Bebişlerimiz dönebiliyormuuu???

• Konu Sahibi panikatak
  • Başlangıç Tarihi
  • Konu Sahibi panikatak
benim kızımda dönmüyor henüz sadece kafasını kaldırıyor beline kadar kalkmaya çok meraklı. benimki yan yatmayı sevmediği için sanırım geç döner. yan yatınca çıldırıyor -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

• Konu Sahibi panikatak
kaanda dönemiyor sadece yan yatırdığımda sırüstü oluyor o kadar sanırım geç dönecek

• Konu Sahibi panikatak
canı isteyınce donuyor keyfı bılır hanımefendının ama bı arkadasın dedıgı gıbı surunme falan yok daha

• Konu Sahibi panikatak
ebrarda 2 gündür dönüyor bu yüzden artık yere battaniye ve çarşaf serip yatırıoum bide dün yüz üstü yatırdım karşısına oyuncagını koydum ve ellerimle ayagının altından destek oldum nerdeyse 1 metre ilerisine kadar süründü ama bagıra bagıra biraz gidio oyuncaga yetişemeyince bagıro ayyy ama çok tatlı görünüyodu :)

• Konu Sahibi panikatak
benım oglum 4 aylıkken emkledıııı

neeeeeeeeeeeeeeeeeeee....
ay ne güzel bişey bu.nasıl oldu canım yaaa.emekliyor demek....maşşallahhhhh
zayıfmı.benimki biraz tombul.o yüzden göğsünü kaldıramıyor ama poposu bayağ bi dikiliyo havaya .patinaj çekiyor...ama ilerleme çok az....

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi panikatak
aaa 4 aylıkken mi oh maşallah nası bişi minicik bebişin emeklemesi şirin görünse gerek ayyyyyyyyyy

• Konu Sahibi panikatak
bizim kızda ayın 10unda 4.ayını bitirecek..bende dönmesi için erken diye düşünürken..gündüz uykusunda kanepenin üstünde yatırmıştım..ve dönmüş yavrum yere düştü..inanamadım ya..şok gibi bişeydi..Allahtan alçaktı bişey olmadı,yüzüstü düştü..aman kızlar nolur siz dikkat edin benim düştüğüm hataya düşmeyin..

• Konu Sahibi panikatak
aynısı bizdede oldu canım dönmüyo dedim mama yapmaya gittim bir çığlık geldi hemen kostum ay yerde şok oldum o zaman 3 buçuk aylıktıoğluşum bizimkide alçaktı bişe olmaı çok şükür bi anada dönmeye başlıyolar hemde umulmadık anda

• Konu Sahibi panikatak
benim oğlumda dönüyor ama yuvarlanmıyor daha, yan yatmaya bayılıyor hopp yüzütü sonra geriye atıyor kendini :) üstelik hoşunada gidiyor, sırt üstü yatarken ilerliyor benimki yüzüstü yalnıza etrafa bakmayı seviyorr

• Konu Sahibi panikatak
ya bıde kızlar bzım kız sureklı ayakda hıc sırtı yere gelmıyor cıglık kopuyor sureklı kucakda oturmuyor bıle hep ayakda olmak ıstıyor sueklı hareket halınde

• Konu Sahibi panikatak
benimki emekliyor çok erken dönmeye başladı inanılmaz hareketli elinden bişey alamıyosun kızıyor bağırıyor saç manyağı fakat sarı saç olacak benim saçlarımı istiyor ayrım da yapıyoruz şarkı söylüyor uykusu gelince eeeee yapıyor anlıyom

• Konu Sahibi panikatak
cumartesi oğlum 6 aylık olacak ama hala dönemiyor yan ceviriyor kendini zorluyor olmuyor:))biraz kilolu bir bebek sanırım ondan dolayı zaten ö göbüsle yüz üstü bile yatmak istemiyor basıyor yaygarayı.ağır bir çocuk.delikafadulden

• Konu Sahibi panikatak
kızlar benim oğulum 14 subatta 6 aylık oldu ama ancak yana dönüyor.hafif itiyorum ancak sırt yüstü pozisiyonda yüzüst pozisiyona geçiyor.yüzyüstü iken poposunu kaldırıyor sanki emekliyecek ama hala aklına gelmiyor el ve ayak beraber çalıştırsın.desteksiz oturuyor ama biraz öne doğuru eğiliyor.biz de biraz kiloluyuz belki ondan gerideyiz.yada az mı ekzersiz yapıyoruz siz neler yapıyorsunuz bebüşlerinizle.belki bize de fayfalı olur.

• Konu Sahibi panikatak

Canım benim kızım 6 ay 1 hafta 4 günlük ve dün iki tarafa dönmeye başladı
6 aylıkken bi yana dönmüyo tembellik ediyo öle kalıyordu şimdi yüzüstü sırtüstü sağa sola dönüor. gün be gün değişiyorlar adım adım takip et hehehe

• Konu Sahibi panikatak
benım kızımda 6 aylık donemeye calısıyor kolunu krutaramıyordu 2 gundur donuyor artık donmekle kalsa ıyı cok hızlı donuyor done done kapıya kadar gelıyor donerken kafasını bıyere carckak dıye korkuyorum

• Konu Sahibi panikatak
teşekkür ederim kızlar biraz rahatladım.belki de ben çok sabırsızımçben bebekken çok hareketli bir bebekmişim ve oğlumdan aynısını bekliyorum ama herhalde babasına benzemiş O biraz tembel bir bebekmiş

• Konu Sahibi panikatak
benim kızımda 13 ağustos doğumlu 1 haftadır dönebiliyor kaydirigubbakcemile

• Konu Sahibi panikatak
kızlar benim kızım emeklemeye başladı bütün evi dolaşıyor, örümceye bindiriyorum artık:dance::dance: fıldır fıldırhihoyyyt dolaşıyo abiside erken olmuştu herşeyi
çok hareketli zayıfladı ama harketlenmesiyle darısı:teytey:

• Konu Sahibi panikatak
bizimkide 6.5 aylık şu an.5 aylıkken başladı.sırtüztüyken yüzüstü dönüyor.yüzüstü iken sadece öle durmakla yetiniyor :)) kesinlikle yatmak istemiyor ama basını sürekli havaya kaldırıyorr.bende sabırsızlıkla bekliyorum emeklemesini :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…