bebişler nerde yatıyor?

zeseze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
845
2
kızlar ben ilk 25 gün beşiğinde yatırdım. sonra bir aldım yanıma alış o alış. mümkün değil ayrılamıyorum. hatta koynuma alıp öyle uyuyorum çok hoşuma gidiyor onun da.
ama ayırmak mı lazım? sizler napıyosunuz?

biz aynı odada yatıyoruz oğluşum beşiğinde yatıyor...canım sende beşiğine alıştırsan iyi olur

ayyyy ne güzel.ben de koynumda yatırıyorum ve çok mutluyum ayırmayı da düşünmüyorum.bir daha mı bebiş yapıcam sanki büyüyene kadar doya doya koklayım de mi ama...

Kızlar Allah bağışlasın hepinizin bebeklerini.ama lütfen koynunuzda direk yanınızda yatırmayınfisfisfis
.Allah korusun uyku sırasında üstlerine falan düşersiniz,boğulabilir bebekler:mymeka:
olmaz olmaz demeyin,çok duyuyoruz böyle şeyler...:mymeka:

BİZ AYNI ODADAYIZ FAKAT BEN YATAĞINA YATIRIYORUM.alışmasını istiyorum yatağına sonra büyüyünce de anne babasının yanında yatmak istermiş.

ewet aynen öle oluyo canım
ayrılmıyo anneden
sonra kocişler kızmasınnn:))))))

aynı odada yatıyoruz ama kızım beşiginde yatıyor..allah korusun..üstüne felan yatarsınız uykuda insan ne yaptıgını bilmiyor..o yuzden bence kendi yatagında yatmalı......

valla kızlar benim kızımda ilk 2 ay beşiğinde yattı daha sonra bende yanıma bi aldıysam alış o alış :))) allahan kızım heryerde yatabiliyor bunu bizzat test ettim onayladım ama ben yanımda yatırıyorum. gözlerimi açınca onu görmek çok hoşuma gidiyor :)) kocam bana sarılıyor ben kızıma sarılıyorum. bu şekilde yuvarlanıp gidiyoruz :)))

ben ilk günlerde yanımda yatırıodum sonra odamızdaki beşiğe yetırmaya başladım ama beşikte uyumakta çok zorlanıo yanıma alınca hemen uyuyo kızlar bu bebişler minnacık ama akılları kocaman hemen annesinin kokusunu tanıolar ben artık eşim gittikten sonra yanıma alıorum 2 saat felan uyuyoz ama çok tedirgin oluyorum kızlar bebeklerimiz kesinlikle beşiklerinde yatmalıyız bence geçen annem anlattı önceden bizim bi akraba kadın bebeği yanında yatırıp emziriomuş uyuya kalmış ve bebegini ezmiş ( bunu duyduktan sonra kızımı mümkün oldugu kadar yanımda yatırmamaya çalışıorum..

eylülüm 19 aylık , ik zamanlar korkudan ben de yatıramadım,
sonra küçük hanım yatarak emmeye alıştı,
ben de insanım tabii o emerken çoğu kez uyuyakaldım,
o cadı da bunun keyfini çıkartıp bizim yatağa kapağı atmanın mutluluğuyla yayıldı kaldı,
beşiğinde uyumaz oldu ,
bu yazdığım nerdeyse 1,5 senedir böyle ,
düşer korkusuyla ortada yatırıyoruz,
kocaya sarılıp yatmak hayal değil , hayal ötesi oldu ,
tam sarılıp yatayım dersin ,beşikten ses gelir anne , anne ,
hop yatağa bir bakarsın saatin alarmı çalıyor , sabah olmuş ,
anltmak istediğim çok güzel , anlatılmaz , değişilmez bir haz ,
beraber uyumak , ama bu kozu çok fena kulanıyorlar ,
bana ister kızın , ister kızmayın söyleyeceğim çok alıştırmayın,
inanın karı koca olarak biz sapıttık bir ara ,
uyuyor beşiğe koyunca uyanıyor , tekrar uyut yine aynı ,
bir ara gecelerimiz böyle geçiyordu , biz birbirimize uzaktan bakan iki kişi,
anlatabiliyorum değil mi .
allah hepsine sağlık versin , hayırlı yazılar yazsın ...

odamızda ama park yatağında yatıyor, bence böyle alışması lazım. Ben 6.aya doğru odasını da ayıracağım zaten.

odamızda park yatagında yatıyo sabahları babamızı işe gönderip koynuma alıyorum uyuyana kadar uyuyunca hooooooooop yatagına bende alışmasını istemiyorum bide ben bir iki defa yatmayı denedim kendimi kasmaktan heryerim tutulmuştu bidahada yatırmadım zaten

benım kızım besıqınde yatıyor yanlızca sabah 5 yada 6 gıbı yataqıma alıyorum hatta ayrı yatmaya alıssın dıye gunduzlerı bazen evın dıger odalarında yatıyorum cunku ablamın kızı dogdugundan berı hep aynı odada yattı kız bı yasını gectı halaa o odada uyumak ıstıyor mısafırlıge gelıyorlar bana uyumuyorrr uyumuyorrrr ama o odada olsun uyuyorr

önceden sütten ağzı yanmış annelerdenim bende ilk oğlumu koynumda yatırıyordum ama sonra 3 yıl ayıramadım sabaha kadar emip uyumak istedi sadece şunu söylüyorumkii bunu çok iyi dinleyin kızlar bir bebek neye alışırsa onu mutlaka devam ettirmek için her yolu dener ve yaptırır ne olur yavrularınızı yanınızda yatırmayın hem sizin için hem onlar için en iyisi bu inanın bana uyankken öpün koklayın çok zor 3 kişi yatmak zorunda kalmak

dayanamam ben yatacağım valla. alışırsa da alışsın. yıllar sonra almışım kucağıma ihtiyacı var ban el kadar yatırılır mı ayrı

Kızımın 2 yatagı var bırı besık seklınde dıgerı odasında sabıt yatagı
2ay boyunca bızım odamızda ama besıkte yattı sonra besıgı odasına aldım odasında ve besıgınde yattı son 1 haftadır sabıt yatagında yatıyor
ama ben de sabahları 6 da uyandıgında yanıma alanlardanım
oldukca benden uzaga sagı solu bos olacak sekılde yatırıyorum 2-3 saat de öyle yatıyoz

Benim kızım 1 ay benim yanımda beşikte yattı, sonra odasına aldım kameradan takip ediyorum. Sabahları yanıma alıyorum ama yinede beşiğinde yatıyorum.

bencede kesinlikle besiklerinde yatmalari lazim... alisinca cok kotu oluyo...
ben hic yanima almadigim halde bazen gece bi uyaniyorm sanki nursena yanimda,bi sagima soluma bakiorum yok olmadi yatagina bakiorum yataginda gorunce rahatliyorum..
bide yanima alsam uyku uyuyamam heralde..
allah korusun kizlar ustune falan yatarsinizda amaaaan haaaaaaaaa

benim kızımda beşiginde yatıyor bi kaçkere yanıma aldım ama ben tedirgin oldum uyuyamadım o yüzden sürekli beşiginde uyuyor bebeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…