Bebisim Baloncuk Cikariyo Niye Acaba :(

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Kizlar su birkac gundur kuzucugum agzindan baloncuklar cikariyo tukurugu kopuruyo yani.Anlamadim niye oluyo onceden olmuyordu.Sizin bebislerdede varmi yada neden oldugunu bilen.

Tecrubeli anneler bile varsa yardimci olurmusunuz?Genelde kafasi hafif one dogru durdugunda yapiyo yani yastik varsa yada anakucagindayken.

• Konu Sahibi EU1
`canım tukruk bezlerı ıyı calışıyor bebısının birde yutamıyordub oyun yapıyordur oğlumda yapıyo halada yapar bir sorun olurmu hiç allah ıyılığını versın

• Konu Sahibi EU1
canim benim ,benim kizda yapiyor anakucagindayken bazen ikibuklumse kucagimda o zamanda yapiyor yutamadigi icin sanirim bir zarari yok endise etme

• Konu Sahibi EU1
ay sagolun kizlar ne bileyim ya insan acemi olunca herseyden korkar oluyo kiyamiyorum kuzuma :)

• Konu Sahibi EU1
benim kızımda yapıyordu 5. ayında bitti yapmadı artık şimdi dişleri çıkıyor...
normal bir durum telaşlanma...

• Konu Sahibi EU1
benim kızımda yapıyor.genellikle sırtı bana dönük kucağımdayken yapıyor.yutamadığından oluyordur .merak etme

• Konu Sahibi EU1
ay sagolun kizlar ne bileyim ya insan acemi olunca herseyden korkar oluyo kiyamiyorum kuzuma :)

anne olmak cok zor degil mi insanin resmen gozu uzerinden ayrilmiyor arkadasim kizimin ebesi geldi bugun onada sordum dedi sanirim dislerini erken cikaricak tukuruk salgisi fazlalasmis dedi belki seninkide oyledir kardesiminde 3.ay gelmeden disler patlamaya baslamisti

• Konu Sahibi EU1
benim oğluşumda yapıyor,telaşlanıp anneme sordum.tükürük bezleri çalışıyor normaldir deyince rahatladım:)

• Konu Sahibi EU1
evet benim kizim da yapiyo, hele gecen gun annem gormus bayilcakdim korkudan diyo sanki kuduz olmusda agzindan fiskiriyo sanmis beni bi ariyo ki sorma:)

doktor normal dedi hatta dis cikartirken daha da artabilirmissss

3. ayda yapması gerekenlerden biri de tükürük çıkarmak, baloncuk yapmak. Biz de 3. aya girdik ne zaman tükürük çıkaracak diye bakıyordum ki dün başladı tükürükler çıkarmayayerimseniben. Yani olması gereken bir şey zaten, rahat ol.

Bende Ilk Gördüğümde Telaşlanip Anneme Somuştum. Agu Yapmalari Inlemeleri Siklaşicak Dedi. Bir De Kizlar Dikkat Edin Benim Kizim Tükürüğüyle Boğuluyodu. O Kadar çok çikarmişki Hepsi Ağzinin Içinde Yutamiyodu Birde Sirt üstüydü. Garip Sesler çikarmaya Başladi.koştum Yanina. Zor Yetiştim. Hmen Kucağa Alip Yan çevirdim. Tükürükleri Akinca Rahatladi Kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…