bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

o doktora göre değişiyor daha önceden gittiğim kadın doktordu hep alttan bakardı şimdiki doktor erkek ve sadece karından bakıyor. idrara sıkışık muayine gittiğinde karındanda çok net görünüyor.

Teşekkür ederim canim
Senindemi sorunsuz olmuyor
Çatlama gününümü tutturamıyorsuun

[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]
Canim haber verdigin icin sagol 250 kalmiş galiba ben okuyorum siradaki arkadaşa 1.000

Aynen canım ya
Bizde de sorun yok ama bebek te yok
Benimde tüpler açık.
Bende bu ay yumurta takibinemi gitsem acaba daha adetimin 3. Günündeyim. Bende 9. Gününde gideyim bi inş.
Canlar ayni sorun bende de var ya bide bir düşüyüm bide ikiz bebeklerim 7 aylikken karnimda kalbi durdu normal dogum yaptim eşimde diyorki hic olmasa anlarimda bizim oldu şimdi niye olmuyor

bende 1,5 sene önce normal dogum yaptım bebegimi kaybettim daha önceden hamile kalabilmemiz en azından hamile kalabildiğimizi gösteriyor sanırım benimki stresten olmuyo
songül sen ne zaman kaybettin ikizlerini

bende 1,5 sene önce normal dogum yaptım bebegimi kaybettim daha önceden hamile kalabilmemiz en azından hamile kalabildiğimizi gösteriyor sanırım benimki stresten olmuyo
songül sen ne zaman kaybettin ikizlerini
Canim benim 3 yil oldu yarinda bebişlerimin mezarina gidicem

Canim benimde sitres galiba işyerinde felaket sitrese giriyorum doktorumda ona bagladi bu arada sen doktora gidiyormusun gidiyorsan doktorun ne diyor

GOk KAPILARINI AÇAN DUA[/COLOR]
“Bismillahirrahmanirrahim“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA, SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin enbüyüğüdür Allah'a olanhamdimizçoktur Sabah akşam her an tesbihimizAllah'adır)
18769 YA VASİ CELLE CALALÜHÜ
Tesbih bittiğinde YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR.

@feyzanur_ecrin zeynep arkadasimıza okuyoruz
SIRALAMA:
  1. @babyinlove .....(aylin).........769
  2. @agustos72 ...........................700
  3. @damla_22 ...........................700
  4. @mutlu-umutlu ....................700
  5. @yasmin5846 .......................750
  6. @papatyamm_3474 474 ..(ayşe)...1000
  7. @volhat ................................ 1000
  8. @gulbahcesi0618...........(gülşen).....800
  9. @masculin .....(ayşe)..............500
  10. esmerm91 ........................700
  11. crazy3527 ..........................
  12. mavizm ..............................700
  13. @okulum ...........................700
  14. SENGUL1976 ..................... 250
  15. @ysbam ..................................
  16. @feyzanur_ecrin .....zeynep...800
  17. Dendrobium .....(esma)........1000
  18. M M-L-G-M ................2500+1000+1000+1000
  19. @mevtul .........................2000

KALAN: 0

* Arkadaşlar hatırlatmak ıstedım Mazeretssiz 3 kısıden dua almayan arkadasımızı çıkarıyorum listeden!!!
* sayı alırken lütfen EN AZ 700 alalım dualar yetişmiyor[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

allah sabırlar versin baya olmus ben doğumda 4 ay sonra hemen yeniden bebek istedim belki acım biraz hafifler diye ama malesef 1 senedir olmaması acıma dahada acı kattı bide cevrenin laf sokmaları insanı iyice streslendiriyor
rabbim hepimize hayırlısı ile tez zamanda nasip etsin.

doktor hersey normal diyor bende kan pıhtılaşması cıktı corasprin kullanıyorum doguma kadarda devam edicem sen araştırma yaptırdınmı?

doktor hersey normal diyor bende kan pıhtılaşması cıktı corasprin kullanıyorum doguma kadarda devam edicem sen araştırma yaptırdınmı?
BEnde cok araştirdim ama hicbir engel yok diyorlar enson taksimde aret beye gittim oda ayni yeşi soyledi sen nerde oturuyorsun hangi doktora gittin

GOk KAPILARINI AÇAN DUA[/COLOR]
“Bismillahirrahmanirrahim“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA, SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin enbüyüğüdür Allah'a olanhamdimizçoktur Sabah akşam her an tesbihimizAllah'adır)
18769 YA VASİ CELLE CALALÜHÜ
Tesbih bittiğinde YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR.

Dendrobium arkadasimıza okuyoruz
SIRALAMA:
  1. @babyinlove .....(aylin).........769
  2. @agustos72 ...........................
  3. @damla_22 ...........................
  4. @mutlu-umutlu ....................
  5. @yasmin5846 .......................
  6. @papatyamm_3474 474 ..(ayşe)...
  7. @volhat ................................
  8. @gulbahcesi0618...........(gülşen).....
  9. @masculin .....(ayşe)..............
  10. esmerm91 ........................
  11. crazy3527 ..........................
  12. mavizm ..............................
  13. @okulum ...........................
  14. SENGUL1976 ..................... 1000
  15. @ysbam ..................................
  16. @feyzanur_ecrin .....zeynep...
  17. Dendrobium .....(esma)........
  18. M M-L-G-M ................
  19. @mevtul .........................

KALAN: 17000

* Arkadaşlar hatırlatmak ıstedım Mazeretssiz 3 kısıden dua almayan arkadasımızı çıkarıyorum listeden!!!
* sayı alırken lütfen EN AZ 700 alalım dualar yetişmiyor[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

BEnde cok araştirdim ama hicbir engel yok diyorlar enson taksimde aret beye gittim oda ayni yeşi soyledi sen nerde oturuyorsun hangi doktora gittin
Ben hiç hamile kalamadım ki.
1.5 senelik evliyim.
Doktor banada stres yapıyorsun olmuyo dedi.
Bebek düşüncesini kafandan at diyo.
Ama ben atamıyorum

ben anadolu yakasındayım ama bu acı olaydan sonra herhalde 10 ayrı doktora gitmişimdir medical park floransnigthel acıbadem vs bir sürü doktorlara gittim.
bende birde kist var birtürlü gitmiyo biyandan onunla mücadele ediyorum.

[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]
700 aldım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…