa bile en az 3 ay kullanmam lazim. yan etki yapmazsa bebek sahibi olmak isteyene kadar kullan, 3-4 yil bile olsa kullan dedi. tuylenmede azalma, daha az kan kaybi ve buna bagli olarak demir eksikligini onleme, sivilcelere iyi gelme, yumurtlamayi duzenleme ve istedigin an anne olabilme sansini artirma, rahimagzi kanserini onleme gibi pek cok iyi ozelligi varmis aslinda. ama sik gorulen yan etkileri arasinda, mide agrisi-mide bulantisi-migrene cevirebilen siddetli bas agrisi-kesilemeyen kanamalar-ara kanamalar-goguslerde sislik,buyume ve hassasiyet-duygusal gelgitler ve aglama nobetleri falan var tirsiyorum

kızlar günaydın.Dün eğitimde oldugumdan ve eğitimden sonra direkt arkadaşıma geçtiğimden dolayı giremedim.Ne var ne yok okuma fırsatımda şuanda yok.Öğlende okumayı planlıyorum umarım herkes için güzel şeyler oluyordur.

günaydın herkese... çok eğlendim yaa sabah sabah sayenizde :)
az sonra bir toplantıya gireceğim ; öğleden sonra da ingiliz müşterilerim gelecek uğrayamam sanırım...

çileğim yaaa çok güzel bir haber ; umarım sonu da güzel olur... yarın görüşceksiniz demek ; nerde nasıl detay konuştunuz mu yoksa tekrar aramasını mı bekleyeceksin?

ayy kime ne yazacağımı unuttum... rapuşum ayy senin bu halin çok tatlı yaaa... hep böle olsun bundan sonra

seilla kuzum yaa ; dans kursu olayı da süpermiş... ayy ben olsa bunalıma geçiş yapardım hemen ; bir dans kursu bile mi çok bana diye... ayy yok yaa şu koca kalpli gözlüklerden almam şart oldu ; pembe görmem lazım biraz dünyayı... Eylülcüm ; msj alındı merak etme isyan yok...

bu sabaha gelirsek tabiii ki hiçbirşey olmadı uzaktan gözlüklerini taktığını görünce hiç bakmadım bile... şapşal şey nolcak

diğer herkese güzel bir gün diliyorum

aa bocugum, sana yazmayi unuttum.
nasil olmus o oyle yaa ( kiyamadim uzulmene, insan bi de baskalarinin mutlulugunu kiskaniyomus gibi oldugu icin kotu hissediyo kendini. ben de o anlattigim unv.deki sevgilim, benden sonra bi kac kizla dusup kalktiktan sonra, bi kizla cikmaya baslamisti, bir yildan fazla ciktilar ve (dedigi dogruysa) evlenmek uzereyken ayrildilar. o zamanlar da surekli beni msjla bilmem neyle rahatsiz edip, hayatindan haberdar olmama sebep oluyodu. daha sonradan anlattiklarinin fos oldugunu ve beni kiskandrmak icin abarttigini anladim ama, o zamanlar inaniyodum ve inanilmaz kotu hissediyodum. o hayatini kurdu, biriyle mutlu bi iliskisi var, ben neden hala boyleyim, neden tutunamiyorum, biriyle tanismanin otesine gecemiyorum, hayatimi yoluna sokamiyorum diye cok aglamistim o zamanlar.

ama ask seni oyle bi vurcak kiii gozun kimsenin mutlulugunu gormeyecek :) inaniyorum ben buna.

kızlar başkasının mutluluğunu kıskanmıyoruz aslında sadece bız neden mutlu olamıyoruz dıye düşünüyoruz ve mutsuzluğa itiyoruz kendımızı olumlu düşünce nerde kaldı?

Kızlar ben aptal gibiyim.Pazar gidicem ve konuşcaz bılmıyorum ne olacak ne yapıcaz fakat yenı bır adayım da ortaya çıktı gibi birşey benımkısını çok sevıyorum ama ne düşündüğünü artık öğrenmem gerekiyor eğer öğrenmezsem mutlu olamayacakmışım gibi geliyor .olmasa bıle rahatlayacağım önüme bakabileceğim en azından.

