bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

Hayırlı sabahlar kizlar nasilsiniz ne yapiyorsunuz bebekler nasil maşallah doğumda yaklaşmış inşallah hayirlisiyla kucagimizaalırız

Yaa kızlar bu hafta doktora gittim daha küçük belli olmuyor dedi insan biran önce öğrenmek istiyor neyse çok şükür RABBİM nasip etti ya biraz daha bekleriz

Günaydınlar
Balkupumm canm bizde 12. Haftada sabirsizlanmaya basladik :)
Bi erkek dediler bi kiz dediler 17. Haftada netleşti cinsiyetimiz :)

Rabbim hayırlısıyla kucaklarimiza almamızı nasip etsin . kız erkek farketmez deniyor ama insan merak ediyo

Hayırlı sabahlar kizlar nasilsiniz ne yapiyorsunuz bebekler nasil maşallah doğumda yaklaşmış inşallah hayirlisiyla kucagimizaalırız
günaydın canım
bebiş iyi ben grip oldum. aslında çok tempolu bir 9 ay geçirdim. şurda 1 haftadır tatildeyim ama grip oldum dün. yatağa düşürmedi ama çok halsizim :)
bugün kontrolümüz vardı, bebiş iyice aşağı inmiş ve doğum yakınmış heyecan dorukta :)

senin nasıl gidiyor canım ? iyi mi bebiş ?
Yaa kızlar bu hafta doktora gittim daha küçük belli olmuyor dedi insan biran önce öğrenmek istiyor neyse çok şükür RABBİM nasip etti ya biraz daha bekleriz
boş ver canım. hayırlısı olsun kız erkek farketmez :) genelde emin olmadan söylemezler. bizde erkek olmasına rağmen 16. hftada öğrendik :)

new smiles geçmiş olsun canm grip herkeste var bu ara : ( ne kadar az kalmış gerçekten heycan doruktadir eminim . Allah im kolayca kucağına almayı almayı nasip etsin inşallah . hepimiz görürüz o günleri

sağ ol canım, inşallah hepimiz kolayca yaparız doğumu. neler konuşuyorduk şimdi neler konuşuyoruz. çok uğurlu bir topik oldu. kötü günler geride kaldı, doğum geldi :)

geçmiş olsun canım bende geçenlerde çok kötü grip olmuştum iki seron yedim sonra biraz kendime geldim on gün o yorgunluğu üzerimden atamamistim inşallah senin çabuk geçer

Ben iyim çok şükür bebegimde iyi geçen gün kontrol um vardı artık büyümüş teysezi görünüyor

Aynen canım yaa biz cinsiyetinde bukadar heycan yaptıysak düşünsene kucagimiza almaya günler kalınca nasıl olur ben yatamam herhalde ayyy YA RABBIM bebeklerimiz hayirlisiyla sağ salim kucagimiza almayı nasip et aminnnn

sağ ol canım, inşallah hepimiz kolayca yaparız doğumu. neler konuşuyorduk şimdi neler konuşuyoruz. çok uğurlu bir topik oldu. kötü günler geride kaldı, doğum geldi :)
INŞALLAH ALLAHIM kolaylastir zorlastirma dimi nekadar şükür etsekde az INŞALLAH RABBİM onlari buyuturkende birbirimize yardımcı olmayı nasip eder doğum başlayınca haber ver dua ederiz

sağ ol canım. dr.um bana ilaç vermedi gerçi bende öyle çok ilaç kullanan biri değilim :) ayakta atlatıyoprum 3 gündür yatağa düşürmedi bakalım geçer inşallah. portakal, limon ne varsa artrık. maşllah senin bebişede, inşallah sağlıkla doğarlar
INŞALLAH ALLAHIM kolaylastir zorlastirma dimi nekadar şükür etsekde az INŞALLAH RABBİM onlari buyuturkende birbirimize yardımcı olmayı nasip eder doğum başlayınca haber ver dua ederiz
veririm canım duaya çok ihtiyacım var. normal doğum tabiki iyi ama insan korkuyor yinede. epidural normal olcaka bakalım

canım epidural sağlıklı mi

Selam kızlar nasilsiniz hiç buraya ugramiyorsunuz Maşallah doğumda sayılı gün kalmış çok guzel bir heycan olmalı INŞALLAH hayirlisiyla kucagina alırsınız

Selam kızlar nasilsiniz hiç buraya ugramiyorsunuz Maşallah doğumda sayılı gün kalmış çok guzel bir heycan olmalı INŞALLAH hayirlisiyla kucagina alırsınız
offf çok sıkıntıdayım bebiş gelmek bilmiyor. bense çok stres oldum korkularım artıyor. epidural yaptırma konusunda kararsızım. yaptırmazsam nasıl dayanıcam çok zor zamandayım. dua edin lütfen

Bide teyzoşlari benim kizimm olacakmış biliyorsunuz
offf çok sıkıntıdayım bebiş gelmek bilmiyor. bense çok stres oldum korkularım artıyor. epidural yaptırma konusunda kararsızım. yaptırmazsam nasıl dayanıcam çok zor zamandayım. dua edin lütfen
Canim daha günün yokmu stres yapma korkmada herkes nasıl yapıyorsa sende yaparsın normal doğum yapanlardan bir eksiğin yok güçlü olamalisin ALLAH a sigin onun merhameti sonsuzdur sana da merhamet eder sen içini ferah tut RABBİM bana yardım edecek de dua et INŞALLAH hayırlı Bi sekilde kucagina alırsın duamdasin canım benim RABBİM kolaylastirsin zorlastirmasin aminnn

oyyy maşallah seninde epey olmuş canım. kıız demek hayırlısı olsun. max. 5 gün var canım. normal doğum olacaktı ama bebek 3600 gr. bu durumda sezeryana dönme riski var. ucundan hadi normali yakaladık diyelim, ozaman tabi zayıf bebeğe göre doğum zor oluyor. bakalım inşallah sezeryana dönmez en sonunda. 40. hafta içindeyiz şuan

ALLAH yardım eder INŞALLAH güzel bir normal doğum yaparsın canım çünkü çevremde kaç kişi ilkte normal ikincide sezaryen olmuşlar hepside normal nekadar zor olursa doğduktan sonra bitiyor sezaryen daha kotuymus INŞALLAH sezaryana gerek kalmaz benim kayinvalidemin bütün çocukları 5 kilo olmuş hepside normal doğum yapmış

hep öyle söyleniyor canım inşallah bakalım hayırlısı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…