"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Yok canım niye pişman olasın ki durumu normalize etmek için silmemek de iyi fikir tabi. Zaten ortada bi şey yok sanki aşk mı ilan ettin adama! Ben hani gözüm görmesin seni be adam dersen diye demiştim:)) Silme tabi o zaman.

Peşinden koşturacak biri olup olmadığımızı hemen ilk mesajda yada ilk harekette mi anladıklarını sanıyo bunlar yaa. Gay muhabbeti de güzel, beğenmedi demek ki gay:)) Her şey olabilir yalnız insanlık namına bir selam demesi lazım çok kabalar yahu noldu nunlara böyle okuyanlar daha da kaba. Kendileriyle iletişşime geçen her kızın kendilerinden beklentiye girdikğini sanmaları da ayrı bi olay zaten. Sorsan sosyal biriyim filan der şimdi bu adam.

Neyse önündeki maçlara bak, şu şarkıyla ilgili yorum yapabildin mi diğerine?

yok ya demiştim bi cacık olmaz ondan diye ortalarda yok hasbam gelmiyo güya başlıcaktı öff onuda istemiyorum ki zaten ben adaysız kaldım yinee

Selam Goldens!

Bugün toplantıdaydık, okula 13 öğretmen gelmiş, hepsiyle tanıştık biri sürekli bana bakıyordu uzaktan, geldi tanıştık sonra yanıma oturdu, bir de başka okullardan tanıdığım iki arkadaşım gelmiş, toplantı boyunca sohbet ettik çok güldük. Neyse benimki fitil tabi. Bu yan tarafta kaldı, ne geldi ne bi şey. Yanıma oturan bekar ve hoşsohbet bi şey neyse ben fazla sinir olmasın dedim Tarzan, bi saat filan sonra bi şeyi bahane edip başka arkadaşların yanına geçtim, sonra çıkışta yemeğe gidelim isteyenler gelsin dendi herkes geldi hemen hemen, tabi Tarzan da. Yemekte hemen karşıma oturdu ama hiç konuşmadı kızlar yaa. Yüzüme bile bakmadı. Bir iki soru sordum kısa cevaplar verdi, yanımızda yöremizdekilerle konuştuk ikimiz de ayrı ayrı ama karşılıklı oturuyoruz manzara bu yani. Sonra kalkarken uzun uzun baktı kapıdan çıkarken beni bekledi beraber çıktık konuşma yok gene. Girerken de beni kapıdan o sokmuştu. Allahım yaa. Çıkışta arabalara binilirken gruplar ayakta konuşuyor gülüşüyoruz filan, bu beni gene süzdü "şahane şahane" dedi, yanındaki hocalardan biri de buna katıldı ve bunun o an canı mı sıkıldı noldu anlamadım, suratı değişti. Ben teşk ettim geçtim arabalara binildi bi kısım okula geri geldik ordan evlere gidilicekti, baktım bu da gelmiş. Halbuki gelmesi gerekmiyor basıp eve veya nereyeyse gidecek işte. Neyse benim yeni arkadaşlar geldiler beraber gidelim dediler orda kaynatmaya başladık çok güleriz biz onlarla erkek arkadaşlarım ve evliler gerçekten çok iyilerdir, ama benimki henüz nedir kimler bilmiyor tam, surat asılıyor bizi izliyor, sonra ben onlarla çıkmayım dedim şimdi gıcık olmasın diye, benim işlerim var sonra takılırız filan dedim ayrıldım,yalnız başıma çıkınca bu da gaza bastı gitti.

Böyle işte.

ya cnm benzer şeyleri yaşamışız. bnde bugün karşıdan gelirken uzun uzun baktım. döndüm sonra tekra baktım. o da bana bakıo :S

sonra kantinde önünden geçerken de aynı şekilde baktım. o da baktı. sonra karşısına oturdum özellikle ara ara yine baktım. o da baktı. o. ben ne kadar uzun süre bakarsam o da bakıo kafamı çevirince o da çeviriio. sadece bakıo ama :S

sonra face te online olmuştu düün ilk defa. tabi çok heycanlandım rapuş bilio. bayaaa kaldı. ben çıkarken hala online dı.

gel gelelim arkadaşımın olayına. benimkinin yakın arkadaşı arkadaımdan hoşlanıodu ya. çocuk hoşlanıo ama çıkmak istemio. baya da samiimi davranıo arkadaşıma. ama bn seni mutlu edemem dio:KK43: hiç bişe anlamadık. öle arkdaş gibi takılıolar :KK43:

Ayy bakışıyosunuz demek gamzenk ben de seni merak etmiştim inan ki şu dakika aklımdaydın. <hoşlanıyo ama çıkmak istemiyo, hmm, görüşmek isteyen de çocuktu değil mi arkadaşın değildi? O zaman konuşurlarken yapamayacağını anlamıştır kızla belki de.

