bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

GOk KAPILARINI AÇAN DUA “Bismillahirrahmanirrahim“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA, SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla. Allah büyüklerin enbüyüğüdür Allah'a olanhamdimizçoktur Sabah akşam her an tesbihimizAllah'adır)
18769 YA VASİ CELLE CALALÜHÜ
Tesbih bittiğinde YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR.

@yasmin5846
Arkadasimıza okuyoruz
SIRALAMA:
@babyinlove .....(aylin)..........1000+200
@agustos72 ......................... 750
@damla_22 ......................... 1000
@mutlu-umutlu .................... 750
@gulucukgs ......(betül şule)....769
@yasmin5846 ........................
@papatyamm_3474 ..(ayşe).....1000
@z_ipek (yasemin).................750
@volhat .................................. 2000
@gulbahcesi0618 (gülşen)...... 750
@masculin ...........................
esmerm91 .....................
crazy3527 ..........................
.@mavizm .............................
@okulum ............................. 1000
@tweety23 .......(cansu)...........
SENGUL1976 ......................1000
@sevimli_090 .........................
@ysbam .........................2000
@feyzanur_ecrin .....zeynep.... 800

KALAN: 5000

* ArkadaşlarhatırlatmakıstedımMazeretsiz olarak 3 kısıdenduaalmayanarkadasımızıçıkarıyoruzlisteden!!!
* sayı alırken lütfen EN AZ 700 alalımdualar yetişmiyor az alınca!![/QUOTE]

Kızlar moslim çok bozukkkkk arkadaşım ben bebek için uğraşıyorum diye biliyordu ay bende yapayım beraber büyütürüz çocukları dedi aradı birde bir tutmuş eşinin söyleyince nasıl mutlu olduğunu öyle doktora gittiklerini uzun uzun anlatınca onun için sevinsemde yıkıldım kendimi iyice eksik yarım hissettim çok kötüyüm su an okadar yoruldum ki hamile haberi almaktan dayanamıyorum artık

senin uğraştığını bile bile anlatıyo mu bide ne düşüncesiz insanlar var kırılacağını düşünemiyo mu ya

senin uğraştığını bile bile anlatıyo mu bide ne düşüncesiz insanlar var kırılacağını düşünemiyo mu ya
Aynen canım biraz düşünceli davranmasını beklerdim etkilendim ister istemez nispet gibi oldu yani tutamıyorum kendimi ağlamaktan şiştim çok üzüldüm yani

Aynen canım biraz düşünceli davranmasını beklerdim etkilendim ister istemez nispet gibi oldu yani tutamıyorum kendimi ağlamaktan şiştim çok üzüldüm yani
canım boşver ağlama kendini yıpratmakdan bişeye yaramaz biz burda ne güzel dualarımızı okuyoruz birbirimize destek oluyoruz inş. seninde olcak

canım boşver ağlama kendini yıpratmakdan bişeye yaramaz biz burda ne güzel dualarımızı okuyoruz birbirimize destek oluyoruz inş. seninde olcak
Hem ağlayıp hem duama devam ediyorum inancım sonsuz ama bide üstüne senin olcak gibi değil galiba dedi bitirdi beni

İnsanlar birini incitir miyim diye hiç düşünmüyor çoğu insan böyle artık hepsini allaha havale ediyorum

Kiyamam canim ya .karsisindaki insanin neler cektigini bile bile boyle davranan kisiler var. Benim cevremde de var. Sakin uzulme. Dua etmeye devam et. Rabbim gerceklestirmeyecek bir seyin hayalini kurdurmaz. Hayirlisiyla bizler de hamile kalcaz. Umudumuzu kaybetmeyelim

0]GOk KAPILARINI AÇAN DUA [/COLOR] “Bismillahirrahmanirrahim“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA, SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla. Allah büyüklerin enbüyüğüdür Allah'a olanhamdimizçoktur Sabah akşam her an tesbihimizAllah'adır)

@yasmin5846
Arkadasimıza okuyoruz
SIRALAMA:
@babyinlove .....(aylin)..........1000+200
@masculin ...........................
esmerm91 .....................900
.@mavizm .............................700

KALAN: 3400

* ArkadaşlarhatırlatmakıstedımMazeretsiz olarak 3 kısıdenduaalmayanarkadasımızıçıkarıyoruzlisteden!!!
* sayı alırken lütfen EN AZ 700 alalımdualar yetişmiyor az alınca!![/QUOTE][/QUOTE]

GOk KAPILARINI AÇAN DUA [/COLOR] “Bismillahirrahmanirrahim“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA, SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla. Allah büyüklerin enbüyüğüdür Allah'a olanhamdimizçoktur Sabah akşam her an tesbihimizAllah'adır)

@yasmin5846
Arkadasimıza okuyoruz
SIRALAMA:
@babyinlove .....(aylin)..........1000+200+500
@masculin .......................700
esmerm91 .....................900
.@mavizm .............................700

KALAN: 2200

* sayı alırken lütfen EN AZ 700 alalımdualar yetişmiyor az alınca!![/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…