bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

GOk KAPILARINI AÇAN DUA
“Bismillahirrahmanirrahim“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA, SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin enbüyüğüdür Allah'a olanhamdimizçoktur Sabah akşam her an tesbihimizAllah'adır)
18769 YA VASİ CELLE CALALÜHÜ
Tesbih bittiğindeYA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR.

gul333 gul333 gülşen
Arkadasimıza okuyoruz

SIRALAMA:
  1. @babyinlove .....(aylin)..........1000
  2. @agustos72 .........................1000
  3. @damla_22 .........................700
  4. @mutlu-umutlu ....................
  5. @gulucukgs ......(betül şule)....
  6. @yasmin5846 ....................700
  7. @@papatyamm_3474 ..(ayşe).....1000
  8. @z_ipek (yasemin)................750
  9. @volhat ..................................1000+2000
  10. @@gulbahcesi0618 (gülşen)......1000
  11. @masculin .......................
  12. @@esmerm91 .....................
  13. @@crazy3527 ..........................1000
  14. @@mavizm .........................700
  15. @okulum .............................1000
  16. @@SENGUL1976 .....................1000
  17. @ysbam .........................2000
  18. @feyzanur_ecrin .....zeynep....
  19. @@MSB MSB ...............
  20. @@Dendrobium ..........1000

KALAN: 2019

* Arkadaşlar hatırlatmak ıstedım Mazeretssizolarak 3 kısıden dua almayan arkadasımızı çıkarıyorum listeden!!!
* sayı alırken lütfen EN AZ700alalımdualaryetişmiyo[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

[/QUOTE]

cnm yanlıs oldu sanırım bnmki coktan bitmişti.300 alan arkadastan sonrakiler şimdiki listeye eklenecek.tkrar bir bak istersen[/QUOTE]

Evet bende okudum 1000 tane kwndime yazdigim sayfada da baya okuyan oldu istersen bi kontrol et bikac sayfa onceden alanlar oldu cunku 9000 den fazla okundu

Az önce açılama yaptım bi daha yapayım arkadaşlar liste bittikten sonra siz yazsanizda ben önce önceki listeyi sıfırlayıp sonra okumadıkları belirtip sonra yeni listeyi yazıp sizin yazdıklarınızı ekliyorum merak etmeyin

GOk KAPILARINI AÇAN DUA
“Bismillahirrahmanirrahim“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA, SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin enbüyüğüdür Allah'a olanhamdimizçoktur Sabah akşam her an tesbihimizAllah'adır)
18769 YA VASİ CELLE CALALÜHÜ
Tesbih bittiğindeYA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR.

gul333 gul333 gülşen
Arkadasimıza okuyoruz

SIRALAMA:
  1. @babyinlove .....(aylin)..........1000
  2. @agustos72 .........................1000
  3. @damla_22 .........................700
  4. @mutlu-umutlu ....................
  5. @gulucukgs ......(betül şule)....
  6. @yasmin5846 ....................700
  7. @@papatyamm_3474 ..(ayşe).....1000
  8. @z_ipek (yasemin)................750
  9. @volhat ..................................1000+2000+100
  10. @@gulbahcesi0618 (gülşen)......1000
  11. @masculin .......................
  12. @@esmerm91 .....................
  13. @@crazy3527 ..........................1000
  14. @@mavizm .........................700
  15. @okulum .............................1000
  16. @@SENGUL1976 .....................1000
  17. @ysbam .........................2000
  18. @feyzanur_ecrin .....zeynep....800
  19. @@MSB MSB ...............
  20. @@Dendrobium ..........1000

KALAN: 1119

* Arkadaşlar hatırlatmak ıstedım Mazeretssizolarak 3 kısıden dua almayan arkadasımızı çıkarıyorum listeden!!!
* sayı alırken lütfen EN AZ700alalımdualaryetişmiyo[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

cnm yanlıs oldu sanırım bnmki coktan bitmişti.300 alan arkadastan sonrakiler şimdiki listeye eklenecek.tkrar bir bak istersen[/QUOTE]

Az önce açılama yaptım bi daha yapayım arkadaşlar liste bittikten sonra siz yazsanizda ben önce önceki listeyi sıfırlayıp sonra okumadıkları belirtip sonra yeni listeyi yazıp sizin yazdıklarınızı ekliyorum merak etmeyin[/QUOTE]
Tamam canim duzenledin zaten tesekkur ederiz hak gecmesin diye soyledim bende arkadaslara sen de hallettin zaten sagol :KK68:

Slmm kızlar ben yarın fetih süresine başlıcam birlikte başlayalım mı eltim söyledi allah razı olsun bilmiyordum interneten baktım ........cumartesi günü başlanır. Abdest alıp 2 rekat namaz kılınır. 7 defa Estağfurullah çekin arkasından salavat çekip niyet edin.cumartesi 1
pazar 3
pazartesi 5
salı 7
çarşamba 7
perşembe 7
cuma Sela okumadan 11 defa okuyun. Ardından dilediğini isteyin. inşallah dileklerimizle gerceklesir

Slmm kızlar ben yarın fetih süresine başlıcam birlikte başlayalım mı eltim söyledi allah razı olsun bilmiyordum interneten baktım ........cumartesi günü başlanır. Abdest alıp 2 rekat namaz kılınır. 7 defa Estağfurullah çekin arkasından salavat çekip niyet edin.cumartesi 1
pazar 3
pazartesi 5
salı 7
çarşamba 7
perşembe 7
cuma Sela okumadan 11 defa okuyun. Ardından dilediğini isteyin. inşallah dileklerimizle gerceklesir

Bende geçen hafta yaptım canım rabbim inşallah duamızı duyar
3 gündür kırmızıları bekliyorum gelemediler ağrı çekiyorum bitsin yine yapicam inşallah ve tespih duasinida yapicam çok şükür şimdiye kadar ailemden kim ne için yaptıysa oldu bende bebis için yapicam inşallah

Bende geçen hafta yaptım canım rabbim inşallah duamızı duyar
3 gündür kırmızıları bekliyorum gelemediler ağrı çekiyorum bitsin yine yapicam inşallah ve tespih duasinida yapicam çok şükür şimdiye kadar ailemden kim ne için yaptıysa oldu bende bebis için yapicam inşallah
Allah kabul etsin canım adetin geçmişmi

Allah razı olsun canim inşallah rabbim duanin hayırlısıyla kabul etsin aminn

Ağzına sağlık Ayşemmm Rabbim seninde yüzünü güldrüsün evlatlarının yüzüne baksın imanlı kuranlı bol paralı insanlar cıkarsın evlatlarının karsısına

amin canlarım sizdende Allah razı olsun bol bol bebişleriniz olsun bende teyzeleri olayım yelekler öreyim :KK69::KK69::KK69:

X