Sevgili olmayan sevgili kıvamında geziyorum ben de bakalım.

seilla aday çıkar karşına bak gör yakındır bu hafta mı deseeem, en geç gelecek fafta diyorum bak yaz şuraya:KK66:)

Ayy bakışıyosunuz demek gamzenk ben de seni merak etmiştim inan ki şu dakika aklımdaydın. <hoşlanıyo ama çıkmak istemiyo, hmm, görüşmek isteyen de çocuktu değil mi arkadaşın değildi? O zaman konuşurlarken yapamayacağını anlamıştır kızla belki de.

Sevgili olmayan sevgili kıvamında geziyorum ben de bakalım.

seilla aday çıkar karşına bak gör yakındır bu hafta mı deseeem, en geç gelecek fafta diyorum bak yaz şuraya:KK66:)

bu büyük bi adım cnm en azından bakıyorum artık.

yrn hem bakıp hem gülümsemeye çalışcam:KK9: ya bide erkekler arasında dalga konusu olmaktan korkuorum. bu kız bana yazıo filan die bi muhabbet dönsün istemem :KK43:

arkadaşım benimkinin arkadaşıyla benm hakkımda da konuşmuşlar. inş benimkinin kulağına gider diye umuyorum :S

Ahh kızlar ben de hala bir kırgınlık var. Ölü gibi yatıyorumm doktoro da gitmedim ilaç içmeyi de hiç sevmiyorummm :KK43:(
seilla boşver canım kendi kaybeder ay sinir oluyorum böylelerine kız düşünmüş mesaj atmış sen de bir cevap yaz bari (öküz işte anlamazlar böyle şeylerden) kafanda bu konu bitti en azından seilla biri çıkarsa karşına aklın kimsede olmadan görüşebilirsin.
Rapuş kudurmuş seninki ohh içimin yağları eridi valla az bile olmuş ona. Kabuğundan çıksın da bi adım atsın tosbaa
Gamzenk ne heyecanlıdır o bakışmalar beklemeler ama çok uzatmasa seninki de :) her an elinden kaçırabilir haberi yok
hayatacım umarım sizin hakkınızda da hayırlısı olur, sen yine de dikkatli ol tatlım. ailenden özür diledin mi üzme artık daha fazla onları da
böcük yarın ev arkadaşına söyle kafasına saksı atsın, belki hafızasını kaybeder de sen de ben senin sevgilinim dersin :))
unuttuğum varsa affedin kızlar hastayım :KK43:(

Ahh kızlar ben de hala bir kırgınlık var. Ölü gibi yatıyorumm doktoro da gitmedim ilaç içmeyi de hiç sevmiyorummm :KK43:(
seilla boşver canım kendi kaybeder ay sinir oluyorum böylelerine kız düşünmüş mesaj atmış sen de bir cevap yaz bari (öküz işte anlamazlar böyle şeylerden) kafanda bu konu bitti en azından seilla biri çıkarsa karşına aklın kimsede olmadan görüşebilirsin.
Rapuş kudurmuş seninki ohh içimin yağları eridi valla az bile olmuş ona. Kabuğundan çıksın da bi adım atsın tosbaa
Gamzenk ne heyecanlıdır o bakışmalar beklemeler ama çok uzatmasa seninki de :) her an elinden kaçırabilir haberi yok
hayatacım umarım sizin hakkınızda da hayırlısı olur, sen yine de dikkatli ol tatlım. ailenden özür diledin mi üzme artık daha fazla onları da
böcük yarın ev arkadaşına söyle kafasına saksı atsın, belki hafızasını kaybeder de sen de ben senin sevgilinim dersin :))

ay evt dün benimki yazsın die dua ediorum. bi baktım dieri yazıo. pöf.