böcekim yaaa sende ufaktan ufaktan deoresyon eğilimleri görüyorum nne bunlıma artık gözlük mü alırsın senin gözlüklü tosabanın önünemi atlarsın bilemem ama olumlu bakıyoruz unutma bak bana mutluyum bilem salsada bilie şeleştirme yapacaklarmş çift olcam yaaaa varmı ötesi dans için bilem olsa partnerim olcaka yıh yıh yıhh cok mutluyum cok mutluyum

evet miskacım ya ben onu bilyodum dün öğrendim çünkü gecen sene baktığım kurslarda tango için çift şartımız var demişlerdi ama burda kendileri eşliyomuş zaten hocanın önerisi şu oldu salsayla başla temel haraketleri öğrenmen daha kolay olur sonra tangoyada devam edersin dedi zaten egzersi saati olacakmış bütün sınıflar karma halde temel sınma hareketşeri falan orda karar verirsin dedi benim dansım bu diyeee işte bi heyecandır sardı beni aktiviteleride cok en azından sabıt bi mekenım olur dersaneyede gidecem yaaa
offf cok çalışmamam lazımmmm cokkkkkkkkkkk
canım ya demiştim doğum kontrol hapına başlıcam diye sağlık bu kullanman gerekliyse kullan saati saatine yan etkilerini de düşünme çok zorlayıcı olacagını sanmıyorum evli arkadaslarımdan kullananlar vardı pek bi şikayet edenini görmedim umerım sendede olmaz ama faydalı özellikleride iyiymiş bak iyi gelir umarım sanada dualarınada içtenlikle aminnn diyorummm

günaydin miskacım topikle ilgili fikirlerine katılıyorum.. benim 2-3 sene önce devamlı bulunduğum bi topik vardı gebelik konusunda bi bekar bendim orda ki herkes hamişti bi arkadaşım sebebiyle dalmıştım içlerine hepsi doğurdu çocukalrı 2 yaşını bitirdi topikten koptuk ama dışarda görüşmelerimiz devam ediyor..
sonra ben benim ki yüzünden hayattan koptuğum için burdanda koptum ayrılık döneminde hiç bişey iyi gelmediği için kapatmıştım kendimi burayada gelmedim sonra iyi olmaya karar verdiğim anda bu topikle tanıştım aynı samimiyet burdada buldum inşallah böyle devam eder
iyi dileklerin aşk dileklerin inşallah hepimizi bulur senden sonra..
kuzenim bekar kist var doğum kontrol hapı kullanıyo çok ağrılı adet olurdu o hap kullandığından beri o kadar sancısı olmuyo bi arkadaşımın doğumdan sonra başladı korunmak maksatlı ilk başladığı gun her ay müthiş mide ağrısı oluyo onunda 10 gun sürerdi adeti ve kısaldı üstelik süper bi cildi oldu..

günaydin canımm

günaydin böcükümm.. seninde günün güzel geçsin

benide faceden takma isimli üzgün palyaço profil resimli biri eklemiş benimkinin memleketinden okulundan daha önce reddetmiştim şimdi gene ekledi acaba bu insan benimkimi bilemedim :44:

benide faceden takma isimli üzgün palyaço profil resimli biri eklemiş benimkinin memleketinden okulundan daha önce reddetmiştim şimdi gene ekledi acaba bu insan benimkimi bilemedim :44:

ay aman aman, kabul etme bence, aklinca baska biri gibi seninle konusmayi planliyo olabilir. ugrasma derim.

yaaa keske ayni sehirde olabilseydi, beraber giderdik :)sen dansa meraklisin, eylul fotografa, rapunzel edebiyata, benim icin dort dortluk arkadas grubu :)) hepimizin ayri sehirlere dagilmis olmasi ne kotu tesaduf

insallah hap bana da iyi gelir, o zaman evlendikten sonra da korunmak amacli kullanmaya devam ederim insallah. doktorumun dedigine gore, o zaman planladigin zamanda hamile kalabilmek daha kolay olabilirmis, eger baska bir saglik problemi falan yoksa tabi.

ben de bu topigin hiic dagilmamasini, sadece ceyizli-kocali-askli-bebekli yeni bi topige tasinmasini / donusmesini istiyorum :))

umarim bana da iyi gelir canim ya, benim de cok agrim oluyo, ona da iyi geliyomus, duymustum daha once de. istahini acacak dedi doktor, surekli tetikte ol, ilk 2-3 ay diyetteymissin gibi dusun, olculu ye demisti. zaten diyette oldugum icin sorun yok :))

