Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Bebişlerimizin Kiloları Ve Boyları Ne Durumda?

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
cnm saol oda çekiştiriyo bernde çekiştirince kulağını ağlamıyo saçını falanda çekiyoo dra sormuş biri sevineceğinizse üzülüyomusunuz tanımaya keşfetmeye başlıyo demişş :)
bişey sorcam ben kafasını çarptım geçen gün yağmurun 2 gün de
ön tarafları sert oluyo dimi bi tarafı daha şiş geldi bana ama öteki taraftada böyle sertimsi anlayamadım yani.vurduk diye mi şişti yoksa sertlik ve şişkinlik varmıı..bizim kafalardan farklı onların kafa biliyosun
geçen gün de oturtayım dedim kendini öne attıı beli kırılcak sandımm :KK43: panik oldum ovdum falan ama lastik gibiler sanırım ALLAH KORUDU
EFECİM NASIL

yok sanırım bizimki bi kulak sorunu yada dişleri yani damak baskı yapıyo kulağa kulağını çekerken çok memnun görünmüyo hatta ben ovuyorum hoşuna gidiyo üstelik tek tarafı dr. kontrolümüz ay sonuna daha evvel götürmeyi düşünmüyorum mikrop heryan tüm bebeşler hasta
kafasında asimetrik yumrular vardı vurmuşta hafiften şişmiş gibi 2 ay evvel sormuştum ben dr.a kafa yapıları öyle daha gelişicek demişti önemli bişi değildir merak etme , kırılmaz beli lastik onlar lastik , efede hep paçalarından tutup kalkıyor bazen kolundan destek alıp oturuyor gibi sonra hop öne iki kat oluyo ay ne meraklılar oturmaya dimi?

evet cnm ya cnm ya benimkide tek kulağını saçından başlıyo kulağınıı bence keşfediyolardır cnm ya benimkide ağlamıyı çünkü çekiyorum kulağını :) ağlamıyor cnm iki tarafta şiş ama ben vurdum ya sağ tarafı daha şiş gibi ya bi efeyi yoklasana kafasını aynı mı bizimkid aha şiş sanki vurdum ya bende 24 hem aşı var önce mi götürsem 2 kerede dediğin gibi mikrop yuvası ya istemiyorum yani

canım uyudu efe sabah bakarım ama dediğim gibi yumrular var kafada sende çok takılma Allahın izniyle bişeyi yoktur inşallah

inşallah cnm ya bendekide soru tabiki sabah bakarsın benimki kesin şişti ya umarım bşey yoktur yumruşlar var ama diğerine göre daha şiş sanırım 2 gün önceki şiii umarım iner ii geceler cnmmm

bız geldık ama artık eskısı kadar takılamıyoruz pcye... ama yazdıklarınızı gecte olsa takıp edıyorum.. masallah ben gormeyelı bebısler cok degısmış.. efede yagmurda delıkanlı olmuslar...

merhaba kızlar...nasılsınız bakalım?bilgisayara çok vakit ayıramıyorum aslında ama yazdıklarınızı takip etmeye çelışıyorum...benim minik cadım dün ilk defa bakıcıda kaldı alışsın diye deneyeyim dedim malum 2.dönem okuluma geri dönüyorum ama ortalığı yıkmış...10 dakika gülücükler saçtıktan sonra ağlama krizine girmiş...benim meleğim ilk defa böyle ağladı yaaa....ne yapacam nasıl bırakacam nasıl dayanacam bilmiyorum...çok kötü yaaaaaaaaaaaasenağlama

allah kolaylık versın canım
bende normalde ıkıncı donem baslayacagım ama ucretsıze ayrılmayı dusunuyorum oglumu bırakamam o dursa ben duramam gıbı gelıyor gece bıle sesı solugu cıkmamasına ragmen kalkıp kalkıp bakıyorum opuyorum allah tum calısacaklara yardım etsın
ama bence bırkac gun daha dene alısır cunku yanı ole derler.ınsallah alısırda senınde gozun arkada kalmaz...