şimdide face teyim belki gelir gene die. hoşlanmadığım çocuk ta face te:KK43:( inş bişe yazmaz ya :KK43:

canım özür diledim fakat annem ile babam benden sonra kavga etmişler .şimdi konuşmuyolarmıiş.annem özrümü kabul etmedi beni süründürmeye çalışıyor babacığım ama dayanamadım hemen affediverdi.Ve kızlar ben benımkıne az once rest çektim.Yanı nasıl edırnede ya bıter yada devam eder sen anlayışlı,olgun bırısını istiyorsan bu ben degılsem bıter ha boyle devam etmek istersende devam eder.Bana adam bıraz olgunlaşsan bıraz anlayışlı olsan nolur sankı dıye mesaj attı yok ben hiç anlayışlı degılım sankı 2 aydır yapmadıgım sey kalmadı bana bunu söylüyor.Erkek milleti işte öküzlük var hamurlarında...

seilacım senınkısıde aynı işte dediğim gibi hamurlarında ,genlerinde bır odunluk var sorsan acayıp pozıtıf,sosyaldır ama bı kız hoşlandıgını anladıklarında kendılerını bulunmadık hint kumaşı zannedıyorlar.Ve kızlar ben artık eminimki güzel oldugun ve erkeklerın pesınden koştugun surece kaybedıyorsun yoksa kendısı sana geliyor... Böcük bende aynı fıkırdeyım söyle ev arkadaşına en kocamanından saksı atsın kafasına başka türlü olmayacak bu iş ..
çekucum senın neyın var prenses? çok geçmiş olsun...

canım özür diledim fakat annem ile babam benden sonra kavga etmişler .şimdi konuşmuyolarmıiş.annem özrümü kabul etmedi beni süründürmeye çalışıyor babacığım ama dayanamadım hemen affediverdi.Ve kızlar ben benımkıne az once rest çektim.Yanı nasıl edırnede ya bıter yada devam eder sen anlayışlı,olgun bırısını istiyorsan bu ben degılsem bıter ha boyle devam etmek istersende devam eder.Bana adam bıraz olgunlaşsan bıraz anlayışlı olsan nolur sankı dıye mesaj attı yok ben hiç anlayışlı degılım sankı 2 aydır yapmadıgım sey kalmadı bana bunu söylüyor.Erkek milleti işte öküzlük var hamurlarında...

seilacım senınkısıde aynı işte dediğim gibi hamurlarında ,genlerinde bır odunluk var sorsan acayıp pozıtıf,sosyaldır ama bı kız hoşlandıgını anladıklarında kendılerını bulunmadık hint kumaşı zannedıyorlar.Ve kızlar ben artık eminimki güzel oldugun ve erkeklerın pesınden koştugun surece kaybedıyorsun yoksa kendısı sana geliyor... Böcük bende aynı fıkırdeyım söyle ev arkadaşına en kocamanından saksı atsın kafasına başka türlü olmayacak bu iş ..
çekucum senın neyın var prenses? çok geçmiş olsun...

dün dondurma yemiştim bademciklerim iltihaplandı heralde, ateşim de var kırgınım. yarın bi doktora giderim
hadi iyi geceler kızlar ben erken kaçar bu akşam uyuyabilirim belki

Geçmiş olsun ceku bebek, böcük bebek...

Erkek nasıl tavlanır türünde yazılar okumaya başladım kafayı yiyorum sanırım.

Slm kızlaaarr:KK54:

yaa ne desem bilemiyorum, nasıl teşekkür etsem, nasıl ne kadar çok mutlu olduğumu anlatsam :) canım arkadaşım, gerçekten güzellik, bakan insanın gözlerindeki güzellikle eşdeğer, sen severek ve pırıl pırıl bi yürekle baktığın için öyle görmüşsündür, bebekim benim :KK70:

sevgilimin de dikkatini çekmişsin, aa o fotolarına yorum yazan kız kim, soyadı bizimle aynı diye heyecan yapmış :KK1: ben de, fotoğrafla ilgili bi forum sitesinde tanıştığım bi arkadaşım dedim, kk'yı keşfetsin istemiyorum, çünkü benim nick'i hemen tanır, her şeyi de okumasın yani :KK1::KK1: beyaz yalan, Allah günah yazmasın :kk77: (rapuş hatırlar mısın, benim eski topikte kocasından gizli, tuvalette kucağında laptopla yazan bi süper bi hatun vardı, aklıma o geldi:KK1:)

eylülüm ben duana bissürü kere amin dedim :)) temmuzdan önce-sonra fark etmez, senin için duam, doğru insanın doğra zamanda seni bulması bebeğim. bu yakın bi zamansa tadından yenmez tabi :)

