bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

neee??? 1000 tane bebiş miii???
şaka bi yana, Allah senden de razı olsun dua kardeşim, hayırlı zamanda dileğini nasip etsin Rabbim

:) çok garip olmuş ben sadece minnetimi ifade etmek istemiştim, Allah kalbimizi biliyor :) inşallah hepimizin sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı imanlı analı babalı büyüyecek evimize neşe katacak iki cihanda da göz nuru olacak evlatları olur, Mukaddim ve Evvel olan Allah ım tez günde hepimize güzel haberler almayı nasip etsin Aminnnnn

anladım ben senin iyi niyetini canım arkadaşım, sadece komiklik olsun diye affına sığınarak yazdım. üzdüysem seni hakkını helal et noolur... beni gülümsettin, Allah da seni güldürsün tez zamanda.

mutlu umutlu için okudum

bende kendim için okudum

Mutlu-umutlu için okudum. Allahım bebişini tez zamanda kucağına almayı nasip eder inşallah. Sağlıklı sıhatli bir şekilde hayırlı zamanda....

Mutlu umutlu icin okudum. Allah kabul eder insallah

mutlu umutlu için okudum Rabbim kabul etsin

mutlu-umutlu için bana bir gülücük lütfen :)

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA,SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
196 "EL VEHHAB "
100 "EL MU'Tİ"

Tesbih bittiğinde 1 kez "YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR "Okunacak.
Arkadaşlar okurken kişiye niyetle okumayı unutmayalım.

babyinlove ARKADAŞIMIZA OKUYORUZ;;;

LİSTEMİZ;
  1. babyinlove .(aylin).................
  2. damla_22 .... ........................
  3. mutlu-umutlu ......................
  4. @papatyamm_3474.(ayşe)....
  5. ZEYNEP0682 ....................
  6. Dendrobium . (esma)...........
  7. whitebal .(Rabia) .................
  8. Y yenibidunya .........................
  9. ozgecan19 ... .........................
  10. avatar33 ... ............................
  11. whiterose00 .........................
  12. filiz2012 . ..............................
  13. D Deborah26 .. .........................
  14. kitkat .(tugba..).....................
  15. demet1973 ............................

Not=Mazeretsiz 2 arkadaşımızın duasına üstüste katılmayanlar listeden çıkarılır...

neee??? 1000 tane bebiş miii???
şaka bi yana, Allah senden de razı olsun dua kardeşim, hayırlı zamanda dileğini nasip etsin Rabbim
ben hep eşime sevgiliyken falan çocuğumuz olsun dediğinde 10 tane olsuuuunnn bissürü olsun kocaman aile olalım derdim cümbüş olurdum şimdi bakıyorumda nerde yanlış konuştum bilmem kiiiii Rabbimden artık bi tane bile olsa ver diye yalvarıyorum

anladım ben senin iyi niyetini canım arkadaşım, sadece komiklik olsun diye affına sığınarak yazdım. üzdüysem seni hakkını helal et noolur... beni gülümsettin, Allah da seni güldürsün tez zamanda.

bende gülümsedim zaten :) ne hakkı ne helalliği Allah aşkına tatlımmm benim inşallah hepimiz gülelim her daimmm, bebeklerimizle oyunlar oynayalım neşe içinde olalim inşallah hep.

Allah'ın Ol emrini bekliyoruz hepimiz Ol demekte Allah a kolay, Allah var gam gerçekten yok halimizi görüyor biliyor...

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA,SÜBHANALLAHİ BÜKRETEN VE ESİLA”
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
196 "EL VEHHAB "
100 "EL MU'Tİ"

Tesbih bittiğinde 1 kez "YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR "Okunacak.
Arkadaşlar okurken kişiye niyetle okumayı unutmayalım.

babyinlove ARKADAŞIMIZA OKUYORUZ;;;

LİSTEMİZ;
  1. babyinlove .(aylin).................
  2. damla_22 .... ........................
  3. mutlu-umutlu ......................
  4. @papatyamm_3474.(ayşe)....
  5. ZEYNEP0682 ....................
  6. Dendrobium . (esma)...........
  7. whitebal .(Rabia) .................
  8. Y yenibidunya .........................
  9. ozgecan19 ... .........................
  10. avatar33 ... ............................
  11. whiterose00 .........................
  12. filiz2012 . ..............................
  13. D Deborah26 .. .........................
  14. kitkat .(tugba..).....................
  15. demet1973 ............................

Not=Mazeretsiz 2 arkadaşımızın duasına üstüste katılmayanlar listeden çıkarılır...

arkadaşlar yazmak istedim bu zikirler yatsı şartlı yani bir gün içinde okunmalı aksatılmadan onun için lütfen herkes günüde alsın bi gün bitiminde okunmamış saymak zorunda olucaz sevgilerimle

canım bazen yapıp ettiklerimizle, bazen söylediklerimizle, vs sınanırız. ama bazen de duamız Rabbimin o kadar hoşuna gidermiş ki... duamıza devam edelim diye ertelermiş. bir taneyle sınırlama bence canım, istemişken çok iste bak, benim gibi çocuğuna kardeş ararsın yana yana
bende gülümsedim zaten :) ne hakkı ne helalliği Allah aşkına tatlımmm benim inşallah hepimiz gülelim her daimmm, bebeklerimizle oyunlar oynayalım neşe içinde olalim inşallah hep.
aminnn canım, en hayırlı zamanda inşallahhhh... benim bir kızım var, Allahım bağışlasın ve tüm isteyenlere nasip etsin. şimdi bir de kardeşi olsun istiyorum

Canım bi olsa insan benim başka bi dileğim yok bana küçükken büyüünce ne olacaksın derlerdi bende gelin olup anne olucam derdim bu cevabim hiç değişmedi büyüdüm yine değişmedi şimdi okadar yorgunum ki anlatamam ben hiç korumadım bile düşün okadar istedim

kıyamam ben sana canım arkadaşımmm... inşallah en kısa zamanda hayallerinin de ötesinde güzellikler yaşatsın Mevlam sana...

kıyamam ben sana canım arkadaşımmm... inşallah en kısa zamanda hayallerinin de ötesinde güzellikler yaşatsın Mevlam sana...
Amin canım amin inşallah herkesin derdi var ama ben gerçekten çok çektim inşallah rabbim sabrımın mükafatını verir artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…