bebişlerimizi görme günlerimiz

benimde geçtiğimiz cumartesiydi 32 haftalıktı bebeğim görünce çok heyecanlandım tam tamına 1,780 gr olmuş benimprensesim bir dahaki randevum 2 hafta sonra artık nst lere bağlanacağım doğum tarihimde 15 mayıs arkadaşlar

benimde bir haftam var daha dr gitmeye meraktan çatlıyorum ne alemde bizim bebiş döndümü acabafisfisfis benimki 32+2 de 2.100 gr acaba benim bebişimdemi tontiş olucak dr normal demişti:emir_bebek:

kardelen senin bebişinin kilosu normal benim ki minik çünkü daha önce oğlum aynı haftada 2 kilo üzeriydi...bebişinde dönmüştür hiç merak etme

bidahi kontrolüm 15 nisanda:)
buarada suuuu ve çiğdem iyi haberlerinizi bekliyoruz

bizimde bi dahaki kontrolümüz haftaya kızlar yani 34. haftada bi gün gel dedi dr umuz....
geçen de 32. haftada gittik....maşallah benim oğluşum 2 hafta önden gitmekte hala....:smiley-cool::teytey:
34. haftadan sonra her hafta gidicez artık....
zaten artık nstye girmeye başladık 32. haftada:nazar::emir_bebek:

Nihayet yarın kontrole gidiyoruz bu son bir ay ne uzun geldi bana yaaaa özledim oğlumu sırnaşık şey İnş dönmüştür yaramazım benim :teytey:

benimde geçtiğimiz cumartesiydi 32 haftalıktı bebeğim görünce çok heyecanlandım tam tamına 1,780 gr olmuş benimprensesim bir dahaki randevum 2 hafta sonra artık nst lere bağlanacağım doğum tarihimde 15 mayıs arkadaşlar

dilekcim ve kardelencim 32 haftalık bir fetusun ağırlığı normal olarak 1780gr (en alt sınır 1300 gı & en üst sınır 2500 gr) onun için merak etmeyin bebişleriniz gayet normall:nazar::nazar:
a.s.

betülcüm senin kontrole az kalmış inş iyi haberlerwe döncen
buarada ya ben hiç nst ye girmedim senin çok mu sancın var diye sokuyo nst ye?

betülcüm senin kontrole az kalmış inş iyi haberlerwe döncen
buarada ya ben hiç nst ye girmedim senin çok mu sancın var diye sokuyo nst ye?

gizemcim ben de hiç nst ye girmedim.geçen hafta sancılarım vardı ama kontrolde bebişimin kalp atışları da gayet normaldi bir sorun yok dedi doktorum.

gizemcim ben de hiç nst ye girmedim.geçen hafta sancılarım vardı ama kontrolde bebişimin kalp atışları da gayet normaldi bir sorun yok dedi doktorum.

çok şükür benimde drum ulturasonda herşey yolunda rahim ağzında açıklık yok dedi bana dedi şikayetin varmı yok dedim tahlil yapcaz dedi
hiç nst den gbahsetmedi bu gittiğimde sorayımmı ne dersin nst ye girecekmiyim diye:uhm:

gizemcim 32.haftadan sonra nst girmen gerekiyordu sen dr mutlaka hatırlat bende 1 kere girdim annemlere gitmeden önceki son kontrolümde dr söyleyip yine gircem nstye biliyorsun bebeğin durumu hakkında bilgi veriyo yani sıkıntılımı mutlumu :))

16 nisana randevu alıcam 18 inde yola çıkcıam hayırlısıyla..

çok şükür benimde drum ulturasonda herşey yolunda rahim ağzında açıklık yok dedi bana dedi şikayetin varmı yok dedim tahlil yapcaz dedi
hiç nst den gbahsetmedi bu gittiğimde sorayımmı ne dersin nst ye girecekmiyim diye:uhm:

Canım sor mutlaka dr una,bende sordum öyle yönlendirdi..şimdi haftada bir gidiyorum.

gizemcim 32.haftadan sonra nst girmen gerekiyordu sen dr mutlaka hatırlat bende 1 kere girdim annemlere gitmeden önceki son kontrolümde dr söyleyip yine gircem nstye biliyorsun bebeğin durumu hakkında bilgi veriyo yani sıkıntılımı mutlumu :))

Hayırlısı canım..inş herşey düşündüğünce olur:)

sağolun kızlar 15 nisanda gitcem sorayım dra iyiki dediniz yaŞeniz
yasemincim hadi sağ sağlim gidin dönüna.s.

murgizcim ve ridacım...
yasenin dediği gibi 32. haftadan sonra nstye giriliyo....
ben 32. haftamda girmiştim ve 2 hafta sonra tekrar gel dedi dr....
ve 34. haftadan sonra herhafta geliceksin doğuma kadar dedi.....
hiç sanmıyorum bebeğin kalp atışlarını ultrasondan çok ii anlayabileceğini....
eğerki sancın varsa nstde çıkyo tatlım.....

siz bi dahaki kontrolde mutlaka sorun bence.....

X