hepimiz bu kadar dağınık şehirlerde olmasaydık muhakkak buluşurduk şimdiye kadar zaten. keşke sağlam bi organizasyon yapsak da güzel bi buluşma ayarlasak bi gün :97:

miskacan amiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn tekrar,evet en büyük duam hayırlı,doğru insanın karşımıza çıkması..ve senin şu soyadı meselesinden sonra,içimden böyle hemen hemen oluversin geldi:KK69:hayırlısını nasip etsin Rabbim inşaallah..
demek eniştenin dikkatini celbettik,hımmmm:90: fotokritikten tanıştık mı dedin ne dedin:90:bozmayayım,iyi oldu söylediğin bakarsın yarın bir gün bir buluşma gerçekleşir topik ailesi olarak:) rüyanla ilgili içimden geçenler,demişsin ya ayrıldık ama hiç rahat vermedi,ara ara da olsa tlf.da kendini hissettirmiş sana,aradan seneler geçmesine rağmen..belki bilinçaltında bi yerlerde 'bu yine beni rahatsız eder mi'' diye bir korkun vardır..hem yakın zamanda bi kıskançlık meseleniz oldu,sen de bunu duysa ne derdi demiştin,hah bak tam üstüne geldi rüya! üstünde durma bence,kız hem bak rüyada iffetini korumuşsun,nayırrr benim sevgülüküm var demişsin,daha neeee:KK62: bir de alışkanlıklar...yıllar sürmüş sonuçta,ara ara su yüzüne çıkması doğaldır..ben hala ara ara ünv.de büte kaldığım veya alttan aldığım bi dersin rüyasını görürüm,sınava girip yetiştiremiyorum filan..uyanınca vayyy arkadaş diyorum,hüleyn seneler geçti hala kabusu devam ediyo,nasıl etkilenmişsem artık:KK60:köpek için de çok üzüldüm canım,geçmiş olsun,senin hatan değil,umarım çabuk kurtulursun etkisinden..

çileeeeeekkk,kısss ne demek aklımda biri var bitti o bittiiiii!! yapma böyle,bence şu md. yrd bi şans ver,bak romantik birine de benziyo..evli ark.ın bilemiyorum öylesine söylemiş sanki,çok bel bağlama şu md. yrd ile bi bak bakim bişeyler olabilir mi?taylıyı çıkar aklından!:KK4:

böcüüüm,kızlara katılıyorum,keşke yukardan su veya başka bir cisim atma/dökme girişiminde bulunsaydınız,hem eğlenirdin,intikam alırdın,hem de olay yerinde görgü tanığı olarak kalırdın,azmettiren olduğun bilinmezdi:KK60:

seillaaa:KK70:,canım hayırlısı olsun,bak sen de diyorsun ya duanda rabbim hayırlısını ver demişsin,O hakkımızda en doğrusunu bilir,belki de hayırlı değildir..en azından kafan rahat olacak bundan sonra,net olacaksın,yaklaşanlara ışık yakıp yakmama konusunda net olacaksın..tez vakitte adaylar dolsun kapına:KK70:

cekucan,hem kırgınlığın hem kazan için geçmiş olsun,evet öküz çok,gözümüzü dört değil ondört açmamız lazım sanırım..kıss sen ne nazlı çıktın,bi dondurmayla şişiyor mu hemen bademciklerin,hassas demek ki,dikkat et..

gamzenk kıss hani çayını alıp gidicektin,öyle bak bak nereye kadar??hadi biraz cesaret,inan bak bişey olmasa bile aranızda en azından arkadaşın yani,yedi kat yabancı değil ki masasına oturunca arkandan dedikodu yapılsın..