walla öyle zor geliyor ki işe dönmek..alışır diye ümit ediyorum ama zor gibi...öyle bi bakıyor ki ardımdan..dayanamıyorum....senağlama

bizde hafaya 5 aylığızz 9 kilo olmuştur zilli heraldeeee
maşallah prensese 4. ayda 8 kilo 61 cmdii

biz de 25 ocakta 5 aylık olcaz.geçen ay 7.500 kilo idi.boyu da 67 cm.di.Ama biz çok küçük doğduk.oğlum doğduğunda 2.800 .dü 45 cm. doğdu.ama doğuma daha 3 hafta varken doğmuştu.Yine de akranlarını yakaladı sayılır

merhaba kızlar ben yaklaşık 2.5 aydır başladım okula .bakıcıya bırakıyorum.saat 8.de.10.da emzirmeye gidiyorum.12.de de alıyorum öğleden sonralarım oğlumla geçiyor.şükür olsun bu vakte kadar bakıcıda hiç sorun çıkarmadı.zaten benimki saat 11.e kadar uyuyor.arada emmek için uyanıyo.hatta bakıcı onunla hiç oynayamadığından yakınıyo.çok iyi anlaşıyolar. inşallah böyle sürer.sizinkiler de alışır tez zamanda inşallah.

cnm önemli olan sağlıklı olmaları benimkide 12 gün kala sezeryanla alındı 3510 doğmuiştu ama ben 30 kiloya yakın almıştım ilk 20 günde 20 gitti anlamadım ama gitti
şimdi kaldı 8 kilo...
ben de öğretmenim ama çalışmıcam yani ilk çocuk kendim her anını görmek istiyorrum
yarın dra gidiecez 5. ayda aşı yokken prenevarı yaptirim diyorumm

canım ben 59 kilo ile hamile kaldım.gebelik boyunca 17 kilo aldım.benim ödemlerim çok fazla idi. balon gibi dolaşıyordum ortalıkta. doğum yapınca 65.e düştüm ama emzirme boyunca verirsin dediler veremedim.bilakis aldım şu an 70 kiloyum 5 kilo aldım.

ben 92 ile kapanış yaptım 62 ile hamile kalmıştım başta ikiz muhabbeti vardı biri içerrde eridi gitti alerjik durumlar çıktı zor bi jamilelikti doğumda 8 gitti
aynen çok şişmiştim ama doğum sonrasında indim bide iğne çok yedim kortizon iğnesi heryerim yara bere içindeydi şükür geçti o günlerr
şu an bende 70im kaldı 8

Evet Bugün Kontrolümüz Vardi...artik Kilo Alimimiz Hiç Gibi Bişey 4. Ayda 8 Kilo 61 Cm Idi .3 Haftada 300 Gr Almiş Ilk Defa
4 Ay+3 Hafta=8300 Olmuş Bi Yandanda Sevindimm.dra Az Almiş Dedim Artik Böle Alacak Dedi Kilosu Ii Zaten Dedi
Yarin Kan Grubuna Baktiricam Sikmayayim çocuğu Dedim
Haftayada Prenevar Aşimiz Varr
şifa Olsun Tüm Bebeişlere
62 Cm 8300 Olmuşuk

merhaba kızlar...bebişler nasıl bakalım?benim prensesim uyuyor ....
bakıcıda durmuyor diye kara kara düşünmeye başlamıştım ya...(2.dönem işe başlamam gerekiyor....)çözüm bulunduuuuuuu....babası öğleci oluyor ben sabahçı...devir teslim yapcaz yani...çok şükür rabbime böyle bir fırsat yakaladık sonunda...:teytey:

merhaba kızlar...bebişler nasıl bakalım?benim prensesim uyuyor ....
bakıcıda durmuyor diye kara kara düşünmeye başlamıştım ya...(2.dönem işe başlamam gerekiyor....)çözüm bulunduuuuuuu....babası öğleci oluyor ben sabahçı...devir teslim yapcaz yani...çok şükür rabbime böyle bir fırsat yakaladık sonunda...:teytey:

cenım bulduğunuz çözüme çok sevindim güle güle büyütün bebeişinizi

X