bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

arkadaslar vakit kaybetmeden başlasak dualara eklenen arkadaslar oldukça paylaştırırız onlarada
bi öneri tabi

amin :)

Amin canım rabbim duamizi kabul etsin inşallah çok güzel çok içten dua etmişsin rabbim böyle içten olan duaların hürmetine duamizi kabul etsin amin amin amin

arkadaslar vakit kaybetmeden başlasak dualara eklenen arkadaslar oldukça paylaştırırız onlarada
bi öneri tabi
Haklısın canım nekadar erken başlasak okadar iyi ama bi kaç kişi daha gelse kapatalım hak gecmesin diyorum

Haklısın canım nekadar erken başlasak okadar iyi ama bi kaç kişi daha gelse kapatalım hak gecmesin diyorum
hmmmm toplanınca konu kapatılılacak yani bunu bilmiyodum kusura bakmayın aceleci davrandım sadece azıcık sabırsızlanıyorum da

hmmmm toplanınca konu kapatılılacak yani bunu bilmiyodum kusura bakmayın aceleci davrandım sadece azıcık sabırsızlanıyorum da
yok canım. arkadaş şunu kasetti galiba sürekli ekleme olunca iş karışır. belli sayıya ulaşırsak artık yeni kişi eklemeyelim demek istedi bence. ben de katılıyorum buna

Estefullâ canım ne kusuru kapatilcak derken yeni kişi alınmayacak

1.ysbam
2.ilk heyecan
3.mutlu umutlu
4.irmak10
5.new-smiles
6 damla.22

Kızlar biliyorsunuz diğer dua topigleri her gün birine okuyorlar bende şöyle düşündüm 10 kişi olalım günde kişi başına 10 tane okuyalım örneğin ben bitene kendime 9 arkadaşa birer tane okuycam diğer arkadaslarda aynı şekilde yani hergün hepsine okunmuş olur nasıl sizce olurmu

Bismillâhirrahmânirrahîm* Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es’elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ ferdü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm kızlar yarın başlıyoruz kimse gelmesede 6 kişiyiz okuruz artik

Uzun degilmis canm dua kac kez okunacak

Kızlar herkes ismini yaza daha iyi olur diye düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…