Makyaj Ürünleri Beğendiniz Makyaj Resimleri....

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kopyas1tx0.jpg

bu kızın makyajına bayıldım

kopyas1tx0.jpg

bu kızın makyajına bayıldım

genel hatlarıyla çok kolay bir makyaj...
gözü kapalı yaparım dedigim türden :roflol:
mavi far, mavi kalem, mavi rimel ve lacivert eyeliner kullanilarak smokey eyes yapilmiş
göziçinde belki belli belirsiz beyaz golgelendirme yapilmiş olabilir resim çok kucuk anlaşilmiyor pek
yalnız allık sürüsü ve golgelendirmeyi begenmedim ben...
zaten tombul olan yüzünü iyice yuvarlak göstermiş gamyoncuiremsu
elmacık kemiklerinin altına taban rengi olarak kullandıgı renkten 1-2 ton koyu fondoten ile golge yapmaliydi
cene köşelerine de aynı sekilde koyu renk fondoten uygulayıp yuvarlaklıgı hafif traşlamaliydi...

genel hatlarıyla çok kolay bir makyaj...
gözü kapalı yaparım dedigim türden :roflol:
mavi far, mavi kalem, mavi rimel ve lacivert eyeliner kullanilarak smokey eyes yapilmiş
göziçinde belki belli belirsiz beyaz golgelendirme yapilmiş olabilir resim çok kucuk anlaşilmiyor pek
yalnız allık sürüsü ve golgelendirmeyi begenmedim ben...
zaten tombul olan yüzünü iyice yuvarlak göstermiş gamyoncuiremsu
elmacık kemiklerinin altına taban rengi olarak kullandıgı renkten 1-2 ton koyu fondoten ile golge yapmaliydi
cene köşelerine de aynı sekilde koyu renk fondoten uygulayıp yuvarlaklıgı hafif traşlamaliydi...

mavi rimel alıp deniyim madem.. hiç allık kullanmadım hayatımda.. nası kullanıldıgını bilmiyorum.. smokey eyes nedemek

mavi rimel alıp deniyim madem.. hiç allık kullanmadım hayatımda.. nası kullanıldıgını bilmiyorum.. smokey eyes nedemek

allık alacagin yerde uygulama yapmalarını rica edebilirsin canim
çok kolay bi işlemdir allık sürmek, öyle bi zorlugu yok
smokey eyes ise göz cevresine buğu katmak demektir
keskin hareketlerle değil yumuşatılarak uygulanmasıdır farın ve kalemin
yumusatma işlemi de fırcayla yapilir

bi de bu tonda mavi göz kalemi ve rimeli hangi markada bulabilirim?
hemen hemen her markada var ama kaliteli olmasına dikkat et canım
iyi bir parfumeriye gidip yardım alabilirsin

çoooookk saol canım yaaa.. gidip bakayım boynere falan..umarım becerebilirim.. mavi renge hastayım resmen..

rihanna'in makyaj stili gercekten çok hoş (ilki bana hitap etmese de)
kendisi de maşallah elma şekeri gibi hatun :nazar:
gözümüz yok o ayrı :nazar:

bi gün gelin de benim makyajımı siz yapın bari yaaa :bbo: :çok üzgünüm: kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

X