Rapuu,kıss bu adam çatlamış işte var mı ötesi,ama doğru yapmışsın,başkalarının ilgisine cvp verdiğini görürse puff diye sönüp çekilebilir..hoş ben bu adama güvenmiyorum ya,şeytan diyo yeni atanana yüz ver nasılsa bu adamın ekşın yapacağı yok,bari bunu değerlendirmiş ol ama işte bilemiyorum..ölç tart sen karar ver..

hayata,miska'nın dediği gibi cidden ben de anlayamıyorum seni,yazarken çok kapalı yazıyorsun ve acele ediyorsun sanırım,yoruluyorum anlamaya çalışırken..fevri davranma,hemen parlama,pişman olacağın şeylere sebep olabilir cnm.bak annen baban küsmüş,arada sen kaldın..aylarca serkan serkan dedin,çocuk tam yeniden ilgilenmeye başladı,sinirinle ona rest çektin ne alaka şimdi?onun ne suçu var,kaçırdığım bir yer varsa özür dilerim ama bu kadar anlayabildim..haksızlık etme çocuğa,biraz sabırlı ol ki birşeyler düzelsin,hep sorun hep sorun olan ilişkide erkek de durmak istemez bence..bi düşün bunları..bu arada sanırım beni ekleyen sensin,kabul ediyorum şimdi..

ee benn,ben de tembellik yapıyorum evde ne olsun! hepinizi öperim,dualarımdasınız,dua bekliyorum:KK70::KK71: 100 sayfa bin sayfa değil,artık gerçek kutlamalar şölenler olsun kalbimizde Rabbim,amiiinn...özleyin beni,öpücükss:KK54:

günaydın kızlarr, yaa bişiler yazdım ama bütün yazdıklarım gitti :KK50:
neyse gene yaziyim :p
seillacım boşverrrr zaten aradan çok zaman geçmişti tatlımm yaa, senin de onu çok düşündüğünü sanmıorum artık, hem senin gibi tatlı bi kızı kaybettiği için kendi üzülsüünnnn :KK70:
o müdür yardımcısına hiçbir ilgim yok, iyi bir insan, tipi de kötü deil ama öyle bişey düşünmüorum onunla...
rapuşum aynen öyle harika bir tespit, bir anda etrafım doluyken anında boşalıverior, itinayla aday püskürtülür :KK1:
ceku geçmiş olsun tatlımmm :KK71:
eylülümmmm ama sen bilmiorsun biz onunla facebooktan konuştuk, ben size sölemedim :KK30: arıycam dedi görüşmek için, ama hala aramadı, ben de hayaller kurarak aramasını bekliorum bön bööönnn :97:
yengeç günaydın cnm :)
hayata senin sorunun bence ne bilior musun cnm? sen serkanı iş konusunda yeterli görmedin gibi gelior bana, aranızdaki bütün sorunlar bundan kaynaklı olarak oluşuor die düşünüorum.. belki onu seviorsun ama iş konusunda daha kendinden emin, elindekiyle yetinmeyecek biri olsun istiorsun sanırım.. eğer öyleyse bu iş zaten olmaz tatlımm, evlenseniz bile bu durumu sen dert etmeye devam edebilirsin, o yüzden iyi düşün, devam etme kararı alsanız bile birbirinizi üzmeden devam edin...
bu arada evli olan arkadaşa ben üni.de çok aşıktım ama platonik bir aşk, şu an sadece iyi bir arkadaş benim için.. birini bulma konusunda samimiydi, hatta inşaat müh.si bi arkadaşından da bahsetti, eğer ben istersem söyliycek ona da ama şu an beklemedeyim :78:

aaayy ben tatlııı gamzenkcimi nasıl unutttummm :KK70:
tatlımm sen bakmaya devam et, bence senin gibi sevimli bi bayanın bakışlarına çok uzun süre dayanamaz ve bişiler yaparrrr :KK76:
böcüüüükkkkküüümmmm nerdesiiiinnn, naptın bugüüüünnnnnnn :)
miskacımmm seksi bayannnnn :KK23:

gunaydin kizlaaarrr :)))

ay kalbim kipirik kipirik :) sabah sevgilimle gunaydin mesajlasmamizi yaparken, nasil basladi gunun dedi. ben de afyonu henuz patlamayarak dedim. patlatayim mi dedi :) patlatsana dedim :) bi fotograf gonderdi, fotoda sipsirin gulumsuyo ve arkasinda istanbul metrobusu!!! cikmis gelmis deliiiii :KK69: normalde bu cuma aksam binecekti, dayanamamis ya, islerini yarim yamalak birakip atlamis gelmis :)) simdi ben nasil aksami edicem bilmiyorum. bu saatler gecmeezzz :)

seilla, adam belki gormedi canim, sen de amma pesin hukumlusun. tamam, umut da baglama, gozun yine yeni adaylar arasin ama bu da cepte dursun, devir tasarruf devri, aday buldun mu harcamiycaksin.

