bebişlerin gelişimleri ne durumda??????

kızlar günaydın evet dediğiniz gibi yanılmışım oğlum iyi beslenmiş 34. haftanın sonunda
tam 2700 gr olmuş sağlığı yerindeymiş teyzeleri.cuma günü kotrolü olan arkadaşlar
rida ve nazecim sizin sonuçlar ne alemde inşallah sizde de iyi haberler vardır.
bu arada bu cuma izine ayrılıyorum uzun bir süre görüşemeyeceğiz sanırım

maşlh bebeişine canım allh sağlıkla kıcağına almayıda nasip etsin
tülaycım yaaaaaaa bizi habersiz bırakma merak ederiz haa.s.

canım merak etme sen tabiki habersiz kalmayacaksınız ama sık sık uğrayamayacağım galiba

Tülaycığım maşallah canım..hep böyle sağlıklı haber getirirsin inşKendine dikkat et..arasıra uğra ama:içelim:

Bu hafta benimde hiç iştahım yoktu,hatta 500gr zayıflamıştım..ama benim meleğim almış 36+2 de 3.480 olmuş teyzeleri....

Maşallah çok iyi bakmışsın bebeğine yavrularımızla ilgili güzel haberler almak nasıl mutlu ediyo insanı senin adına çok sevindim

tülaycım, maşallah oğluşuna ve sana..
benim oğluşum da son kontrolümde 2701gr.dı..Allah bebişlerimize sağlık versin...
izne ayrılıyorum diyorsun kabul ama uzun ayrılıklara dayanamayız biz..bizi habersiz bırakma sağlıklı günler diliyorum sana..:a015:a.s.

sanada maşallah canım bu gidişle 4 kiloyu geçecekler galiba
zaten dr um böyle giderse mecbur sezeryan olursun dedi bende karar verememiştim zaten.
birazcık sevindim galibajeyyar
neyse maşallah yani bebişlere

hepimize maşallah canım .uzun ayrılıklar yaşamayız inşallah sizi herşeyden haberdar etmeye çalışacağım

oyyy yerim ben onuuu
bebişe nazar değmesin anneye de a.s.

Dün gördüm kuzucuğumu yanaklarını bile ağzını ve ellerini oynatıyordu annesi yesin o minik elleri yarabbim nasıl garip bi duygu yaa biz daha kucağımıza almadık bide kucağımıza alıp emzirmeye başladığında daha farklı oluyormuş. Allah herkese nasip etsin çocuk sahibi olmayı..
2550 gr olmuş kızım durumu gayet iyi dedi dr

sen çok iyi bir anne olacaksın..canım benim..ALLAH herkese bu güzel duyguları yaşamayı nasip etsin amin
a.s.

kızlar bende dün gittim olumu görmeye teyzeleri kocaman olmuş oglum 2.840 boyumuz48 olmuşşş vallaaa zaman hiçç gecmiyooooooooo

Ay canım benim maşallah kocaman olmuş çok az zamanımız kaldı bebişlerimize kavuşmamıza

sen çok iyi bir anne olacaksın..canım benim..ALLAH herkese bu güzel duyguları yaşamayı nasip etsin amin
a.s.

Hepimizi çok iyi bi anne olucaz çünkü biz annelerimizden bunu gördük yerimseniben
Evet allah isteyen herkese bu güzel duyguyu tattırsın bazen kelime bile bulamıyorum içimde yaşadığım duyguyu anlatmak için

Ben de bugun kontrolden geldim, biz 35 + 6 olmusuz ve 2600 gr. geliyoruz. kizim bi yuzunu gostermedi ama anneye, o kadar cok merak ediyorum ki..

maaşlh canım yavruna iyi olsunda yüzünüde saklasın nereye kadar dimi:roflol:
ya bizimkide 30. haftadan beri yüzünü saklıyo:tomato:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…