Makyaj Ürünleri Beğendiniz Makyaj Resimleri....

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sölicem sölicem diyorumda unuttum daliah avatarında acaip angelina jolie ye benziosun ama daha farklı bi hava var sende:))

beyonce un boynu nasıl yaa kıl dibimi onlar?
ya sanırım usumus falan daha belirgin olmus

sölicem sölicem diyorumda unuttum daliah avatarında acaip angelina jolie ye benziosun ama daha farklı bi hava var sende:))
benziyorum dogru ama gozlerim kahve benim yuzumde daha ablak ondan :)

haha o zaten angelina diil mi =D
sen yuvarlak suratlı kahve rengi gozlu angeline gordun mu daha iyi bak canım benim.nerde ondan guzellik bence.o saheser :hooray:
Yarim resim koydum kimligi ele vermiyim hahahaha :)))

Son düzenleyen: Moderatör:
ya cccccccccccnm sen cok guzelmıssın :nazar:angelina benziyorsun vallaha
benide liv e benzetiyorlardı salaklık yapıp dogal saclarımı siyaha boyatınca mahfettim kendimi =(

ya cccccccccccnm sen cok guzelmıssın :nazar:angelina benziyorsun vallaha
benide liv e benzetiyorlardı salaklık yapıp dogal saclarımı siyaha boyatınca mahfettim kendimi =(

sagol birtanem..ah o hatayı bende yaptım zamanında..sapsarı yaptım saclarımı..bir sure kullandım.sonra siyahla yola devam ettim ama siyahı kendi sacımdan daha cok seviyorum tatlım ben

080507chanel01.jpg

w400.png

Ben bu resimde rujun rengine bayıldım. Uzun zamandır aradığım bir renk. Tavsiyeniz var mı kızlar?.....

valla daliah çok karakteristik yüz hatların var kemik yapın çok güzel maşallah yani kalemle çizmiş gibi daha ne olsun.dudaklar kaşlar gözler maşallah:nazar: bide angelina ne öle ya hepten kemik yığını oldu hiç öle deme yani bence daha dolgun surat daha güzela.s.

daliah çok guzelsin gercekten nazr değmesin yani:)
tesekkur ederim canım,cok tatlısın
valla daliah çok karakteristik yüz hatların var kemik yapın çok güzel maşallah yani kalemle çizmiş gibi daha ne olsun.dudaklar kaşlar gözler maşallah:nazar: bide angelina ne öle ya hepten kemik yığını oldu hiç öle deme yani bence daha dolgun surat daha güzela.s.
sagol bir tanem,biraz daha zayıf yuz daha genc gosteriyor ama sanırım

angelina ve liv fanatigi oldugum her halimden belli sanırsam =)
olmaz mıııııııııı.buda benim gibi deli diyesim geliyor :sm_cool:

X