bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

new smiles new smiles naptın cnm keseyi gördünüzmü nasıl gidiyo

çok şükür canım iyiyiz 7+1 olduk bugün. kalp atımı iyi çok şükür. daha bugün gördük büyümüşte minik kelebeğim. dün sadece pembe leke oldu. coraspirini kesmemi önerdi dr.um .kanımın fazla sulanmasından şüphelendi. kan sulandırıcı iğne kullanıyorum inşallah şifa olur. Tabi ben 2 kayıp yaşadığım için daha önce diken üstündeyim. sürekli bişi olacak korkusu yaşıyorum. Allahım kimseciklere göstermesin acı. bu defa inşallah alırım kucağıma. sen nasılsuın canım söyledin mi birilerine ? ben sır gibiyim valla kimse bilmiyor. bi gelsek şu 13. haftaya :)

çok şükür canım iyiyiz 7+1 olduk bugün. kalp atımı iyi çok şükür. daha bugün gördük büyümüşte minik kelebeğim. dün sadece pembe leke oldu. coraspirini kesmemi önerdi dr.um .kanımın fazla sulanmasından şüphelendi. kan sulandırıcı iğne kullanıyorum inşallah şifa olur. Tabi ben 2 kayıp yaşadığım için daha önce diken üstündeyim. sürekli bişi olacak korkusu yaşıyorum. Allahım kimseciklere göstermesin acı. bu defa inşallah alırım kucağıma. sen nasılsuın canım söyledin mi birilerine ? ben sır gibiyim valla kimse bilmiyor. bi gelsek şu 13. haftaya :)
bnmde geneli duydu çok az kişi kaldı duymayan....daha 5 haftalıkken bnm de bi leke gelmişti doktor kalp atışını duyduk ya önemli değil bundan sonrası önemli dedi ...senin son tarihin kaçtı bnm 13 mayıs işte 7. hafta sayılıyo sanırım bi daha ki doktorada 3 ağustosta gidicem 2 li test yapılacak senin ne zmn

kızlar Allah sizide bebişlerinizide korusun inşallah ..
sorunsuz bi hamilelik geçirip , hayırlısıyla kucagınıza alırsınız inşallah miniklerinizi :emir_bebek::emir_bebek:
ben hala beklemedeyim :KK43:

bnmde geneli duydu çok az kişi kaldı duymayan....daha 5 haftalıkken bnm de bi leke gelmişti doktor kalp atışını duyduk ya önemli değil bundan sonrası önemli dedi ...senin son tarihin kaçtı bnm 13 mayıs işte 7. hafta sayılıyo sanırım bi daha ki doktorada 3 ağustosta gidicem 2 li test yapılacak senin ne zmn
benim bat 10 mayıs. periyodum 28 ooo senin çok geçmiş randevun. ben 3 hafta sonra tekrar gidicem. pıhtılaşmadan dolayı kontrol altındayım. 2 li test için işi demedi daha yaptırmayıda pek düşünmüyorum açıkçası
kızlar Allah sizide bebişlerinizide korusun inşallah ..
sorunsuz bi hamilelik geçirip , hayırlısıyla kucagınıza alırsınız inşallah miniklerinizi :emir_bebek::emir_bebek:
ben hala beklemedeyim :KK43:
sağol canım güzel dileklerin için. daha yeni toparlanıyorsun canıım olacak merak etme, 1 kere oldu yine olacak, zamanı vardır. en tez zamanda Allah nasip etsin. :KK200:

benim bat 10 mayıs. periyodum 28 ooo senin çok geçmiş randevun. ben 3 hafta sonra tekrar gidicem. pıhtılaşmadan dolayı kontrol altındayım. 2 li test için işi demedi daha yaptırmayıda pek düşünmüyorum açıkçası

sağol canım güzel dileklerin için. daha yeni toparlanıyorsun canıım olacak merak etme, 1 kere oldu yine olacak, zamanı vardır. en tez zamanda Allah nasip etsin. :KK200:
normalde 1 ay sonra işte 24 temmuz demişti ama sekreteri 2 li test için belki erken der 1 hafta sonra geri çağırır ama doktor izine çıkıcak boşyere gelmiş olursun dedi 3 ağustosa verdi hem bebek büyümüş olur dye

inşallah canm :KK22:

merhaba kısslaarr :KK54:
pazar akşamı gelen siyah akıntıdan sonra adet oldum sanmıstım , pazartesi çok az yine siyah kum gibi bişiler geldi .
sonra yok ..
dün dra gittim kan verdim ( hcg =negatif)
prolaktinim gittikçe yükseliyo ..
ultrasonda baktı 1 tane folikül varmıs korunma hala umut var bu ay dedi..
prolaktin için ilaç yazdı bide .
öle işte neler oldugunu anlayamıyorum vücudumda .. ama artık boşvermiş durumdayım..
İnşallah olur miniğim ama , yoruldum artık becerebilirsem oluruna bırakcam inşallah .. Allah yıllardır bekleyenlere sabır versin ... çok bekletmesin inşallah ..

