bebişlerimizi görme günlerimiz

Güzelresim tabiiki sağlıklı olması en önemlisi ama şimdiye kadar herşey maşallah çok iyi gittiği için normal doğum içinde çok hevesliydim, bakalım 2 hafta içinde döner inşallah :icecream:

Çiğdemcim hadi bakalım gözün aydın :nazar:a.s.

neden üzülüyorsunki canım bence sağlıklı olduktan sonra doğum şekli için hiiiç üzülmeyin derim. kilosu gayet iyi.ayrıca düzelmiyecek diyede birşey yok daha vaktin var.

ayyyy nst den nefret ediyorum:bbo: 7 aylıkken benim bebeğim çıkma konusunda bir süre ısrar etti ama ben ne yaptım ettim vazgeçirdeim oğlumu:roflol: sanki erken çıkacakta bu dünyada ne görecek dimi ama :roflol:
yani lafın kısası kontrol diye gittiğim gün (28.haftaya yeni girmiştim)ultrasondan sonra beni apar topar nstye aldı doktor. nasıl oldum anlatamam.gözlerimdewn yaşlar geliyor çünkü o zaman 950 gr.cıktı. eşimde espri filan yapıyor ama nerdesenağlama neyse yatarak bir süre onuda atlattık oğlumla.o yüzden şimdi nst deyince bir korkar oldum.hepinize sağlıklı günleeerrrrra.s.

ay çok şükür canım beklemiş tabiki kötü anın olmuş canım ya çok şükür az zaman kaldı artık doğsalarda çok sorun değil ama umarım hiç biriimziinki 38. haftadan önce doğmaz

çiğdemcim gözün aydın:)
sevde ve kardelencim inş 36 ya kadar döner sonrası zor gibi benim oğluş artık dönem hareketi yapmıyo kaç gündür sabit yerinde sadce tekmeliyo artuk bebişlere yer kalmıyo yavaş yavaş hayırlısı olsun kızlar takmayın kafanıza bbeişler sağlıklı gelsinde versın sezeryan olsun

kızlar yarın gitcem oğluşumu görmeye inş size iyi haberlerle döncez:)

Hadi bakalım inşallah dönmüş haberiyle dönersin :teytey:

hadi hayırlı haberlerle dön gizemcim..bize de detaylı olarak anlatırsın inş.

birdahaki kontrolüm 22 nisan salı
annemde ya o 22 sinde gelcek yada 23 ünde

bizimde oğluşla yarın kontrolümüz var. ya bu son günlerde hiç beklenmiyor gelseler biran önce hayırlısıyla

mayıs anneleri inşallah hepınız saglıkla bebeklerınızı kucagınıza alırsınız son aydasınız cok zormuş son ay bızde son ayda syılırız aslında hazıran 8 de dogumum gozukuyor bnm de hayırlısı artık..
herkese sevgılerrr

kızlar benimde ayın nisanın27sinde yani yarınnn ama saat gecmiyoo son kezz görücemm oglumu artık allah nasip ederse artık kucamızda görücez bebeşimizi benimde yarın catı muayenem olucak normalmi sezeryanmı olucak bakalım hiçç bilmiiyorummmmmmm kafam cok karışık

çiğdem hayırlısı olsun sağ sağlim doğsunlar inş
canım yarın haber ver mutlaka

bakalım senin çatı muayenen nasıl geçicek çiğdemciğim haberlerini bekliyoruz. sakın kasma kendini rahat ol emi canım. mecbur kalınmadığı taktirde en sağlıklısı normal olan kafan karışmasın hiç o an çektiğimiz acılar geçici olacak bebişlerimizi kucaklarımızıa alınca biticek memnun bile kalıcaz. ben bikaç korkarak sezeryan olan kişiden duydum keşke normal olsaydım dedi yine acı çekmişler sonuçtatatlicadiarzu

bizimde bidahaki kontrole gidişimiz doğuma artık Allah nasip ederse.sırnaşık şey oğluşumu kucağımıza alıp gelicez artıksırnaşık şey

selam kızlar baştan sona kadar hepinizin heyecanlarını korkularını kaygılarını okudum kimine güldüm kimine üzüldüm ama önemli olan bebeğin sağlıklı olmasıdır tabiki normal olan ne ise onun olması gerekir ama illede o olacak diye kendimizi şartlandırmamak lazım ben 18+6 bugün normal doğum istiyorum ama bunu söylemek için belki çok çok erken hayırlısı ve benim için hangisi iyise allah onu versin diyorum tabiki sizlerede hepinizin o güzel yanaklarından öpüyorum hayırlı haberlerinizi bekliyorum:emir_bebek:

izmir güzeli teşekkür ederiz allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
bende öpüyorum

Cigdem 27 nisan yazmış fakat geri dönüş yapmamış...umarım iyidir..herşey yolunda gitmiştir...

Murgizcimmm, Kardelencimmm inşallah güzel haberlerle dönersiniz..Ben yarın yine hastanedeyim gide gele yolları dümdüz ettim valla :))

X