bebişlere bayramlık

çokoprens

iki prens annesi
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
2.766
15
45
bayram yaklaşıyor bayanlar bebişlere bayramlık aldınız mı???, ben doğmasını dört gözel bekledim oğluma şimdiden alacağım büyük oğluma alırken ona almasam olmaz, şimdiden alayım da kurban bayramında giyer artı allah nasip ederse, peki siz aldınız mı bebişlere bayramlık??

valla ben bişey beğenmiştim geçen gün giidp eşim almış gelmiş.ama çookk tatlı bi tulum yeşil üstünde mavi patiler var tavşancıklı kapşonu varr.hayırlısıyla bi doğsun bayrada giydirmeyi düşünüyorum...

bende yarın gidip alacağım bişeyler.artık yavaş yavaş çantalrımı hazırlamaya başlıyorum ben....pek eksiğimiz kalmadı....kızıma cicler bakayım yarın...annesi yer onu yaaaa...gerçi babası benden düşkün kızına

ohhh maşallah inşallah sağlıkla kucağınıza alıp bayramda cici cici giydirirsiniz bebişlerinizi.fotoğraflarını çekip burayada koyarsınız artık bizde severiz.

Bende Tulum Beğendim çok Tatli Manken Bebişe Giydirmişler Vitrine Koymuşlar.bende Oğluşuma Onu Alicam. annesinin Meleği Nede çok Yakişacak Inşallah.kısmetse kurban bayramında kollarımda olacak ya inanamıyorum. hergeçen Gün Ben Daha çok Heyecanlaniyorum Kizlar Ya.doğum Iyice Yaklaşinca Nasil Olucam Acaba.

elifcim bende aynıyım Allah yardımcımız olsun.En hayırlı şekilde doğururuz inşallah.

inş canım Allah hepimizin yardımcısı olsun..
ya kızlar ben de böle 1-2 aylıkken giyebileceği ayakkabı ya da patik almayı istiyorum..ama korkuyorum acaba bi sakıncası olur mu diye..giyebilir mi acaba ,,çok hoşuma gidiyo o minicik ayakkabılar

valla bende iki bayram arası doğum yapacam ama bayramlık bi dahaki bayrama alırım..bende bugün ufak bi alışveriş yaptım..kızıma turuncu renke hastane çıkışı battaniye çorap şapka felan aldım..ayy yazarken bile o kadar heyecanlandım ki..darısı herkesin başına..

deniz, sema, elif, hande allah nasip ederse kurban bayramında bebişlerimiz yanımızda olacakkk, bayramlıklarını giydirir resimlerini çeker foruma yollarız, şimdiden çok heyecanlanıyorum yaa, şu günler çabuk geçseee

deniz, sema, elif, hande allah nasip ederse kurban bayramında bebişlerimiz yanımızda olacakkk, bayramlıklarını giydirir resimlerini çeker foruma yollarız, şimdiden çok heyecanlanıyorum yaa, şu günler çabuk geçseee

Hülyacım zaman öyle çabuk geçiyor ki 2 hafta oldu Zeynep'im dünyaya gözlerini açalı. Kızlar sıkın dişlerinizi, az kaldı cennet kokulu bebişlerinizi kucağınıza almanıza. Allah hepinize hayırlı doğumlar nasip eder inşallah.
2. kez anne oluyorum ama kızlar sanki 10 yıldır tedavi görüp çok zor olmuş gibi bakmaya doyamıyorum kızıma, biraz fazla uyusa uyandırmak, sevmek istiyorum hemen.Bu annelik çok güzel bir şey çokkkkkk

Hülyacım zaman öyle çabuk geçiyor ki 2 hafta oldu Zeynep'im dünyaya gözlerini açalı. Kızlar sıkın dişlerinizi, az kaldı cennet kokulu bebişlerinizi kucağınıza almanıza. Allah hepinize hayırlı doğumlar nasip eder inşallah.
2. kez anne oluyorum ama kızlar sanki 10 yıldır tedavi görüp çok zor olmuş gibi bakmaya doyamıyorum kızıma, biraz fazla uyusa uyandırmak, sevmek istiyorum hemen.Bu annelik çok güzel bir şey çokkkkkk

canım benim anneliği bu kadar yoğun hisseden nadir insanlardansın allah ailecek mutluluğunuzu daim etsin; kızına, oğluna neler aldın bakalım bayramlık, ne güzel dört kişilik bir aile oldunuz allah tez zamanda bize de nasip etsin inş

kız anneleri daha şanslı yaa kızlara göre ne kadar güzel kıyafetler var, biz erkek annelerine ise seçme şansı ve sunulan çeşitler ne kadar az, ama bu haksızlık, kızlara allı pullu elbiseler, fırfırlı çoraplar, tüylü, boncuklu ayakkabılar, çantası, tokası derken ooo pek süslü oluyorlar yaa, kız anneleri ne şanslı

ben bayramlık olarak değilde küçük prensimin eksiklerini tamamlamaya başladığım için fırsat buldukça birşeyler alıyorum sonrada onlara baktıkça içimi tarifsiz bir heyecan kaplıyor kısmetse kurban bayramına hani şu mevlüt takımıda diyorlar beyaz renkte yelekli , papyonlu , ayaklı pantolonlu takımlar var görmüşsünüzdür bebek kıyafetleri satan mağazalarda çok şirin bir şey inşallah ondan alacağım :)

kız için olanlarıda var

ben bayramlık olarak değilde küçük prensimin eksiklerini tamamlamaya başladığım için fırsat buldukça birşeyler alıyorum sonrada onlara baktıkça içimi tarifsiz bir heyecan kaplıyor kısmetse kurban bayramına hani şu mevlüt takımıda diyorlar beyaz renkte yelekli , papyonlu , ayaklı pantolonlu takımlar var görmüşsünüzdür bebek kıyafetleri satan mağazalarda çok şirin bir şey inşallah ondan alacağım :)

kız için olanlarıda var

evet canım yaaa o takımlar çok güzel ben de oğluma almak istiyorum en kısa zamanda

allah dogacak bebışlerınızı analı babalı buyutsun bu aksam kdır gecesı rabbım sıze kolay doğum nasıp etsın

X