miskacım, böcüğüm, yengeçcim çok tşk ederim kızlarr
gelelim olaya :)
geçen hafta salı günü ben ona son bi msg yazmak istedim.. bu arada geceleri çok geç saatlerde tlfnum 2 kez aranmıştı, o olabilir mi die de aklıma gelmedi deil, bu da bana biraz cesaret verdi bu arada onunla konuştuktan sonra gizli numaradan arayan kalmadı...
neyse bana cvp olarak şöyle yazmış "ben hiçbir zaman senin yalan söylediğini düşünmedim, ama olaylar üstüme üstüme geldi, herkes bi yandan arıor, kendimi çok kötü hissettim, böyle şeylere alışık deilim, bizim ilişkimiz devam ederse bu insanlar hep müdahale edicek gibi gelior, kimsenin karışmasını istemem ben ilişkime, bu yüzden ben senden vazgeçtim" dedi.. ben de ona beni tanımadığını, tanımış olup vazgeçse kırılmayacağımı ama bi insanı tanımadan karar vermenin çok yanlış olduğunu, benim onu arkadaşına göre değerlendirmediğimi gibi onun da beni başkalarına göre değerlendirmemesi gerektiğini ve biz istersek kimsenin müdahale edemeyeceğini, görüşmek istediğimi ve o kötü olayı bi daha asla konuşmak istemediğimi yazdım.. bana tmm olur dedi :) sonra tlf numarasını filan istedim silmiştim verdi, facebooktan ekledim.. öyle bi kaç gün geçti.. cuma günü facebooktan konuştuk, artık ilk tanıdığım kişiye dönmüştü, çok normal konuşuordu ama işte haftasonu aramayınca ben gene bunalıma girdim.. dün işte bana gene kızdın sen filan dedi yok dedim, akşama arıycam seni dedi tmm dedim :)
akşam da çok güzel konuştuk, o konuyu açmayı bırakın o konuya dahil olan insanların adını bile anmamaya özen göstererk konuştum.. bana çok yoğun olduğunu bi yandan yüksek lisans bi yandan spor bi yandan da işte ud kursu ile uğraştığını o yüzden arayamadığını söyledi.. zaten işten de akşam 7-8de çıkıormuş.. sonra ben ona peki biz nasıl görüşücez diyince akşamları görüşürüz dedi, işte perşembe uygunsa görüşelim dedi, tmm dedim, beni evden alıcak, çıkıcaz o gün ve inşallah herşey normale dönücek :)

tanımıyorsan yükleme canım boşver; senin hikayen biraz karışık olduğu için uzak dursan sanki daha iyi olur belki arkadaşı filandır...

evt canım yaaa şöyle çeyizli alyanslı bu akşam istemeye gelcekli ne giycezli evli mutlu çocuklu topiklerimiz ossun inşallahhhhh
canım o iştah açma konusuda bünyeden bünyeye değişiyomuş sen zaten diyetteysen sorun yok dimektir

en dogru karar canim, kesip atmadan silinip gitmiyolar hayatimizdan.
evt canım aynen ben o kadar bunalım bi insanım ki yapamam diyodum onsuz nefes alamam sonra bi kitap okudum kendi kendime destek verdim önce yaşadıkalrımı kabullendim yaşamam gerkiyomuş yaşadım dedim..ondan nefret ettiğimde bile aklımdaydı hoş hala daha aklımda ama ne hissettiğimi hissetmiyorum nefret edip kalbimi yormuyorum ama bu duygumu yendim bana yaptıklarını kendi içimde affettim sonra kendimden özür diledim bunları bana yaşattığım için ve gerçekten kendimi iyi hissetmeye başladım beyinde bitircen diyenlere kızardım ben oysa ki şimdi diyorum ki sevilmeye layık insanlarınız doğru yer doğru zaman doğru insan hakettiğimiz sevgi bizi bulacak inanıyorum

canım üçüncü şahıslar hiç bi zaman olmasın hayatınızda onlar yüzünden bozulan ilişkilere üzülüyorum çok..güzel bi adım ve gelişme bu ikiniz içinde,umarım mutlu olursun yarın bize anlatcak güzel şeylerin olur

tanımıyorsan yükleme canım boşver; senin hikayen biraz karışık olduğu için uzak dursan sanki daha iyi olur belki arkadaşı filandır...
evet böcüküm karışık maalesef tanımıyorum o kişiyide arkadaş listesinde benimkide mevcut ondan ötürü eklemesem daha makbul zaten ne adı belli ne resmi belkide kendidir :44: uzak durmakta fayda var..
kızlar iştesiniz demi şuan??

ayy hadi bakalım baya da aktifmiş akadaş yalnız... yalnız çocuğun bu konuda net olması güzel , zaten düşünceler açık açık söylenmedikçe arap saçına dönüyor olay... yarın çok güzel bir akşam olsun tatlım inşallah

ayy miskacım ben de sana yazmayı unutmuşum yaaa nasıl güzeldir o kavuşma anları dediğin gibi tüm o hasrete değer yaaa... ne kadar kalacak eniştemiz ?
güzel dileğin için de teşekkür ederim... :)

ben işteyim... toplantıdan kaçtım valla ; bana ihtiyacınız yok demi diyerek çünkü muhabbete döndü...
onlarla muhabbet yerine sizi tercih ettim

yaa bir gitse bunlar iyi olacak... öğleden sonraki müşteriler için showroomu hazırlamam lazım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…