pazar akşamı gelen siyah akıntıdan sonra adet oldum sanmıstım , pazartesi çok az yine siyah kum gibi bişiler geldi .
sonra yok ..
öle işte neler oldugunu anlayamıyorum vücudumda .. ama artık boşvermiş durumdayım..
İnşallah olur miniğim ama , yoruldum artık becerebilirsem oluruna bırakcam inşallah .. Allah yıllardır bekleyenlere sabır versin ... çok bekletmesin inşallah ..
İNŞALLAH cnm kendi haline bırak bi süre sonra insan öyle yapıyo bz öyle yaptık çok şükür oldu darısı herkese olsun

sonra yok ..
canım sıkma canını bencede boşver. sonuçta birkere oldu yine olacaka. ama kürtajlar değiştiriyor düzeni. prolaktinini yüksek olmasıda bundan kaynaklı. gebe klama süreside çok değişken. aynı kişi farklı zamanlarda gebelik yaşıyor. bak benimde ilki 3. denemed ikinci 5. denemede buda 2. denmede oldu. nekadar rahat okadar iyi. bende de hep bişi olacak korkusu var. atamıyorum bir türlü gerçekten çok zor her kes için.

Balkupumm Balkupumm napıo haberi olan var mı ugramıyor hiç
İyim canım allah razı olsun seni sormalı ben geçen ay rahim filmi çektirdim allah a şükür iki tupumde açık doktor iki ay bekleyin dedi bu ay adet oldum önümüzdeki ay kaldı onu güzel değerlendirmek istiyorum keçi boynuzu pekmezi curek otu yağı incir kurü caksir otu varmış çok iyiymiş bir kür yapmak istiyorum bakalım bide kızlar geçen sene eşim sperm azlığından ameliyat olmuştu söylemiştim 18 milyon doktor artık ilaç falan vermemişti gerek yok doğal yolla alabilir diye sizce az değilmi interneten baktım en az 20 diyorlar kafam karıştı kime inancam şaşırdım

İyim canım allah razı olsun seni sormalı ben geçen ay rahim filmi çektirdim allah a şükür iki tupumde açık doktor iki ay bekleyin dedi bu ay adet oldum önümüzdeki ay kaldı onu güzel değerlendirmek istiyorum keçi boynuzu pekmezi curek otu yağı incir kurü caksir otu varmış çok iyiymiş bir kür yapmak istiyorum bakalım bide kızlar geçen sene eşim sperm azlığından ameliyat olmuştu söylemiştim 18 milyon doktor artık ilaç falan vermemişti gerek yok doğal yolla alabilir diye sizce az değilmi interneten baktım en az 20 diyorlar kafam karıştı kime inancam şaşırdım
canım Allah ıstedıkten sonra tek bı canlı hucre bıle olsa oluyo benım esımın amcasının yaklasık 25 sene cocugu olmamıs daha yenı kızı oldu tedavısız rabbım buyuk tam umudunu kaybettıgın anda verıyo mucızesını

canım Allah ıstedıkten sonra tek bı canlı hucre bıle olsa oluyo benım esımın amcasının yaklasık 25 sene cocugu olmamıs daha yenı kızı oldu tedavısız rabbım buyuk tam umudunu kaybettıgın anda verıyo mucızesını
İnşallah canım allah razı olsun sende hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah

KIZLAR TOPLU DUAMI EDİYOSUNUZ.
KIZLAR BENİDE ALIN ARANIZA.

BEN GEÇEN SENE ŞUBATTA EVLENDİM.
17 AYLIK EVLİYİZ.
AMA Bİ HAMİLELİK GEÇİRDİM GEÇEN SENE ŞİMDİ YAŞASAYDI. 8 AYLIK OLUCKTI.
ŞİMDİDE DENİYOZ OLMUYO.
BİR SÜRÜ TEST YAPTIRDIM. TEMİZ ÇIKTI HEPSİ.
2 AYDIR O OVULASYON GÜNÜNDE GELEN AKINTI GELİR GELMEZ HEMEN YAPIYOZ.
ANLAMADIM GİTTİ.. NEDEN OLMUYO.
AĞUSTOSTA EŞİMLE BEN İZNE AYRILCAZ.
İNŞ O ZAMAN TEKRAR DOKTORA GİDİCEZ.

BANADA DUA EDİN EMİ.

BEN GEÇEN SENE ŞUBATTA EVLENDİM.
17 AYLIK EVLİYİZ.
AMA Bİ HAMİLELİK GEÇİRDİM GEÇEN SENE ŞİMDİ YAŞASAYDI. 8 AYLIK OLUCKTI.
ŞİMDİDE DENİYOZ OLMUYO.
BİR SÜRÜ TEST YAPTIRDIM. TEMİZ ÇIKTI HEPSİ.
2 AYDIR O OVULASYON GÜNÜNDE GELEN AKINTI GELİR GELMEZ HEMEN YAPIYOZ.
ANLAMADIM GİTTİ.. NEDEN OLMUYO.
AĞUSTOSTA EŞİMLE BEN İZNE AYRILCAZ.
İNŞ O ZAMAN TEKRAR DOKTORA GİDİCEZ.

BANADA DUA EDİN EMİ.
üzerinden epey geçmiş canım. bebeğin hayırlı olsun, bak olmuş istediğin vakitte. cevap gelmemiş kusura bakma dua ettik baştan güzel ama sonra bırakmıştık, kimse girmiyor bu topiğe

X