mesela bak cilek arkadasimiza.. o hic senin gibi yapiyor mu? butun adaylari ciddi ve ozenli bi sekilde tartip, eleyip, birlikte olabilecegine kanaat getirdiklerini tanimaya calisiyor. asla onyargili yaklasmiyor ve mantigina uyanin yuregine de sigabilecegini hic aklindan cikarmiyor. ona venedik`te gezi teklif eden, belli ki romantik ve cv`si de kuvvetli bi adayi elinin tersiyle itmiyor, tanimaya calisiyor ki belki de hayatinin firsati olan bu adami, daha tanimadan elinin tersiyle itmis olmasin. di mi cilekim??? hem ayrica, hayali bi prensin pesinden giderken, prensin cikip gelebilecegi kaynaklari gormezden gelmiyor, mesela bi arkadas tanistirmasi gibi? aaah cilegim aaahh....

rapus super olmus yaa, kiskanmis iste gicik tosbaa, catlasin :KK19: hem sen uzerine duseni yapmissin, inadina inadina ustelememissin, o azcik kiskaninca uzaklasmissin adamlardan, bence super olmus :) ben senin yerinde olsam valla hic acimazdim, o oyle yuzunu dusurunce yanina sokulurdum cikista, nooldu kiskandin mi beni derdim civelek civelek :KK1: biraz oynak galiba benim ruhum yaa :)))

eylulum, minik prensesim, dualarim hep seninle. fotokritik demedim, cunku orayi biliyo, ben bayaa takilirdim bi ara. sonra eski foto kursundan beni taniyan biri musallat ordu orda, yapisti resmen, ben de girmiyorum artik, icim bunaliyo :) sadece kadinlarin yazdigi bi forumda, fotograf hakkinda konusurken tanistik dedim sadece, ozellikle kk`nin adini vermek istemedim, belki arasa bulur ama oturup ugrascani sanmiyorum. nick`imden hemen avlanirim yoksa :KK1:

cekucum gecmis olsun :KK43: umarim bi an once sagligina kavusursun :)

bocukum, su rapunzelin pembe mini fikrini de tuttum baya :))

hayata, annen ve baban icin cok uzuldum, eminim toparlarlar bi kac gune. annen seni affetmese de darilma ona, sen yine pispisla biraz, elbette affetmistir o seni de, naz yapiyodur iste. serkan`a rest cekmen konusunda da eylulume katiliyorum, bana biraz ne istedigini bilmiyormussun gibi geliyor, ya da sen o kadar ustu kapali anlatiyosun ki, ben bu kadarini cikarabildim.

gamzenk, senin su bakisma olayin da yemin ediyorum lise muhabetine dondu yaa! git otur masasina ne var? amma utangacsiniz bebekler :)

hepinizi cok seviyor ve kocaman opuyorumm :KK71:

enişte geldi demeeeeekkk oooo süper bir haberrrr, hadi gözün aydın tatlımm :KK54:
ben adamları elimde tutamıorum bi varlar bi yoklar, bana bir akıl verinn :KK53:

bebegim, akla ihtiyacin yok ki senin. sadece adaylarin ayni hizla akmayabilecegine dair kucuk bi korku dusursen kendi icine, yetecek. sonucta bu insanlarin hicbirini tanimiyosun, belki gercekten b.ktan adamlar ama belki de seni mutlu edecek, senin de deli gibi asik oldugun bi iliskin olacak, nerden biliyosun?? "ben o gozle bakmiyorum" mus! e bi de o gozle bak bakalim, ne goreceksin? cok pesin hukumlusun, biraz insafli ol adamlara :)

günaydınnn cancaazlarımmm hepineze mutlu mesut bi gün olsun inşallah

bücürük meselesine topluca cvp veriyorum evet karşılaştık bi slm bile vermedi cokda sallamamakla bereber biraz kırıldım artık düşüncesi ne bilemem ama sadece artık msjdan haberi oduguna kesin bi kanıt gözüyle baktım yani msj mevzusu kapandı bu saatten sonra ben bişey yapacak değilim ama olurda rastlalırız bişey olur mutlaka sorarım yani bi msjıma bile cvp vermedin die ha belki dün geldi cok incelklemedi daha sonra cvp verir karşılaşırız yine slm verir bilemem ama artık kafamı meşgul etmiycek en azından doğru belkide görmedi onuda bilemem ama demekki bana ilgisiz öle olmasa direk beni farkeder direk slm verirdi bunu düşünerek yazdım olmayacak önüme bakmakla berber hala şansını kaybetmiş sayılmaz beyefendi toparlayadabilir durumu yani tabi isterse tüm destek verici yorumlarınız için cok teşekkür ediyorum kızlar böcükü merak ediyorum cünkü o gördü bücürükü:)

