Bebişlerin Cinsiyetini Ögrenenler Yokmu?

hemen eşimi aradım işte test yaptım sonra polikinliğe gittim falan diye anlatırken bağırdı tuğba sonucu söyleeeeeee diye hamileyim dedim çok sevindi ya birde oğluşum diye seviyo ya daha belli değil deli ediyo beni

aynen canım benimkide oğlum diye seviyor.düşün artık ultrason resmindeki bacağı pipi sandı:roflol: sonuçta kız yada erkek doğduklarında babaları onları çok sevecek.

Hidennisko hayırlı olsun canım çok sevindim öğrendiğine..
Kızlar ilk cinsiyetleri öğrenilen 3 temmuz bebeğide erkek:))
Ben yani Bereno , Askito ve Hidennisko hadi bakalım darısı başlarınıza bir an önce öğrenin ama bana erkekler çoğunlukta olacak gibi geliyo bakalım ilk kız bebek haberi kimden gelecek

kızlar benim bebişim kız sanırım doktorumuz bacak arasında cıkan bişi yok dedi ama saklıyoda olabilir dedi bakalım hayırlısı

kızlar benim bebişim kız sanırım doktorumuz bacak arasında cıkan bişi yok dedi ama saklıyoda olabilir dedi bakalım hayırlısı

hehehe hadi bakalim kiz olsunda besik kertmesi yapalim :sm_cool: :teytey:

ben erkek oldugunu ögrendim ya hemen hazirliklara basladim valla bebek arabasi bebek odasi hepsini sipharis verdim :dance:
herkezz erken diyo acele etme diyo bisii olur diyo amaan ..
oglumda bana benzerse gününden önce gelecegi kesin laelaelaelaelae :nazar:

kızlar ikili tarama testinde doktorunuz az çok tahmin yürüttümü cinsiyeti hakkında yani haftaya pzt gideceğiz ama

kızlar ikili tarama testinde doktorunuz az çok tahmin yürüttümü cinsiyeti hakkında yani haftaya pzt gideceğiz ama

canım ben bu cumartesi sıkıştırdım gösterse dükkan senin dedi :roflol:
ama bak ayakları çaprazlamış dedi hakkikaten öyleydi söylemedi yani az daha sabır dedi 9/02 de gidince öğrenicez artık 26 gün daha beklicez nasıl geçecek bu günler bilmem :çok üzgünüm:

Hidennisko hayırlı olsun canım çok sevindim öğrendiğine..
Kızlar ilk cinsiyetleri öğrenilen 3 temmuz bebeğide erkek:))
Ben yani Bereno , Askito ve Hidennisko hadi bakalım darısı başlarınıza bir an önce öğrenin ama bana erkekler çoğunlukta olacak gibi geliyo bakalım ilk kız bebek haberi kimden gelecek

baksaniza arkadaslar bizim isimlerimizde keramet herlade nasil da kafiyeli olmus
bereno
askito
hidennisko

:)))

erkek anneleri
:sm_cool::dance::teytey:

ayyy bu haberi bende vermek istiyorum aa temmuz 6 da öğrenicem aslında burdaki polikliniğede sırf cinsiyetini öğrenmek için gidebilirim 6 şubata kadar nasıl bekliim yaaaa

canım ben bu cumartesi sıkıştırdım gösterse dükkan senin dedi :roflol:
ama bak ayakları çaprazlamış dedi hakkikaten öyleydi söylemedi yani az daha sabır dedi 9/02 de gidince öğrenicez artık 26 gün daha beklicez nasıl geçecek bu günler bilmem :çok üzgünüm:

ahh ahh sen 26 günden bahsediyosun ben 1 ay bekliycem 5 hafta 13 şubatta ögrenicem inşallah daha net ögrenince kerteriz Şeniz önce bir istemeye gelin canım kız evi naz evi:icecream:

ahh ahh sen 26 günden bahsediyosun ben 1 ay bekliycem 5 hafta 13 şubatta ögrenicem inşallah daha net ögrenince kerteriz Şeniz önce bir istemeye gelin canım kız evi naz evi:icecream:

banada erkekmiş gibi geliyor ama bakalım kısmet bekleyeceğiz artık 7 ay bekledik biz bebek için 26 güncük daha bekleriz bakalım yeterki göstersin yerimseniben
Allah gönlüne göre versin sende kız mı istiyorsun adasu

ayy ben haftaya carşamba gidicem doktora o zaman öğremicem inşallah tabi ufaklık gösterirse :eek:

ben 13 haftamda 2'li teste girdiğimde baktı doktor çok kçük şuan ama bacaklarının arasında birşey yok dedi. şubatın ilk haftası çağırdı o zaman gittiğimde kesin görücek. :) ben kıza alıştırdım ama kendimi:))

ben kız istiyorum öylede hissediyorum hep rüyalarımda kız bebek görüyorum hamileliğimden bi süre öncede kız bebek görmüştüm ama babası erkek istiyo bakalım hayırlısı ama bende babası mutlu olsun die erkek istiyorum ben hissediyorum ya benim bebişim kız

banada erkekmiş gibi geliyor ama bakalım kısmet bekleyeceğiz artık 7 ay bekledik biz bebek için 26 güncük daha bekleriz bakalım yeterki göstersin yerimseniben
Allah gönlüne göre versin sende kız mı istiyorsun adasu

Evet bende eşimde kız istiyoruz ve bebişimizide kız hissediyoruz ve sadece aileden biz kız hissediyoruz tüm ailemiz erkek diyo fallar bile bakmışlar neyse hayırlısı artık sonucta ilk bebegimiz önemli degil cinsiyeti hayırlısı saglıklısıyla allah kucagımıza aldırmayı nasip etsin ben 3 senelik evliyim 2 yıl biz istemedik 1yılda ugraştık stresten olmuyordu stresi bıraktım o ay hamile kaladım Şeniz sabredicez artık 26 gün 1 ay ahh ahh saglıklı olsunlarda:asigim:

Evet bende eşimde kız istiyoruz ve bebişimizide kız hissediyoruz ve sadece aileden biz kız hissediyoruz tüm ailemiz erkek diyo fallar bile bakmışlar neyse hayırlısı artık sonucta ilk bebegimiz önemli degil cinsiyeti hayırlısı saglıklısıyla allah kucagımıza aldırmayı nasip etsin ben 3 senelik evliyim 2 yıl biz istemedik 1yılda ugraştık stresten olmuyordu stresi bıraktım o ay hamile kaladım Şeniz sabredicez artık 26 gün 1 ay ahh ahh saglıklı olsunlarda:asigim:

amin canım doğrusu sağlık sıhhat gerisi boş ama işte insan merakını yenemiyor bir yerde bende erkek istiyorum aslında içime öyle doğuyor ondan belkide bakalım hayırlısı bekleyip göreceğiz :a015:

adasu bak canim bekliyorum ben cinsiyetini gelicem kizinizi istemeye :eek: :roflol:

ooo kızımın talipleri cogalıyor desenize:teytey: gerci bebişim kızmı belli degil ama ögrendigim zaman hemen söyliycem kızlar a.s.

kızlar bende dün dr gittim biraz lekenlenmem oldu önemli değilmiş allahıma şükür dr dedim cinsiyeti belli değilmi bi baksanız bakalım ama daha net olmayabilir dedi ve arada bişi gözükmüyo kız olabilir dedi 2 hafta sonra gidicem bakalım hayırlısı o zaman netleşecek heralde:emir_bebek:

X