Bebişlerimiz dönebiliyormuuu???

• Konu Sahibi panikatak
  • Başlangıç Tarihi
en sonunda bizimkide dönmeye başladı ama sizin anlatığınız gibi değıl ya.dönüyor ama prk de istekli değil sankiçbir kaş kez dönüyor sonra ağlamıya başllıyor kalkmak istiyorçhiç yatmak istemez bir bebek ya hep ayaktayızçben uturunca bana dakızıyor bağrıyor hep kolumda odadan odaya geziyoruz.tembel işte hep ben gezdircam.

benim kızım zeynep tuana 3,5 aylık olmadan dönmeye başlamıştı ve bu yüzden yastıktan düşüytorduki annemle ablam zor yakaldı. çok gazlı bir çoçuk olduğu için erken oldu hareketleri ayaklarının üstüne 4aylıkken başladı ve 4,5aylıken kollarından tutp yürütmeye başldaık ve çok hıslır ağladığında sürekli kaldırıyorduk kızgınşlığı geçyordu biraz erken oldu gelişimi ama çok şükür 41,5kere maaşallah. herkes erken yürü diyor
emeklemeye ancak geçebildik ama kendi başına gidemiyor sadece popo karın elleri üstünde ilerliyor ama ayklarını bir yere dayaması gerek. sürkli yatan o tatlı şeyin sürekli olarak gelişim gösterek farklı şeyler yapması çevresindekileri bu olaylara maruz kalmış insanları bile o kadar etkileyip şaşırtıyorki. aslında sıradan bir o kadar olağan şeyler. ama çok güzel bir duygu onun sevimlilikleri şımarıklıkları. birde uykumuz düzene girseydi 1den aşağı uyuyamıyoruz. maalesef ama herşeye rağmen onun için herşeye değer.
RABBİM milyonlarca kez şükür sana böyle minik bir mucizeyi nasip ettiğin için bana.

X