miskacım gözün aydın bebeğim bravo enişteye valla ya allah nazarlardan saklasın maşallah mutlu mesut günler seni bekliyor yine

eylğllüm hoşgeldin canım özlüyorum seni valla umarım soyadın değişir yakn zamanda güzel gözlerin gibi renklenir hayatında akşam bakamadım ama sitenide inceliycem mutlaka

cekucan geçmiiş olsun şekerim dikkat et kendine muck

çilekimmm allah eksikliğini vermesin adaylarının haberin de gelir en kısa zamanda umarım ondan gelmeyeceksede adaylardan biri gönlünü çalmayı başarır inşallah

gamzenk işleme koyun bakışları artıkkk:))

rapuşşş sizde lütfennn yaaa artık bi kahveee

böcekim nerdesin sen neler yaptınn

hayata canım silmişsin serkanı haftasonu yanına gidecem derken anlayamadım bişey eylül ve miskanın belirtiği gib msjların pek anlasılmıyo sinir ve heyecanla hızlı yazıyosun sanırım canım ama artık lütfen kendine özen göster kendini önemse kafanı boşalt annecikle babacıkı da üzme

süper bi gün olsun :KK54:

yaaa günaydın ; ama ama kaynatıyorsunuz çok yaaa :)

hemencecik unutmadan ; cekucum geçmiş olsun... bugün daha iyisindir umarım...

miskaaaa ; ne güzel yaaa :KK76: ayy çok heyecanlısındır şimdi... akşam olsun senin için hemen... bu arada çileğe yazdıklarını okurken ilk başta miska uyanamadı galiba hala dedim... sonra farkedince dedim ne güzel de alttan altta laf sölemiş :82: çilekçim aslında ben de miskaya katılıyorum bu konuda... hemen o gözle bakmadım deme; bakmayı dene olmazsa olmaz zaten... tabii sen de aday bolluğu olduğu için böyle biz de kıtlık çektiğimiz için fazla eli sıkı olduk ; tuttuk mu bırakamıyoruz...

seillacım yaa ; hayırlısı demeye devam edelim biz... napalım zorlayamıyoruz ki kimseyi ; bekledik şans verdik onlara hayatımıza girmeleri için ama napalım onlar kaybetti :82: bu arada ben de bu sabah hadi dedim belki de köşemde olduğu için bakamıyor filan diye yürümeye karar verdim... hani belki o zaman fırsat yaratmış olurum onun için diye... neyse baktım geliyorlar karşıdan... tabii ki önce arkadaşıyla farkettik birbirimizi herzaman ki gibi... arkadaşı gözlük kullanmadığı için çok net görebiliyorum beni gördüğünü... neyse beni gördü ve yine ona bişey söyledi... ama meşhur gözlükler yine vardı ve uzaktan gelirken de bakmadı ; ben de yanından geçerken hiç bakmadım... tam yanından geçtim aramızda 0,5mt vardı ya da yoktu... bundan sonra benden bir daha günaydın filan duyamaz beyefendi... senin de dediğin gibi içimde patlamadı diye avuturum kendimi... mini etek fikrinizi uygulamaya gerek yok sanırım ; sonuçta ben dikkatini çekmiştim zaten 2-3 haftada dikkati dağıldıysa benim yapabilceğim bişey yok... yalnız suratsız halim de feci suratsızdır... eski sevgilimle bazen tartışma sonrası ilk buluşmada beni uzaktan gelirken gördüğünde hep çok korktuğunu söylerdi :KK37:
bundan sona böyle valla bodur gözlük kafaya... :KK19:

rapuucumm yaa ; evet kıskanmış tosbaa... normalde bu tarz durumlarda iyi olmuş diyebilirdim ama senin tosbaa hemen kendini çekecekmiş gibi geliyor... bence ilk fırsatta o yeni gelenleri önceden tanıdığını evli olduklarını filan açıkla... yoksa kafasında neler kuracak kimbilir... hani sen açık olmaya karar vermiştin ?

eylülüm izlemedin mi hala filmi yaaa ; yoksa beğenmedin mi ?

unuttuğum yok demi :26:

X