Makyaj Ürünleri Beğendiniz Makyaj Resimleri....

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
shania_twain_11.jpg

çok saol daliahcım,sayende bayağı bişey öğrendim.
birde eklediğim resimdeki rujları genelde hangi markada bulabilirim hatta sizde varsa numarasını dahi verebilirseniz çok mutlu olurum hep bu tonlarda arıyorum çünkü simli olmayan ne çok mat ne çok parlak...

Son düzenleme:
ya sanırım usumus falan daha belirgin olmus

benziyorum dogru ama gozlerim kahve benim yuzumde daha ablak ondan :)

sen yuvarlak suratlı kahve rengi gozlu angeline gordun mu daha iyi bak canım benim.nerde ondan guzellik bence.o saheser :hooray:
Yarim resim koydum kimligi ele vermiyim hahahaha :)))
adsizl.jpg

canim ben bu resmi gormemistim gercekten benziyormussun hem de acayip delikafadulden

çok saol daliahcım,sayende bayağı bişey öğrendim.
birde eklediğim resimdeki rujları genelde hangi markada bulabilirim hatta sizde varsa numarasını dahi verebilirseniz çok mutlu olurum hep bu tonlarda arıyorum çünkü simli olmayan ne çok mat ne çok parlak...
rica edrim canım benim.

canim ben bu resmi gormemistim gercekten benziyormussun hem de acayip delikafadulden
sagol tatlım :)
kaydirigubbakcemile5

bu hatun da cok hos ama sansı yaver gitmedi

claire forlani bende cok beğeniyorumm nooldu ona ya şansı yaver gitmedi dedinde :s

ya bu hatun ne yaparsa yapsın hç hoşuma gitmiyo ama makyajı süper dudaklarıda biri aşağıdan çekmiş gibi duruyo her an dil çıkarıcak gibi:KK70::KK70:D::KK70:

3286075079379b00eb67o.jpg

w600.png

3286076131255baa1edco.jpg

w600.png

32868907449f007483c7o.jpg

w600.png

dimi ya takma kirpikte hiç sırıtmamış gözlerinde ben en cok göz makyajına bayıldım özellkle ilk resim

X